Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • tony1981 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Fachowiec od disco polo będzie wybierał w imieniu 40 milionów Polaków trenera kadry. Tego na świecie jeszcze nie było:). Jaki kraj taki fachowiec jaki fachowiec taka kadra. Czyli przez ostatnie dwie dekady nic się nie zmieniło i na zmiany w najbliższej dekadzie się nie zanosi. Jeżeli chcecie zmian to proponuje darować sobie ten sport, puki Janusz narzeka A ogląda to nic się nie zmieni :)

 • tony1981 lubi Komentarz

  Będzie wielki kit z tym Przewałką. Po meczu z Rosją będzie totalna krytyka. Przecież ten trener to cienias, po zwolnieniu go z Lecha nikt go nie chce, to powołują go na selekcjonera Polski. Kulesza nie słuchaj tych naszych pseudo ekspertów, tylko kieruj się własnym rozumem

 • tony1981 lubi Komentarz

  RePrezentacja Nawałki może się opóźnić?Może.

 • tony1981 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Nie!!! Nie zgadzam się!!! Oglądam kadrę od 1990 roku i widzę że muł zamienił się w bagno. Kolega piłkarz wybiera na prezesa kolegę piłkarza :) albo jeszcze lepiej, jak zostanie prezesem ktoś z z disco polo i taki prezes ma odpowiednią wiedzę ze by wybrać trenera w imnienu 40 milionów Polaków. To smutne. A to co dzieje się w mediach i na forach to śmiało porównam do "Nie patrz w górę " czysta manipulacja A ludzie jak nie włączyli myślenia tak chyba już im to nie grozi. Jeśli media wybiorą za Kulesze trenera A. Nawałke to ja wysiadam. Jego mecze niech oglądają ci co go wybiorą, czyli

 • tony1981 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Nie!!! Nie zgadzam się!!! Oglądam kadrę od 1990 roku i widzę że muł zamienił się w bagno. Kolega piłkarz wybiera na prezesa kolegę piłkarza :) albo jeszcze lepiej, jak zostanie prezesem ktoś z z disco polo i taki prezes ma odpowiednią wiedzę ze by wybrać trenera w imnienu 40 milionów Polaków. To smutne. A to co dzieje się w mediach i na forach to śmiało porównam do "Nie patrz w górę " czysta manipulacja A ludzie jak nie włączyli myślenia tak chyba już im to nie grozi. Jeśli media wybiorą za Kulesze trenera A. Nawałke to ja wysiadam. Jego mecze niech oglądają ci co go wybiorą, czyli dziennikarze:)

 • tony1981 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Pleprezes zrobił sobie prywatny show z wyborem trenera. Już dwa tygodnie przygotowań i analiz w Du..e a on dalej szuka wczorajszego dnia A reszta zachowuje się jak małpa zwisająca z drzewa jedną ręką trzyma się gałęzi A druga w pieprza banana . On tak samo nie nadaje się na swoje stanowisko jak Nawałka!!! Kolesiostwo, sitwa nie do ruszenia od około 2 dekad ale Nawalka pasuje naszym pseudo kopaczom, pełen luz tańce chulanki swoboda. Niech wszyscy sobie przypomną jaki to wybitny trener:) który w ogóle nie umie reagować podczas meczu na to co się dzieje na boisku" katastrofa!!!!!" Dla mnie promocja Nawałki to świadome wpuszczenie konia trojanskiego. Jeśli nie Nawałka to kto? Oczywiście że w tym momencie trenerem powinien zostać Polak i tu nie powinno być w ogóle dyskusji. Dla mnie na te dwa mecze mógł by nim zostać już Michniewicz ale po barażach powinni zatrudnić zagranicznego trenera tylko z nazwiskiem w światowej piłce trenerskiej trzeba zrozumieć że polscy trenerzy w europejskiej piłce nic ne znaczą i tu też nie powinno być rozmowy ktory trener Polski teraz, Nie !!! Trzeba powiedzieć jasno Polak na baraże A po barażach wypad. A jeśli zostanie Nawałka cóż Show trwa kolesiostwo w komplecie można jechać do Rosji się napić !!!!

