Typer - Siatkarska Liga Mistrzów 2015/2016

autor: nowa | 2015-10-29, 18:05 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
Liga Mistrzów rusza 3.11.2015 z udziałem trzech polskich zespołów
Zapraszam do udziału w zabawie z domieszką egzotyki
Nasze typy liczymy według punktacji. I tak:
1. Za prawidłowy wynik meczu - 3 pkt
2. Za prawidłowego zwycięzcę meczu - 1 pkt
3. Za wytypowanie kompletu wyników kolejki - 10 pkt
4. Za wytypowanie kompletu zwycięzców kolejki - 5 pkt
-----------------------------------------------------
5. Bonus za wytypowanie zwycięzcy kolejki - 5 pkt + 5 pkt za wynik
(warunek - nikt inny nie wskaże zwycięzcy trafionego meczu - wynik tylko łącznie w pojedynkę z wytypowanym zwycięzcą)

I kolejka
03.11. 17:00 Dinamo MOSCOW - VfB FRIEDRICHSHAFEN  3:0
03.11. 18:00 Lotos Trefl GDAŃSK - Vojvodina NS Seme NOVI SAD  3:0
04.11. 17:00 Marek Union-Ivkoni DUPNITSA - Belogorie BELGOROD 0:3
04.11. 18:00 Asseco Resovia RZESZÓW - Dragons LUGANO 3:0
04.11. 18:00 Ziraat Bankasi ANKARA - PARIS Volley 3:0
04.11. 19:30 BERLIN Recycling Volleys - Arkas IZMIR  2:3
04.11. 20:30 Cucine Lube CIVITANOVA - Knack ROESELARE 3:1
04.11. 20:30 TOURS VB - PAOK THESSALONIKI 3:1
05.11. 18:00 ACH Volley LJUBLJANA - MODENA Volley 0:3
05.11. 18:00 Budvanska Rivijera BUDVA - Halkbank ANKARA 0:3
05.11. 18:00 Dukla LIBEREC - PGE Skra BEŁCHATÓW 0:3
05.11. 20:25 Hypo Tirol INNSBRUCK - Zenit KAZAN 0:3 ostatni set 38:40 łoł!!
05.11. 20:30 Volley ASSE-LENNIK - Tomis CONSTANTA 3:2
05.11. 20:30 TRENTINO Diatec - Noliko MAASEIK  3:0


Po I kolejce ( nudnej ) 3 osoby zdobyły bonusa za komplet zwycięzców i to dało podium, żaden kobiety nie puści przodem :D
1 Ares 55 (36 14 0 5) Imponujący wynik :)
2 Włókniarz 52 (33 14 0 5) ładna próba :)
3 Nowa 46 (27 14 0 5)
4 Stenol 43 (30 13 0 0)
5 Marulek 40 (27 13 0 0)
6 Claudia  37 (24 13 0 0)
7 Gregbyd 36 (24 12 0 0)
8 Stary kibic 35 (24 11 0 0)
9 Szakaluch, Maniek 32 (21 11 0 0)
11 Dastin 31 (18 13 0 0)
12 Dujszebajew, Limek 30 (18 12 0 0)
14 Pablo, Łukasz Kibełko 27 (15 12 0 0)
16 Gaizka 22 (12 10 0 0)
17 Margota 21 (15 6 0 0)
18 Stworek 20 (9 11 0 0)
19 Jankes 13 (3 10 0 0)
20,21 Borysek, Falubaz 12 (3 9,0,0)

II kolejka

17.11. 17:00 Belogorie BELGOROD - BERLIN Recycling Volleys    3:0
17.11. 17:00 Tomis Constanta -Asseco Resovia Rzeszów  0:3
17.11. 18:00 Arkas Izmir - Marek Union-Ivkoni DUPNITSA   3:1
17.11. 20:30 Paris Volley - Dinamo MOSCOW  - 3:2
17.11. 20:30 Knack Roeselare - Dukla Liberec  3:1
18.11. 17:00 Zenit Kazan - Budvanska Rivijera Budva  3:0
18.11. 18:00 PGE Skra Bełchatów - Cucine Lube Civitanova  1:3
18.11. 18:00 Halkbank Ankara - Hypo Tirol Innsbruck  3:2
18.11. 18:00 PAOK THESSALONIKI - Trentino Diatec 1:3
18.11. 20:00 VfB Friedrichshafen - Ziraat Bankasi Ankara 1:3
18.11. 20:00 Vojvodina NS Seme NOVI SAD - ACH Volley LJUBLJANA 3:0
18.11. 20:30 Noliko Maaseik -Tours VB  1:3
19.11. 19:30 Dragons LUGANO - Volley ASSE-LENNIK  2:3
19.11. 20:30 DHL Modena - Lotos Trefl GDAŃSK 3:0

po 17.11
Zdobycz punktowa
Stworek, Stenol, Dujszebajew, Ares, Dastin -13
Szakaluch, Włókniarz, Stary kibic, Jerzy Szajewski, nowa-10 pkt
Claudia, limek, Pablo, Falubaz, Gregbyd, Marulek -7 Margotka-6

Klasyfikacja po II kolejce bez meczu Paris Volley-Dinamo Moskwa)
1 Stary kibic , Ares  - 32 (21 11 0 0)
3 Stenol - 28 (18 10 0 0)
4 Dujszebajew - 26 (18 8 0 0)
5 Claudia - 25 (25 15 10 0 0)
6 Stworek , Margota, Dastin -  24 (15 9 0 0)
9 Szakaluch - 23 (12 11 0 0)
10 Włókniarz, Limek - 22 (12 10 0 0)
12 Jerzy Szajewski -21 (9 12 0 0)
13 Nowa -20 (9 11 0 0)
14 Marulek -19 (9 10 0 0)
15 Pablo, Gregbyd, Falubaz -18 (9 9 0 0)
18 Jankes - 6 (3 3 0 0)

Klasyfikacja generalna

1 Ares 87 (57 25 0 5)
2 Włókniarz 74 (45 24 0 5)
3 Stenol 71 (48 23 0 0)
4 Stary kibic 67 (45 22 0 0)
5 Nowa 66 (36 25 0 5)
6 Claudia 62 (39 23 0 0)
7 Marulek 59 (36 23 0 0)
8 Dujszebajew 56 (36 20 0 0)
9 Szakaluch, Dastin 55 (33 22 0 0)
11Gregbyd 54 (33 21 0 0)
12 Limek 52 (30 22 0 0)
13 Margota - 45 (30 15 0 0) Pablo - 45 (24 21 0 0)
15 Stworek 44 (24 20 0 0)
16 Maniek 32 (21 11 0 0)
17 Falubaz 30 (12 18 0 0)
18 Łukasz Kibełko 27 (15 12 0 0)
19 Gaizka 22 (12 10 0 0)
20 Jerzy Szajewski 21 (9 12 0 0)
21 Jankes 19 (6 13 0 0)
22 Borysek, 12 (3 9 0 0)

III kolejka rusza 1.12 (wtorek) będę wdzięczna za pamięć :)

1.12 18:00 Arkas Izmir - Belogorie BELGOROD  3:0
1.12 20:30 Paris Volley - VfB Friedrichshafen    3:0
1.12 20:30 Noliko Maaseik - PAOK THESSALONIKI   3:0 (I set 37:35 to sobie pograli)
1.12 18:00 PGE Skra Bełchatów - Knack Roeselare   3:0
2.12 19.00 BERLIN Recycling Volleys - Marek Union-Ivkoni DUPNITSA  3:0
2.12 20:30 Ziraat Bankasi Ankara - Dinamo MOSCOW 3:0
2.12 20:30 Trentino Diatec - Tours VB   3:0
2.12 19:00 Zenit Kazan - Halkbank Ankara   3:0
2.12 19:00 Asseco Resovia Rzeszów - Volley ASSE-LENNIK   3:0
3.12 20:25 Hypo Tirol Innsbruck - Budvanska Rivijera Budva  3:0
3.12 18:00 Dukla Liberec - Cucine Lube Civitanova  0:3
3.12 18:00 ACH Volley LJUBLJANA - Lotos Trefl GDAŃSK  0:3
3.12 20:30 DHL Modena - Vojvodina NS Seme NOVI SAD 3:0
3.12 19:30 Dragons LUGANO - Tomis Constanta   3:0

Kolejka w której zwycięzca nie tracił ani jednego seta, w której padł chyba rekord DHL Modena - NOVI SAD pierwszy set skończył się wynikiem 25-6 !!

Wyniki III kolejki
1 Limek, Ares - 38 (27 11 0 0)
3 Stary kibic, Pablo - 36 (24 12 0 0)
5 Stenol -35 (24 11 0 0)
6 Gregbyd - 33 (21 12 0 0)
7 Claudia - 32 (21 11 0 0)
8 Dastin -31 (21 10 0 0)
9 Marulek - 30 (21 9 0 0) nowa - 30 (18 12 0 0) Falubaz 30 (9,11,0,0,10)
11 Marco - 29 (18 11 0 0)
12 Włókniarz 27 (15,12 0 0)
12 Szaki- 26 (15 11 0 0)
14 Dujszebajew, Stworek - 23 (12 11 0 0)
16 Margota - 17 (9 8 0 0)

Klasyfikacja Generalna
1 Ares   125 (84 36 0 0 5)
2 Stenol 106 (72 34 0 0 0)
3 Stary kibic 103 (69 34 0 0 0)
4 Włókniarz   101 (60 36 0 0 5)
5 Nowa   96 (54 37 0 0 5)
6 Claudia  94 (60 34 0 0 0)
7 Limek 90 (57 33 0 0 0)
8 Marulek   89 (57 32 0 0 0)
9 Gregbyd 87 (54 33 0 0 0)
10 Dastin 86 (54 32 0 0 0)
11 Szakaluch 81 (48 33 0 0 0)
Pablo - 81 (48 33 0 0 0)
13 Dujszebajew  79 (48 31 0 0 0)
14 [i]Stworek - 67 (36 31 0 0 0)[/i]
15 Margota 62 (39 23 0 0 0)
16 Falubaz 60 (21 29 0 0 0 10)
17 Maniek 32 (21 11 0 0)
18 Marco   29 (18 11 0 0 0) start od 3 kolejki

19 Łukasz Kibełko 27 15 12 0 0 0
20 Gaizka 22 (12 10 0 0)
21 Jerzy Szajewski 21 (9 12 0 0)[b]
[/b]

IV kolejka
15.12 20:30 Knack Roeselare - PGE Skra Bełchatów    1:3
16.12. 18:30 Marek Union-Ivkoni DUPNITSA - BERLIN Recycling Volleys   0:3
16.12 19:00 Belogorie BELGOROD - Arkas Izmir  3:0
16.12 19:00 PAOK THESSALONIKI - Noliko Maaseik  3:1
16.12 19:00 Halkbank Ankara - Zenit Kazan  1:3
16.12 20:00 VfB Friedrichshafen - Paris Volley   3:0
16.12 20:00 Vojvodina NS Seme NOVI SAD - DHL Modena  0:3
16.12 20:30 Tours VB - Trentino Diatec  3:2
16.12 20:30 Cucine Lube Civitanova - Dukla Liberec    3:0
17.12 18:00 Budvanska Rivijera Budva - Hypo Tirol Innsbruck  2:3
17.12 18:00 Lotos Trefl GDAŃSK - ACH Volley LJUBLJANA  3:0
17.12 18:00 Tomis Constanta - Dragons LUGANO  0:3
17.12 19:00 Dinamo MOSCOW - Ziraat Bankasi Ankara  3:0
17.12 20:30 Volley ASSE-LENNIK - Asseco Resovia Rzeszów  1:3

Wyniki IV kolejki
1 Włókniarz 38 (27 11 0 0 0)
2 Pablo 36 (24 12 0 0 0)  pierwsze miejsce było ale Resovia zabrała ;)
3 Stary kibic 35 (24 11 0 0 0)
Dujszebajew  35 (24 11 0 0 0)
5 Stworek 33 (24 9 0 0 0)
6 Marulek  32 (21 11 0 0 0)
7 Ares  29 (18 11 0 0 0)
Dastin 29 (18 11 0 0 0)
Gregbyd  29 (18 11 0 0 0)
Stenol  29 (18 11 0 0 0)
11 Claudia  28 (18 10 0 0 0)
Limek  28 (18 10 0 0 0)
13 Szakaluch 25 (15 10 0 0 0)
14 nowa  23 (12 11 0 0 0)
15 Marco 14 (7 7 0 0 0)
16 Falubaz 13 (6 7 0 0 0)
17 Margota  7 (3 4 0 0 0)

Klasyfikacja generalna
1 Ares 154 (102 47 0 0 5)
[i] 2  Włókniarz 139 (87 47 0 0 5)[/i]
3 Stary kibic 138 (93 45 0 0 0)
4 Stenol 135 (90 45 0 0 0)

5 Claudia 122 (78 44 0 0 0)
Marulek 121 (78 43 0 0 0)
7 Nowa 119 (66 48 0 0 5)
8 Limek 118 (75 43 0 0 0)

Pablo 117 (72 45 0 0 0)
10 Gregbyd 116 (72 44 0 0 0)
11 Dastin 115 (72 43 0 0 0)

Dujszebajew 114 (72 42 0 0 0)
13 Szakaluch 106 (63 43 0 0 0)
14 Stworek 100 (60 40 0 0 0)
15 Falubaz 73 (27 36 0 0 0 10)
16 Margota 69 (42 27 0 0 0)
17 Marco 43 (25 18 0 0 0) start od 3 kolejki
18 Maniek 32 (21 11 0 0)
19 Łukasz Kibełko 27 15 12 0 0 0
20 Gaizka 22 (12 10 0 0)
21 Jerzy Szajewski 21 (9 12 0 0)

V kolejka
19.01 20:30 Trentino Diatec - PAOK THESSALONIKI  3:0
20.01 18:30 Marek Union-Ivkoni DUPNITSA - Arkas Izmir  0:3
20.01 19:30 BERLIN Recycling Volleys - Belogorie BELGOROD  1:3
20.01 19:00 Dinamo MOSCOW - Paris Volley 3:0
20.01 20:30 Tours VB - Noliko Maaseik   3:0
20.01 20:30 Cucine Lube Civitanova - PGE Skra Bełchatów  3:0
20.01 20:30 Asseco Resovia Rzeszów - Tomis Constanta 3:0
21.01 18:00 Budvanska Rivijera Budva - Zenit Kazan 0:3
21.01 18:00 Dukla Liberec - Knack Roeselare  1:3
21.01 18:00 Lotos Trefl GDAŃSK - DHL Modena  3:2
21.01 18:00 ACH Volley LJUBLJANA - Vojvodina NS Seme NOVI SAD  3:1
21.01 19:00 Ziraat Bankasi Ankara - VfB Friedrichshafen  3:1
21.01 20:25 Hypo Tirol Innsbruck - Halkbank Ankara 1:3
21.01 20:30 Volley ASSE-LENNIK -Dragons LUGANO  3:0

