Nowy Trener :)

autor: Estrella | 2016-01-04, 22:40 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
Dnia 4 stycznia 2016 r Zidenine Zidane został Nowym Trenerem Realu Madryt . W klubie zagościł spokój . Facebook oszalał :) Odejście Beniteza sprawiło ,że w szatni Realu zapanował spokój , dało się wyczuć atmosferę szczęcia , oraz zadowolenia . Przyjście Beniteza od samego ,początku wiązało się raczej ,ze strachem niż z radością . Po odejściu ZNAKOMITEGO  Trenera Carlo Ancellotiego w szatni , w domach kibiców zapanował smutek , powstała chmura złości . Jak można sprzedać człowieka ,który TYLE DOBREGO zrobił dla Królewskich ? Widocznie można . Nie od dziś wiadomo ,że u Florentino Pereza pieszczotliwie nazywanego Florkiem ,liczy się KASA . W ciągu całego długiego ,życia jako  "Prezesa " Realu sprzedał w ciągu 12 lat , aż 9 trenerów . W tym ukochanego trenera Carlo :( Miejmy nadzieję ,że Zidane będzie równie wspaniały ,jak Carlo i podniesie Real z gruzów . Hala Madrid y Nada Mas .
Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Ostatnie komentarze

Sortuj:
kokojamboo

Barce to real moze jedynie cmoknąć i chyba widziałes to niedawno 0:4 i płaczcie dalej...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [1 komentarz tej dyskusji]

Powodzenia ZIZU; byłeś wielkim piłkarzem, liczę, że będziesz jeszcze większym trenerem. Będę oglądał z zapartym tchem, pod twoją batutą Real w La Liga. Potem być może, sukcesy w Lidze Mistrzów. Pierwsze...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pablo80 - RSKZ

Może i nie jest to majstersztyk dziennikarski, ale pamiętaj, że to jest Twoje... To są Twoje uczucia i Twoje spojrzenie na to co kochasz... Początki zawsze są trudne... Każdą krytykę odbieraj jako lekcję do dążenia do ulepszenia siebie. Najważniejsze byś to TY miała z tego satysfakcję :D
P.S. Wszyscy tacy mądrzy, a nikt nie pamięta o ile Polacy przegrali złoto w kolarstwie szosowym, drużynowo na czas w Seulu w 1988 roku ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
TyramEstrelle

-Przecinki, kropki, spacje
-Perez nie sprzedawał trenerów, zwalniał
-Benitez i Carlo nie odeszli, zostali zwolnieni
-Facebook, nie Faceebok
-Zinedine Zidane, nie Zidenine Zidane
-skąd wiesz co dało się wyczuć w szatni? byłaś/eś tam? ja bym raczej obstawiał że śmierdzi tam potem, ale też nie wiem, nie byłem tam
-Bądź co bądź zasługą właśnie Pereza była era 'Galaktycznych' i jeden z najlepszych teamów w historii piłki nożnej, więc nie zrobił on 'TYLE DOBREGO'? A może nie wiesz że to jego zasługa?


Napisałbym to ze swojego prawdziwego konta, ale ciężko znosisz krytykę przez co już mnie zablokowałaś.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Karol Szymczak

Powodzenia ZIZU; byłeś wielkim piłkarzem, liczę, że będziesz jeszcze większym trenerem. Będę oglądał z zapartym tchem, pod twoją batutą Real w La Liga. Potem być może, sukcesy w Lidze Mistrzów. Pierwsze zadanie: zdetronizować Barcę w La Liga. Przydałby Ci się ZIZU... Robert Lewandowski w dążeniu do celów.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)

ostatnia odpowiedź: 24 stycznia 2016 [1 komentarz tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.