Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Jasna Strona MOCY napisał/a komentarz do Handball Typer LM - 1/4 LM (2)

  1. PSG - Kiel 29:30
  2. Flensburg - Aalborg 32:28
  3. Veszprem - Nantes 29:29
  4. Barca - Mieszkow 35:26

 • Jasna Strona MOCY lubi Komentarz

  Jeden plcczak pisze o miłości francuskiej drugi o pieczeniu pewnej części ciała. Wy to się tam w Płocku ładnie bawicie buhahaaaa

 • Jasna Strona MOCY lubi Komentarz

  Wszyscy tutaj piszą o prawym skrzydle i tak się zastanawiam dlaczego, skoro to lewe skrzydło wymaga wzmocnienia! Moryto jest nie do ruszenia, a Gudjonsson kończy praktycznie wszystko co ma, więc nie wiem, czemu większość na siłę chce tutaj zmian. Tymczasem na lewym pozostaje nam sam Nahi i Surgiel, który na Ligę Mistrzów po prostu nie jest jeszcze gotowy, może dopiero za 2-3 lata jak dobrze pójdzie. Więc na lewej stronie oczekiwałbym jakichś zmian.

 • Jasna Strona MOCY napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Jak to mówią -,,Głupich nie sieją, sami się rodzą". I myślą że wszystko co napiszą jest takie cool, takie dowcipne. A wywołują tylko żenadę i politowanie. Piszcie dalej i więcej, jeszcze więcej. Jakieś brednie o pietruszce, o Indianie Jonsie, o solonym maśle... Cała handballowa Polska czyta te bzdety i wyrabia sobie zdanie o tzw. ,,kibicach" z OWP. . Nie przestawajcie.- Mocz jest z wami.

 • Jasna Strona MOCY lubi Komentarz

  To już pewne,,,Nadim w Kielcach , bravo Bartuś!!!

 • Jasna Strona MOCY lubi Komentarz

  @WISŁA1947: "Obniżający loty, z coraz słabszym składem, bez kibiców, bez hali, bez poważnych sponsorów," --- a i tak leją twoją Wisełkę od nastu już lat.

 • Jasna Strona MOCY napisał/a komentarz do Handball Typer LM - 1/4 LM (1)


  1. Mieszkow - Barca 28:33
  2. Kiel - PSG 34:30
  3. Aalborg - Flensburg 29:28
  4. Nantes - Veszprem 27:32

 • Jasna Strona MOCY napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Chorwat odejdzie z Wisły, a w Nexe Nasice zagra już jako Serb. Litości, wiem że to żadna gwiazda, ale człowiek chyba ma jakąś państwowość w paszporcie.

 • Jasna Strona MOCY lubi Komentarz

  Od 29 maja mecze znowu z udziałem publiczności (50% miejsc). Wygląda więc na to, że w czasie ostatniego akcentu tego sezonu, znowu będzie się niosło po Hali Legionów gromkie "na kolana" i "no gdzie ta Petrochemia" :)

 • Jasna Strona MOCY lubi Komentarz

  Naczelny błazen sumiennie pracuje na swój tytuł... walczy miota się, pisze rzeczy w które sam nie wierzy. A 6-czerwca znów zaśpiewamy dobrze znaną mu piosenkę. Jedno trzeba mu przyznać, że w błazenadzie jest dobry. Tak to trwa już 10- lat. Podoba mi się.

 • Jasna Strona MOCY lubi Komentarz

  akurat w przypadku Syprzaka to nie jest żadne osłabienie kadry, a wręcz wzmocnienie. Zagra Dawydzik i będzie dużo lepszy.

 • Jasna Strona MOCY napisał/a komentarz do Transferowy hit Aalborga staje się faktem. Co to będzie za zespół!

  Nazwiska że klękajcie Narody. Ale jak od lat pokazuje PSG czy Veszprem - żadna to gwarancja sukcesu. Wygranie LM przez 34 letniego Hansena ciągle pozostaje w sferze marzeń.

 • Jasna Strona MOCY lubi Komentarz

  Hansen, Palmarsson. Skład będzie po byku. Sukcesy już niekoniecznie.

 • Jasna Strona MOCY lubi Komentarz

  Fajne te mecze w lidze Orlen Wisełki, takie zacięte i emocjonujące. Nie to co Viva Łomża, klepią wszystkich dwunastakiem, nuda panie :)

 • Jasna Strona MOCY lubi Komentarz

  Dobrą zmianę w bramce Energi MKS Kalisz dał Mikołaj Krekora. Szkoda, że proste błędy indywidualne Pilitowskiego i Kamyszka na rozegraniu zepsuły przyzwoity wynik (w 45 min było 21:20). Zemściły się też niewykorzystane sytuacje sam na sam Makowiejewa i Krępy oraz nie rzucony karny Góralskiego. Można było mocniej postraszyć wicelidera :)
  MKS popełnił aż 13 strat! Panie Strząbała coś z tym trzeba zrobić. Dziś Pilotowi wylatywała z rąk co druga piłka...

