Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Raymond Forys napisał/a komentarz do Żużel. KSM w PGE Ekstralidze od sezonu 2021? Wszystko już zostało policzone

  Czy wprowadzenie maksymalnego KSM 37 byłoby dobrym pomysłem?
  Głupie pytanie, nie wiemy, jak oblicza się KSM.

 • Raymond Forys lubi Komentarz

  Rusko hipokryta był gotowy poświęcić rozwój kilkunastu/kilkudziesięciu polskich młodziaków żeby jakis rusek mógł ratować 4 litery jego klubowi... To tylko świadczy o poziomie moralnym niektórych prezesów w Polsce. Szkolić trzeba było, a nie najpierw kupiło się Drabika, teraz już takiego polskiego talentu nie było na rynku to próbuje się ruska przepchnac na juniorke. Smutne. Miałem tego gościa za poważnego prezesa. O Mrozku nawet nie wspominam bo on zawsze był błaznem.

 • Raymond Forys lubi Komentarz

  Jestem bardzo zaskoczony wynikiem głosowania myślałem że będzie oscylować w granicach remisu a tu zaskoczenie.
  Brawo brawo brawo to była bardzo dobra decyzja o zakazie zagranicznego juniora

 • Raymond Forys lubi Komentarz

  I bardzo słuszna decyzja. Są kluby które postawiły bardzo na szkolenie jak np. GKM. Kostek z chłopakami bardzo dużo pracuje. A we wroclawiu jak zawsze lepiej kupować. Kogo wrocek wyszkolil od czasów szuby i piekarskiego? Tylko janowski. Wiec proponuje w końcu ruszyc ze szkolka we wroclawiu. panie Rusko slowo klucz "szkolka".

 • Raymond Forys lubi Komentarz

  Bardzo dobrze. Najpierw kara się za brak szkolenia, a teraz mieliby pozwolić jeździć zagranicznym. Bezsens.

 • Raymond Forys lubi Komentarz

  "Dwójka Polaków dalej na numerach młodzieżowych" No i bardzo dobrze. Sparta: szkolić, nie kombinować!!!

 • Raymond Forys lubi Komentarz

  Rusko a może by tak ? Nie masz drużyny młodzieżowej nie szkolisz młodych nie jedziesz w ekstralidze.

 • Raymond Forys lubi Komentarz

  Każdy głosował pod swój skład, niemniej wyszło że panowie Rusko i Mrozek mają głęboko gdzieś polski żużel, a wynik własny jest ważniejszy. Byli na tak z najgłupszym od wielu lat pomysłem na naszą ligę. Krótkowzroczność level hardcore.

 • Raymond Forys lubi Komentarz

  No, dobry wynik głosowania. Tak powinno być, a nie psuć tego, co zostało nakazane wcześniej, czyli szkolenie polskich młodzieżowców...

 • Raymond Forys lubi Komentarz

  Rybnikowi się nie dziwię, robi co może by przetrwać, Lublin rok temu też miał pod górkę skazany na śmierć, dlatego doskonale ich rozumiem. Ale Sparta Wrocław?

 • Raymond Forys lubi Komentarz

  I dobrze się stało. Panie Rusko praca u podstaw. Wrocław ma teoretycznie największe szanse na wyszkolenie perełki. Jest największym żużlowym miastem w Polsce czyli statystycznie mają najwięcej chętnych do nauki żużla. Tylko jest jedno ale. Żeby wykorzystać ten potencjał to trzeba szkolić i inwestować w szkolke dla chetnych. Temat jest olewany we wrocku. Szkolenie we wrocku to pic na wode. Zielonka zainwestowala ostatnio w sektor młodzieżowy, Grudziądz postawił na koscieche, Gorzów zawsze szkolił, Wlokniarze tez, o Lesznie moznaby mówić dlugo. Nawet w Rzeszowie jest narybek. Poprostu panie Rusko trzeba pochylić się nad tematem i pracować z młodzieżą. A myślę że chętnych na pierwsze sito byłoby pod dostatkiem. Myślę że o sferę finansowa tego projektu nie byłoby trudno w takim mieście i sposobach. Zapewniam że wychowankowie w składzie na lata potrafią przynieść wymierne korzyści. Dobrym przykładem jest Maciej.

