• Dziedzictwo kłamstwa.

  Ten wpis dedykuję mojemu ulubionemu redaktorowi, którego kosztem porobię sobie mnóstwo beki i wyrażę swoje zdanie co do jego tendencyjnych i często mocno zakłamanych artykułów. Albo może nie będę wyrażać nawet swojego zdania, po prostu porównam jego treści z artykułami umieszczanymi w uznanych serwisach (…)

  Więcej

 • 30 days of tennis challenge.

  Rafa i jego piąty raz z Pucharem Muszkieterów (RG 2010)Nick po zwycięstwie w meczu, o którym najchętniej bym zapomniała, ale no cóż... CeWu "Team Cuteness" - Marc i Rafa gryzą trofeum IW w 2012 roku. Pierwszy mężczyzna, który skompletował karierowego złotego Wielkiego Szlema. Drugi Hiszpan w historii, (…)

  Więcej

 • do Fabby, bo mnie cos trzasnie.

  Odpowiedź na ostatni komentarz na jej tablicy. 3 razy jakis kretyn to skasowal, wiec wrzucam na bloga.Szkoda, że King olał Nottingham. Rok temu wygrał tam challengera, a co było później to już legenda :') No tak, bo NK ma taką karnację, że za bardzo na nim nie widać dziar :D nie siedzę teraz przed kompem, (…)

  Więcej

 • King of Clay.

  Gdyby ktoś zapomniał."Nadal has been especially successful on clay courts. He has a 46–8 record in clay court tournament finals (record on clay 339-30) and has lost only twice in best-of-five-set matches on clay. He has won four and five consecutive French Open titles from 2005–08 and 2010–14, eight (…)

  Więcej

 • Klątwa RN. (wznawiam)

  Wielu z Was zapewne zauważyło, że w ostatnim czasie, niemal z uporem maniaka, wszędzie wypisuję o "Klątwie Rafaela Nadala", czyli dziwnym zbiegu okoliczności mającym miejsce od zeszłego roku. Owa klątwa polega na tym, że każdy z zawodników pokonujących Rafaela Nadala (w każdej rundzie poza finałem), (…)

  Więcej