Jaro_Chod - lubi

 • Jaro_Chod lubi Komentarz

  Cofnęli koncesję, bo nie spełnili jakiś warunków. W końcu jak się idzie do kogoś w gości, to... ;)))

 • Jaro_Chod lubi Komentarz

  @ando: Przecież Novak miał papiery (wyjątek medyczny) i to wypełnione przez TA i potwierdzone przez rząd Wiktorii. Oczywiście miał swój udział i niewykluczone że coś tam kołował i
  nagannie się zachował z tym wywiadem, ale formalnie miał te papiery. W końcu rząd tak długo szukał na niego paragrafu, aż znalazł i zrobił z niego przywódcę antyszczepionkowców. Nagle te papiery przestały grać rolę. Moje stanowisko jast takie, że oczywiście źle to rozegrał, chyba na chybcika, ale pozwolenie od TA i Wiktorii miał i gdyby nie był Djokovicem, zostałby bezszelestnie wpuszczony. Na końcu sprawa stala się wyłącznie polityczna, bo już nie formalnie, lecz tylko politycznie argumentował rząd, odbierając mu prawo wjazdu.

 • Jaro_Chod lubi Komentarz

  Coś , co nie chroni przed zakażeniem i zakażaniem musi być przyjęte , bo lobby farmaceutyczne opanowało mózgi i portfele rządów . jak dobrze , że jestem szarym człowiekiem na własnej działalności i jak na razie mogą co najwyżej kazać mi naciągnąć maskę na nos :) - wiadomo , że maska chroni jak stringi przed odmrożeniem dupy .
  Brawo Nowak - Skoki pokazują co daje szczepionka :)

 • Jaro_Chod lubi Komentarz

  Państwa demokratyczne stają się powoli państwami terroru covidowego. Naukowcy mają wątpliwości ale nie przemysł farmaceutyczny i rządzący.