• Zmiana wyglądu SF , grupa na fb lub forum

  Dziś upewniłem się żę SF to totalne dno nowa szata graficzna powoduje u mnie oczopląs i ciężko się tutaj ogarnać. Przeczytałem pod artykułem że przydałoby się forum lub grupa na fb gdzie można prowadzić dyskusję . Co wy na to żęby taką grupę lub forum stworzyć?  Chetnie mogę to zrobić lub komuś pomóc

  Więcej

 • biegi młodzieżowe podsumowanie rundy.

  Podsumowanie biegów młodzieżowych w EL. Uwaga statystyki dotyczą tylko i wyłącznie biegów z udziałem juniorówUnia Leszno Wygrane  2 (5:1,4:2) remisy     3 przegrane 2 (4:2,5:1) bilans 0 łączna zdobycz punktowa 21 pkt indywidualne wyniki Piotr Pawlicki 3,3,2,3,1,3,2 17 pktBartosz Smektała 0,2,0,0,0,1,1 (…)

  Więcej

 • Enea Ekstraliga najlepsza czy najdrozsza liga swiata ?

  Coraz wiecej sie mowi ze Polska Liga Zuzlowa jest najlepsza liga swiata. Dla mnie osobiscie ludzie odpowiedajacy za ten sport wcale tego z niej nie czynia... Ciagle zmiany regulaminowe. Mecze ktore staja sie coraz nudniejsze... W sezonie 2014 po 8 kolejkach mozna juz wywnioskowac kto spada a kto bije (…)

  Więcej

 • III runda rozgrywek EE oczami Kibicoww

  Trzecia runda zapowiada sie bardzo ciekawie hitem kolejki jest mecz ubieglorocznych finalistow Falubazu oraz Unibaxu moim zdaniem prawdziwym hitem 3 kolejki jest mecz pomiedzy Tarnowem a Gorzowem.Sparta Wroclaw - Unia Leszno Wroclawianie napewno nie liczyli na taki poczatek rozgrywek po dwoch rundach (…)

  Więcej

 • problemy finansowe klubow

  Jak dla mnie problemy finansowe klubow zaczely sie poglebiac po ciaglych zmianach regulaminowych. Prezesi i Krawaty zrobily to w momencie kiedy zuzel stawal sie coraz bardziej popularna dyscyppilna w kraju tylko nie wzieli pod uwage tego ze tez szybko fani moga sie odwrocic od sportu przez nieodpowiednie (…)

  Więcej