Wyniki V kolejki:
1 Limek - 45 (33,12)
2 Stenol - 40 (27,13)
3 Marco, Dujszebajew -39 (27,12)
5 Stworek -38 (24,14)
6 Gregbyd, Pablo -37 (24,13)
8 Claudia -36 (24,12)
9 Szaki-35 (24,11)
10 Włókniarz -34 (21,13)
11 Stary kibic, nowa - 33 (21,12)
13 Ares - 31 (18,13)
14 Dastin -30 (18,12)
15 Falubaz -29 (18,11)
16 Margotka - 25 (15,10)

Klasyfikacja generalna :
1 Ares 185 (120 60 0 0 5)
2 Stenol 175 (117 58 0 0 0)
3 Włókniarz 173 (108 60 0 0 5)

4 Stary kibic 171 (114 57 0 0 0)
5 Limek 163 (108 55 0 0 0)
6 Claudia 158 (102 56 0 0 0)
7 Pablo 154 (96 58 0 0 0)
8 Gregbyd 153 (86 57 0 0 0)
Dujszebajew 153 (99 54 0 0 0)

10 Nowa 152 (87 60 0 0 5)
11 Marulek 121 (78 43 0 0 0)

12 Dastin 145 (90 55 0 0 0)
13 Szakaluch 141 (87 54 0 0 0)
14 Stworek 138 (84 54 0 0 0)
15 Falubaz 102 (45 47 0 0 0 10)

16 Margota 94 (57 37 0 0 0)
17 Marco 82 (52 30 0 0 0) start od 3 kolejki
18 Maniek 32 (21 11 0 0)
19 Łukasz Kibełko 27 15 12 0 0 0
20 Gaizka 22 (12 10 0 0)
21 Jerzy Szajewski 21 (9 12 0 0)

VI kolejka
26.01 18:00 Tomis CONSTANTA - Volley ASSE-LENNIK   0:3
26.01 18:00 PGE Skra BEŁCHATÓW - Dukla LIBEREC   3:0
26.01 19:00 Belogorie BELGOROD - Marek Union-Ivkoni DUPNITSA   3:0
26.01 19:00 Arkas IZMIR - BERLIN Recycling Volleys  2:3
26.01 19:00 PAOK THESSALONIKI - TOURS VB   1:3
26.01 19:00 Zenit KAZAN - Hypo Tirol INNSBRUCK   3:0
26.01 19:00 Halkbank ANKARA - Budvanska Rivijera BUDVA   3:0
26.01 19:30 Dragons LUGANO - Asseco Resovia RZESZÓW   0:3
26.01 20:00 Vojvodina NS Seme NOVI SAD - Lotos Trefl GDAŃSK  1:3
26.01 20:00 VfB FRIEDRICHSHAFEN - Dinamo MOSCOW  3:0   !!!
26.01 20:30 PARIS Volley - Ziraat Bankasi ANKARA  1:3
26.01 20:30 Noliko MAASEIK - TRENTINO Diatec  0:3
26.01 20:30 Knack ROESELARE - Cucine Lube CIVITANOVA  3:1   !!!
26.01 20:30 MODENA Volley - ACH Volley LJUBLJANA  3:0
[b]
TAK PUNKTOWALIŚMY PO OSTATNIEJ KOLEJCE FAZY GRUPOWEJ!
1 Claudia -41 (30,11)
2 Włókniarz, Stary kibic, Dujszebajew,Limek,Margota, Marco, nowa-38 (27,11)
9 Ares -37(27,10)
10 Gregbyd-35(24,11)
11Stenol-34(24,10)
12 Stworek-33(21,12)
13 Szaki-31(21,10)
14 Pablo-30 (21,9)
15 Dastin -27(18,9)

Klasyfikacja generalna:
1 Ares 222 (147 70 0 0 5)
2 Włókniarz 211 (135 71 0 0 5)
3 Stenol 209 (141 68 0 0 0)

Stary kibic 209 (141 68 0 0 0)
5 Limek 201 (135 66 0 0 0)
6 Claudia 199 (132 67 0 0 0)
7 Dujszebajew 191 (126 65 0 0 0)
8 Nowa 190 (114 71 0 0 5)
9 Gregbyd 188 (120 68 0 0 0)
10 Pablo 184 (117 67 0 0 0)

11Dastin 172 (108 64 0 0 0)
12 Szakaluch 172 (108 64 0 0 0)
13 Stworek 171 (105 66 0 0 0)
14 Margota 132 (84 48 0 0 0)
15 Marulek 121 (78 43 0 0 0)

16 Marco 120 (79 41 0 0 0) start od 3 kolejki
17 Falubaz 102 (45 47 0 0 0 10)

18 Maniek 32 (21 11 0 0)
19 Łukasz Kibełko 27 15 12 0 0 0
20 Gaizka 22 (12 10 0 0)

DO TYPOWANIA WKRÓTCE!!

[/b]

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Ostatnie komentarze

Sortuj:
dastin

26.01 19:00 Belogorie BELGOROD - Marek Union-Ivkoni DUPNITSA 3-0
26.01 19:00 Arkas IZMIR - BERLIN Recycling Volleys 3-0
26.01 19:00 PAOK THESSALONIKI - TOURS VB 3-1
26.01 19:00 Zenit KAZAN - Hypo Tirol INNSBRUCK 3-0
26.01 19:00 Halkbank ANKARA - Budvanska Rivijera BUDVA 3-0
26.01 19:30 Dragons LUGANO - Asseco Resovia RZESZÓW 1-3
26.01 20:00 Vojvodina NS Seme NOVI SAD - Lotos Trefl GDAŃSK 0-3
26.01 20:00 VfB FRIEDRICHSHAFEN - Dinamo MOSCOW 1-3
26.01 20:30 PARIS Volley - Ziraat Bankasi ANKARA 1-3
26.01 20:30 Noliko MAASEIK - TRENTINO Diatec 1-3
26.01 20:30 Knack ROESELARE - Cucine Lube CIVITANOVA 0-3
26.01 20:30 MODENA Volley - ACH Volley LJUBLJANA 3-0

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
limek

26.01 18:00 Tomis CONSTANTA - Volley ASSE-LENNIK 0:3
26.01 18:00 PGE Skra BEŁCHATÓW - Dukla LIBEREC 3:0
26.01 19:00 Belogorie BELGOROD - Marek Union-Ivkoni DUPNITSA 3:0
26.01 19:00 Arkas IZMIR - BERLIN Recycling Volleys 3:1
26.01 19:00 PAOK THESSALONIKI - TOURS VB 1:3
26.01 19:00 Zenit KAZAN - Hypo Tirol INNSBRUCK 3:0
26.01 19:00 Halkbank ANKARA - Budvanska Rivijera BUDVA 3:0
26.01 19:30 Dragons LUGANO - Asseco Resovia RZESZÓW 1:3
26.01 20:00 Vojvodina NS Seme NOVI SAD - Lotos Trefl GDAŃSK 0:3
26.01 20:00 VfB FRIEDRICHSHAFEN - Dinamo MOSCOW 0:3
26.01 20:30 PARIS Volley - Ziraat Bankasi ANKARA 1:3
26.01 20:30 Noliko MAASEIK - TRENTINO Diatec 0:3
26.01 20:30 Knack ROESELARE - Cucine Lube CIVITANOVA 1:3
26.01 20:30 MODENA Volley - ACH Volley LJUBLJANA 3:0

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Włókniarz Forever

26.01 18:00 PGE Skra BEŁCHATÓW - Dukla LIBEREC 3:0
26.01 19:00 Belogorie BELGOROD - Marek Union-Ivkoni DUPNITSA 3:0
26.01 19:00 Arkas IZMIR - BERLIN Recycling Volleys 3:0
26.01 19:00 PAOK THESSALONIKI - TOURS VB 1:3
26.01 19:00 Zenit KAZAN - Hypo Tirol INNSBRUCK 3:0
26.01 19:00 Halkbank ANKARA - Budvanska Rivijera BUDVA 3:0
26.01 19:30 Dragons LUGANO - Asseco Resovia RZESZÓW 0:3
26.01 20:00 Vojvodina NS Seme NOVI SAD - Lotos Trefl GDAŃSK 0:3
26.01 20:00 VfB FRIEDRICHSHAFEN - Dinamo MOSCOW 1:3
26.01 20:30 PARIS Volley - Ziraat Bankasi ANKARA 2:3
26.01 20:30 Noliko MAASEIK - TRENTINO Diatec 0:3
26.01 20:30 Knack ROESELARE - Cucine Lube CIVITANOVA 0:3
26.01 20:30 MODENA Volley - ACH Volley LJUBLJANA 3:0

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
dujszebajew

26.01 18:00 Tomis CONSTANTA - Volley ASSE-LENNIK 3-2 :D
26.01 18:00 PGE Skra BEŁCHATÓW - Dukla LIBEREC 3-0
26.01 19:00 Belogorie BELGOROD - Marek Union-Ivkoni DUPNITSA 3-0
26.01 19:00 Arkas IZMIR - BERLIN Recycling Volleys 3-1
26.01 19:00 PAOK THESSALONIKI - TOURS VB 1-3
26.01 19:00 Zenit KAZAN - Hypo Tirol INNSBRUCK 3-0
26.01 19:00 Halkbank ANKARA - Budvanska Rivijera BUDVA 3-0
26.01 19:30 Dragons LUGANO - Asseco Resovia RZESZÓW 0-3
26.01 20:00 Vojvodina NS Seme NOVI SAD - Lotos Trefl GDAŃSK 0-3
26.01 20:00 VfB FRIEDRICHSHAFEN - Dinamo MOSCOW 1-3
26.01 20:30 PARIS Volley - Ziraat Bankasi ANKARA 1-3
26.01 20:30 Noliko MAASEIK - TRENTINO Diatec 1-3
26.01 20:30 Knack ROESELARE - Cucine Lube CIVITANOVA 1-3
26.01 20:30 MODENA Volley - ACH Volley LJUBLJANA 3-0

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
szakaluch

26.01 18:00 Tomis CONSTANTA - Volley ASSE-LENNIK wałek
26.01 18:00 PGE Skra BEŁCHATÓW - Dukla LIBEREC 3-0
26.01 19:00 Belogorie BELGOROD - Marek Union-Ivkoni DUPNITSA 3-0
26.01 19:00 Arkas IZMIR - BERLIN Recycling Volleys 3-1
26.01 19:00 PAOK THESSALONIKI - TOURS VB 1-3
26.01 19:00 Zenit KAZAN - Hypo Tirol INNSBRUCK 3-0
26.01 19:00 Halkbank ANKARA - Budvanska Rivijera BUDVA 3-0
26.01 19:30 Dragons LUGANO - Asseco Resovia RZESZÓW 1-3
26.01 20:00 Vojvodina NS Seme NOVI SAD - Lotos Trefl GDAŃSK 0-3
26.01 20:00 VfB FRIEDRICHSHAFEN - Dinamo MOSCOW 1-3
26.01 20:30 PARIS Volley - Ziraat Bankasi ANKARA 3-1
26.01 20:30 Noliko MAASEIK - TRENTINO Diatec 1-3
26.01 20:30 Knack ROESELARE - Cucine Lube CIVITANOVA 0-3
26.01 20:30 MODENA Volley - ACH Volley LJUBLJANA 3-0

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
nowa
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
marco928

26.01 18:00 Tomis CONSTANTA - Volley ASSE-LENNIK (walkower jest więc nie typuje)
26.01 18:00 PGE Skra BEŁCHATÓW - Dukla LIBEREC 3:0
26.01 19:00 Belogorie BELGOROD - Marek Union-Ivkoni DUPNITSA 3:0
26.01 19:00 Arkas IZMIR - BERLIN Recycling Volleys 3:0
26.01 19:00 PAOK THESSALONIKI - TOURS VB 1:3
26.01 19:00 Zenit KAZAN - Hypo Tirol INNSBRUCK 3:0
26.01 19:00 Halkbank ANKARA - Budvanska Rivijera BUDVA 3:0
26.01 19:30 Dragons LUGANO - Asseco Resovia RZESZÓW 1:3
26.01 20:00 Vojvodina NS Seme NOVI SAD - Lotos Trefl GDAŃSK 1:3
26.01 20:00 VfB FRIEDRICHSHAFEN - Dinamo MOSCOW 1:3
26.01 20:30 PARIS Volley - Ziraat Bankasi ANKARA 2:3
26.01 20:30 Noliko MAASEIK - TRENTINO Diatec 0:3
26.01 20:30 Knack ROESELARE - Cucine Lube CIVITANOVA 1:3
26.01 20:30 MODENA Volley - ACH Volley LJUBLJANA 3:0

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

ostatnia odpowiedź: 26 stycznia 2016 [1 komentarz tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pablo80 - RSKZ

VI kolejka
26.01 18:00 Tomis CONSTANTA - Volley ASSE-LENNIK 0:3
26.01 18:00 PGE Skra BEŁCHATÓW - Dukla LIBEREC 3:0
26.01 19:00 Belogorie BELGOROD - Marek Union-Ivkoni DUPNITSA 3:1
26.01 19:00 Arkas IZMIR - BERLIN Recycling Volleys 3:0
26.01 19:00 PAOK THESSALONIKI - TOURS VB 3:1
26.01 19:00 Zenit KAZAN - Hypo Tirol INNSBRUCK 3:0
26.01 19:00 Halkbank ANKARA - Budvanska Rivijera BUDVA 3:0
26.01 19:30 Dragons LUGANO - Asseco Resovia RZESZÓW 0:3
26.01 20:00 Vojvodina NS Seme NOVI SAD - Lotos Trefl GDAŃSK 1:3
26.01 20:00 VfB FRIEDRICHSHAFEN - Dinamo MOSCOW 0:3
26.01 20:30 PARIS Volley - Ziraat Bankasi ANKARA 3:2
26.01 20:30 Noliko MAASEIK - TRENTINO Diatec 1:3
26.01 20:30 Knack ROESELARE - Cucine Lube CIVITANOVA 1:3
26.01 20:30 MODENA Volley - ACH Volley LJUBLJANA 3:0

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ares87

26.01 18:00 Tomis CONSTANTA - Volley ASSE-LENNIK 0-3
26.01 18:00 PGE Skra BEŁCHATÓW - Dukla LIBEREC 3-0
26.01 19:00 Belogorie BELGOROD - Marek Union-Ivkoni DUPNITSA 3-0
26.01 19:00 Arkas IZMIR - BERLIN Recycling Volleys 3-0
26.01 19:00 PAOK THESSALONIKI - TOURS VB 1-3
26.01 19:00 Zenit KAZAN - Hypo Tirol INNSBRUCK 3-0
26.01 19:00 Halkbank ANKARA - Budvanska Rivijera BUDVA 3-0
26.01 19:30 Dragons LUGANO - Asseco Resovia RZESZÓW 0-3
26.01 20:00 Vojvodina NS Seme NOVI SAD - Lotos Trefl GDAŃSK 0-3
26.01 20:00 VfB FRIEDRICHSHAFEN - Dinamo MOSCOW 0-3
26.01 20:30 PARIS Volley - Ziraat Bankasi ANKARA 3-1
26.01 20:30 Noliko MAASEIK - TRENTINO Diatec 0-3
26.01 20:30 Knack ROESELARE - Cucine Lube CIVITANOVA 0-3
26.01 20:30 MODENA Volley - ACH Volley LJUBLJANA 3-0

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
stworek05


26.01 18:00 Tomis CONSTANTA-Volley ASSE-LENNIK 1:3
26.01 18:00 PGE Skra BEŁCHATÓW-Dukla LIBEREC 3:0
26.01 19:00 Belogorie BELGOROD-Marek Union-Ivkoni DUPNITSA 3:0
26.01 19:00 Arkas IZMIR-BERLIN Recycling Volleys 1:3
26.01 19:00 PAOK THESSALONIKI-TOURS VB 2:3
26.01 19:00 Zenit KAZAN-Hypo Tirol INNSBRUCK 3:0
26.01 19:00 Halkbank ANKARA-Budvanska Rivijera BUDVA 3:0
26.01 19:30 Dragons LUGANO-Asseco Resovia RZESZÓW 0:3
26.01 20:00 Vojvodina NS Seme NOVI SAD-Lotos Trefl GDAŃSK 0:3
26.01 20:00 VfB FRIEDRICHSHAFEN-Dinamo MOSCOW 1:3
26.01 20:30 PARIS Volley-Ziraat Bankasi ANKARA 2:3
26.01 20:30 Noliko MAASEIK-TRENTINO Diatec 1:3
26.01 20:30 Knack ROESELARE-Cucine Lube CIVITANOVA 0:3
26.01 20:30 MODENA Volley-ACH Volley LJUBLJANA 3:0

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
margota

VI kolejka
26.01 18:00 Tomis CONSTANTA-Volley ASSE-LENNIK 0:3
26.01 18:00 PGE Skra BEŁCHATÓW-Dukla LIBEREC 3:0
26.01 19:00 Belogorie BELGOROD-Marek Union-Ivkoni DUPNITSA 3:0
26.01 19:00 Arkas IZMIR-BERLIN Recycling Volleys 2:3
26.01 19:00 PAOK THESSALONIKI-TOURS VB 1:3
26.01 19:00 Zenit KAZAN-Hypo Tirol INNSBRUCK 3:0
26.01 19:00 Halkbank ANKARA-Budvanska Rivijera BUDVA 3:0
26.01 19:30 Dragons LUGANO-Asseco Resovia RZESZÓW 1:3
26.01 20:00 Vojvodina NS Seme NOVI SAD-Lotos Trefl GDAŃSK 1:3
26.01 20:00 VfB FRIEDRICHSHAFEN-Dinamo MOSCOW 2:3
26.01 20:30 PARIS Volley-Ziraat Bankasi ANKARA 3:1
26.01 20:30 Noliko MAASEIK-TRENTINO Diatec 1:3
26.01 20:30 Knack ROESELARE-Cucine Lube CIVITANOVA 1:3
26.01 20:30 MODENA Volley-ACH Volley LJUBLJANA 3:0

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
stary kibic

Tomis CONSTANTA - ASSE-LENNIK 0-3
Skra BEŁCHATÓW - Dukla LIBEREC 3-0
Belogorie BELGOROD - Marek DUPNITSA 3-0
Arkas IZMIR - BERLIN Volleys 2-3
PAOK THESSALONIKI - TOURS VB 0-3
Zenit KAZAN - Tirol INNSBRUCK 3-0
Halkbank ANKARA - Budvanska BUDVA 3-0
Dragons LUGANO - Resovia RZESZÓW 0-3
Vojvodina NOVI SAD - Lotos GDAŃSK 0-3
VfB FRIEDRICHSHAFEN - Dinamo MOSCOW 1-3
PARIS Volley - Bankasi ANKARA 3-2
Noliko MAASEIK - TRENTINO Diatec 0-3
Knack ROESELARE - Cucine Lube 0-3
MODENA Volley - ACH LJUBLJANA 3-0

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
claudia10

VI kolejka
26.01 18:00 Tomis CONSTANTA - Volley ASSE-LENNIK 1-3
26.01 18:00 PGE Skra BEŁCHATÓW - Dukla LIBEREC 3-0
26.01 19:00 Belogorie BELGOROD - Marek Union-Ivkoni DUPNITSA 3-0
26.01 19:00 Arkas IZMIR - BERLIN Recycling Volleys 3-1
26.01 19:00 PAOK THESSALONIKI - TOURS VB 1-3
26.01 19:00 Zenit KAZAN - Hypo Tirol INNSBRUCK 3-0
26.01 19:00 Halkbank ANKARA - Budvanska Rivijera BUDVA 3-0
26.01 19:30 Dragons LUGANO - Asseco Resovia RZESZÓW 0-3
26.01 20:00 Vojvodina NS Seme NOVI SAD - Lotos Trefl GDAŃSK 0-3
26.01 20:00 VfB FRIEDRICHSHAFEN - Dinamo MOSCOW 0-3
26.01 20:30 PARIS Volley - Ziraat Bankasi ANKARA 1-3
26.01 20:30 Noliko MAASEIK - TRENTINO Diatec 0-3
26.01 20:30 Knack ROESELARE - Cucine Lube CIVITANOVA 1-3
26.01 20:30 MODENA Volley - ACH Volley LJUBLJANA 3-0

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
nowa

VI kolejka
26.01 18:00 Tomis CONSTANTA - Volley ASSE-LENNIK 0-3
26.01 18:00 PGE Skra BEŁCHATÓW - Dukla LIBEREC 3-0
26.01 19:00 Belogorie BELGOROD - Marek Union-Ivkoni DUPNITSA 3-0
26.01 19:00 Arkas IZMIR - BERLIN Recycling Volleys 3-2
26.01 19:00 PAOK THESSALONIKI - TOURS VB 2-3
26.01 19:00 Zenit KAZAN - Hypo Tirol INNSBRUCK 3-0
26.01 19:00 Halkbank ANKARA - Budvanska Rivijera BUDVA 3-0
26.01 19:30 Dragons LUGANO - Asseco Resovia RZESZÓW 0-3
26.01 20:00 Vojvodina NS Seme NOVI SAD - Lotos Trefl GDAŃSK 0-3
26.01 20:00 VfB FRIEDRICHSHAFEN - Dinamo MOSCOW 0-3
26.01 20:30 PARIS Volley - Ziraat Bankasi ANKARA 1-3
26.01 20:30 Noliko MAASEIK - TRENTINO Diatec 0-3
26.01 20:30 Knack ROESELARE - Cucine Lube CIVITANOVA 0-3
26.01 20:30 MODENA Volley - ACH Volley LJUBLJANA 3-0