 • Raymond Forys lubi Komentarz

  Bardzo rozsądna decyzja!
  Nie może być tak,że ktoś inwestuje w szkolenie młodzieży,ponosi koszty i określone ryzyko gdy tymczasem ktoś inny wycierając gębę "troską o światowy żużel" chce sobie zorganizować furtkę.
  Furtkę w wysokim murze z napisem "szkolenie".
  Zardzewiała poprzednia-nie pykło z Cierniakiem czy młodym Lampartem to może regulamin zmienić?
  "To se ne da" - jak mawiali starożytni Czechosłowacji
  Szkolić!Praca od podstaw!
  DO ROBOTY!!!

 • Raymond Forys

  Jestem zagranicznym fanem, myślę, że to kwestia pieniędzy,
  kluby wolą płacić zagranicznym juniorom niz za edukację
  krajowych juniorów i płacić mandaty za nieprzeszkolenie krajowych juniorów. W ogóle mi się to nie podoba.

 • Raymond Forys

  Jakosc obrazu, głos i komentarzy nie są takie wyraźne jak na n sport !

 • Raymond Forys lubi Komentarz

  No niby masz rację. Ale to takie trochę usprawiedliwianie / zasłanianie się pogodą. Prawie każdy nieprzygotowany. Tak to się w tym roku ułożyło. Miały być derby w sparringu i trzeba było odwołać. Trudno. Ktoś wygra ZK na niskim poziomie i jak wystartuje w GP będzie musiał wziąć poprawkę, że ma braki. Prawie wszyscy w GP będą mieli braki (chyba, że co bogatsi pojechali do Gorican) Już nie skaczmy tak nad żużlowcami. Na początku nie chce jechać bo się boi, że nie wytrenowany. W szczycie sezonu słaby występ usprawiedliwia zmęczeniem walką na 3 frontach. Albo symuluje jakiś defekt czy coś w ten deseń. Albo po 3 kroplach deszczu z drużyną wpływają w parku maszyn na decyzje sędziego i przekładają mecz. Jeden nie startuje a drugi startuje. A na tym wszystkim traci kibic. Takie moje zdanie, choć mogę się mylić. Oczywiście lepiej oglądać KKeja, Hampela, Dudka, Zmarzlika, Woźniaka w formie niż nie w formie. Ale jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma. ;-)

 • Raymond Forys lubi Komentarz

  A kto bronił poszukać toru do ścigania? Zawodnicy dostają kasę na przygotowanie. To chyba nie tylko kupno ram i silników? Ale również wyjazdy na tory na których można się pościgać? Jarek boi się przypadkowości. Po długiej przerwie, już na żyletki nie pójdzie. I się tego boi.

 • Raymond Forys lubi Komentarz

  od kilku lat jurz powinna byc trans... tv. zawsze dobre zawody.

 • Raymond Forys został fanem 2. Liga Żużlowa

 • Raymond Forys napisał/a komentarz do Żużlowa niedziela: hit w Toruniu. Get Well chce rehabilitacji za blamaż z maja

  ktore mecze sa transmitowane, bo programmy telewizyjne nie sa obecne i nic nie podawaja.

 • Raymond Forys lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Raymond Forys napisał/a komentarz do Zenon Plech: Prezesi sami są sobie winni

  Czekawy jestem jak będą płaconi juniory, ci którzy przyjadą na trzeciej pozycji kiedy senior przez błąd będzie na ostatnim miejscu albo z defektuje, czy wogule opłaci mu się jeżdzić.

 • Raymond Forys lubi Komentarz

  Przykład
  - Kowalski przyjeżdźa w trzech biegach trzeci ( 3x1:5 w plecy) ale jego drużyna wygrywa 46:44 czyli w końcowym rozrachunku jego punkty okazały się na wagę zwycięstwa ale w kasie są warte 1/4 stawki, debilizm.
  Popieram p.Zenona - prezesi sami nakręcili spirale horendalnych zarobków a teraz kosztem zawodników każą płacić za swoją głupotę.

 • Raymond Forys lubi Komentarz

  Jadę na drugiej pozycji,partner jest gdzieś daleko z tyłu i defektuje.Do wygrania meczu potrzebny chociaż 1 punkt.Na ostatnim łuku słabnie mi silnik i ledwie dojeżdżam do mety na trzeciej pozycji.Jest 1punkt i jest kara za przegrany bieg na 5:1.No comment's.

 • Raymond Forys lubi zdjęcia:

   

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.