Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Kri100f lubi Komentarz

  Ależ prezent dla Putina. "Brawo"!

 • Kri100f lubi Komentarz

  Niby nie jest to zaskoczenie ze strony ATP i WTA, ale ITF? Turnieje w ramach Wimbledonu pod egidą ITF nie generują wielkich dochodów. Nie musieli nic robić. Ale woleli solidaryzować się przeciwko Ukrainie i uderzyć w nastolatków i osoby z niepełnosprawnościami. Po tym, jak ludzi w Buczy przejeżdżano, torturowano w Mariupolu, palono bombami termobarycznymi? Ależ to obrzydliwe.

 • Kri100f lubi Komentarz

  Zawsze mogą w Rosji zrobić zrobić dodatkowy turniej i dać te 2000 punktów ZwycięZcom.

 • Kri100f lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Kri100f lubi Komentarz

  Decyzją Wimbledonu bez Rosjan i Białorusinów, co spotkało się z retorsją w postaci braku punktów do rankingów ITF, ATP i WTA.

 • Kri100f lubi Komentarz

  Ależ żenada ze strony WTA i ATP. Współczesny sport nie istnieje bez pieniędzy, ale jak można stawiać pieniądze ponad ludzkie życie? I czym różni się WTA od FIFY, a ATP od UEFY? Churchill stwierdził trafnie: "Mieli do wyboru wojnę lub hańbę. Wybrali hańbę, a wojnę będą mieli i tak".

 • Kri100f lubi Komentarz

  Albo właśnie tak.

 • Kri100f lubi Komentarz

  Coś mi mówi, że londyńska pokazówka okaże się największych sukcesem od lat, a ta dla Putlera nie zmyje z siebie hańby przez dekady.

 • Kri100f lubi Komentarz

  Szczególnie obrzydliwa jest ta korpomowa Wielkiej Trupy Agresora, o równości, apolityczności... Bo ludobójstwo, gwałty, rozboje to polityka. Ofiary nie mają równych praw.

 • Kri100f lubi Komentarz

  Komentarz usunięty przez użytkownika

 • Kri100f napisał/a komentarz do TYPEREK WTA - Edycja 2022

  Fibak jak zwykle "błysnął". Okropne dziadzisko, nie szanuję go od lat.

 • Kri100f lubi Komentarz

  Niestety wiele ważnych osób w tenisie przedkłada grę po staremu ponad sankcje na agresora. Wyłączenie Rosji i Białorusi skrytykowali BJK, Martina Navratilova, Fibak, Novak, nawet Rafa.

 • Kri100f lubi Komentarz

  Dobrze że Iga się do tego "chórku" nie przyłączyła. Mądra dziewczyna.

 • Kri100f lubi Komentarz

  A tak w ogóle to spodziewam się entuzjastycznych pochwał decyzji ATP, WTA i ITF ze strony Putina i Łukaszenki. Może jakieś kwiaty Simonowi i Wielkiej Trójce przyślą? ;)

 • Kri100f napisał/a komentarz do TYPEREK WTA - Edycja 2022

  To związki penisowe, by nie napisać dosadniej.

 • Kri100f lubi Komentarz

  No, w UK burza po tej skanalicznej decyzji ATP WTA i ITF. Rząd brytyjski krytykuje tę "pomoc dla Putina". Chiny też pewnie się cieszą. W końcu związki tenisowe przejmują niejako narracje Chin o "apolitycznym sporcie". Wimbledon pozostaje przy wykluczeniu Rosjan i Bialorusunów. Będzie się dzialo.
  >>> w obliczu wojny te związki tenisowe z ich "punkcikami" w najlepszym wypadku się tylko ośmieszają, a w najgorszym pomagają Putinowi.

 • Kri100f lubi Komentarz

  ---
  UWAGA
  -
  Pierwszy szablon wystawię w okolicach godziny 21-22.
  ---

 • Kri100f lubi Komentarz

  Btw. Porównywać reakcje na międzynarodowej arenie sportowej związane ze stanem wojennym 1981 i te teraz? Bardzo kontrowersyjna sprawa, bo trzeba by zacząć od podstawowej różnicy historycznej dotyczącej istoty porównania. Tutaj zaatakowane zbrojnie obce państswo i obcy naród przez inne państwo (z dużym poparciem własnych obywateli), tam stan wojenny państwa represjonujący własnych obywateli. Mimo całej ówczesnej tragedii Polaków/Polski jednak zupełnie inna skala międzynarodowa wydarzenia i stąd zupelnie inne sankcje.

