Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Małgorzata lubi Komentarz

  super, że Mali odbiła się od zapaści ...
  ja myślę że nawet w połowie drogi jeszcze nie jest ale najgorsze chyba już za nią ...
  trynd jest dobry
  .
  "co nas nie zabije - to nas wzmocni" - oczywiście przy właściwym nastawieniu a takie chyba z wywiadu przebija
  .
  artykuł potwierdza że tam jest b.duża sportowa konkurencja a w okryngówie to socjalizm : "czy sie stoi czy sie leży - sie należy" [pomijając oczywiście kluby które nie płacą]
  .
  ale co ja o ty okryngówie i socjalu - pod nosem mam męski odpowiednik : moja Reska - tu to sie dopiero "należy" ;) 500 [tys.] plus ? ;)))
  .
  Mali - do boju!!!
  .
  głowa+technika+fizyka = sukces !

 • Małgorzata napisał/a komentarz do Kontrowersyjny wyrok w sprawie Magdaleny Stysiak. Stworzono niebezpieczny precedens?

  Trudno się wypowiadać, jak nie ma podanych wszystkich faktów, zapewne z różnych powodów. Dla mnie istotne jest aby ta dziewczyna grała bo w żeńskiej siatkówce nie mamy takiego potencjału aby pozwolić sobie na stratę takiej zawodniczki.

 • Małgorzata lubi Komentarz

  Waśnie klubów piłkarskich a cierpieć mają siatkarze.
  Szkoda by było aby siatkarze GKS-u musieli "oddać" pole piłkarzom i przestać grać. Oby nie

 • Małgorzata lubi Komentarz

  Durni ci kibole. Jedni i drudzy.

 • Małgorzata napisał/a komentarz do Wielka miłość Pawła Adamowicza

  O widzę, że znalazł się uczciwy obywatel, który nie brudzi sobie rąk i ust, pomówieniami, plotkami, kłamstwami i przekazuje tylko prawdę i jeszcze raz prawdę. Brawo dla pana. Życzę szczęścia w życiu i miłości, bo jak widzę to nie za bardzo się panu chyba wiedzie. Ja wiem, wiem "wolność słowa" i takie tam pierdoły, ale może tak jeszcze taka konstrukcja jak "odpowiedzialność za słowo". Wejdź sobie pan na stronę TVPiS tam z pewnością znajdzie pan kogoś do wymiany tego rodzaju myśli.

 • Małgorzata lubi Komentarz

  Ciężko ocenić ten plebiscyt indywidualnie bo obaj byli królami w swoich dyscyplinach oczywiście Kamil zdobył wszystko praktycznie co mógł indywidualnie i drużynowo w zasadzie więcej nie można było zrobić ale to było na początku roku więc dosyć dawno i już tak nie ekscytowało, natomiast Bartek to lider zespołu którym emocjonowało się również pół Polski zaledwie 3 miesiące temu i raczej ta sytuacja sprawiła że wygrał Bartek nie Kamil Pozdrawiam obu.

 • Małgorzata lubi Komentarz

  Jeszcze nikt nie poznał co ma do powiedzenia jej agent ani sama zawodniczka, a już wszyscy posłali by ją na szafot. A Chemik to Chemik, coś tam musi być na rzeczy, bo to już druga zawodniczka, która opuszcza ten klub w trakcie sezonu w podobnych okolicznościach. Dwa lata temu była to Maret Balkenstein. Niby racje klubu były wówczas niepodważalne, straszenie sądem a Maret gra nadal i zaraz po odejściu z klubu dograła sezon w innym.

 • Małgorzata napisał/a komentarz do Prezes Jastrzębskiego Węgla rozczarowany De Giorgim. "Zawiódł klub i zawodników"

  Fefe życzę sukcesów w dalszej pracy, a dyrektorom i właścicielom polskich klubów życzę więcej wiary w polskich szkoleniowców. Nie dziwię się że Fefe skorzystał być może z życiowej okazji. Szkoda, że nasi szkoleniowcy nie dostają takich "życiuwek" od polskich klubów, z pewnością odpłaciliby i pełnym zaangażowaniem i pełnym profesjonalizmem.

 • Małgorzata lubi Komentarz

  Serio, Kasia powinna cokolwiek wyjaśniać?! Trafiła w punkt, jak rasowa środkowa. Wszystko w temacie.

 • Małgorzata lubi Komentarz

  Rewelacyjny wywiad Bartka Kurka.Jest on naturalny i nie próbuje przykrywać swoich słabości, ale jak Św. Paweł z Tarsu ... Moc w słabości się doskonali. Czasami trzeba spaść na dno aby osiągać szczyty.

