Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Dzony został fanem Manolo Cadenas

 • Dzony został fanem Przemysław Krajewski

 • Dzony został fanem Andrzej Miszczyński

 • Dzony napisał/a komentarz do Walkower w Płocku słynny w Europie

  Skąd masz taką informację?

 • Dzony lubi Komentarz

  Jednoróg jestes smieciem

 • Dzony lubi Komentarz

  Nie ma co przesadzac i mieszac w to kibicow Piotrkowianina, bo podejrzewam, ze sa tak samo zazenowani jak my ta cala sytuacja. Nie ich wina, ze amatorzy i najemnicy przywdziewajacy koszulki ich klubu tak zszargaly jego imie.

 • Dzony lubi Komentarz

  Czytajac poprzednie jego wpisy mam wrazenie, ze pisze to jeden z obecnych zawodnikow z Piotrkowa. Poczytajcie sami i wycignijcie wnioski. Nie wierze, ze jakis kibic tak zaciekle bronilby i chwaliby tak miernego zawodnika.

 • Dzony otrzymał brązowy medal w kategorii Promotor Dnia

 • Dzony lubi Komentarz

  kibic_321-To nie Płock rozdmuchał,tylko portale w Europie piszą o nie sportowej rywalizacji,i nie Płock rozdmuchał tylko trener i zawodnicy Piotrkowa.Tak więc jest różnica,ale ty masz taką AMBICJE a nie inną.Do zawodników i trenerów Piotrkowa dodał bym ciebie i jeszcze paru innych GAGATKÓW

 • Dzony został fanem Orlen Wisła Płock

 • Dzony lubi Komentarz

  Przez taką amatorke jaką pokazał piotrków cała Europa sie z nas śmieje , mam nadzieje że mecz zostanie powtórzony a piotków zmieciony z powierzchni ziemi . Pozdro dla normalnych kibiców szczypiorniaka .
  PS. Ciekawe kiedy podadzą info ?

 • Dzony lubi Komentarz

  Jak dla mnie to zawodnicy nic w tej sprawie nie mieli do powiedzenia. Do szatni wedlug WisłaTV weszła pani Prezes i trener i rozmowa byla krótka: "Mamy 2 punkty, macie zakaz wyjscia bo jak nie to rozwiazujemy kontrakt. Punkty sa nam potrzebne do utrzymania" Ja tam nie wierze ze to sami zawodnicy nie chcieli wyjsc. Tak jak Miszczyński- jak mówi - nakazałby wyjsc zawodnikom pod groźbą rozwiązania kontraktu, tak pewnie zrobila p. prezes tylko w druga strone.
  Poza tym nikt z Płocka nie mówi o obsłudze, która nie zrobiła prawie nic - poza mówieniem o nieodebranych telefonach, żeby postarać sie o załatwienie sprawy lekarzy. Zasłaniają sie jedynie papierkami.

 • Dzony lubi Komentarz

  Jak mówi Komisarz Ligi jako prawnik że liczą się fakty. Są one takie: zawinił dyspozytor któremu pomyliły się dni, normalna ludzka rzecz, każdemu może się zdarzyć. Wysłano z opóźnieniem zespół medyczny z lekarzem. Przed upływem 15 minut zespół był już przed halą. Gdy wchodził na halę, na ich widok trener Jednoróg natychmiast zaczął wypychać swój zespół z parkietu do szatni. Zejścia odmówił jedynie Titow.
  Nic więc nie stało na przeszkodzie aby rozegrać ten mecz.
  Jednak Wisła dostanie walkower ponieważ w naszym kraju nauczono Jednoroga trenera starej daty i działaczy związku, że liczy się chamstwo, cwaniactwo, układy i kasa. A kto tam słyszał o jakimś zasadach sportu, honorze i godności.
  Jeszcze raz szacunek dla Walthera, który tworzy w Polsce nową jakość. A Titow powinien dostać nagrodę fair play.

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.