 • Kri100f lubi Komentarz

  Wielkie bum będzie, gdy Stanzuk przyłączy się do nas nie tylko w komentarzach, gdy zmotywuje sam siebie do dawania sobie kilku minut luzu i gdy zobaczymy tutaj stanzukowe typy.
  Zapraszam Stanzuku to typowania :).

 • Kri100f lubi Komentarz

  Zdaje się, że w sumie narobiłem bigosu kiedyś z tą "apolitycznością". Mnie wtedy chodziło o to by zwolennicy PIS i PO nie brali się za łby i nie robili tu kampanii wyborczych. W takich tematach jak ten (Wimbl, Risjanie, Ukraińcy), wybitnie związanych z tenisem trudno zakładać sobie "kaganiec". To moim zdaniem przesada. Dopóki tematy są związane z tenisem to nie widzę powodu, by - tylko obawiając sie jakichś raczej tylko teoretycznych - restrykcji ze strony moderacji - je zupełnie przemilczać. To moje zdanie oczyeiscie, ale chciałem sprecyzować co mialem wtedy na myśli.
  >>> Oczywiście jest to Twój blog, tak że podporządkuję się, nawet jeśli są to tematy które uważam za istotne. A skakać po blogach jest ciężko.
  >>>> A co do WTA to nie rozumiem dlaczego np. w sprawie Peng Shuai polityka i tenis były sprzężnięte w decyzjach WTA i na to była powszechna aklamacja, a teraz nagle polityka ma nie grac roli jeśli chodzi o tak bezprecedensową i tragiczną sprawę jak szalejąca agresja Rosji w Ukrainie.

 • Kri100f lubi Komentarz

  Iga Świątek zagra z kwalifikantką.
  Magda Linette trafi na rozstawioną rywalkę. Ons Jabeur.
  Magdalena Fręch też trafi na rozstawioną rywalkę. Andżelika Kerber.

 • Kri100f lubi Komentarz

  Niestety. Niby niezły mecz w wykonaniu Magdy, jednak choćby końcówka pokazuje, że może grać na poziomie, a moim zdaniem co najmniej TB był w zasięgu. Jednak te niespodziewane UE...

 • Kri100f lubi Komentarz

  Magda przegrała za 5-tyn meczbolem dla Kerber. Szkoda.

 • Kri100f lubi Komentarz

  To znaczy tak: wszystkie te gremia tenisowe - włącznie niestety z Wimblem - dały ciała. A mogłoby być tak prosto: dogadać się i ustanowić 'tenisowy' fundusz pomocy ofiarom wojny i niech każdy z Rosjan i Białorusinów wpłaca tam powiedzmy 10%-20% od wygranych nagród. We wszystkich turniejach. A kto nie chce płacić - out. Miałoby to praktyczny sens. Na to nikt nie wpadł, tylko jedni jakieś tam symboliczne "zamazywanie flag", a inni niezsynchronizowane z ATP i WTA akcje. Choć powiem szczerze: bliżej mi do decyzji Wimbla i władz UK niż do kołowania ATP i WTA. Te ostatnie fatalny sygnał wysyłają produkując "pokrzywdzonych" jakąś tam punktacją. Akurat wielce ważne w obliczu wojny. Dobrze akurat Kasatka powiedziała.

 • Kri100f lubi Komentarz

  Jest 1:1 w meczu z Kerber. A Linette gra coraz lepiej, choć w jej przypadku trudno jest mi znaleźć jakąś "stałą". :-)
  Momentami świetna gra, a za chwilę całe mnóstwo błędów niewymuszonych...

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Zofia1021

==============================
SZABLON 0, 0R, DOHA’22 ------->
==============================
OBOWIĄZKOWY KOD LITERKOWY: x
==============================
Ana Konjuh : Anett Kontaveit

No to typuj. Jak trafisz to przyznam 5 punktów.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.