Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • rosa

  Gratulacje za zdobycie złotego medalu.

 • rosa

  Można było dostać palpitacji serca. Dobrze,że wygrali .

 • rosa napisał/a komentarz do Piotr Baron nie był pewny swego. "Od rana miałem motyle w brzuchu"

  Byłem widziałem, ale tego się nikt nie spodziewał. Motyle w brzuchu miał nie tylko Piotr Baron, ale na pewno większość kibiców UL. Mecz super. Juniorzy pokazali wysoką klasę. Widać, że ten zespół jest kompletny

 • rosa został fanem Tobiasz Musielak

 • rosa lubi Komentarz

  Najgorsze jest to, że Krystian był na torze dżentelmenem. Zostawiał miejsce, a nawet za dużo. Wygrywał, jak był szybszy. Pan Jacek wpoił mu najlepsze cechy żużlowca. Na Hetmańskiej widać było, że chętnie by u nas został gdyby nie finanse i degradacja. Jaka szkoda, że Stal musiała spaść. Jaka szkoda, że nie każdy na torze docenia zdrowie drugiego. Pisze o ogóle. Kary za absencję, kary za średnią niższą niż rok wcześniej... To wszystko od dawna idzie w złą stronę.

 • rosa lubi Komentarz

  To nie jest wina Kacpra tym bardziej że wszyscy za pewne go obwiniaja za to co się stało w ten nieszczęsny dzień. Nie powinni hejtowac go w internecie czy na innych portalach. Taka trauma zostaje do końca życia dość że obwiniaja go ci wszyscy ludzie którzy nie wiedzą co to czarny sport. To on sam za pewne się obwinia za śmierć Krystiana. I jemu też jest ciężko więc powinniśmy mu pomóc a nie bardziej go dobijac stało się i nikt tego nie zmieni, czasu nie cofniemy jedynie możemy się modlić za Krystiana i jego rodzinę. Napewno tam w niebie będzie miał dobrze. Niestety Krystian nie wygrał swojego najważniejszego wyścigu. A takie obwinianie drugiej osoby i życzenie mu śmierci jest nie ludzkie po prostu nie rozumiem takich ludzi. Każdy kto podejmuje zostać zuzlowcem na pewno więc z czym się wiąże. Na torze nigdy nic nie wiadomo. Każdemu może się to przydarzyć.Szoda takiego młodego chłopaka. Ale Bóg bierze dobrych ludzi do siebie.
  #R. I. P dla Krystiana Rempały

 • rosa lubi Komentarz

  Myślę, że dyskusja o zasadności wystawienia Kildemanda we wczorajszym meczu może się odbywać bez obrażania zawodnika. Nie lubię minusować komentarzy, ale nie zgadzam się na publiczne poniżanie kogokolwiek, dlatego wybacz szanowny kolego, ale ode mnie masz minus.
  A co do meritum dyskusji: przed meczem polemizowałem z osobą, która obawiała się, że Kildemand występując w tym spotkaniu zaszkodzi sam sobie. Argumentowałem, że przecież Duńczyk przeszedł badania lekarskie, a lekarz na pewno nie dopuściłby go do zawodów, gdyby zagrażało to zdrowiu zawodnika.
  Jednak wydarzenia w trakcie meczu zachwiały moją wiarę w nieomylność klubowych lekarzy. Peter sam przyznał, że choć w dniu meczu czuł się dobrze, to już po pierwszym biegu jego organizm zaczął protestować. Lekarze powinni to przewidzieć, przecież w klubach pracują specjaliści w dziedzinie medycyny sportowej. A więc można się zastanawiać, czy komuś zabrakło kompetencji, czy wyposażenie gabinetu lekarskiego nie było wystarczające do postawienia skutecznej diagnozy, czy też lekarz zachował się bardziej jak kibic drużyny niż bezstronny specjalista. Nie znam odpowiedzi na te pytania, ale wydaje mi się, że lepiej byłoby dla Kildemanda i dla innych zawodników startujących w tym meczu, gdyby Duńczyk się leczył, a nie wsiadał na motocykl.
  Ale uważam, że nie powodów, aby w związku z tym wydawać okrzyki oburzenia i obrzucać obelgami zawodnika, klub i lekarzy. Na szczęście nic poważnego nikomu się nie stało i trzeba się po prostu spokojnie zastanowić, co zrobić, aby na przyszłość takich sytuacji uniknąć.