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Stenol_92

VI kolejka
26.01 18:00 Tomis CONSTANTA - Volley ASSE-LENNIK 0-3
26.01 18:00 PGE Skra BEŁCHATÓW - Dukla LIBEREC 3-0
26.01 19:00 Belogorie BELGOROD - Marek Union-Ivkoni DUPNITSA 3-0
26.01 19:00 Arkas IZMIR - BERLIN Recycling Volleys 3-1
26.01 19:00 PAOK THESSALONIKI - TOURS VB 1-3
26.01 19:00 Zenit KAZAN - Hypo Tirol INNSBRUCK 3-0
26.01 19:00 Halkbank ANKARA - Budvanska Rivijera BUDVA 3-0
26.01 19:30 Dragons LUGANO - Asseco Resovia RZESZÓW 0-3
26.01 20:00 Vojvodina NS Seme NOVI SAD - Lotos Trefl GDAŃSK 0-3
26.01 20:00 VfB FRIEDRICHSHAFEN - Dinamo MOSCOW 0-3
26.01 20:30 PARIS Volley - Ziraat Bankasi ANKARA 3-1
26.01 20:30 Noliko MAASEIK - TRENTINO Diatec 1-3
26.01 20:30 Knack ROESELARE - Cucine Lube CIVITANOVA 0-3
26.01 20:30 MODENA Volley - ACH Volley LJUBLJANA 3-0

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
gregbyd

VI kolejka
Tomis CONSTANTA - ASSE-LENNIK 1-3
Skra BEŁCHATÓW - Dukla LIBEREC 3-0
Belogorie BELGOROD - Marek DUPNITSA 3-0
Arkas IZMIR - BERLIN Volleys 3-0
PAOK THESSALONIKI - TOURS VB 0-3
Zenit KAZAN - Tirol INNSBRUCK 3-0
Halkbank ANKARA - Budvanska BUDVA 3-0
Dragons LUGANO - Resovia RZESZÓW 0-3
Vojvodina NOVI SAD - Lotos GDAŃSK 0-3
VfB FRIEDRICHSHAFEN - Dinamo MOSCOW 0-3
PARIS Volley - Bankasi ANKARA 0-3
Noliko MAASEIK - TRENTINO Diatec 0-3
Knack ROESELARE - Cucine Lube 0-3
MODENA Volley - ACH LJUBLJANA 3-0

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
limek

20.01 18:30 Marek Union-Ivkoni DUPNITSA - Arkas Izmir 0:3
20.01 19:30 BERLIN Recycling Volleys - Belogorie BELGOROD 1:3
20.01 19:00 Dinamo MOSCOW - Paris Volley 3:0
20.01 20:30 Tours VB - Noliko Maaseik 3:0
20.01 20:30 Cucine Lube Civitanova - PGE Skra Bełchatów 3:0
20.01 20:30 Asseco Resovia Rzeszów - Tomis Constanta 3:0
21.01 18:00 Budvanska Rivijera Budva - Zenit Kazan 0:3
21.01 18:00 Dukla Liberec - Knack Roeselare 0:3
21.01 18:00 Lotos Trefl GDAŃSK - DHL Modena 0:3
21.01 18:00 ACH Volley LJUBLJANA - Vojvodina NS Seme NOVI SAD 2:3
21.01 19:00 Ziraat Bankasi Ankara - VfB Friedrichshafen 3:1
21.01 20:25 Hypo Tirol Innsbruck - Halkbank Ankara 1:3
21.01 20:30 Volley ASSE-LENNIK -Dragons LUGAN 3:0

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
dujszebajew

19.01 20:30 Trentino Diatec - PAOK THESSALONIKI 3:0
20.01 18:30 Marek Union-Ivkoni DUPNITSA - Arkas Izmir 0:3
20.01 19:30 BERLIN Recycling Volleys - Belogorie BELGOROD 1:3
20.01 19:00 Dinamo MOSCOW - Paris Volley 3:1
20.01 20:30 Tours VB - Noliko Maaseik 3:0
20.01 20:30 Cucine Lube Civitanova - PGE Skra Bełchatów 3:0
20.01 20:30 Asseco Resovia Rzeszów - Tomis Constanta 3:0
21.01 18:00 Budvanska Rivijera Budva - Zenit Kazan 0:3
21.01 18:00 Dukla Liberec - Knack Roeselare 0:3
21.01 18:00 Lotos Trefl GDAŃSK - DHL Modena 1:3
21.01 18:00 ACH Volley LJUBLJANA - Vojvodina NS Seme NOVI SAD 3:1
21.01 19:00 Ziraat Bankasi Ankara - VfB Friedrichshafen 2:3
21.01 20:25 Hypo Tirol Innsbruck - Halkbank Ankara 1:3
21.01 20:30 Volley ASSE-LENNIK -Dragons LUGANO 3:1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
marco928

19.01 20:30 Trentino Diatec - PAOK THESSALONIKI 3:0
20.01 18:30 Marek Union-Ivkoni DUPNITSA - Arkas Izmir 0:3
20.01 19:30 BERLIN Recycling Volleys - Belogorie BELGOROD 1:3
20.01 19:00 Dinamo MOSCOW - Paris Volley 3:1
20.01 20:30 Tours VB - Noliko Maaseik 3:0
20.01 20:30 Cucine Lube Civitanova - PGE Skra Bełchatów 3:0
20.01 20:30 Asseco Resovia Rzeszów - Tomis Constanta 3:0
21.01 18:00 Budvanska Rivijera Budva - Zenit Kazan 0:3
21.01 18:00 Dukla Liberec - Knack Roeselare 0:3
21.01 18:00 Lotos Trefl GDAŃSK - DHL Modena 1:3
21.01 18:00 ACH Volley LJUBLJANA - Vojvodina NS Seme NOVI SAD 1:3
21.01 19:00 Ziraat Bankasi Ankara - VfB Friedrichshafen 3:1
21.01 20:25 Hypo Tirol Innsbruck - Halkbank Ankara 1:3
21.01 20:30 Volley ASSE-LENNIK -Dragons LUGANO 3:1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
dastin

19.01 20:30 Trentino Diatec - PAOK THESSALONIKI 3-0
20.01 18:30 Marek Union-Ivkoni DUPNITSA - Arkas Izmir 0-3
20.01 19:30 BERLIN Recycling Volleys - Belogorie BELGOROD 0-3
20.01 19:00 Dinamo MOSCOW - Paris Volley 3-0
20.01 20:30 Tours VB - Noliko Maaseik 3-1
20.01 20:30 Cucine Lube Civitanova - PGE Skra Bełchatów 3-1
20.01 20:30 Asseco Resovia Rzeszów - Tomis Constanta 3-0
21.01 18:00 Budvanska Rivijera Budva - Zenit Kazan 0-3
21.01 18:00 Dukla Liberec - Knack Roeselare 0-3
21.01 18:00 Lotos Trefl GDAŃSK - DHL Modena 1-3
21.01 18:00 ACH Volley LJUBLJANA - Vojvodina NS Seme NOVI SAD 1-3
21.01 19:00 Ziraat Bankasi Ankara - VfB Friedrichshafen 3-0
21.01 20:25 Hypo Tirol Innsbruck - Halkbank Ankara 1-3
21.01 20:30 Volley ASSE-LENNIK -Dragons LUGANO 3-1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ares87

