Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • użytkownik usunął konto napisał/a komentarz do Nasi działacze pobili rekord świata - rozmowa z Krzysztofem Kotwickim, trenerem MMTS-u Kwidzyn

  To jest taki koncern ,z którego nawet przy zakazie sponsorowania (chyba coś raczej ,że w Europie czy tej części nie wiem dokładnie ,ale coś jest/było niby na rzeczy)jest się w stanie cokolwiek wycisnąć.I też już chyba bywało.A to cokolwiek w tym przypadku mogłoby być zbawieniem.Oni nie "bawią się" fakt ,ale z takimi ludzikami a nie w takie "klubiki" .


  Samborr...
  Jakąś? ,żeby tylko tą fabryke,ale widać i tak za mało...


 • użytkownik usunął konto napisał/a komentarz do Nasi działacze pobili rekord świata - rozmowa z Krzysztofem Kotwickim, trenerem MMTS-u Kwidzyn

  "Nie ma pan wrażenie, że ten sezon może być ostatnim, w którym MMTS Kwidzyn gra o coś więcej, niż tylko miejsce w środku tabeli? Budżetem ustępujecie wielu ligowym klubom, a w świetle kolejnych osłabień kadra zespołu znów znacząco ucierpi.

  - Ja zawsze powtarzam, że gdyby popatrzeć w ligową tabelę, to przed nami zawsze jest albo Energa, albo Tauron, albo Gaz-System. to przed nami zawsze jest albo Energa, albo Tauron, albo Gaz-System. W Kwidzynie takiego potężnego sponsora nie ma. Poziom naszych finansów jest taki, a nie inny. W wielu wywiadach wcześniej mówiłem już, że nie wiem, czy ta liga się wzmocniła, ale na pewno się wyrównała, stając się przez to znacznie atrakcyjniejsza. Mocną ekipę buduje Zabrze, mocną ekipę buduje Szczecin. W sporcie to wszystko musi jednak zweryfikować boisko."


  Panie Trenerze nie ma takiego sponsora w Kwidzynie czy w MMTS-ie bo to wbrew pozorom ogromna różnica (?).Bo wydaje mi się ,że w mieście to potencjalnych nie brakuje.Wiem wina jest w firmach,że same się nie pchają i nie przystają na wszelkie żądania naszych działaczy.


  Co do przyszłych meczy to ja osobiście honoru zwracać nie będę w rzadnej sytuacji bo ja cały czas wierzę i twierdzę,że stać nas nawet teraz na medal tzn.zawodnikó...!

 • użytkownik usunął konto napisał/a komentarz do Nasi działacze pobili rekord świata - rozmowa z Krzysztofem Kotwickim, trenerem MMTS-u Kwidzyn

  "Za chwilę mogą do najwyższej klasy rozgrywkowej zawitać Gdańsk, Opole, Wrocław czy Legionowo, a więc kolejne ośrodki ze zdecydowanie większym potencjałem sponsorskim niż Kwidzyn.

  - To, co nasi działacze zrobili na przestrzeni ostatnich dziesięciu czy dwunastu lat to naprawdę rekord świata i powtarzam to wciąż, że te sześć półfinałów to jest mistrzostwo Polski klubów niskobudżetowych."


  Hm...tak mi się lekko wydaje ,że ta odpowiedź jest nieoniecznie związana tylko z pytaniem.Czyżby była lekko stronnicza a raczej z góry asekurująca ewentualne troszkę inne pytanie...

 • użytkownik usunął konto lubi Komentarz

  Kwidzyn jak zwykle osłabia się co roku, ale i tak będą trzymać solidny poziom.

 • użytkownik usunął konto napisał/a komentarz do Antoni Łangowski: Ci co się nie złapali nie byli strasznie rozgoryczeni

  Idealnie ujęte szczególnie pierwsze zdanie(niestety niektórzy nawet w mieście nie potrafię tego pojąć).Jednak nie przeceniajmy w tym przypadku słowa "niebagatelny" mimo wszystko.W pewnym momencie była to naprawdę sportowo/kadrowo silna drużyna (po za Iskrą czy Wisłą) na tle reszty ligi.Piszesz ,że znalazły się pieniądze w Zabrzu,Szczecinie,Puławach czy Mielcu i zweryfikowało to nasze możliwości tyle,że tak samo tylko wstecz można by powiedzieć o MMTS-ie .Wypaliło(tyle,że bez finansów co jeszcze cenniejsze) w Kwidzynie i zweryfikowało możliwości innych.Nie umniejszajmy sami temu co dokonał dzięki sobie głównie ten klub dla nas w ostatnich latach mimo wszystko.