 • Małgorzata lubi Komentarz

  To jeden z najlepszych siatkarzy na świecie. Należałem do tego grona, które przestawało wierzyć w rolę Kurka i Kubiaka w drużynie, ale byłem ostrożny w komentarzach. Reprezentacja miała słabszy moment, ale to co pokazali Panowie K przejdzie do historii polskiego sportu. Nie mam pojęcia jak potrafiliście zachować taką koncentrację i pewność siebie. Zmiażdżyliście tym rywali.

 • Małgorzata napisał/a komentarz do Ostre słowa Wojciecha Drzyzgi. "Trenerzy zza granicy traktują nas jak Kenię siatkówki"

  Nareszcie ktoś to powiedział. Sama prawda.

 • Małgorzata lubi Komentarz

  Ale rozumiesz, że pewnie jakiś dziennikarz ZACZĄŁ ten temat i zadał jej pytanie więc odpowiedziała? Wbrew pozorom zawodnicy sami z siebie nie komentują każdej afery.

 • Małgorzata lubi Komentarz

  a może spróbujesz z nią zagrać? Zobaczymy jaki masz refleks

 • Małgorzata lubi Komentarz

  Kilka zdan wyjetych z kontekstu... i trolle szaleja. Dlatego wklejam całość.


  Bartosz Gebicz: Jak ocenia pani wszystko, co wydarzyło się w kobiecym finale US Open? Kto miał rację, kto zawinił? A może ktoś przesadził?

  AR: O, to strasznie skomplikowana sytuacja. A więc od początku... Nie można powiedzieć, że sędzia popełnił błąd, tym bardziej że Patrick (trener Sereny Williams Patrick Mouratoglou – dop. red.) potwierdził, że wykonywał pewne gesty. Od niego się zaczęło, ale w sumie mieliśmy aż trzy różne ostrzeżenia. Fakt, zabrano Serenie gema w nieciekawym momencie, ale wszystko, co wydarzyło się wcześniej, absolutnie to usprawiedliwiało. Coaching był. Rakieta została zniszczona. Groźby i wulgaryzmy, które się pojawiły, wszyscy doskonale słyszeliśmy.

  BG: Coaching to wielkie przewinienie? Czy i jak on pomaga?

  AR: Są różne podpowiedzi, a w takich miejscach jak pełny kort centralny właściwie tylko sygnały i gesty. Przy 20 tys. kibiców szum i hałas uniemożliwiają normalną komunikację. Wtedy naprawdę niczego nie słychać. Czy takie gesty to coaching? Wszystko zależy od interpretacji sędziego. Ten uznał, że tak. Drugi mógłby na to samo zareagować inaczej.

 • Małgorzata lubi Komentarz

  W sumie sam tytuł to nic wielkiego, raczej okoliczności, Iga wygrała 10 mecz z rzędu, pokonuje dużo wyżej notowane zawodniczki i to bez większych problemów, po raz drugi pokonała tą Kolumbijkę WTA 120, co świadczy o tym że nie był to wyskok, przy poprzednim meczu, jest bardzo powtarzalna. Czasem trochę wolno zaczyna gemy i mecze, nie oddaje prowadzenia, nie przypominam sobie kiedy ostatnio prowadziła i przegrała. Myślę że niedługo będzie w TOP100, a jak się tam odnajdzie na poziomie WTA to inna sprawa, tu nie ma co prorokować, ale marzy się żeby Iga poszła w ślady Agi, a Aga wróciła na swoje tory.

 • Małgorzata napisał/a komentarz do Kacper Kowalczyk: "Another Saturday Night" według Sereny Williams (komentarz)

  Dobry artykuł. Też uważam, że wielkie przeprosiny od Sereny ale też od organizatorów turnieju należą się tej skromnej, niezwykle utalentowanej Naomi. Jej wielki dzień rozwaliła jej wielka idolka. Czyż to nie smutne.

