olaf86 - lubi

 • olaf86 lubi Komentarz

  a jak sie ma niby grac przeciwko strefie ?? na strefe przy takim poziomie zawodnikow odpowiedzia sa trojki ktore zawodnicy zwykle trafiaja i nikt takiej strefy nie gra bo przy wysokim poziomie ona gowno daje a ze nasi nic nie trafiali jak amatorzy to tez strefa byla czesto

 • olaf86 lubi Komentarz

  Na strefę gra się rzucając za 3 lub penetrując. Nasi w tym meczu penetrować zaczęli dopiero pod koniec meczu, kiedy Gruzini grali już na luzie. Kiedy przy strefie trójka nie wchodzi trzeba szukać innych rozwiązań (granie pod kosz dobrym rozwiązaniem nie było). Ale łatwo to mówić po meczu.

 • olaf86 lubi Komentarz

  To, że nasi zagrali wczoraj tragiczny mecz, widział każdy. Nie ma co wypisywać, co robili źle, bo w zasadzie żaden element nie funkcjonował. To był najgorszy występ Polaków jaki widziałem od lat. Myślałem, że to blamaż i jak zwykle będą się z nas wszyscy śmiać. A tu się okazało, że Turcy przegrali z Finami rzucając 55 punktów (Ilyasova i Turkuglu skuteczność bez komentarza...), Izrael przegrał z Brytolami, którzy obiektywnie patrząc nie mieli prawa z nikim nawiązać równej walki. Później w drugiej serii spotkań niby bez niespodzianek, choć występ Chorwatów to dużo większy blamaż niż nasz. A o 21 Włosi bez żadnego problemu ogrywają faworyzowanych (przez buków...) Rosjan, osłabieni Serbowie ogrywają po znakomitym meczu faworytów - Litwinów, Słoweńcy gospodarze męczą się cały mecz ze słabymi Czechami, a na koniec skazywani na wysoką porażkę NIemcy ogrywają Francuzów. To był dzień niespodzianek! I to dużego kalibru! przegrana Polaków z Gruzinami to nic przy porażkach Turków z Finami czy Francuzów z Niemcami. Także sądzę, że ten eurobasket jeszcze nas zadziwi.
  A nasi na pewno dzisiaj zagrają lepiej, bo gorzej byłoby bardzo ciężko :)