Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • samowar lubi Komentarz

  Kristoffie, dopiero gdy napisałem swój komentarz, przeczytałem Twój. Jak widzę - nasze wrażenia co do jej gry są podobne. Ale Camila nie jest wcale typem chłodnej dziewczyny, ona jedynie dokłada wszelkich starań żeby być skoncentrowaną ;D). Gdy wyluzuje się po meczu, jest baaardzo fajna :)))

 • samowar lubi Komentarz

  Jestem pod wrażeniem gry Camili. Ponad 40 zagrań wygrywających z Caro. No no no... Camila w gazie to naprawdę mały robocik. Gdyby jeszcze trochę urozmaiciła swoje zagrania...

 • samowar lubi Komentarz

  Jeżeli Giorgi w trzech setach nie przekracza 30 niewymuszonych błędów, to może wygrać z każdą zawodniczką.

 • samowar lubi Komentarz

  Niestety dla Woźniackiej było za szybko i za mocno. Czuła się, jak na strzelnicy tak, jak kiedyś po batach w Katowicach wyrażała się Radwańska. " Nie było wymian, nie było gry, czułam się, jak na strzelnicy ". Woźniacka i tak wygrała 1 seta. 45 wyrywających piłek Giorgi było nie do obrony. Radwańska z tą swoją grą przegrałaby z Giorgi chyba do zera.

 • samowar lubi Komentarz

  Giorgi może kręcić. Taka zimna kobitka z fajnymi nogami i nie tylko. Prawie się nie uśmiecha, nawet po wygranej. Jedyny ludzki gest to obciąganie sobie co chwila garderoby. Byłaby wyżej w rankingach, gdyby urozmaiciła swoją grę o np. skróty. Bez względu na pozycję nauczona jest walić z całej siły i jak trafia - to wygrywa.

 • samowar został fanem Camila Giorgi

 • samowar lubi Komentarz

  Trudno.

 • samowar lubi Komentarz

  Trudno, niewesoła to wiadomość. Pozdrowienia dla wszystkich fanów!

 • samowar lubi Komentarz

  Jak słusznie zauważyła komentatorka tego meczu w TVP Sport - Aga trafiała niegdyś na ogół tam,gdzie sobie zaplanowała. To musi powrócić!!!...W dawnych meczach Aga popełniała max 10 niewymuszonych błędów,a teraz psuje proste,nie szybkie piłki.....
  Oglądanie jej obecnych spotkań to potężna dawka stresu dla każdego z jej fanów . Współczuję Wiktorowskiemu.....
  Cierpliwie czekam na przebudzenie....

 • samowar lubi Komentarz

  Szkoda mi jej trochę. Ale to wszystko na jej własne życzenie. Uparcie obstaje przy tym sztabie szkoleniowym, który nic nowego nie wnosi do jej poziomu gry. Z drugiej strony przypuszczam, że sama AR musi być trudna i oporna na jakiekolwiek zmiany w sposobie gry. Jej cały czas się wydaję, ze przeciwniczki będą popełniać błędy, bo przecież jej gra tylko na tym polegała.

 • samowar lubi Komentarz

  poprawka-lepiej było za czasów treningów z ojcem, kiedy Wiktorowski był tylko trenerem wyjazdowym a Celta chyba jeszcze w składzie nie było. Ten sztab to równia pochyła. Czy ona tego nie dostrzega?

 • samowar lubi Komentarz

  prawidłowe pytanie brzmi -z kim Radwańska jeszcze nie przegrała????towarzystwo wzajemnej adoracji /niby sztab szkoleniowy/ ciągnie Ja na dno nie wiedzieć czemu?????Przykro patrzeć jak wspaniała Polska tenisistka niemal sie stacza---zatrzymała sie w poprzedniej epoce tenisowej i nie dociera do niej /chyba pycha /ze swiat tenisowy poszedł bardzo na przód-albo powinna dużo zmienić /o ile to możliwe/ albo z honorem pozegnać korty i to pół roku temu albo jakiś urlop małzeński ,poprawa stanu zdrowia itp ,
  A tak zostaje ostatnio niemal upokarzana i po co jej to ????????

 • samowar lubi Komentarz

  No to teraz jest na zero - 14 wygranych, 14 przegranych. Czas chyba zakończyć i odłożyć rakietę na półkę. Tylko niepotrzebnie hejtują ją ( i to obraźliwie) Ci, co nie grali nigdy w tenisa. Trochę jej żal , ale jej czas już chyba minął.