 • tony1981 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Pleprezes zrobił sobie prywatny show z wyborem trenera. Już dwa tygodnie przygotowań i analiz w Du..e a on dalej szuka wczorajszego dnia A reszta zachowuje się jak małpa zwisająca z drzewa jedną ręką trzyma się gałęzi A druga w pieprza banana . On tak samo nie nadaje się na swoje stanowisko jak Nawałka!!! Kolesiostwo, sitwa nie do ruszenia od około 2 dekad ale Nawalka pasuje naszym pseudo kopaczom, pełen luz tańce chulanki swoboda. Niech wszyscy sobie przypomną jaki to wybitny trener:) który w ogóle nie umie reagować podczas meczu na to co się dzieje na boisku" katastrofa!!!!!" Dla mnie promocja Nawałki to świadome wpuszczenie konia trojanskiego. Jeśli nie Nawałka to kto? Oczywiście że w tym momencie trenerem powinien zostać Polak i tu nie powinno być w ogóle dyskusji. Dla mnie na te dwa mecze mógł by nim zostać już Michniewicz ale po barażach powinni zatrudnić zagranicznego trenera tylko z nazwiskiem w światowej piłce trenerskiej trzeba zrozumieć że polscy trenerzy w europejskiej piłce nic ne znaczą i tu też nie powinno być rozmowy ktory trener Polski teraz, Nie !!! Trzeba powiedzieć jasno Polak na baraże A po barażach wypad. A jeśli zostanie Nawałka cóż Show trwa kolesiostwo w komplecie można jechać do Rosji ale tylk się napić !!!!

 • tony1981 lubi Komentarz

  Nawałka swoją FACHOWOŚC pokazał na M.Ś w Rosji i pózniej w Lechu Poznań , to marny trener , a to ze go chcą piłkarze to mnie nie dziwi bo większość z nich to takie same miernoty i celebryci jak Nawałka .

 • tony1981 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Zadnego powrotu!!! . Prezes tak samo nadaje się na swoje stanowisko jak Nawałka!!! Kolesiostwo, sitwa nie do ruszenia od około 2 dekad ale Nawalka pasuje naszym pseudo kopaczom, pełen luz tańce chulanki swoboda. Niech wszyscy sobie przypomną jaki to wybitny trener:) który w ogóle nie umie reagować podczas meczu na to co się dzieje na boisku" katastrofa!!!!!" Dla mnie promocja Nawałki to świadome wpuszczenie konia trojanskiego. Jeśli nie Nawałka to kto? Oczywiście że w tym momencie trenerem powinien zostać Polak i tu nie powinno być w ogóle dyskusji. Dla mnie na te dwa mecze mógł by nim zostać już Michniewicz ale po barażach powinni zatrudnić zagranicznego trenera tylko z nazwiskiem w światowej piłce trenerskiej trzeba zrozumieć że polscy trenerzy w europejskiej piłce nic ne znaczą i tu też nie powinno być rozmowy ktory trener Polski teraz, Nie !!! Trzeba powiedzieć jasno Polak na baraże A po barażach wypad. A jeśli zostanie Nawałka cóż Show trwa kolesiostwo w komplecie można jechać do Rosji się napić !!!!

