Levante - Kolporter Korona Kielce 1:3 w meczu sparingowym

W spotkaniu sparingowym rozegranym w Hiszpanii, Levante przegrało z Kolporterem Koroną Kielce 1:3 (1:2). Bramki dla drużyny Jacka Zielińskiego zdobywali Marcin Robak (dwie) oraz Marcin Kaczmarek.

Szymon Mierzyński

W 25. minucie Manuel Diego Tello Jorge (Levante) nie wykorzystał rzutu karnego (nie trafił w bramkę).

Levante - Kolporter Korona Kielce 1:3 (1:2)
0:1 - Robak 6'
1:1 - Domingo 10'
1:2 - Robak 38'
1:3 - Kaczmarek 69'

Levante: I połowa: Reina - Larreategi, Mossa, Hector, Romera, Domingo, Cristobal, De Lerma, Tello, Omar, Nachoverders; II połowa: Saul - Abat, Roque, Kuiles, Lyaccer, Aaron, Lois, Felipe, Pepetla, Pustillo, Omar.

Kolporter Korona Kielce: I połowa: Mielcarz - Król, Hernani, Skerla, Szymoniak - Nowak, Świerczewski, Hermes, Sobolewski - Robak, Gajtkowski; II połowa: Mielcarz - Celeban, Trzeciakiewicz, Drzymont, Bednarek - Bonin, Wilk, Zganiacz, Kaczmarek - Zabłocki, Edi.