Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • hugo20 lubi Komentarz

  Zabierasz się do rozwiązania problemu od d... strony. Problemem nie jest za wysoki limit obco, tylko brak nacisku na szkolenie juniorów w PL. Limit obco jest tego skutkiem. Jeżeli polskie kluby zostaną skutecznie zmuszone do szkolenia juniorów, to dopiero wtedy będzie można liczyć na konkurencję wśród Polaków. Bez konkurencji, wyższy limit Polaków doprowadzi do patologii polegającej na wypełnianiu składów niespełnionymi talentami i półamatorami. Dla kibiców i sponsorów jest to nieakceptowalne. Wystarczy zajrzeć do składów drużyn drugoligowych w 2017 - wielu zawodników trafiło tam z łapanki, chociaż nie nadają się do jazdy.

 • hugo20 lubi Komentarz

  Bardzo ciekawa historia. Chwyta za serce i pobudza wyobraźnię. A o żużlu coś będzie?

 • hugo20 lubi Komentarz

  Ich oszukał major bez nogi, nas okłamuje dziennikarz bez mózgu...

 • hugo20 lubi Komentarz

  Ten przdługawy artykuł OSIĄGNĄŁ DNO .Co pan wyprawia panie redaktorze Ostafiński...

 • hugo20 lubi Komentarz

  Panie Ostafinski kończ pan kariere.Choć cięzko nazwać pana bochomazy karierą. I czemu nic o Nawrockim dziś?

 • hugo20 lubi Komentarz

  Ja pier....ile płacą za taki bełkot? Chętnie też coś napisze dla tego portalu.

 • hugo20 lubi Komentarz

  ale poruta z tym artykułem!

 • hugo20 lubi Komentarz

  Co za beznadziejny artykuł. Nie ma to jak założyć że kontuzji nabawi się 3 juniorów + najlepiej też Kubera i Smektała i Kurtz. najlepiej wszyscy niech się rozwala.... Co za baran.

 • hugo20 lubi Komentarz

  Namów Klocową bądź Zmore żeby wspomogli wspomniane przez Ciebie Kluby.
  Co stoi na przeszkodzie?

 • hugo20 lubi Komentarz

  No fakt Maksia nie było w Lesznie, ale nie zapominajmy że Unia jechała bez Nickiego, a on na pewno zdobył by więcej punktów niż Peter K. No i pomyłka sędziego która diametralnie zmieniła wynik na korzyść Wrocławia.

 • hugo20 lubi Komentarz

  Janek 3 sezony w Lesznie i 3 razy finał :E

 • hugo20 lubi Komentarz

  Gratulacje dla Unii za awans jak najbardziej zasłużony do finału. "Wielki" trener jak o sobie myśli Shrek mając 3 byłych IMŚJ w składzie(Protas,Hampel,Dudek),lidera i vice lidera tegorocznego Grand Prix(Doyle,Dudek),byłego vice mistrza świata(Hampel) dobrą 2 linię(Thorssell) nie potrafi awansować do finału!!! hehehehe..... Tak tylko Cieślak potrafi serwując pewnie Tonderowi lewatywę,że pojechał mecz życia:)
  ps.Szczęście,że Zengi miał upadek na 2 miejscu bo Shrek oberwałby w półfinale 2 razy bęcki od Byków. A wystarczyło troszkę ruszyć głową i nie wygrywać we Wrocławiu i szansę na awans do finału byłyby większe.Nie od dziś wiadomo,że Unia w Zielonej Górze przeważnie dobrze sobie radzi.Niestety Mareczek o tym nie wiedział,taki z niego "bystrzacha":) Ciekawe czy tor dzisiaj też był niebezpieczny dla Protasa bo szału ponownie nie zrobił:)
  Mina Shreka .... BEZCENNA.....hehehehe

 • hugo20 lubi Komentarz

  Taaa. Kolodzieja to zobaczysz w Tarnowie jak przyjedzie z Lesznem.

 • hugo20 lubi Komentarz

  Niestety Marek Cieślak taki już jest. Chwali "swoich" zawodników na których mu zależy a z resztą się nie patyczkuje. Podobnie postępował z Kubą Jamrogiem kiedy prowadził Tarnów. Jak tylko Kuba skończył wiek juniora został odprawiony z kwitkiem bo według Cieślaka nie pasował do jego składu. Odbyło się to trochę nieelegancko zwłaszcza że Kuba miał wtedy niezły sezon. Podobnie postąpił w tym roku z Januszem Kołodziejem odsuwając go od składu na DPŚ. Taktyk z niego może dobry ale postępowania z zawodnikami się nie nauczył przez wiele lat pracy. Proszę zobaczyć że zupełnie inaczej są traktowani zawodnicy przez Rafała Dobruckiego, któremu zależy ie tylko na wyniku sportowym ale też na dobrych relacjach na linii trener-zawodnik i stara się im przekazać swoje doświadczenie, doradzić a nie tak jak pan Cieślak zaspokoić swoje ambicje i odtrąbić sukces.

