Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Małgorzata napisał/a komentarz do Iga Świątek - Maria Sakkari

  Iga to jednak walczak. Co za gem!!!!

 • Małgorzata napisał/a komentarz do Iga Świątek - Maria Sakkari

  Sakkari gra jak z nut. Bardzo ciężko będzie ją przełamać.

 • Małgorzata napisał/a komentarz do Iga Świątek - Maria Sakkari

  Obie grają mega mecz. Każda piłka to walka. Super się ogląda.

 • Małgorzata lubi Komentarz

  Mądrze mówi - a Czarneckiemu nie można ufać.

 • Małgorzata napisał/a komentarz do Wybory prezesa PZPS coraz bliżej. Łukasz Kadziewicz ma radę

  Jeśli delegaci wybiorą pana Czarneckiego na prezesa PZPS to będzie wielki wstyd dla całej siatkarskiej społeczności. Jeśli delegaci dadzą się kupić obietnicom Pana Czarneckiego o pieniądzach płynących ze Spółek Skarbu Państwa, to dadzą tym samy świadectwo degrengolady moralnej tego środowiska. Jeśli delegaci go wybiorą to ja bardzo bym chciała poznać nazwiska tych delegatów, ciekawe czy będą mieli odwagę przyznać się na kogo oddali głos. Tak aby tłumy kibiców witały ich z taką samą estymą jak czynią to wobec obecnego wiceprezesa pana Czarneckiego.

 • Małgorzata lubi Komentarz

  Trzeba zrobić wszystko, by polską siatkówke OBRONIĆ przed europosłem Czarneckim, ten człowiek wciska się wszędzie, by być na garnuszku podatnika, a i tak wygwizdywany jest na wszystkich imprezach

 • Małgorzata lubi Komentarz

  że w ogóle bierze się pod uwagę kłamcę karierowicza i wyłudzacza

 • Małgorzata lubi Komentarz

  Dla dobra polskiej siatkówki, nowym prezesem musi zostać Świderski, a nie reżimowiec Czarnecki!

 • Małgorzata lubi Komentarz

  Q ... wa przestanę oglądać siatkówkę, jak prezesem zostanie "obatel"

 • Małgorzata lubi Komentarz

  Ludzie nie dajcie temu ,,OSZUSTOWI ,,,KANDYDOWAĆ DO ŻADNEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO,,,JEGO MIEJSCE JEST ZA KRATAMI,,,,,,,,,

 • Małgorzata lubi Komentarz

  NIE dla mieszania sportu z polityką ! co to za pomysł, by on był w zarządzie?

 • Małgorzata lubi Komentarz

  Liczyłem, że w programie "O co chodzi" rozmowę z Ryszardem Czarneckim przeprowadzi Magdalena Ogórek, bo oboje z niejednego pieca politycznego chleb jedli, ale pani doktor jeszcze nie doszła do siebie po telefonie Jolanty z Warszawy. :)

 • Małgorzata napisał/a komentarz do Małgorzata Glinka o Heynenie w kobiecej kadrze

  Narodzie siatkarski, ludzie kochani. Zapytano Gosię Glinkę co o tym myśli to powiedziała. Nie rozumiem tych pretensji w jej stronę. Ma taką ocenę sytuacji i doprawdy żaden kibic nie ma takiego doświadczenia w pracy z różnymi trenerami jak ona. Ale tu nawet nie chodzi o to czy Vital się sprawdzi w pracy z kobietami czy nie, ale od lat praktykowane przez PZPS dramatycznie różne traktowanie kadry żeńskiej i męskiej. Czy ktoś sobie wyobraża, że obecnie Nawrocki staje się głównym kandydatem do roli trenera kadry mężczyzn? A przecież ma większe doświadczenia w pracy z chłopakami, trenował juniorów, trenował Skrę, trenował już kadrę kobiet (i chyba w ocenie PZPSu świetnie mu szło, skoro po 6 latach zrezygnował sam tylko dlatego, że nie mógł łączyć pracy w klubie z pracą w reprezentacji). Jakoś nie słyszałam żadnego głosu ze środowiska za jego kandydaturą. Dziewczynom w obecnej sytuacji nie potrzeba już kolejnych eksperymentów, ale zwykłej normalności, czyli trenera z doświadczeniem w pracy z kobietami zarówno w klubie jak i reprezentacji i z jakimiś wynikami. To chciała powiedzieć Gosia Glinka. Od lata zresztą to mówi.

