Adam Sokół - lubi

 • Adam Sokół lubi Komentarz

  Chyba Ci się zawodnicy pomylili zmarzlik u siebie jest bezbledny a na wyjazdach też ma największą średnią biegową w lidze. Sprawdź info zanim coś napiszesz

 • Adam Sokół lubi Komentarz

  Żałosny człowieczek z ciebie

 • Adam Sokół lubi Komentarz

  Ta cała Barcelona to taki Ruch Chorzów też gwiżdżą na hymnie narodowym i chcą odłączenia od Polski to po kij dalej grają w tej lidze won zakładać swoją ligę albo dołączcie do innej... a jeżeli chodzi o słowa Piqe że cieszy go każda porażka rywala to się z nim w pełni zgadzam każdy ma swój ukochany klub i cieszy go gdy największy rywal dołuje i przegrywa....

 • Adam Sokół lubi Komentarz

  Taki jest świat który tworzymy.Od tego nie ma ucieczki poczytajcie czym pasjonowali sIę nasi tzw bracia w Nowym Jorku ,Londynku czy Paryżewku.W 1939 roku czytali z fajami w gębie newsy z masakrowanej polski .My tu pisząc też też tworzymy rzeczywistość a ,że upadł człowiek z tej dyscypliny cóż.W każddych wiadomościach obok tragedii są reklamy z czegoś takie portale muszą się utrzymać by móc nam za darmo przekazać wieści.I czy nam się to podoba czy nie to jedynym sposobem była by rezygnacja z odbioru internetu,radia ,tv ,gazet ....nie ma takiej opcji .Jutro świat będzie się kręcił dalej w Tokio już się budzą a po GP w Gorzowie o australijczyku będzie mniej mowy.Pozostanie sam ze swoją tragedią a cyrk żużlowy i świat dalej pojedzie swoje biegi.
  TRZYMAJ SIĘ DARCY,TRZYMAJCIE SIĘ WSZYSCY ZASMUCENI,ŚWIAT JEST PIĘKNY DOJRZYJMY JEGO MAŁE PIĘKNE CZĄSTKI,BĄDZMY DLA SIEBIE MILI I NIGDY NIE ZAPOMINAJMY ŻE W NAS MUSI BYĆ SIŁA .

 • Adam Sokół lubi Komentarz

  Aha! REKLAMY? Dziękuję, po uzyskaniu informacji o stanie zdrowia Warda bojkotuję Wasz portal i wezwę kibiców do tego samego. Przybijcie sobie piątkę z Ostafińskim.

 • Adam Sokół lubi Komentarz

  Trzeba się nauczyć grać co trzy dni. To norma w europejskiej piłce.

 • Adam Sokół lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Adam Sokół lubi Komentarz

  SF -> Skończcie z tym automatycznym włączaniem się filmików... Jeżeli ktoś będzie chciał zobaczyć sobie video to sam sobie włączy!!