Lany poniedziałek , pojadą? będzie padać a może będzie niespodzianka ?

autor: SportiGTZ | 2016-03-25, 12:58 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
Witam , czekająć na poniedziałek zastanawiam się jaką siłą dysponować bedą zespoły i komu wgl zależy na awansie do Enea przypuszaczam że nikt tak na prawde z obecnych zespołów nie ma założenia że musi jak to było w latach poprzednich . Piła kontra Częstochowa chyba najlepszy mecz tej kolejki bo mecz który może i nie musi pokazać że oba zespoły dysponują podobną siłą rażenia liczę na Piłę i typuję wynik 48-42 dla gospodarzy .
Stal Rzeszów - Orzeł Łódź
Tu niespodzianki nie będzie solidna i dobrze jadąca na pierwszoligowych torach ekipa Rzeszowa zrobi swoje i wygra  52-38 ( jeśli nawet nie wyżej )
Speedway Wanda Instal Kraków - KSM Krosno
Mecz w którym sznase Krosna są jak w meczu Polski z Hiszpanią w piłkę nożna Chrzanowski i spółką kontra Harris i cała reszta Krakowa jest szansa na niespodzanke w tym meczu lecz Krosno musiało by chyba zrobić cos o czym zapomni Kraków typuje wynik który nie powninen nikogo zadziwić a więc 55-35 dla gospodarzy
Kolejarz Opole - Polonia Bydgoszcz

Ostatni mecz który będzie bitwą o to by zachęcić kibiców do swojego oglądania Opole bez presji ale z pomysłem na pewno na Polonię i goście którzy takim składem mogą być gorsi nawet od Rawicza może zdarzyć się wszystko to będzie mecz godny sledzenia go przez kibiców z innych miast całej Polski  sredniak pierwszej ligi z przeciętnym drugoligowcem typuje 47-43 dla gospodarzy

A więc reasumując kolejka dla gospodarzy każda wygrana gości to będzie wielka sensacja i wielki plus dla naszej PLŻ czekamy na poniedziałek żeby nie lany bo szkoda by odwoływać mecze .

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Ostatnie komentarze

Sortuj: