Stif 45 - lubi

  • Stif 45 lubi Komentarz

    Widzę, że od ostatnich wyborów na szefa PZPN, ataki na tę organizację nie ustały ze strony pan Tuzimka, a niech się tylko nadarzy jakaś okazja to trzeba wbijać szpilę. Ciężko się pogodzić, że znów wygrał Boniek?
    Dlaczego Boruc nie mógł podjąć decyzji, że skoro i tak nie ma szans na grę, a nie jest coraz młodszy, to po co mu się pchać na zgrupowanie kadry, skoro w tym czasie może trochę odpocząć? Pieniędzy ma wystarczająco, kadrze już nie pomoże, a organizm potrzebuje coraz więcej czasu na regenerację, więc lepiej zamiast narażać się na jakąś kontuzję w miejscu gdzie już nie czeka go żadna przyszłość, to postarać się dobrze przygotować w klubie do następnego meczu. Dlaczego robi się tragedię z zakończenia reprezentacyjnej kariery przez 3 bramkarza? Trener ma o niego walczyć? To co mieli powiedzieć Niemcy, jak kilku mistrzów świata, grających w pierwszym składzie ich reprezentacji, ogłosiło, że kończy reprezentacyjną karierę? Jakoś nie przypominam sobie, aby robili taką tragedię, a w ich przypadku było o co walczyć

  • Stif 45 lubi Komentarz

    Ale o co chodzi panie Tuzimek? Taki tekst na "wierszowke" w WP? Takie czasy, postanowil odpuscic i zrobil to po swojemu, jak zwykle zreszta. Owszem, mecz z MU był fenomenalny w jego wykonaniu, ale już kilka poprzednich nie za bardzo, panie redaktorze, co pan wie rownie dobrze jak ci co sledza angielska lige. Czemoz to zatem, mialby Boniek z Nawalka, w jakiś specjalny sposób honorowac Boruca? Jego kariera w reprezentacji miała dobre momenty ... momenty! I tyle. Czy w konfrontacji z Fabianskim i Szczesnym, Boruc faktycznie wypada na tyle przekonywująco, żeby po nim plakac? Watpie. Przypomnijmy sobie jego wyczyny na boisku za kadencji Beenhakkera. A te wstawki jaki to Boruc chlop z jajami, można byłoby sobie darować. Bo jeśli o tym ma swiadczyc poziom bezczelności i chamstwa, to faktycznie, twardziel z niego i moglby zostać polskim bramkarzem wszechczasow, ale "obawiam" się ze Nawalka na Czarnogore, i dalej, potrzebuje czegos więcej.