 • tony1981 lubi Komentarz

  Każdy tylko oby nie Nawałka. Adam pokazał cały swój warsztat na MŚ w Rosji. W kręceniu reklam o parówkach przed mistrzostwami był dobry taki z klasą i stylem . Natomiast za to, za co faktycznie był odpowiedziany, czyli styl i jakość gry naszej reprezentacji na mundialu. To delikatnie rzecz ujmując, tego stylu i klasy trochę zabrakło. Na koniec zafundował nam mecz o honor z Japonią i tak nasi honoru bronili, że pomimo zwycięstwa w tym meczu stali się pośmiewiskiem na całym świecie. Mi w pamięci z tego mundialu i ostatniego meczu najbardziej utkwił moment kiedy była już końcówka meczu, Japończycy grają w chodzonego, a nasz trener szykuje się do wprowadzenia Błaszczykowskiego. Błaszczykowski stoi przy linii dobre kilka minut, nasi nie chcą nawet pofatygować się aby podbiec i chociażby spróbować odebrać piłkę lub ewentualnie lekko faulować aby była możliwość do przeprowadzenia zmiany. Co robi Nawałka w takiej chwili widząc co się dzieje???? Pokazuje Grosickiemu aby ten kontuzję zasymulował i położył się na murawie licząc, że może sędzia mecz przerwie. Zamiast zmotywować wpłynąć w jakikolwiek sposób aby nasi zaatakowali rywala, spróbować przejąć piłkę, wymusić rzut wolny wybić w aut cokolwiek, to ten wielki Stylowiec każe Grosikowi na boisku się kłaść. Efekt był taki że Błaszczykowaki prawie 10 minut przy tej linii stał a finalnie i tak na boisko nie wybiegł ponieważ sędzia gry nie przerwał i po 10 ostatnich minutach gry w chodzonego Japończyków arbiter zakończył mecz. Później w Lechu Poznań szybo na jego kunszcie trenerskim się poznali i do dnia dzisiejszego siedzi bezrobotny , bo już nawet do reklamowania tych parówek go nie chcą. Natomiast odnośnie trenera na baraże to dajcie szansę Tomaszewskiemu XDD Zawsze ma dużo do powiedzenia i wie najlepiej jak powinno być więc niech to udowodni jaki z niego wielki znaFca tematu. Na asystentów trenera resztę tych studyjnych ekspertów Jacka Gmocha, Romana Kołtonia, Żewłakowa oraz Szpaka i Borka do kompletu. Z takim sztabem sukces w barażach murowany lepszych od tych panów wybitnych fachowców polskiej piłki na chwilę obecną w Polsce nie znajdziemy.

 • tony1981 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Pleprezes zrobił sobie prywatny show z wyborem trenera. Już dwa tygodnie przygotowań i analiz w Du..e a on dalej szuka wczorajszego dnia A reszta zachowuje się jak małpa zwisająca z drzewa jedną ręką trzyma się gałęzi A druga w pieprza banana . On tak samo nie nadaje się na swoje stanowisko jak Nawałka!!! Kolesiostwo, sitwa nie do ruszenia od około 2 dekad ale Nawalka pasuje naszym pseudo kopaczom, pełen luz tańce chulanki swoboda. Niech wszyscy sobie przypomną jaki to wybitny trener:) który w ogóle nie umie reagować podczas meczu na to co się dzieje na boisku" katastrofa!!!!!" Dla mnie promocja Nawałki to świadome wpuszczenie konia trojanskiego. Jeśli nie Nawałka to kto? Oczywiście że w tym momencie trenerem powinien zostać Polak i tu nie powinno być w ogóle dyskusji. Dla mnie na te dwa mecze mógł by nim zostać już Michniewicz ale po barażach powinni zatrudnić zagranicznego trenera tylko z nazwiskiem w światowej piłce trenerskiej trzeba zrozumieć że polscy trenerzy w europejskiej piłce nic ne znaczą i tu też nie powinno być rozmowy ktory trener Polski teraz, Nie !!! Trzeba powiedzieć jasno Polak na baraże A po barażach wypad. A jeśli zostanie Nawałka cóż Show trwa kolesiostwo w komplecie można jechać do Rosji ale tylko się napić !!!!