 • rosa został fanem Janusz Kołodziej

 • rosa został fanem Oskar Fajfer

 • rosa został fanem tagów: Fogo Unia Leszno, Bartosz Smektała, Bartosz Zmarzlik

 • rosa napisał/a komentarz do Puchar Prezydenta Częstochowy

  Wygra Grzegorz Zengota

 • rosa napisał/a komentarz do Bartosz Smektała: Wiem, że muszę się poprawić

  Kolego, jego ojciec nie jest żadnym dilerem samochodów. Mieszka w Księginkach k/ Śremu

 • rosa napisał/a komentarz do Bartosz Smektała: Wiem, że muszę się poprawić

  Bartek, wszystko jest na dobrej drodze. W ubiegłym sezonie udowodniłeś swój talent. W przyszłym sezonie razem z Dominikiem dacie radę, jesteście pod dobrą opieką. Twoje sukcesy w lidze juniorów nie wzięły się z powietrza. Starty, starty i jeszcze raz starty. Jak to opanujesz, a potrafisz nie będzie lepszego od ciebie i Dominika. Stworzycie jak zwykle najlepszą parę juniorską w lidze. Tradycji stanie się zadość, bo to Unia Leszno ma najlepszych juniorów.

 • rosa napisał/a komentarz do Półtora okrążenia (29): Ekstraliga powinna zrobić wyjątek dla Lokomotivu

  W całej rozciągłości popieram wywód Pani Marty Półtorak w sprawie Lokomotivu. Jeżeli powiedziało się A trzeba powiedzieć B

 • rosa został fanem Nice 1.LŻ

 • rosa został fanem Emil Sajfutdinow

 • rosa został fanem Witold Skrzydlewski

 • rosa lubi Komentarz

  Co do wypadku to sprawa prosta ewentualnie żółta kartka choć NP jechał wyprostowanym motocyklem tylko dlatego, że nie chciał zrobić krzywdy Doylowi w Przedpełskiego wpadł bo nie miał gdzie się złożyć w wirażu.
  Prowokacje Gajewskiego to już cios poniżej pasa gość od wczoraj dla mnie jest pajacem a szkoda bo miał u mnie spory szacunek. Przyszedł do NP licząc na aferę i ją wywołał słynna piątka z Łagutą po czerwonej kartce wszyscy widzieli i rozumieją co miała znaczyć.

 • rosa napisał/a komentarz do Dantejskie sceny w Toruniu! Czerwona kartka dla Nickiego Pedersena!

  Jestem kibicem żużla a w szczególności UL.Oglądając mecz KS Toruń UL mogę powiedzieć jedno. Sytuację, o której tak wszyscy się rozpisują spowodował Doyle. Widząc, że Nicki go wyprzedza położył się na niego wytrącając go z równowagi. Wiedział doskonale, że z powtórki będzie wykluczony Nicki , nie przewidział( a może przewidział ) tylko że pokłosiem jego złośliwego faulu będzie upadek Pawła. Przecież już w poprzednich biegach Doyle jeżdził niepewnie spowodował upadek młodszego kolegi z drużyny i tu mogło dojść do prawdziwej tragedii. Jakoś wszyscy o tym bardzo szybko zapomnieli. Przestańcie się więc znęcac nad Nickim, to świetny zawodnik i każda drużyna chciałaby go mieć w swoim zespole. Bo to jest KTOŚ. Byle lebiega nie może pochwalić się trzykrotnym tytułem MISTRZA ŚWIATA. Nicki trzymaj się. A Torunianie zawsze szukali dziury w całym z kimkolwiek by nie jechali. Biedne sierotki.

 • rosa został fanem Historia żużla

 • rosa został fanem tagów: Bartosz Zmarzlik, Robert Miśkowiak

 • rosa został fanem Przemysław Pawlicki

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.