Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Andrzej Wojciechowski lubi Komentarz

  Super znawca !!
  W Pana czasach kontrakty podpisywało się za kilka wagonów węgla lub za hałdę kartofli i tyle Pan wie o obecnym rynku transferowym.

 • Andrzej Wojciechowski lubi Komentarz

  Panie Tomaszewski -niedlugo na tym portalu, bedziesz sie pan nazywal "grzmiacy Janek"

 • Andrzej Wojciechowski lubi Komentarz

  Pan Janek nie rozumie zbyt wiele. To jest polityka, gra o przyszłość i wielkie pieniądze- nie ma sentymentów, jest strategia a komentować to przed ostatecznymi decyzjami to zwykła głupota. Poczekajmy na finał i zobaczymy co z tego wynika. A Bayern, czyli durnowaci włodarze plus egoistyczni, zadufani w sobie piłkarze, wydaje się w tej chwili klubem upadającym więc ruch Roberta jest jak najbardziej właściwy.

 • Andrzej Wojciechowski lubi Komentarz

  Koledzy z drużyny przestali grać na egzekutora , jakim jest Lewandowski o wiele wcześniej , panie Janku . Robert osiągnął maxa na to co można osiągnąć . Widocznie władze Bayernu mają inne plany , więc Lewandowski szuka innej opcji . Jego prawo , jego kasa i nie ma co
  krytykować . Życzę - 9 - jak najwięcej sukcesów .

 • Andrzej Wojciechowski lubi Komentarz

  Panie Janku ... to Bayern nie okazał szacunku jednemu z najskuteczniejszych piłkarzy w historii futbolu . Lawendowski wyraźnie powiadomił klub że roczny kontrakt go nie interesuje . Zamiast rzucać mu kłody pod nogi powinni rozejść się w przyjaźni bo i klub lewemu i Lewy klubowi zawdzięcza wiele .

 • Andrzej Wojciechowski lubi Komentarz

  Niestety, ale Jan Tomaszewski jako były reprezentant, po zakończeniu kariery nie osiągnął spektakularnych sukcesów. Pomimo że mam mieszane odczucia co do Lewandowskiego, to mimo wszystko uważam, że wie co robi i dlaczego powinien to zrobić. Nawet na podstawie tak cząstkowej wiedzy, gdybym był nim zrobiłbym to samo, po prostu Lewandowski nie ma wyjścia. Jedno co bym zrobił zamknąłbym Ankę w szafie na czas kiedy najważniejsze sprawy rozstrzygną się.
  ===========================================================================
  PANIE TOMASZEWSKI ŚLEDZĘ PANA OD CZASÓW STUDIO LATO OD 1986 TO BYŁ POPULARNY PROGRAM POP€DNIOWY W PROGRAMIE PIERWSZYM . I TO SŁYNNE PYTANIE CO PAN SĄDZI O WYSTĘPIE NASZEJ REPREZNTACJI W MEKSYKU. POPROSIŁ PAN WTEDY O WYŁACZENIE MIKROFONÓW. Nie chciałbym gdybym był wybitnym piłkarzem, aby oceniał mnie ktoś gorszy. jako były reprezentant miał pan nawet ułatwione zadanie w ścieżce kariery trenerskiej a mimo to nie potrafił pan tego wykorzystać. Pana Doświadczenie trenerskie w ŁkS szczegółowo opisał tygodnik Piłka Nożna w wydaniu archiwalnym 0i niestety było to dla pana dość druzgocąca ocena. NIe inaczej było Tygodniku Kibica - gdzie również ciekawą ocenę wystawił panu inny znany dziennikarz.
  ===============================================================================


  Ja jako wybitny ekspert wiem, że Lewandowski wie więcej niż my i tą wiedzą nie musi się dzielić. Od czasów pojawienia się Haalanda , a raczej tematu transfer Haalanda Lewandowski zaczął być traktowany jak piąte koło u wozu i wcale nie dziwię się jemu. Gdyby Bayernowi udało się pozyskać Haalanda to Lewandowski byłby out.

  ================================================================================

 • Andrzej Wojciechowski lubi Komentarz

  "Grzmiący" Janek bredzi jak w malignie. Problem nie leży w tym, że rozmowy Zahaviego z Barcą były tak długo utrzymywane w tajemnicy, a w tym, że po przyjściu Nagelsmanna część drużyny zaczęła olewać grę z Lewym. Pisałem o tym w połowie rundy jesiennej. Dzialo się to za przyzwoleniem trenera, Khana i Salihamidzicza. Problemem Bayernu są zawodnicy powyżej 30 roku życia co jest jawną głupotą. Perezowi w Realu nie przeszkadza wiek Benzemy, który w 35 roku życia osiągnął życiową formę.

 • Andrzej Wojciechowski otrzymał brązowy medal w kategorii Promotor Dnia

 • Andrzej Wojciechowski lubi Komentarz

  a Tomaszewski swoje.W tym wieku ,juz nikt mu nie przetlumaczy.Janek wlaz pod swoj kamien i nie blaznij sie-ekspercie z super expresu i lemingow

 • Andrzej Wojciechowski lubi Komentarz

  Kiedyś już pisałem " Tomuś nie piskaj" Jego już nie da się czytać.

 • Andrzej Wojciechowski lubi Komentarz

  Jaśko wszystko ci się pokiełbasiło....

 • Andrzej Wojciechowski lubi Komentarz

  "Grzmiący Jasio" już dawno oderwany od rzeczywistości, to i zszokowany realiami...

 • Andrzej Wojciechowski

  Panie Janku zanim Pan napisze jakikolwiek komentarz to już wiadomo że jest Pan przeciw i wszystko wie Pan najlepiej.Może trochę skromności .

 • Andrzej Wojciechowski napisał/a komentarz do Stoch złożył obietnicę kibicom. Napisał, co zrobi w sobotę

  @Andrzej Wojciechowski: co chcecie moderować?

 • Andrzej Wojciechowski napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Gdzie mój komentarz

 • Andrzej Wojciechowski napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Przepraszam,że piszę nie na temat.Od rozpoczęcia wojny znikły komentarze do większości publikacji.Nie można skrytykować obecnej władzy.Premier Morawiecki pyszni się jak paw.Kiedyś na konferencjach było jedno hasło ; to nie jest tematem dzisiejszej konferencji;Dziś już nikt nie zadaję trudnych pytań.Nie można nawet komentować w internecie. Internet schodzi na psy,szkoda pisać.

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.