 • tony1981 lubi Komentarz

  Powiedziałem już NIE!!!!!!!!! dla Nawałki. Był już selekcjonerem i co po sobie zostawił ????
  do tej roboty trzeba mieć jaja przecież są w Polsce faceci, młodzi z charakterem tyko trzeba mieć trochę odwagi i się rozejrzeć Panie Kulesza , daj Pan sobie spokój z tym styropianowym gościem on Panu prochu nie wymyśli , krakowski kibic by powiedział " idze , idze bajoku "

 • tony1981 lubi Komentarz

  Skład w san raz żeby wszystko przegrać i zmarnować kolejne Mistrzostwa. Ale tym razem panie Kulesza będzie to bardzo kosztowne dla związku. Policz pan na kalkulatorku ile milionów euro przejdzie koło nosa przez zatrudnianie głąbów z przedpotopową taktyką i umiejętnościami na okręgówkę. Hahahaha...

 • tony1981 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Pleprezes zrobił sobie prywatny show z wyborem trenera. Już dwa tygodnie przygotowań i analiz w Du..e a on dalej szuka wczorajszego dnia A reszta zachowuje się jak małpa zwisająca z drzewa jedną ręką trzyma się gałęzi A druga w pieprza banana . On tak samo nie nadaje się na swoje stanowisko jak Nawałka!!! Kolesiostwo, sitwa nie do ruszenia od około 2 dekad ale Nawalka pasuje naszym pseudo kopaczom, pełen luz tańce chulanki swoboda. Niech wszyscy sobie przypomną jaki to wybitny trener:) który w ogóle nie umie reagować podczas meczu na to co się dzieje na boisku" katastrofa!!!!!" Dla mnie promocja Nawałki to świadome wpuszczenie konia trojanskiego. Jeśli nie Nawałka to kto? Oczywiście że w tym momencie trenerem powinien zostać Polak i tu nie powinno być w ogóle dyskusji. Dla mnie na te dwa mecze mógł by nim zostać już Michniewicz ale po barażach powinni zatrudnić zagranicznego trenera tylko z nazwiskiem w światowej piłce trenerskiej trzeba zrozumieć że polscy trenerzy w europejskiej piłce nic ne znaczą i tu też nie powinno być rozmowy ktory trener Polski teraz, Nie !!! Trzeba powiedzieć jasno Polak na baraże A po barażach wypad. A jeśli zostanie Nawałka cóż Show trwa kolesiostwo w komplecie można jechać do Rosji się napić !!!!

 • tony1981 napisał/a komentarz do Sensacyjne informacje ws. nowego selekcjonera Polaków. Nawałka nie jest numerem jeden?!

  @tony1981: Jescze jedno. Chce przypomnieć Kuleszy że baraże są 2 i to z przeciętnym rywalami w światowej piłce. Dlaczego Pie..li ciągle o jednym meczu z Rosją? Wiem ze on jest pierwszy ale wcale nie musi byc przegrany tak jak on to już widzi.

 • tony1981 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Pleprezes zrobił sobie prywatny show z wyborem trenera. Już dwa tygodnie przygotowań i analiz w Du..e a on dalej szuka wczorajszego dnia A reszta zachowuje się jak małpa zwisająca z drzewa jedną ręką trzyma się gałęzi A druga w pieprza banana . On tak samo nie nadaje się na swoje stanowisko jak Nawałka!!! Kolesiostwo, sitwa nie do ruszenia od około 2 dekad ale Nawalka pasuje naszym pseudo kopaczom, pełen luz tańce chulanki swoboda. Niech wszyscy sobie przypomną jaki to wybitny trener:) który w ogóle nie umie reagować podczas meczu na to co się dzieje na boisku" katastrofa!!!!!" Dla mnie promocja Nawałki to świadome wpuszczenie konia trojanskiego. Jeśli nie Nawałka to kto? Oczywiście że w tym momencie trenerem powinien zostać Polak i tu nie powinno być w ogóle dyskusji. Dla mnie na te dwa mecze mógł by nim zostać już Michniewicz ale po barażach powinni zatrudnić zagranicznego trenera tylko z nazwiskiem w światowej piłce trenerskiej trzeba zrozumieć że polscy trenerzy w europejskiej piłce nic ne znaczą i tu też nie powinno być rozmowy ktory trener Polski teraz, Nie !!! Trzeba powiedzieć jasno Polak na baraże A po barażach wypad. A jeśli zostanie Nawałka cuz Show trwa kolesiostwo w komplecie można jechać do Rosji się napić !!!!

