Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • halmolka lubi Komentarz

  Tak. Jest zmęczony po TCS. Dokonał czegoś wielkiego , jest zmęczony fizycznie bo wygrał 4 konkursy z rzędu i jest zmęczony psychicznie bo ciążyła na nim presja tych czterech zwycięstw. Teraz chwilę odpoczynku i znów zobaczymy Stocha zwyciężającego.

 • halmolka lubi Komentarz

  100/100.

 • halmolka lubi Komentarz

  Szanowny panie Małysz! Mistrzostwa świata traktuję jako jednorazową imprezę, bez specjalnego znaczenia! Dla mnie mistrzem świata jest zdobywca Pś w cyklu wielomiesięcznym. Jednorazowa to takie chybił trafił?Tak samo traktuje igrzyska olimpijskie, jako jednorazowy wyskok?

 • halmolka lubi Komentarz

  fifa jak i uefa to organizacje mafijne !
  Co te instytucje mają do tego co się dzieje na mieście ???
  Dlaczego karzą za to co dzieje sie po za stadionem ???
  Może zaczną karać za bluzganie przed telewizorem ?

 • halmolka napisał/a komentarz do Paweł Kapusta: Impreza puszczona w niepamięć, czas na zajęcie się realnymi problemami

  piłkarze odcięli się od dziennikarzy?I was to dziwi??!! Po tej nagonce w której pewnie więcej było"dolane" niż faktycznie miało miejsce to jest zupełnie zrozumiałe! Konferencja była? była! I wystarczy! Dajcie drużynie pracować w spokoju!

 • halmolka lubi Komentarz

  żadnej afery nie było. Temat zrobiony przez marnych dziennikarzynów

 • halmolka lubi Komentarz

  Program jest prosty:
  Wojciechowski burzy wszystkie stadiony i "J.W Konstrukszjon" buduje nowe.
  Cezary zostaje agentem każdego piłkarza w Polsce.
  Radosław wraca na bramkę do reprezentacji.
  Małgorzata Rozenek wchodzi z swoją firmą sprzątająca do PZPN. ::))

 • halmolka lubi Komentarz

  Ludzie opamietajcie sie , wstyd !!!! Zazdrosc I nienawisc przez Was przemawia
  Przeciez kazdy mogl grac w pilke i zarabiac miliony , tylko co nieudacznicy najlatwiej
  krytykowac . Pozdrawiam

 • halmolka napisał/a komentarz do Wojciechowski uderza w Bońka... przez pośredników

  Majdan i Kucharski?! A co oni mają do powiedzenia w tej sprawie??Ale jak nie wiadomo co chodzi to prawdopodobnie chodzi o kasę! Wstyd!

 • halmolka lubi Komentarz

  Wojciechowski to buc z pieniędzmi, który bawił się w Polonii a później wziął zabawki i zostawił zasłużony klub na pastwę losu. Taki gość nie ma prawa być kandydatem na prezesa związku, bo teraz ma kaprys rządzić piłką. Bońkowi buty chłopina może nosić a nie na prezesa! Nie jestem fanem Bońka ale za jego rządów coś drgnęło w Polsce, mam dość pseudo fachowców z dużym portfelem.

 • halmolka napisał/a komentarz do Dariusz Tuzimek: Skacowani reprezentanci dostali ostrzeżenie (felieton)

  Publikowanie takich wypocin - bo trudno to nazwać artykułem naprawdę nie przystoi poważnemu portalowi to poziom typowego szmatławca

 • halmolka lubi Komentarz

  Panie Dariuszu, czyżby był Pan opłacany przez Wojciechowskiego? Kolejny felieton i kolejne ataki na Bońka. Jakoś przez ostatnie lata nie było słychać krytyki jego działań, a co najwyżej jakaś drobna, kiedy zrobił coś źle. A teraz nagle, kiedy Wojciechowski włączył się do walki o fotel prezesa, to co chwilę idzie wiadro pomyj w stronę Bońka. Naprawdę pieniądze są najważniejsze? Co najgorsze, to te pomyje nie mają żadnego poparcia. Był Pan w redakcji PS, widział jak Boniek wchodzi do naczelnego i każe napisać artykuł o chlaniu kadrowiczów? W tym momencie traci Pan wszelką wiarygodność wypisując takie głupoty. Sprzedał się Pan w najgorszy możliwy sposób

 • halmolka lubi Komentarz

  Tak samo to odebrałem, jakoś wyjątkowo dużo jadu w tym artykule i czystej złośliwości "zakompleksionego karła". Mam wrażenie, że jakby ktoś jakiś interes w tym miał, albo Boniek komuś tak solidnie pojechał, że ktoś się teraz mści. Trochę żałosne te artykuły, chyba trzeba zmienić serwis sportowy.