 • użytkownik usunął konto lubi Komentarz

  hbll finansowo i organizacyjnie "chudy okres" w MMTS-ie trwa od początku istnienia tego klubu. Na wysoką pozycję w lidze mojej drużyny niebagatelny wpływ miała słabość innych (poza Kielcami i Płockiem) drużyn w kraju. W sytuacji, gdy znalazły się (to taki kwidzyński neologizm - same się przecież nie znalazły) pieniądze w Zabrzu, Szczecinie, Puławach, po części w Mielcu, Kwidzyn utrzymując budżet na stałym poziomie zaczął odstawać od wyżej wymienionych ośrodków. Rozumiem jednak, że Twoje stwierdzenie o "chudym okresie" odnosi się głównie do sytuacji kadrowej, która przełoży się (nie ma cudów - już się przekłada) na wyniki. No cóż, wybór nowego Prezesa MMTS-u jest jednak jednoznacznym przesłaniem dla kwidzyńskich kibiców. Przesłanie to brzmi - "porzućcie wszelkie nadzieje". Taka jest brutalna rzeczywistość.

 • użytkownik usunął konto napisał/a komentarz do Antoni Łangowski: Ci co się nie złapali nie byli strasznie rozgoryczeni

  I jak zwykle znikoma w tym zasługa "góry" a głównie mimo wszystko zawodników ...

 • użytkownik usunął konto lubi Komentarz

  Zgadzam się z tą łagodną "zmianą pokoleniową" jak najbardziej, ale np. w kadrze B powinni grać ludzie zupełnie młodzi, jeśli chodzi o nazwiska: Łangowski 90', Daszek 92', Przybylski 91', Paczkowski 93', Syprzak 91', Morawski 94', Nogowski 90', Klinger 91', Szczecina 90', Niewrzawa 92', Kornecki 93', Buchcic 92', Szczęsny 93', Staszewski 92', Abram 92', Stołowski 94'.
  Trochę chłopaków jest, nie są to w tym momencie mistrzowie świata, ale jak najbardziej można powiedzieć, że mają potencjał. Sporym problemem w większości są braki w wyszkoleniu fizycznym, ale akurat to można nietrudno nadrobić.

 • użytkownik usunął konto lubi Komentarz

  A gdzie tu widzisz hura optymizm, chłopak został zauważony i pochwalony za swoje akcje co przy jego debiucie w seniorskiej kadrze i przy takiej publice na pewno nie było bez wpływu na psyche świetnie sobie poradził a Ty piszesz - nie strzelił 12 goli- To już nie można pochwalić?! No ludzie , jak nie wprowadzano młodych źle, wchodzili na krótkie chwile, źle za krótko - czego w końcu wymagać! Dobrze, że dostał możliwość dłuższego grania i swoje 2 szanse, które miał wykorzystał w 100%. Patrząc na perspektywę roku 2016 to powinno być raczej więcej takich młodych zawodników wprowadzane- czyż nie?! Powodzenia Michał w dalszej karierze!

 • użytkownik usunął konto lubi Komentarz

  W Polsce mamy takie dziwne myślenie, że zawodnik w przedziale 24-27 lat, grający na poziomie, powiedzmy, solidnym to zawodnik perspektywiczny.

  Ha, tu niezupełnie o to chodzi. Owszem, kadrę trzeba odmładzać rocznikami 90+, ale ilu wskażesz naprawdę sensownych w tym wieku? Zmiana pokoleniowa nie powinna być szokowa, ale płynna. I właśnie w Polsce mamy takie przekonanie, że co zdolniejsi 85+ pomogą złagodzić ten szok, przynajmniej ja to tak odbieram.

 • użytkownik usunął konto napisał/a komentarz do Michał Daszek wchodzi do gry

  Na chwile obecną realistycznie rzecz ujmując masz rację,ale mimo tych braków stawiałabym(promowała)takich zawodników .Bo kiedy jak będzie miał 25-27 lat ? Czyli będziemy w tym samym miejscu jak teraz .Rzeczą normalną jest ,że żeby wyeliminować braki,niedoskonałości trzeba nabierać doświadczenia "będąc w grze".