 • tony1981 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Pleprezes zrobił sobie prywatny show z wyborem trenera. Już dwa tygodnie przygotowań i analiz w Du..e a on dalej szuka wczorajszego dnia A reszta zachowuje się jak małpa zwisająca z drzewa jedną ręką trzyma się gałęzi A druga w pieprza banana . On tak samo nie nadaje się na swoje stanowisko jak Nawałka!!! Kolesiostwo, sitwa nie do ruszenia od około 2 dekad ale Nawalka pasuje naszym pseudo kopaczom, pełen luz tańce chulanki swoboda. Niech wszyscy sobie przypomną jaki to wybitny trener:) który w ogóle nie umie reagować podczas meczu na to co się dzieje na boisku" katastrofa!!!!!" Dla mnie promocja Nawałki to świadome wpuszczenie konia trojanskiego. Jeśli nie Nawałka to kto? Oczywiście że w tym momencie trenerem powinien zostać Polak i tu nie powinno być w ogóle dyskusji. Dla mnie na te dwa mecze mógł by nim zostać już Michniewicz ale po barażach powinni zatrudnić zagranicznego trenera tylko z nazwiskiem w światowej piłce trenerskiej trzeba zrozumieć że polscy trenerzy w europejskiej piłce nic ne znaczą i tu też nie powinno być rozmowy ktory trener Polski teraz, Nie !!! Trzeba powiedzieć jasno Polak na baraże A po barażach wypad. A jeśli zostanie Nawałka cuz Show trwa kolesiostwo w komplecie można jechać do Rosji się napić !!!!

 • tony1981 lubi Komentarz

  Zadatki na dobrego trenera wykazuję ludzie po 30-tce, a nie jak w przypadku Nawałki po 60-tce. Trener marny bez żadnego dorobku i jeśli ponownie zostanie trenerem kadry to będzie denna decyzja Kuleszy ale on raczej nie ma wyboru. Jeżeli nie wybierze Nawałki to mu tzw. środowisko nie daruje.

 • tony1981 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Pleprezes zrobił sobie prywatny show z wyborem trenera. Już dwa tygodnie przygotowań i analiz w Du..e a on dalej szuka wczorajszego dnia A reszta zachowuje się jak małpa zwisająca z drzewa jedną ręką trzyma się gałęzi A druga w pieprza banana . On tak samo nie nadaje się na swoje stanowisko jak Nawałka!!! Kolesiostwo, sitwa nie do ruszenia od około 2 dekad ale Nawalka pasuje naszym pseudo kopaczom, pełen luz tańce chulanki swoboda. Niech wszyscy sobie przypomną jaki to wybitny trener:) który w ogóle nie umie reagować podczas meczu na to co się dzieje na boisku" katastrofa!!!!!" Dla mnie promocja Nawałki to świadome wpuszczenie konia trojanskiego. Jeśli nie Nawałka to kto? Oczywiście że w tym momencie trenerem powinien zostać Polak i tu nie powinno być w ogóle dyskusji. Dla mnie na te dwa mecze mógł by nim zostać już Michniewicz ale po barażach powinni zatrudnić zagranicznego trenera tylko z nazwiskiem w światowej piłce trenerskiej trzeba zrozumieć że polscy trenerzy w europejskiej piłce nic ne znaczą i tu też nie powinno być rozmowy ktory trener Polski teraz, Nie !!! Trzeba powiedzieć jasno Polak na baraże A po barażach wypad. A jeśli zostanie Nawałka cuz Show trwa kolesiostwo w komplecie można jechać do Rosji się napić !!!!