 • samowar lubi Komentarz

  Przypominam sobie ostatnie lata kariery Ivanovic , czy Jankowic i nie wyglądało to dobrze.Czy będzie podobnie z Iśką? Po cichu wierzę,że nie....Marzy mi się casus Penetty,ale to już raczej z gatunku "pobożna mrzonka fana"...

 • samowar lubi Komentarz

  Tak, jak przewidywałem nie będzie Radwańskiej do śmiechu po meczu z Begu i tak się stało. W sumie Radwańska zaskakująco grała dość dobrze i nieźle sobie radziła z Begu. Zabrakło, jak zwykle solidnego ciosu. Wygrała lepsze i tyle.

 • samowar lubi Komentarz

  Tak,Flavia dala ognia na koniec.

 • samowar lubi Komentarz

  Wszystko przez Gębicza, ulubionego dziennikarza Julii. Wczoraj wysmażył duży artykuł o Sakkari, żeby czytelnicy bliżej poznali następną rywalkę Radwańskiej. I jak zawsze zapeszył.

 • samowar lubi Komentarz

  Jak zasięgnie się opinii zagranicznych specjalistów, przejdzie się odpowiednią rehabilitację i wypocznie, to będzie można pomyśleć nad jeżdżeniem na turnieje w odpowiedniej dyspozycji i z odpowiednim przygotowaniem.

 • samowar lubi Komentarz

  Poza wolejami i skrótami - istny dramat. Serwisu nie ma, wyrzut fatalny, forhend pchany, bekhend trochę płynniej uderzany, ale precyzji zero. Niby stoi częściej na końcowej i stara się nie dać zepchnąć do biegania kilka m za nią, ale co z tego, skoro nie nadąża za szybkimi zagraniami rywalek (lub tymi pod nogi). Większość winnerów zagrała wspomnianym wolejem, ale bez dobrze przygotowanych ataków z linii końcowej nie da się tak cały czas grać. A uderzenia z linii końcowej nie istnieją. Biegania też nie ma, wolna, ospała, zniechęcona. I to wszystko z Begu, która jest II-III ligą tenisa kobiet. Oglądałem mecz od początku do końca i byłem zszokowany, bo Rumunka momentami kompletnie nie myślała nad tym, co robi na korcie. Radwańska w ogóle z tego nie korzystała.

 • samowar lubi Komentarz

  Możesz czuć się wyróżniony, bo jak mało kto straciłeś kontakt z rzeczywistością (oceniając obecną grę Radwańskiej). Że jej kibicujesz, to super, ale staraj się zachować odrobinę obiektywizmu. W tej chwili każda dziewczyna z pierwszej setki jest bardzo groźną przeciwniczką naszej Isi. Jej fani nie akceptują tego faktu, ale przecież tak jest. I twoje przedmeczowe stwierdzenie, że stawiasz na Radwańską, bo bilans jej spotkań z Begu, bo przebieg kariery Rumunki, bo coś tam, brzmi, jakby wygłaszał je człowiek, który co prawda jak najlepiej życzy Radwańskiej, ale o tenisie za wiele nie wie.
  Z tenisowym pozdrowieniem.

 • samowar lubi Komentarz

  Spoko, twardo stąpam po ziemi... najwyraźniej różnimy się w pojmowaniu roli kibica. Nawet w latach największych sukcesów nie brakowało na różnych forach zgryźliwych docinków pod adresem Radwańskiej, choć wynikami Aga skutecznie ograniczała trolling, za to teraz w jej słabszym okresie tacy jak "don znafca", "pareidolia", "Team Nole" itp. już bez zahamowań dają upust swoim frustracjom i fobiom - w ich wpisach nt. "Pisi" (czy jak tam jeszcze zwykli Agnieszkę nazywać) szukaj obiektywizmu i choćby odrobiny merytorycznej treści.

