Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • sympatyczne lubi Komentarz

  Panie Krzysztofie proszę rozwalić to biuro turystyczne ,wzajemnej adoracji! Szczególnie Eliasz powinien z własnej kieszeni całość zapłacić,ale reszta jest winna tak kolosalnemu upadkowi naszej dyscypliny!

 • sympatyczne lubi Komentarz

  Przed jednym z Walnych Zjazdów ZPRP i T (Zwiazek Piłki Ręcznej i Turystyki) wyczytałem w materiałach informację o wpływach do budżetu związkowego z opłat za kursy i licencje trenerskie.Była to kwota grubo ponad 500 000 złotych!!! Aż mnie zatrzęsło! To Związek chce zarabiać na trenerach? Zarabiać na ludziach, dzięki którym ta dyscyplina funkcjonuje? Ci wszyscy ludzie żyli dla piłki ręcznej! Wy panowie związkowej centrali z piłki ręcznej żyjecie!Rozbudowaliście do granic absurdu struktury biura (dyrektorzy,specjaliści,starsi specjaliści,doradcy).niestety wraz ze wzrostem zatrudnienia "fachowców", spadał poziom sportowy naszej dyscypliny.Swoimi decyzjami spowodowaliście,że z pracy szkoleniowej zrezygnowało wielu trenerów,dzięki którym jeszcze kilka lat temu byliśmy w światowej czołówce.A teraz? Teraz czekam kiedy hymnem ZPRP iT będzie: NIC SIĘ NIE STAŁO,POLACY NIC SIĘ NIE STAŁO!

 • sympatyczne lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • sympatyczne lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • sympatyczne lubi Komentarz

  Ale faktem jest, że Boniek nabrał się na newsa z 2011 roku. W tej chwili na temat Wałęsy TW Bolka wiadomo już znacznie więcej (od tamtego momentu wiele dokumentów zostało ujawnionych). Przecież oczywiste jest, że komuchy nie poszły do ustrojowej rewolucji w 1989 roku w ciemno. Zbyt wiele mieli do stracenia. Musieli zagwarantować sobie bezpieczeństwo i swoich ludzi u władzy, którzy będą ich chronić. Te wszystkie podpisy TW Bolka pod donosami zostały potwierdzone przez wielu niezależnych grafologów. Wałęsa był TW Bolkiem.

 • sympatyczne lubi Komentarz

  zgadzam się z Cenckiewiczem!

 • sympatyczne lubi Komentarz

  Pani Zofio głośno i wyraźnie mówimy nie promocji patologii.

 • sympatyczne lubi Komentarz

  He he gdyby była za lgtb wysławiana byłaby pod niebiosa ....

 • sympatyczne lubi Komentarz

  Jest różnica między tolerowaniem a promowaniem LGBT

 • sympatyczne lubi Komentarz

  Prawidłowo! Nie ma miejsca na dwiacje... Choroby psychiczne sie leczy, a nie promuje! Nie zaslaniajcie sie wiara, bo w poscie wpierniczacie co popadnie a jak ktos pojedzie po gejach to pada pytanie z "co z Ciebie za chrzescijanin"...

 • sympatyczne napisał/a komentarz do Związek reaguje ws. Zofii Klepackiej. "Nie mamy wpływu na to, co zawodnicy zamieszczają w mediach"

  Jakim prawem uruchamiacie maszyne osmieszania Pania Zofie Klepacka? Pamietacie taka maszyne uruchomiona przeciwko uruchomionna przez Totalnych przeciwko Prof.Lechowi Kaczynskiemu i to sie NIE bedzie powtarzalo ! ! !
  Prowadzona rewolucje przez genderastow wygramy !!!
  Przed niedoksztalconymi ofiarami, prowokatora Broniarza oplacanego przez nieprzyjacieli Polski ! ! ! Tez !!!
  „Dajcie dzieciom zdobyte w ogniu czynu przyzwyczajenia, nauczcie ich słodyczy, wysiłku, otwórzcie cieżaje sumienia, a wtedy kazanie dotknie ich do żywego. Główną rolę odgrywa przykład, konsekwencja myśli i czynu, zasad i postępowania harmonia”– pisał Lucjan Zarzecki (1873–1925), zapomniany dziś, niestety, pedagog i teoretyk wychowania narodowego w okresie międzywojennym. Dopełnia ona refleksję Dmowskiego wieńczącą „Świat powojenny i Polskę”, która pokazuje nam jedyną, acz ostateczną drogę – również w formowaniu koncepcji wychowawczej. Według niego, jeśli ulegniemy „obcym wpływom oraz podszeptom, pchniemy Ojczyznę ku katastrofie i za klęskę sami będziemy ponosić pełną odpowiedzialność.