 • tony1981 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Pleprezes zrobił sobie prywatny show z wyborem trenera. Już dwa tygodnie przygotowań i analiz w Du..e a on dalej szuka wczorajszego dnia A reszta zachowuje się jak małpa zwisająca z drzewa jedną ręką trzyma się gałęzi A druga w pieprza banana . On tak samo nie nadaje się na swoje stanowisko jak Nawałka!!! Kolesiostwo, sitwa nie do ruszenia od około 2 dekad ale Nawalka pasuje naszym pseudo kopaczom, pełen luz tańce chulanki swoboda. Niech wszyscy sobie przypomną jaki to wybitny trener:) który w ogóle nie umie reagować podczas meczu na to co się dzieje na boisku" katastrofa!!!!!" Dla mnie promocja Nawałki to świadome wpuszczenie konia trojanskiego. Jeśli nie Nawałka to kto? Oczywiście że w tym momencie trenerem powinien zostać Polak i tu nie powinno być w ogóle dyskusji. Dla mnie na te dwa mecze mógł by nim zostać już Michniewicz ale po barażach powinni zatrudnić zagranicznego trenera tylko z nazwiskiem w światowej piłce trenerskiej trzeba zrozumieć że polscy trenerzy w europejskiej piłce nic ne znaczą i tu też nie powinno być rozmowy ktory trener Polski teraz, Nie !!! Trzeba powiedzieć jasno Polak na baraże A po barażach wypad. A jeśli zostanie Nawałka cuz Show trwa kolesiostwo w komplecie można jechać do Rosji się napić !!!!

 • tony1981 lubi Komentarz

  Jeżeli chcesz prowadzić reprezentacje po tym co pokazałeś w Rosji, to jesteś człowiekiem bez honoru - odpuść sobie Panie Nawałka. Byłem w Rosji widziałem te badziewie. A Wy w PZPN puknijcie się w Łeb razem z naszymi kopaczami, którzy chcą jego

 • tony1981 lubi Komentarz

  Nawałka jest miernotą trenerską. I takie są fakty. Poznali się i tym szybko w Lechu Poznań , pokazali mu to też dobitnie Duńczycy spuszczając mu łomot 4:0. Nawałka tak jak inne fraglesy z goownianej " polskiej myśli szkoleniowej" typu Janas, Smuda, Fornalik, Brzęczek, Boniek są sprawcami tego, że od 30 lat polska piłka nie miała żadnych znaczących sukcesów. Każą się nam się cieszyć " uczestnictwem" w turniejach. I ta patologia będzie trwać nadal.

 • tony1981 lubi Komentarz

  Nawałka nie wywalczy awansu!

 • tony1981 lubi Komentarz

  po NAWELCE BEDZIE BRZECZEK.PONOWNIE CZAS ROZWALIC PZPN.TAM REFORM NIE MA I NIE BEDZIE ***MAFIA TYLKO SWOICH***KULESZA NIGDY NIE POWINIEN BRAC LUDZI BONKA. PRECZ Z KULESZA.

 • tony1981 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Pleprezes zrobił sobie prywatny show z wyborem trenera. Już dwa tygodnie przygotowań i analiz w Du..e a on dalej szuka wczorajszego dnia A reszta zachowuje się jak małpa zwisająca z drzewa jedną ręką trzyma się gałęzi A druga wpiepsza banana . On tak samo nie nadaje się na swoje stanowisko jak Nawałka!!! Kolesiostwo, sitwa nie do ruszenia od około 2 dekad ale Nawalka pasuje naszym pseudo piłkarzom, pełen luz tańce chulanki swoboda. Niech wszyscy sobie przypomną jaki to wybitny trener:) który w ogóle nie umie reagować podczas meczu na to co się dzieje na boisku" katastrofa!!!!!" Dla mnie to świadome wpuszczenie konia trojanskiego na te baraże ciekawe ile ruscy zapłacili za taka decyzje ale cuz Show trwa kolesiostwo w komplecie można jechać do Rosji napić się !!!!

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.