 • samowar lubi Komentarz

  A może fałszywie zakładasz? Może i fani Radwańskiej są w stanie przyjąć do wiadomości to, o czym piszesz (o zagrożeniu ze strony innych tenisistek).
  Nie wiem, czy jestem fanem, na pewno kibicuję Agnieszce. I też stawiałem na jej wygraną w dzisiejszym (wczorajszym) meczu. Wydawało mi się bowiem (albo miałem taką nadzieję), że przy ograniczeniu udziału w turniejach wróci do swojego tenisa. Nie wróciła...
  Przywołam "stanzuka" [sam się dziwię :-)], choć trochę polemicznie: - nie wiem, czy "parametry fizyczne" już nie wrócą, ale muszą wrócić, by Aga mogła cieszyć wygranymi swoich fanów. Kiedyś tam pisałem, że siły uderzenia dużo większej raczej nie będzie, można jednak (tak mi się zdaje) popracować nad serwisem i właśnie nad tymi "parametrami fizycznymi", które dawały w przeszłości Polce - wraz z jej umiejętnościami technicznymi - przewagę nad wieloma zawodniczkami. Dowodem są choćby te nieudane akcje przy siatce - jeszcze nie tak dawno spokojnie by je zakończyła punktem.
  I też się zastanawiam, jak niektórzy tutaj, czy nie jest konieczna jakaś radykalna zmiana "klimatu treningowego"...?

 • samowar lubi Komentarz

  Nie mogę tego zrozumieć , czemu Aga w tak okrutny sposòb rujnuje swoją sportową legendę .. Czasu nie da się cofnąć , trzeba to w końcu zrozumieć i uszanować .Teraz tylko patrzeć jak tenisistki z 300 - 400 pozycji - rankingu , - te ktòre jeszcze 2 / 3 lata temu nawet butòw by Agnieszce nie czyściły , zaczną jej odbierać resztki sportowej godności .. Tenisa jaki preferuje teraz Radwańska , już prawie nikt nie gra , a pukanie ja do ciebie , ty do mnie , bez kondycji , agresji i z anemicznym serwisem , to pewnie nie gra się juž nawet na pokazowych występach .. Nie wiem czemu Aga - szanując jej miłość do tenisa , nie chce oddać się np. szkoleniu młodzieży , spròbować wychować kilkoro swoich następcòw i znòw czerpać satysfakcje z tego co kocha .. Myślę że w jej obecnych startach , nie ma już wielkich aspektòw finansowych , bo pewnie kasy to ma do końca życia , co jeszcze bardziej czyni całe to zachowanie bardziej dla mnie nie zrozumiałym ..

 • samowar lubi Komentarz

  Jest źle, jest fatalnie. Pokazano tabelę z zawodniczkami mającymi grać w kwalifikacjach do Wuhan. Nie ma wśród nich A. Radwańskiej. Tym samym potwierdza się, że Radwańska z tego turnieju zrezygnowała. To źle dla niej. Po najnowszym notowaniu po Wuhan będzie mieć 927 pkt., to może zepchnąć ją w okolice 65 miejsca. Jeszcze gorzej wygląda sytuacja po turnieju w Pekinie. Tam ma w planie grać, ale jeśli tam poniesie porażkę na wstępie, to jej los zostanie przypieczętowany ogromnym spadkiem nawet w okolice 80 -tego miejsca. Rok 2019 zapowiada się fatalnie bo nie uniknie grania w kwalifikacjach nawet w małych turniejach. Pociąg z napisem > Współczesny tenis < odjechał. Radwańska została na peronie.

 • samowar lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

samowar

Dziękuję bardzo za życzenia, wszystkiego najlepszego i wesołych świąt!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [1 komentarz tej dyskusji]

Z okazji Świąt Wielkiej Nocy życzę Ci: uśmiechów bez liku przy wielkanocnym stoliku, przyjaciół wielu, dużo w portfelu, dyngusa mokrego i czasu radosnego, a przede wszystkim szczęścia w miłości i moc...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Liberate

Z okazji Świąt Wielkiej Nocy życzę Ci:
uśmiechów bez liku przy wielkanocnym stoliku,
przyjaciół wielu, dużo w portfelu,
dyngusa mokrego i czasu radosnego,
a przede wszystkim szczęścia w miłości i moc radości!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

ostatnia odpowiedź: 21 kwietnia 2014 [1 komentarz tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Rysio-z-Klanu

Niech Nowy Rok przyniesie Ci radość,
pomyślność i spełnienie
wszystkich marzeń a gdy się one już
spełnia nich dorzuci garść nowych
marzeń, bo tylko one nadają życiu sens!
W Nowym Roku wielu szczęśliwych tylko chwil...
Szczęścia w domu i wszędzie, gdzie będziesz...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|8)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.