19.01 20:30 Trentino Diatec - PAOK THESSALONIKI 3-0
20.01 18:30 Marek Union-Ivkoni DUPNITSA - Arkas Izmir 0-3
20.01 19:30 BERLIN Recycling Volleys - Belogorie BELGOROD 0-3
20.01 19:00 Dinamo MOSCOW - Paris Volley 3-0
20.01 20:30 Tours VB - Noliko Maaseik 3-1
20.01 20:30 Cucine Lube Civitanova - PGE Skra Bełchatów 3-0
20.01 20:30 Asseco Resovia Rzeszów - Tomis Constanta 3-0
21.01 18:00 Budvanska Rivijera Budva - Zenit Kazan 0-3
21.01 18:00 Dukla Liberec - Knack Roeselare 0-3
21.01 18:00 Lotos Trefl GDAŃSK - DHL Modena 0-3
21.01 18:00 ACH Volley LJUBLJANA - Vojvodina NS Seme NOVI SAD 3-1
21.01 19:00 Ziraat Bankasi Ankara - VfB Friedrichshafen 3-2
21.01 20:25 Hypo Tirol Innsbruck - Halkbank Ankara 0-3
21.01 20:30 Volley ASSE-LENNIK -Dragons LUGANO 3-1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pablo80 - RSKZ

V kolejka
19.01 20:30 Trentino Diatec - PAOK THESSALONIKI 3-0
20.01 18:30 Marek Union-Ivkoni DUPNITSA - Arkas Izmir 0-3
20.01 19:30 BERLIN Recycling Volleys - Belogorie BELGOROD 0-3
20.01 19:00 Dinamo MOSCOW - Paris Volley 3-1
20.01 20:30 Tours VB - Noliko Maaseik 3-2
20.01 20:30 Cucine Lube Civitanova - PGE Skra Bełchatów 3:0
20.01 20:30 Asseco Resovia Rzeszów - Tomis Constanta 3-0
21.01 18:00 Budvanska Rivijera Budva - Zenit Kazan 0-3
21.01 18:00 Dukla Liberec - Knack Roeselare 3:2
21.01 18:00 Lotos Trefl GDAŃSK - DHL Modena 3:2
21.01 18:00 ACH Volley LJUBLJANA - Vojvodina NS Seme NOVI SAD 3-0
21.01 19:00 Ziraat Bankasi Ankara - VfB Friedrichshafen 3-0
21.01 20:25 Hypo Tirol Innsbruck - Halkbank Ankara 1-3
21.01 20:30 Volley ASSE-LENNIK -Dragons LUGANO 3-2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Włókniarz Forever

19.01 20:30 Trentino Diatec - PAOK THESSALONIKI 3:0
20.01 18:30 Marek Union-Ivkoni DUPNITSA - Arkas Izmir 0:3
20.01 19:30 BERLIN Recycling Volleys - Belogorie BELGOROD 2:3
20.01 19:00 Dinamo MOSCOW - Paris Volley 3:1
20.01 20:30 Tours VB - Noliko Maaseik 3:2
20.01 20:30 Cucine Lube Civitanova - PGE Skra Bełchatów 3:0
20.01 20:30 Asseco Resovia Rzeszów - Tomis Constanta 3:0
21.01 18:00 Budvanska Rivijera Budva - Zenit Kazan 0:3
21.01 18:00 Dukla Liberec - Knack Roeselare 2:3
21.01 18:00 Lotos Trefl GDAŃSK - DHL Modena 1:3
21.01 18:00 ACH Volley LJUBLJANA - Vojvodina NS Seme NOVI SAD 3:1
21.01 19:00 Ziraat Bankasi Ankara - VfB Friedrichshafen 3:1
21.01 20:25 Hypo Tirol Innsbruck - Halkbank Ankara 0:3
21.01 20:30 Volley ASSE-LENNIK -Dragons LUGANO 3:2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Stenol_92

19.01 20:30 Trentino Diatec - PAOK THESSALONIKI 3-0
20.01 18:30 Marek Union-Ivkoni DUPNITSA - Arkas Izmir 0-3
20.01 19:30 BERLIN Recycling Volleys - Belogorie BELGOROD 0-3
20.01 19:00 Dinamo MOSCOW - Paris Volley 3-0
20.01 20:30 Tours VB - Noliko Maaseik 3-1
20.01 20:30 Cucine Lube Civitanova - PGE Skra Bełchatów 3-0
20.01 20:30 Asseco Resovia Rzeszów - Tomis Constanta 3-0
21.01 18:00 Budvanska Rivijera Budva - Zenit Kazan 0-3
21.01 18:00 Dukla Liberec - Knack Roeselare 1-3
21.01 18:00 Lotos Trefl GDAŃSK - DHL Modena 1-3
21.01 18:00 ACH Volley LJUBLJANA - Vojvodina NS Seme NOVI SAD 3-1
21.01 19:00 Ziraat Bankasi Ankara - VfB Friedrichshafen 3-1
21.01 20:25 Hypo Tirol Innsbruck - Halkbank Ankara 0-3
21.01 20:30 Volley ASSE-LENNIK -Dragons LUGANO 3-2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
margota

V kolejka
19.01 20:30 Trentino Diatec - PAOK THESSALONIKI 3:1
20.01 18:30 Marek Union-Ivkoni DUPNITSA - Arkas Izmir 1:3
20.01 19:30 BERLIN Recycling Volleys - Belogorie BELGOROD 1:3
20.01 19:00 Dinamo MOSCOW - Paris Volley 3:0
20.01 20:30 Tours VB - Noliko Maaseik
20.01 20:30 Cucine Lube Civitanova - PGE Skra Bełchatów 1:3
20.01 20:30 Asseco Resovia Rzeszów - Tomis Constanta 3:1
21.01 18:00 Budvanska Rivijera Budva - Zenit Kazan 0:3
21.01 18:00 Dukla Liberec - Knack Roeselare 2:3
21.01 18:00 Lotos Trefl GDAŃSK - DHL Modena 3:1
21.01 18:00 ACH Volley LJUBLJANA-Vojvodina NS Seme NOVI SAD 3:1
21.01 19:00 Ziraat Bankasi Ankara - VfB Friedrichshafen 2:3
21.01 20:25 Hypo Tirol Innsbruck - Halkbank Ankara 1:3
21.01 20:30 Volley ASSE-LENNIK -Dragons LUGANO 1:3

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
stary kibic

Trentino Diatec - PAOK THESSALONIKI 3:0
----------------------------------------
Marek Union-Ivkoni DUPNITSA - Arkas Izmir 1:3
BERLIN Recycling Volleys - Belogorie BELGOROD 0:3
Dinamo MOSCOW - Paris Volley 3:1
Tours VB - Noliko Maaseik 3:0
Cucine Lube Civitanova - PGE Skra Bełchatów 3:0
Asseco Resovia Rzeszów - Tomis Constanta 3:0
---------------------------------------------
Budvanska Rivijera Budva - Zenit Kazan 0:3
Dukla Liberec - Knack Roeselare - 3:2
Lotos Trefl GDAŃSK - DHL Modena 0:3
ACH Volley LJUBLJANA - Vojvodina NS Seme NOVI SAD 3:1
Ziraat Bankasi Ankara - VfB Friedrichshafen 3:1
Hypo Tirol Innsbruck - Halkbank Ankara 0:3
Volley ASSE-LENNIK -Dragons LUGANO 3:1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
stworek05