 • Małgorzata napisał/a komentarz do WTA wydało oświadczenie po finale US Open. "Są sprawy, którym należy się przyjrzeć"

  Oglądałam mecz. Smutno mi się zrobiło ze względu na Naomi. Była tego dnia lepsza. W drugim secie Serenie puściły nerwy i odebrała całą radość z wygrania pierwszego szlema swojej przeciwniczce. Wielkie ukłony w stronę Osaki, że w takich warunkach jakie zgotowała jej Serena dała radę przede wszystkim mentalnie. Grała lepiej w każdym elemencie a Serenie, wielkiej mistrzyni, zwyczajnie nie przystoi takie zachowanie. Naprawdę, żal było tej dziewczyny, która czuła zupełnie nie zawinioną przez siebie, niechęć całego niemalże stadionu. Kibice też się nie popisali. Zamiast fantastycznego widowiska, mieliśmy żenujące zakończenie tak wyczerpującego i trudnego turnieju pań. Serena powinna przeprosić Osakę, jak tylko ochłonie.

 • Małgorzata napisał/a komentarz do US Open: Marin Cilić znów za mocny dla Huberta Hurkacza. Polak rozbity w II rundzie

  Tu nie ma co hejtować, zwyczajnie Cilic był o klas kilka lepszy. No ale to przecież topowy zawodnik, a Hubert dopiero wchodzi małymi kroczkami do tej wyższej ligi. Niech dalej robi swoje a wyniki przyjdą. Oby tylko omijały go kontuzje.

 • Małgorzata napisał/a komentarz do Mistrzowski skandal. Organizatorzy zmienili terminarz siatkarskiego mundialu po losowaniu

  Szkoda że profesjonalizmu wymaga się tylko od zawodników w siatkówce. Nie znam drugiej takiej federacji, która tak kombinuje jak FIVB. Nawet ta skorumpowana FIFA nie zmienia raz uzgodnionych terminarzy. Od lat to samo, wstyd.

 • Małgorzata napisał/a komentarz do Energa MKS Kalisz chętna do przejęcia miejsca w Lidze Siatkówki Kobiet

  Zdecydowanie nie dzieje się dobrze w lidze kobiet. Może wreszcie ci co biorą pieniądze za to jak funkcjonuje liga, poważnie potraktowali kibiców, dla których podobno to wszystko jest. Poziom żeńskich rozgrywek jest niski, wszyscy to wiedzą, widzą i o tym mówią. Kluby nie płacą, poziom sportowy też nie jest zadawalający. Toż zwyczajnie zmniejszmy tę ligę drastycznie do 8 drużyn i zobaczmy jak sytuacja będzie się rozwijać. Chyba i zawodniczki wolałyby iść do klubu z pewnością, że za kilka tygodni nie zostaną bez pracy, tak jak to właśnie ma miejsce w Krakowie. A zainwestujmy lepiej w I ligą, żeby to zaplecze dobrze funkcjonowało i skąd można by pozyskiwać dobre zawodniczki.

 • Małgorzata lubi Komentarz

  W tym szaleństwie nie ma metody. MKS zbudował skład, którego celem miał być play-off w I lidze i teraz ma nagle zagrać w LSK?! Co klub osiągnie wchodząc "na wariata" ligę wyżej? Wychodzi opieszałość zarządu ligi, który wcześniej olał starania kaliszan, żeby grać ligę wyżej, a jak trwoga to już bardzo chętnie, witamy w ekstraklasie.... Nie wiem, czy to dobry pomysł...

 • Małgorzata napisał/a komentarz do Vital Heynen podał szeroki skład Polaków na MŚ 2018

  Formalności formalnościami, ale jak nie daj co któryś z podanej wcześniej 15 złapie kontuzję, to trzeba będzie dobierać z tego właśnie rozszerzonego składu. Więc tak całkiem bez znaczenia to on nie jest.

 • Małgorzata lubi Komentarz

  Ewidentnie brakowało ciebie. I na boisku i na ławce trenerskiej. My od dłuższego czasu jesteśmy w siatkarskiej d... Dziwne, że nie zauważyłeś. Teraz jest czas na budowę, parę meczów wygraliśmy, bo przeciwnicy byli w lesie, ale im bliżej Final Six, tym lepiej czołowe ekipy zaczynają grać. Chłopaki potrzebują czasu i to sporo czasu. Takie puste komentarze jak twój nic nie wnoszą.

 • Małgorzata lubi Komentarz

  Wynik mnie nie zaskakuje. Wiedziałem że wygrana z USA w USA graniczyć będzie z cudem, szczególnie w tym składzie. Muzaj, Żurek i Lemański to nie ta liga. Z Serbią dzisiaj raczej też przegramy więc pozostaje liczyć że w ostatnim turnieju ogramy Australię i Argentynę i uda się wywalczyć awans. A jak się nie uda to też nie będę płakał - bo LN to poligon doświadczalny i trening, forma i mocny skład mają przyjść na MŚ.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.