 • hugo20 lubi Komentarz

  100 % racji :)

 • hugo20 lubi Komentarz

  Można mieć wiele uwag do p. Ostafińskiego, ale ma jedną cechę której brak wszystkim "ekspertom i komentatorom" nc+ tj. nie ma ŚWIĘTYCH KRÓW - krytyka pada pod każdym adresem a nie tylko do wybranych, tych spoza kółeczka wzajemnej adoracji, które tworzy: ekstraliga żużlowa/prezesi, nc+ i paru innych śmiesznych ludzi.

 • hugo20 lubi Komentarz

  "Unia powinna denerwować się bardziej od nas" - Marek nie zaklinaj rzeczywistości , a twoje nerwowe wypowiedzi zdradzają że jest odwrotnie :)))

 • hugo20 lubi Komentarz

  Powodem nieobeności Artioma sa zapewne pieniądze, niestety ale taka postawa jest żenująca i już nie chodzi o sam zrezygnowanie z kadry ale epatowanie w tym samym czasie pobytem na drogich wakacjach. Co mają sobie pomyśleć kibice ktorzy to wszytsko widzą? Zrezygnował z kadry z powodu kasy a wydał kilka razy tyle na wakacje. Oczywiście to jego kasa i może z nia robić co chce ale powinien siedzieć cicho bo obnoszenie sięz tm w momencie kiedy faktycznie ta druzyna ma szanse na sukces jest słabe. Bracia to jednak proste chlopaki - skóra , fura i komóra, najważniejsze jest biegopubktowka i auto od sponsora , i co z tego że nie jego i po kontrakcie zabiorą, liczy sie tylko tu i teraz.
  Ich popularnośc i jazda na żużlu to epizod w życiu który predzej czy pozniej sie i zakończy i kiedy można się zapisać w historii to on powinien na pieszo z tego Dubaju przyjść

 • hugo20 lubi Komentarz

  Pan Kolodziej ma racje

 • hugo20 lubi Komentarz

  Szacun za opanowanie dla Kołodzieja zarówno na torze jak i teraz. Pełen profesjonalizm. Inny zawodnik natrzaskał by Zmarzlika po pysku za takie coś

 • hugo20 lubi Komentarz

  Zgodzę się z Kołodziejem. Proponuję co niektórym obejrzeć powtórki, to może zauważą, że Zmarzlik był na wejściu w łuk z tyłu jakieś pół długości motoru i próbował się zakładać na Kołodzieja niczym Miedziński na Doyla. Tak się nie jeździ. Gdyby finał odbywał się w innym miejscu to na 99% Bartosz by został wykluczony.

 • hugo20 lubi Komentarz

  Niech Zmarzlik jezdzi widowiskowo i ostro, ale z glowa prosze !!!
  A on zaczyna isc w slady Adriana Miedzinskiego - niestety.
  Nie mozna wjechac w mur i dziwic sie czemu on tam stoi.
  Oto tutaj chodzi.
  P.S. I nie ma co tutaj wyliczac i obliczac - panie Chomski.

  To proste.

 • hugo20 lubi Komentarz

  Cóż Chomski ma powiedzieć, będzie go bronił rękami i nogami. Prawda jest taka, Zmarzlik myślał, że ciągle będą ochy i achy jaki on nie jest fantastyczny a jeździ grubo na granicy.

 • hugo20 lubi Komentarz

  Chciałabym też zapytać o jakim duchu sportu mówimy? Gość dwa razy pakuje się w rywala i dostaje kolejne sznase na awans do finału? To są jakieś jaja. Wam wszystkim na punkcie Zmarzlika kompletnie odwaliło. I żeby nie było, ja tam nic do niego nie mam. Ale wbrew jedynej słusznej teorii myślę, że w polskim żużlu nie jest On pępkiem świata.

 • hugo20 lubi Komentarz

  Zmarzlik do wykluczenia, myślę, że jednak nie chciał się zakładać, a raczej po przegranym starcie ściąć do krawężnika, nadział się na koło Kołodzieja...akcja na wykluczenie...puszczenie w 4 ze sportem nie miało nic wspólnego, raczej bardziej z drukowaniem dla gospodarzy...

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.