 • użytkownik usunął konto lubi Komentarz

  Bramki rzucił fajne ale nie kreujmy gwiazdy - za dużo ma jeszcze braków, żeby być bardziej znaczącą postacią w lidze o kadrze nie wspominając. W obronie gra po prostu słabo, innych zagrań niż prosty atak ze skrzydła nie zna , itd. Chłopak ma talent - niech się rozwija - przyszłość przed nim. Na dzień dzisiejszy są od niego lepsi w lidze jak Kuchczyński czy Bartczak a przecież nic im nie ujmując graczami europejskiego formatu nie są. Z naszych skrzydłowych jedynie wiśniewski się wybija choć ma też braki jak np. nieskuteczność i brak szybkości.

 • użytkownik usunął konto lubi Komentarz

  Polski związek upadł. Ostatnio podejmowane decyzje są wręcz śmieszne. Ja chciałbym, aby związek wyraził swoją opinię na temat ich stosunku do Orlen Wisły Płock, bo jest to po prostu nie do dopuszczenia.

 • użytkownik usunął konto napisał/a komentarz do Kolejna kara finansowa dla Orlen Wisły. Tym razem za zachowanie kibiców

  Maniek weź proszę ja ciebie daruj sobie ...znów szukasz "znajomych" (?).

 • użytkownik usunął konto napisał/a komentarz do Michał Daszek wchodzi do gry

  Jest talent,predyspozycje,potencjał...więc jest przyszłość a przypominam,że nie jest to zawodnik znikąd,kadry młodzieżowe zaliczał chyba systematycznie wszystkie.Cóż kolejny "fajny" przyszłościowy zawodnik w MMTS-ie ,który niestety dla nas pewnie niedługo nas opuści.Powodzenia...

 • użytkownik usunął konto lubi Komentarz

  Tyle, że Bartczak jest 86 rocznik, czyli 27 lat ma już. W Polsce mamy takie dziwne myślenie, że zawodnik w przedziale 24-27 lat, grający na poziomie, powiedzmy, solidnym to zawodnik perspektywiczny. To samo było z Tomczakiem, on też nie był wcale aż taki młody jak mówiono o nim, że ma ogromny potencjał. Daszek to rocznik 92, a już jest dobrze wyszkolony technicznie, dobrze biega do kontry, tylko w obronie czasem ma luki.
  W Europie grają ludzie młodsi i na dużo wyższym poziomie, dlatego akurat na Bartczaka bym chyba nie stawiał. Wystarczy spojrzeć - Palmarsson (90'), Marguc (90'), Mackovsek (92'), Gaber (91') - tyle mi sie przypomina, więcej nie chce mi się szukać :)
  Wydaje mi się, że też powinniśmy szukać takich ludzi i dawać im szanse w kadrze B, czy nawet w kadrze A kosztem wyników.

 • użytkownik usunął konto lubi Komentarz

  Nie rozumiem tej kary... Przecież takie okrzyki są stałym punktem każdej potyczki płocko-kieleckiej od wielu wielu lat i to zarówno ze strony kibiców Wisły, jak i Iskry. A teraz nagle działacze z choinki się urwali i w jakieś kary się bawią. Nie róbmy z tych widowisk teatru. Związek chyba nie docenia że mecze Wisła - Iskra są zdecydowanie najatrakcyjniejszym aspektem rozgrywek, czymś co zdecydowanie dodaje lidze kolorytu i gdyby nie te kilka meczów między tymi klubami to rozgrywki byłby bardzo mało atrakcyjne.
  Swoją drogą ciekawe że żadnej kary nie dostali organizatorzy meczu z Kielc, za to że przeszło godzinę trzymali kibiców z Płocka (wśród których były kobiety i dzieci) na mrozie. A jeszcze jakiś leśny dziadek przez okno prowokacyjnie spoglądał, szyderczo machając do kibiców Wisły i pozdrawiając środkowym palcem.