 • sympatyczne lubi Komentarz

  Każdy ma prawo do swojego zdania. Ona akurat ma takie, ktoś inny jeszcze inne, trzeba się szanować a nie toczyć wojny.

 • sympatyczne lubi Komentarz

  Zgadza się więc po co promocja patologii

 • sympatyczne lubi Komentarz

  Mam i używam zgodnie z przeznaczeniem,a Ty chyba myślisz łbem a nie głową.

 • sympatyczne lubi Komentarz

  Kobieta z jajami i jestem za.
  Wszyscy poprawni będą jeszcze dziękować prawicy,że jest niepoprawna politycznie. Poprawność Tuska i PO zabija instynkt samozachowawczy. Dewianci stanowią margines i tam jest ich miejsce. W demokracji podobno rządzi większość.

 • sympatyczne lubi Komentarz

  tak trzymaj Zosia

 • sympatyczne lubi Komentarz

  Szkoda ze tylko Russell bedzie testowal mercedesa ,powinni pozwolic Kubicy i wszystko bylo by jasne.

 • sympatyczne lubi Komentarz

  A co ma Kubica z mercedesem wspólnego? Russel był w programie młodzieżowym merca i tylko dlatego będzie mógł testować.

 • sympatyczne lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • sympatyczne napisał/a komentarz do Skoki. Piękny gest polskiej kadry dla Stefana Horngachera. Trener: Nie spodziewałem się tego

  Dziekujemy ! Piękny gest polskiej kadry dla Stefana Horngachera. Piękny gest polskiej kadry dla Stefana Horngachera.
  W ramach podziękowania za wspaniałą pracę z reprezentacją Polski, cała kadra zadecydowała, że to Stefan Horngacher otrzyma na własność Kryształową Kulę za triumf w Pucharze Narodów. Austriak skomentował piękny gest już swoich byłych podopiecznych.
  - Nie spodziewałem się tego, Adam powiedział mi, że ta nagroda dla mnie to prezent w uznaniu zasług z ostatnich trzech lat. Przyjąłem ten dar z wielką przyjemnością. Miałem z polską kadrą ogromne sukcesy. Dwa razy wygraliśmy Puchar Narodów, raz zajęliśmy trzecie miejsce. To wręcz brutalnie dobre wyniki - podkreślił Stefan Horng
  Po trzech latach pracy z wielkimi sukcesami Austriak zdecydował się odejść z reprezentacji Polski. Decyzję ogłosił po niedzielnym finale sezonu 2018/2019 w Planicy.
  "Każdy musi czuć się potrzebny" zapamiętam nasze pierwsze drużynowe zwycięstwo, w Klingenthal. Również sobota (w Planicy 2019 - przyp. red.) była niezwykła, bo pierwszy raz wygraliśmy drużynówkę w lotach, a ja za cel stawiałem sobie, żeby moi zawodnicy byli zarówno dobrymi skoczkami, jak i lotnikami - podkreślił Horngacher.

 • sympatyczne napisał/a komentarz do Skoki. Planica 7. Znakomita postawa Polaków, czterech w pierwszej dziesiątce

  Dziekujemy , dziekujemy jestescie wspaniali !!!
  Skoki. Planica 7. Znakomita postawa Polaków, czterech w pierwszej dziesiątce
  Reprezentacja Polski nie miała słabych punktów w sobotnim konkursie drużynowym w Planicy. Czterech podopiecznych Stefana Horngachera indywidualnie znalazło się w pierwszej dziesiątce.

 • sympatyczne lubi Komentarz

  Brawo Polacy! Wszystkie skoki powyżej 220 metrów. Jak zaczęli Puchar Świata, tak skończyli. I praktycznie wygrali Puchar Narodów! :)

 • sympatyczne lubi Komentarz

  Żyła trochę zaryzykował w końcówce. Swoją drogą sędziowie golą go na notach jak za zboże.

 • sympatyczne lubi Komentarz

  Kubuś Kotek Kubuś!!!!!!

 • sympatyczne lubi Komentarz

  Wygrana w drużynówce na mamuciej skoczni o 8 pkt. to jest nokaut?

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.