 • Małgorzata lubi Komentarz

  Pani Małgosiu, zgadzam się z Pani opinią, chociaż nie przysporzy to nam wielu sympatyków.
  Błędna ocena kandydatów może przysporzyć nam kolejnych lat frustracji, a zawodniczkom,
  przekreślenie ich marzeń

 • Małgorzata napisał/a komentarz do Małgorzata Glinka o Heynenie w kobiecej kadrze

  @Ksawery Darnowski: po pierwsze to zapytano Gosię Glinkę co o tym myśli to powiedziała. Nie rozumiem teraz tych pretensji do niej. Swoją drogą to moim zdaniem żaden kibic nie ma takiej wiedzy na ten temat jak jedna z najlepszych zawodniczek świata, grająca w reprezentacji i najlepszych klubach świata. No ale to tak na marginesie. Po drugie, to wypowiedz Gosi Glinki należy odczytywać w kontekście tego co od lat dzieje się z reprezentacją kobiet. A dokładnie z odmiennymi standardami dotyczącymi wyborów trenerów dla męskiej i żeńskiej reprezentacji. Czy wyobraża sobie Pan sytuację, w której Nawrocki staje się głównym kandydatem dla męskiej reprezentacji? Dlaczego obecnie, gdy poszukiwany jest kandydat na trenera męskiej reprezentacji nikt ze środowiska nawet nie zająknie się o Nawrockim. Przecież trenował chłopaków, prowadził Skrę, juniorów. Z pewnością ma większe doświadczenie w prowadzeniu panów niż kobiet. I podobno taki fachowiec. Tu nie chodzi o to czy Vital się sprawdzi czy nie, tu chodzi o zasadę. Od lat eksperymentuje się na żeńskiej kadrze jeśli chodzi o trenerów. Dlaczego nie wybrać kogoś z doświadczeniem z pracą z kobietami i jeszcze z odpowiednimi wynikami. O to chodzi Gosi Glince. I o ile u panów obecnie wydaje się, że mamy sytuację opanowaną jeśli chodzi o zaplecze siatkarskie, tak u dziewczyn potrzebny jest faktycznie wybitny trener, który na dodatek ma coś takiego czego nie da się wytrenować ani nauczyć, taką wrodzoną intuicję trenerską, jaką z pewnością ma np. Guidetti. Trener, który potrafi "wycisnąć" z zawodniczki 100 a nawet 120% jej możliwości, o które ona sama nawet się nie podejrzewała. I pomyśleć, że 6 lat temu mogliśmy mieć Guidettiego.

 • Małgorzata lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Małgorzata napisał/a komentarz do Były reprezentant grzmi! "Gdzie jest tu sens i logika?"