 • użytkownik usunął konto napisał/a komentarz do Kolejna kara finansowa dla Orlen Wisły. Tym razem za zachowanie kibiców

  A jak teraz Delegaci i Związek będą konsekwentni ??? Strach się bać ... ale znam nie mniej komiczno-paradoksalne zachowanie( jednak tylko ustne) Delegata.

 • użytkownik usunął konto lubi Komentarz

  W MMTS-ie grało dwóch z rocznika 1994? Straszne, naprawdę! W Wybrzeżu bramki zdobyło 13 zawodników i podczas meczu grało ośmiu zawodników z roczników 1992-93...

 • użytkownik usunął konto lubi Komentarz

  sony i kłoś grali z 94 :).
  z tego co widzę, to i tak MMTS Kwidzyn powinien to wygrać jesli chodzi o skład. Więc jak dla mnie brawo dla wybrzeża :)

 • użytkownik usunął konto lubi Komentarz

  Odszedł Tkaczyk, Siódmiak, Tłuczyński, Marcin Lijewski, Jurasik i już widać znaczący spadek jakości polskiej kary. Kolejni w kolejce Bartek Jurecki, Sławek Szmal i kilku innych. Gdy to się stanie polska reprezentacja będzie jeszcze słabsza i praktycznie zniknie z europejskiej mapy. Albo inaczej powróci tam gdzie była 8-10 lat temu. Chciałbym się mylić, uwierzcie, ale widzę co grają nasi "młodzi zdolni" i jak wyglądają na tle swoich rówieśników z innych krajów. Nie tylko kadra B, ale także wszelkie kadry juniorskie. Można się oszukiwać tylko po co... za kadrą Górskiego w piłce nożnej tęsknią wszyscy polscy kibice już wiele lat. Żeby nie było tak samo z kadrą Wenty, która to dała nam kilka lat radości.

 • użytkownik usunął konto lubi Komentarz

  dokładnie. Niewrzawa robi dużo wiatru, podobnie jak Pilitowski, ale czy cos z tego wynika? Nie na tyle dużo, by pokładać w nim większe nadzieje. Przynajmniej nie dziś.
  Akurat widziałem mecz piątkowy i sobotni i nie mam złudzeń - wcale nie graliśmy dobrze, jak ocenił Wleklak czy wczoraj Biegler. Owszem, wczoraj graliśmy dość szybko w ataku, w stosunku do I-kadry widać też większą rękę trenera w ataku - jakieś zagrywki, założenia są realizowane. Tylko problemem jest materiał ludzki. Bramka jeszcze nieźle, skrzydłami rzucają co mają, chociaż niemal wcale nimi nie gramy. W ataku pozycyjnym sporo bramek takich dość fartownych, sporo przypadku. No i obrona wcale nie jest mocna, na środku bardzo dziurawa i pasywna na 6 metrze - oczywiscie wszystko to dotyczy 2 poprzednich spotkan bo dzisiejszego nie widziałem.
  Gdyby Ci chłopcy mieli po 18-20 lat to można byłoby się nawet cieszyć. Ale oni mają po 23-27 lat - powinno to wyglądać moim zdaniem troche lepiej.
  Pisałem już wcześniej. Powinniśmy zagrać jakiś 2-mecz, turniej w składzie mniej/więcej takim: M.Jurecki, K. Lijewski, Jaszka, Syprzak, Jurkiewicz, Rosiński - i do tego powiedzmy Bartczak, Gumiński/Kostrzewa, Chrapkowski, Paczkowski, Przybylski, Peret, może Kryński, Niewrzawa - wówczas bedzie mozna realnie ocenić tych z kadry B, bo albo są zbyt słabi by tę kadrę B pociągnąć do sukcesów, albo nie mają w niej zbytnio z kim grać aby się pokazać.

 • użytkownik usunął konto lubi Komentarz

  dobrze, że się ogrywają i że grają razem nie tylko na treningach
  chociaż, nie rozumiem jak przyszłością polskiej p.ręcznej ma być niewrzawa - robi się z niego gwiazdę, ale po co? komu i czemu to służy (poza nim samym)?

 • użytkownik usunął konto lubi Komentarz

  To przyszłość naszego szczypiorniaka. Cieszyć się czy płakać?

 • użytkownik usunął konto napisał/a komentarz do Świetny rewanż biało-czerwonych! - relacja z meczu Polska - Szwecja

  Gratulacje Michał,Powodzenia dalej...

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.