Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Stif 45 lubi Komentarz

  Widzę, że od ostatnich wyborów na szefa PZPN, ataki na tę organizację nie ustały ze strony pan Tuzimka, a niech się tylko nadarzy jakaś okazja to trzeba wbijać szpilę. Ciężko się pogodzić, że znów wygrał Boniek?
  Dlaczego Boruc nie mógł podjąć decyzji, że skoro i tak nie ma szans na grę, a nie jest coraz młodszy, to po co mu się pchać na zgrupowanie kadry, skoro w tym czasie może trochę odpocząć? Pieniędzy ma wystarczająco, kadrze już nie pomoże, a organizm potrzebuje coraz więcej czasu na regenerację, więc lepiej zamiast narażać się na jakąś kontuzję w miejscu gdzie już nie czeka go żadna przyszłość, to postarać się dobrze przygotować w klubie do następnego meczu. Dlaczego robi się tragedię z zakończenia reprezentacyjnej kariery przez 3 bramkarza? Trener ma o niego walczyć? To co mieli powiedzieć Niemcy, jak kilku mistrzów świata, grających w pierwszym składzie ich reprezentacji, ogłosiło, że kończy reprezentacyjną karierę? Jakoś nie przypominam sobie, aby robili taką tragedię, a w ich przypadku było o co walczyć

 • Stif 45 lubi Komentarz

  Ale o co chodzi panie Tuzimek? Taki tekst na "wierszowke" w WP? Takie czasy, postanowil odpuscic i zrobil to po swojemu, jak zwykle zreszta. Owszem, mecz z MU był fenomenalny w jego wykonaniu, ale już kilka poprzednich nie za bardzo, panie redaktorze, co pan wie rownie dobrze jak ci co sledza angielska lige. Czemoz to zatem, mialby Boniek z Nawalka, w jakiś specjalny sposób honorowac Boruca? Jego kariera w reprezentacji miała dobre momenty ... momenty! I tyle. Czy w konfrontacji z Fabianskim i Szczesnym, Boruc faktycznie wypada na tyle przekonywująco, żeby po nim plakac? Watpie. Przypomnijmy sobie jego wyczyny na boisku za kadencji Beenhakkera. A te wstawki jaki to Boruc chlop z jajami, można byłoby sobie darować. Bo jeśli o tym ma swiadczyc poziom bezczelności i chamstwa, to faktycznie, twardziel z niego i moglby zostać polskim bramkarzem wszechczasow, ale "obawiam" się ze Nawalka na Czarnogore, i dalej, potrzebuje czegos więcej.

 • Stif 45 otrzymał brązowy medal w kategorii Mistrzowski Komentarz

 • Stif 45 otrzymał brązowy medal w kategorii Guru Dnia

 • Stif 45 napisał/a komentarz do Stephane Antiga zastąpi Andreę Anastasiego?!

  Gollob za Cieślika Kowalczyk za Fornalika a Macierewicz na Prezydenta !!!

 • Stif 45 napisał/a komentarz do Zdjęcia

  zdecydowanie stawiam na tę reprezentację narodową

 • Stif 45 napisał/a komentarz do [model.removed.news]

  Myślę, że Kowalczyk strzelając szybko 20 razy w powietrze zdobyłaby złoto!

 • Stif 45 został fanem Adam Małysz

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.