 • halmolka lubi Komentarz

  Dobry wieczór. Jestem stałym czytelnikiem sportowych faktów. Traktuję ten portal jako taki sportowy super ekspres lub fakt. Czyli dużo obrazków i prosty język. W tę konwencję wpisuje się Pan Darek. Niestety już na pierwszy rzut oka widać brać obiektywizmu (redaktora - chyba nadinterpretacja tego słowa) Tuzimka. Szanowny autor tego artykułu może tylko czyścić buty redaktorom z PS z równym zaangażowaniem jak to robi Panu Wojciechowskiemu. Bardzo krytycznie oceniam sekcję redakcyjną piłki nożnej na tym potralu. Z największą przyjemnością czytam artykuły na sportowych faktach dotycząca żużla. Więcej obiektywizmu i profesjonalizmu sekcji piłki nożnej.

 • halmolka lubi Komentarz

  Przez kilku dzikusów, traktują nas w Europie jak pariasów... Nie mam sił nawet o tym myśleć. Ludzie, co się z wami porobiło?

 • halmolka napisał/a komentarz do Adam Nawałka: Kubeł zimnej wody się przyda

  Odnoszę dziwne wrażenie,że nasi mają problem w roli faworytów, to chyba koncentracja szwankuje

 • halmolka otrzymał brązowy medal w kategorii Mistrzowski Komentarz

 • halmolka otrzymał brązowy medal w kategorii Guru Dnia

 • halmolka napisał/a komentarz do Jerzy Engel: Nawałka zostanie, nawet jak zmienią się władze

  Ale to już nie będzie to samo! Nie zmienią Nawałki, ale jemu może nie odpowiadać styl prowadzenia PZPN. Jeśli prezesowi Bońkowi leży na sercu dobro polskiej piłki to powinien zostać na dalsze kadencje bo to najlepszy prezes od wielu lat

 • halmolka napisał/a komentarz do Euro 2016: Wybraliście najlepszego polskiego piłkarza

  do czego służą wam te klasyfikacje - ten dobry ten lepszy itd.... Jest drużyna nareszcie na dobrym poziomie a wy ją rozbijacie takimi konkursami! Do licha tam było 23 piłkarzy a co najmniej 15-18 przysłużyło się temu co osiągnęli we Francji! A poszczególnymi ocenami niech zajmie się trener i sztab trenerski, którzy znają się na tym najlepiej! Skończcie te przedszkolne zabawy!!!

 • halmolka lubi Komentarz

  Nie ma czegoś takiego jak prowokacja w demonstracjach przyjaznych zachowań. Szwajcarzy znowu wyszli na nadętych dupków - to zachowanie typowe dla pokonanych - każde zachowanie potraktują za prowokację.

 • halmolka lubi Komentarz

  Co za kretynskie kombinacje. ...dobrze czy źle zrobił? .... Postąpił rewelacyjnie!!!... Nie zawsze chamstwem należy odpowiadać na chamstwo i nie zawsze trzeba się znizyc do poziomu prowokujacego prymitywa żeby pokazać kto jest górą!
  Jeżeli cholota nie potrafi zaakceptować faktu to wygrany musi jej pokazać jak świętuje się sukcej....Brawo Szczęsny. ..to był gest z klasą ale i tak znajdą się pół główki co tego nie przetrawia :-D

 • halmolka lubi Komentarz

  Nie ma z czego się tłumaczyć. Dawno nie widziałem takiego chamstwa na meczu reprezentacji, jakim uraczyli nas Szwajcarzy. Chociaż może określenie Szwajcarzy też nie jest do końca adekwatne. Być może na trybunach było tylu Szwajcarów, co w szwajcarskiej reprezentacji. Prostactwo tego niby cywilizowanego zachodniego świata zostało ukarane w najlepszy możliwy sposób. To było piękne.

 • halmolka lubi Komentarz

  W tak pięknej chwili zwyciestwa Wojtek ziomalu ,jak dla mnie mogłeś postawić tam klocka,pozdrawiam.

 • halmolka lubi Komentarz

  Chyba was pogielo myslac zeby sciagac Milika. Nie ma takiego dobrego zawodnika u nas na lawce by go zastapic nawet gdy jest bez formy. Ten pilkarz potrafi dobrze zagrac i dobrze uderzyc pokazal to w meczu z Irlandia.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.