Trentino Diatec - PAOK SALONIKI 3-0
Marek DUPNITSA - Arkas Izmir 0-3
BERLIN Volleys - Belogorie BELGOROD 1-3
Dinamo MOSCOW - Paris Volley 3-0
Tours VB - Noliko Maaseik 3-1
Cucine Lube - Skra Bełchatów 2-3
Resovia Rzeszów - Tomis Constanta 3-0
Budvanska Budva - Zenit Kazan 0-3
Dukla Liberec - Knack Roeselare 0-3
Lotos GDAŃSK - DHL Modena 3-2
Volley LJUBLJANA - Vojvodina NOVI SAD 3-1
Bankasi Ankara - VfB Friedrichshafen 3-0
Tirol Innsbruck - Halkbank Ankara 0-3
Volley ASSE-LENNIK - Dragons LUGANO 3-1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
gregbyd

Trentino Diatec - PAOK SALONIKI 3-0
Marek DUPNITSA - Arkas Izmir 0-3
BERLIN Volleys - Belogorie BELGOROD 0-3
Dinamo MOSCOW - Paris Volley 3-0
Tours VB - Noliko Maaseik 3-0
Cucine Lube - Skra Bełchatów 3-2
Resovia Rzeszów - Tomis Constanta 3-0
Budvanska Budva - Zenit Kazan 0-3
Dukla Liberec - Knack Roeselare 0-3
Lotos GDAŃSK - DHL Modena 2-3
Volley LJUBLJANA - Vojvodina NOVI SAD 3-1
Bankasi Ankara - VfB Friedrichshafen 3-0
Tirol Innsbruck - Halkbank Ankara 0-3
Volley ASSE-LENNIK - Dragons LUGANO 3-0

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
claudia10

V kolejka
19.01 20:30 Trentino Diatec - PAOK THESSALONIKI 3-0
20.01 18:30 Marek Union-Ivkoni DUPNITSA - Arkas Izmir 0-3
20.01 19:30 BERLIN Recycling Volleys - Belogorie BELGOROD 0-3
20.01 19:00 Dinamo MOSCOW - Paris Volley 3-0
20.01 20:30 Tours VB - Noliko Maaseik 3-1
20.01 20:30 Cucine Lube Civitanova - PGE Skra Bełchatów 2-3
20.01 20:30 Asseco Resovia Rzeszów - Tomis Constanta 3-0
21.01 18:00 Budvanska Rivijera Budva - Zenit Kazan 0-3
21.01 18:00 Dukla Liberec - Knack Roeselare 1-3
21.01 18:00 Lotos Trefl GDAŃSK - DHL Modena 2-3
21.01 18:00 ACH Volley LJUBLJANA - Vojvodina NS Seme NOVI SAD 3-0
21.01 19:00 Ziraat Bankasi Ankara - VfB Friedrichshafen 3-1
21.01 20:25 Hypo Tirol Innsbruck - Halkbank Ankara 1-3
21.01 20:30 Volley ASSE-LENNIK -Dragons LUGANO 3-1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
szakaluch

19.01 20:30 Trentino Diatec - PAOK THESSALONIKI 3-0
20.01 18:30 Marek Union-Ivkoni DUPNITSA - Arkas Izmir 0-3
20.01 19:30 BERLIN Recycling Volleys - Belogorie BELGOROD 1-3
20.01 19:00 Dinamo MOSCOW - Paris Volley 3-1
20.01 20:30 Tours VB - Noliko Maaseik 3-1
20.01 20:30 Cucine Lube Civitanova - PGE Skra Bełchatów 3-0
20.01 20:30 Asseco Resovia Rzeszów - Tomis Constanta 3-0
21.01 18:00 Budvanska Rivijera Budva - Zenit Kazan 0-3
21.01 18:00 Dukla Liberec - Knack Roeselare 1-3
21.01 18:00 Lotos Trefl GDAŃSK - DHL Modena 1-3
21.01 18:00 ACH Volley LJUBLJANA - Vojvodina NS Seme NOVI SAD 1-3
21.01 19:00 Ziraat Bankasi Ankara - VfB Friedrichshafen 3-0
21.01 20:25 Hypo Tirol Innsbruck - Halkbank Ankara 3-2
21.01 20:30 Volley ASSE-LENNIK -Dragons LUGANO 3-0

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
nowa

19.01 20:30 Trentino Diatec - PAOK THESSALONIKI 3-0
20.01 18:30 Marek Union-Ivkoni DUPNITSA - Arkas Izmir 0-3
20.01 19:30 BERLIN Recycling Volleys - Belogorie BELGOROD 0-3
20.01 19:00 Dinamo MOSCOW - Paris Volley 3-0
20.01 20:30 Tours VB - Noliko Maaseik 3-2
20.01 20:30 Cucine Lube Civitanova - PGE Skra Bełchatów 3-1
20.01 20:30 Asseco Resovia Rzeszów - Tomis Constanta 3-0
21.01 18:00 Budvanska Rivijera Budva - Zenit Kazan 0-3
21.01 18:00 Dukla Liberec - Knack Roeselare 1-3
21.01 18:00 Lotos Trefl GDAŃSK - DHL Modena 3-2
21.01 18:00 ACH Volley LJUBLJANA - Vojvodina NS Seme NOVI SAD 1-3
21.01 19:00 Ziraat Bankasi Ankara - VfB Friedrichshafen 3-0
21.01 20:25 Hypo Tirol Innsbruck - Halkbank Ankara 3-1
21.01 20:30 Volley ASSE-LENNIK -Dragons LUGANO 3-1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
falubaz40

V kolejka
19.01 20:30 Trentino Diatec - PAOK THESSALONIKI 3-0
20.01 18:30 Marek Union-Ivkoni DUPNITSA - Arkas Izmir 0-3
20.01 19:30 BERLIN Recycling Volleys - Belogorie BELGOROD 1-3
20.01 19:00 Dinamo MOSCOW - Paris Volley 3-1
20.01 20:30 Tours VB - Noliko Maaseik 3-1
20.01 20:30 Cucine Lube Civitanova - PGE Skra Bełchatów 3-2
20.01 20:30 Asseco Resovia Rzeszów - Tomis Constanta 3-0
21.01 18:00 Budvanska Rivijera Budva - Zenit Kazan 0-3
21.01 18:00 Dukla Liberec - Knack Roeselare 3-2
21.01 18:00 Lotos Trefl GDAŃSK - DHL Modena 3-2
21.01 18:00 ACH Volley LJUBLJANA - Vojvodina NS Seme NOVI SAD 2-3
21.01 19:00 Ziraat Bankasi Ankara - VfB Friedrichshafen 3-0
21.01 20:25 Hypo Tirol Innsbruck - Halkbank Ankara 3-2
21.01 20:30 Volley ASSE-LENNIK -Dragons LUGANO 3-1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
nowa

Została wyjaśniona sytuacja zaległych meczów Dynamo i Biełgorod, zostały one oddane walkowerem. Falubaz jako jedyny obstawił wynik 3:0 (Arkas Izmir - Belogorie BELGOROD) dostaje 3 pkt za wynik, 1 pkt za zwycięstwo, bonus 5 pkt za wynik i 5 pkt bonusu za zwycięzcę. Co do drugiego meczu Falubaz również wskazał poprawnie zwycięzcę ale już nie sam, Włókniarz też stawiał na Turków. Klasyfikacje uaktualnione :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.