  Tak pan ekspert Kadziewicz ma rację, że powinny obowiązywać takie same standardy powoływania i odwoływania trenerów kadr narodowych żeńskiej i męskiej. Nie jest tajemnicą, że pan Kadziewicz ma zastrzeżenia do pracy Vitala. Ma prawo, tylko szkoda, że wykorzystuje to w taki sposób. Gdyby PZPS stosowało takie same standardy to trener Nawrocki już od 2 lat nie pełniłby roli selekcjonera żeńskiej reprezentacji. Mam wrażenie, że ta obecna odmowa pełnienia przez Nawrockiego jednoczesnych ról trenera klubowego i kadry wiąże się z możliwością "pozbycia" się go z funkcji selekcjonera w białych rękawiczkach, nie przyznając się równocześnie do totalnej porażki jaką obserwujemy od 2 lat związaną z powołaniami i grą dziewczyn. Nie wiem, ale wygląda na to, że nasza żeńska liga i kadra są tak nie istotne, że można zatrudniać trenera do najlepszego klubu w lidze, który od 6 lat nie miał do czynienia z pracą w klubie i na dodatek nie ma żadnych znaczących osiągnięć w prowadzeniu w tym czasie reprezentacji tego kraju. W jednym się w 100% zgadzam z Panem Kadziewiczem, Panowie od szkolenia w PZPSie, może czas albo podać się do dymisji albo wreszcie wziąć się za robotę. Mam szczerą nadzieję, że nowy Prezes (oby to był Świderski) nie będzie bał się przewietrzyć tego zarządu i może wreszcie zawita tam jakaś była siatkarka z naszych złotek chociażby. Bo to skandal aby w obecnych czasach nie było tam żadnej reprezentacji kobiet. I proszę mi nie mówić, że nie ma takich, które by się do tego nadawały. Są tylko panowie muszą wreszcie zrobić trochę miejsca. Niech wreszcie znajdzie się tam ktoś komu faktycznie będzie leżała na sercu żeńska reprezentacja, jak i żeńska ligowa siatkówka.

 • Małgorzata lubi Komentarz

  ...jakim cudem trener który nic nie osiągnął z kadrą idzie trenować mistrza z Polic i jeszcze chce oba stanowiska, to się w pale nie mieści, współczuję dziewczynom z Chemika i gratulacje dla kadrowiczek...:)

 • Małgorzata lubi Komentarz

  Nawrocki powinien być zwolniony już co najmniej dwa lata temu, panie ekspercie.

 • Małgorzata napisał/a komentarz do Nowy kandydat na trenera polskich siatkarek. Na igrzyskach sprawił sensację

  No tak tylko wszyscy Ci ewentualni kandydaci łączą prowadzenie reprezentacji z pracą w klubie. Ja osobiście uważam, że to normalne i tak powinno być. Dzięki temu trener się rozwija i nabiera różnorodnego doświadczenia. Tylko jak to zostanie później wyjaśnione. Nawrocki nie mógł a inny będzie mógł? Bo nie sądzę aby któryś z nich zechciał zrezygnować z pracy w tak renomowanych klubach.

 • Małgorzata napisał/a komentarz do "Nie wyraził zgody". Jacek Nawrocki odsłonił kulisy odejścia z reprezentacji Polski

  Dla mnie nielogiczny jest warunek pracy tylko z kadrą i uniemożliwienie pracy trenerowi w klubie. Słuszna uwaga Nawrockiego, że aby się rozwijać jako trener nie wystarczy pracować tylko kilka tygodni w roku. Moim zdaniem trener Nawrocki słusznie pożegnał się z kadrą, ale to nie powód niemożności łączenia tych dwóch funkcji powinien być decydującym. Obawiam się, że taki warunek stawiany przez PZPS przyszłemu szkoleniowcowi naszej kadry zamknie drzwi tym najlepszym kandydatom. Trener Nawrocki powinien pożegnać się z kadrą dlatego, że nie dość, że nie zrobił wielkich wyników to jeszcze na dziś nie ma praktycznie trzonu tej drużyny, na którym można by budować zespół.

 • Małgorzata lubi Komentarz

  Decyzja właściwa, chociaż spóźniona co najmniej o rok. Oby następcy udało się zmotywować dziewczyny do gry jeszcze lepszej niż 2-3 lata temu, gdy jeszcze wydawało się, że Nawrocki podąża we właściwym kierunku i ma już zbudowaną drużynę.

 • Małgorzata lubi Komentarz

  Jedyny roządny i logiczny wybór . Szkoda tylko ZAKS-y , ale jak przypuszczam Pan Świderski ma już plan "B" dla swojego klubu .

 • Małgorzata lubi Komentarz

  A kiedy do jakiejś roboty się weźmiesz , dotąd tylko się ślizgasz i kręcisz kasę na lewo ?

 • Małgorzata lubi Komentarz

  W PE już się poznali na oszuście.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.