 • Jasna Strona MOCY napisał/a komentarz do Handball Typer LM - 1/4 LE (2)

  1. Magdeburg - Kristianstad 33:29
  2. RNL - Niedźwiedzie 30:27
  3. Fuechse - Montpellier 28:28
  4. Wisła - GOG 28:31

 • Jasna Strona MOCY lubi Komentarz

  Na środku nie ma problemu!
  Jest Igor, który gra ten sezon piach ponieważ od listopada ma kontuzję pleców (wyleczy pewnie teraz do nowego sezonu i będzie spoko) i dodatkowo wróci Islandczyk więc na środek nie ma potrzeby kupować nowego grajka ponieważ dodatkowo jest też Olejniczak i Dani od 2022 r. więc tylko prawe rozegranie potrzebuje wzmocnienia automatycznie wraz ze środkiem obrony typu Maqueda;) i jeszcze Fernandez jeden rok by się przydał a Surgiel mógłby na 1 rok być wypożyczony.

 • Jasna Strona MOCY lubi Komentarz

  Obejrzałem ostatnio turniej kwalifikacyjny do IO z udziałem Chorwacji. Lino wszedł ewidentnie na ambicję Cindriciowi, bo facet ciągnął drużynę niczym nas do F4(w sezonie 2018/19). Jak wiadomo przegrali bramkami z Francją i Portugalią, zrobiono małą tabelę, wszystkie zespoły miały po 6 pkt
  W oczy rzucały się dwa nazwiska Martinović i Karacić. Pierwszy z nich grał taki piach, szczególnie w meczu z Portugalią, że Jarzyn to w najgorszym swoim meczu w kadrze nawet nie otarł się o taką żenadę. To był dramat aktora w jednym akcie(połowie), wystarczyło że wszedł przeciętny zawodnik jakim jest Luka Sebetić i Chorwacja zaczęła gonić, wróciła z -5. Z bólem serca muszę stwierdzić, że drugim winowajcą był Igor, już wtedy było dla mnie jasne że "Houston mamy problem".
  Priorytetem jest pozyskanie środkowego obrońcy, przed sezonem pozbyliśmy się 2 obrońców na pozycji nr 3 i jednego na nr 2. Nie jakiegoś 19 czy 20 latka, ale zawodnika doświadczonego, który ustawi tę obronę. Mam swój typ, wystarczy nawet na 1-2 sezony.
  Widać, że Branko nie jest w stanie udźwignąć presji oczekiwań, wcześniej miał problemy w reprezentacji Czarnogóry z wywalczeniem składu i przegrywał rywalizację z graczami bardziej doświadczonymi z BL. Teraz to strach go wpuścić w meczu LM z uwagi na ilość błędów popełnianych przez niego. Wczoraj w meczu w Opolu powiedzmy, że nie zachwycał.
  Teraz mamy 2 tygodnie przerwy od grania, więc Talant ma czas na analizę.

 • Jasna Strona MOCY lubi Komentarz

  Pozbycie się Fernandeza na lewym skrzydle to błąd, znowu będzie beznadzieja.

 • Jasna Strona MOCY napisał/a komentarz do Handball Typer LM - 1/4 LE (1)


  1. GOG - Wisła 32:29
  2. Kristianstad - Magdeburg 27:29
  3. Niedźwiedzie - RNL 26:30
  4. Montpellier - Fuechse 29:26

 • Jasna Strona MOCY lubi Komentarz

  Gratulacje dla Jasnej Strony MOCY za dokładne trafienie wyniku meczu Kiel-Pick.

 • Jasna Strona MOCY napisał/a komentarz do Handball Typer LM - 1/8 LM (2)

  1. Barca - Elverum 34:25
  2. Aalborg - Porto 28:30
  3. Kiel - Pick 33:28
  4. Flensburg - Zagrzeb 34:27
  5. Kielce - Nantes 32:30
  6. Flensburg - Zagrzeb 32:25
  7. Mieszkow - Motor 28:25
  8. Veszprem - Vardar 37:29
  9. PSG - Celje 37:26

 • Jasna Strona MOCY lubi Komentarz

  31:19? Już gdzieś widziałem ten wynik :)

 • Jasna Strona MOCY lubi Komentarz

  Chociaż przy Wielkim Piątku zamknęlibyście te japy.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.