• mały w

  Nie możemy do tego dopuścić! Polskie samorządy i Spółki Skarbu Państwa utrzymują ,,promotorów", wczoraj BSI a dzisiaj Discovery Chanel, żydowskiego ruskiego miliardera z USA?! Panie Obajtek, Panie Sasin musimy im pomóc! Pójdziemy za to do nieba? Putin nas tam wyśle?!

 • mały w

  Kodeks droģowy się kłania, może? Kierunkowskazy, hamulce i prawa wolna? Patryk z prawej z pierwszeństwem! Nie wirażowi a drogówka z radarami na łukach? Idiota z mikrofonem chce oglądać twarz wyprzedzanego żużlowca?! Bezcenne!

 • mały w

  Brawo WY! Greg przeżył swoją karierę cało to teraz emerytem chcecie zapchać dziurę po Łagucie?! Alimenty chcecie płacić Jego rodzinie?
  Krystyna dosiądzie może okrakiem Ruska(nomen omen!) włoży drążek od razu na piątkę i ruchu do mety?! Dobrze ruszaj to będziecie pierwsi dziadkowie MOŻE na mecie?!

 • mały w

  Motor zachował sie bezczelnie wobec Szwedów, zakazując Hampelowi startów w jego szwedzkim klubie?!
  Buractwo prezesa i tego całego żużla może? Zużel jak tenis powinien funkcjonować a nie zawodnik co drugi dzien w innym klubie startuje?!

 • mały w

  Facka miał pokazać? To bylaby obraza raczej! Jego zespół inkasuje dwa punkty i czterdzieści małych punktów? Sędzia ukaral Krosno czy Zielona Górę? Ten gest mówi wszystko, kamerzyście i telewidzom?
  Idiota szuka dziury w moście? Jątrzenia ciąg dalszy?!

 • mały w

  Szef jury z Krosna a gospodarz z Alternatyw 4? Cieć Anioł bije tego jurora intelektem! Telewizja światowa, pieniądze światowe, komplet publiczności, a tu atestowany śrubokręt do przekrętów na oczach setek tysięcy telewidzów?! Żenada!

 • mały w

  Odebrać licencję żużlową bo z tego co wczoraj nagadano złego o tym torze to i w piątek z Bydgoszczą powinien być walkower!
  Zresztą tylko walkowery dla wszystkich w Krośnie?! Tak pracujmy nad rozwojem tej tak atrakcyjnej ale ryzykownej dyscypliny!

 • mały w

  Dziewczyny zawsze były naszą ozdobą! Na stadionie, z odległości kilkudziesięciu metrów, owszem podziwiamy ale pola startowe prezentowane przez te atrakcyjne Panie?! W telewizji, dzięki kamerzystom, których bardziej interesuje długość pięknych nóg hostess, widzimy więcej?!

 • mały w

  Jeśli Lech chce zostać mistrzem to powinien to zrobić! Stawiałem na Nich w finale pucharu ale Raków pokazał klasę! Teraz rywal potknął się boleśnie i Leszki powinni tę szansę wykorzystać!

 • mały w

  Dzwonię do Roberta z tą informacją a ON nic nie wie?!
  Pini nie odbiera połączeń bo też sika w pampersy ze śmiechu?
  Wy wiecie o czym ja myślę?
  Inni tak!