WTA Pattaya: Porażka sióstr

Agnieszka i Urszula Radwańskie przegrały mecz drugiej rundy deblowego turnieju WTA w Pattaya (Tajlandia). Ich pogromczyniami okazały się rozstawione z dwójką Su-Wei Hsieh (Tajwan) i Vania King (USA).

Jarosław Kowal

Nierozstawione w zawodach Polki przegrały w dwóch setach po godzinie i dziewiętnastu minutach gry. Krakowianki sześć razy przełamały serwis rywalek, lecz tajsko-amerykańskiemu duetowi sztuka ta udała się aż ośmiokrotnie.

W pierwszej rundzie nasze reprezentantki pokonały debla Akgul Amanmuradova/Jekatarina Byczkowa (Tajwan/Rosja).

Wynik meczu II rundy:

Su-Wei Hsieh/Vania King (Tajwan, 2) - Agnieszka Radwańska/Urszula Radwańska 6:4, 7:5

Oglądaj mecze WTA Tour z udziałem Igi Świątek, Magdy Linette i innych topowych zawodniczek w serwisie CANAL+ online. (link sponsorowany)