Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • pawel7519 lubi Komentarz

  Przepraszam ale chyba byłem na innym meczu. Po raz pierwszy w tym sezonie ktoś się im postawił. A tu taki artykuł. "Przepraszam ja wysiadam" Jak można tak manipulować rzeczywistość. Przecież warto by było napisać, o taktyce trenera Górnika Zabrze, która sprawiła, że Vive nie wiedziało jak grać, warto napisać by było że Górnik grał zawodnikami którzy cały sezon siedzą na ławie, warto by było napisać że wynik był ciągle otwarty, warto by było napisać że jak była tylko jedna bramka straty do Vive to trener Kazach pukał się po czole i wywierał ciągłą presję na sędziów i stolik, warto napisać by było o tym , że sędzia w najważniejszym momencie meczu nie zauważył 8 zawodników Vive na parkiecie a dziwne że u Górnika zauważył i od tego momentu się posypało, warto było by napisać o strachu w oczach i przerażeniu trenera Vive jak Górnik odrabiał straty a zawodnicy Vive nie radzili sobie z grą Górnika. Ludzie grał najlepszy zespół ligi z drużyną walczącą o medal. A tu taki gniot. Jak można. Żal to czytać. Ludzie wejście się w garść. Trochę prawdy, odwagi, nie chcę sponsorowanych artykułów o Vive. Chcę jeszcze raz powtórzę prawdy.
  Ps.
  Ja po meczu wyszedłem zadowolony, że Górnik pokazał charakter, miał "cojones". Moje dziecko w drodze do domu powiedziało mi "Tata nogi mi się trzęsą", ja mu odpowiedziałem "Synu to są emocje". A tu, co to jest...

 • pawel7519 lubi Komentarz

  Powodzenia Piotrze. Trzeba wziąć gumkę, wytrzeć wszystkie dotychczasowe nazwiska na wszystkich pozycjach i... zacząć je wpisywać od nowa.
  I wyszukać najlepszych 19-20 latków, niekoniecznie tylko z Superligi, głodnych sukcesów i na których da się jeszcze wymusić poprawę błędów w wyszkoleniu. U dzisiejszych ,,młodych zdolnych" 27 latków (BEZ NAZWISK) już tych błędów i nawyków się nie wypleni. . Po trzech na każdą pozycję - na końcu dopiero wpisać nazwiska starych wyg którym się chce jeszcze o coś powalczyć i którzy mogą na zgrupowaniach coś podpowiedzieć tym młodzikom.
  Telefon do ręki i współpraca z trenerami klubowymi - niech każdy się pochwali tym co ma aktualnie najlepszego. I po zakończeniu sezonu 2 tygodniowe zgrupowanie, obserwacja i oddzielenie ziarna od plew...
  Z kieleckiego podwórka wiem o kilku zmarnowanych talentach , choćby tych np. z Mistrzów Polski Juniorów z 2011 roku, pod wodzą P. Tetelewskiego, którzy nie mając szans na granie w pierwszej drużynie rozpłynęli się po I-wszo i II-go ligowych klubach. I co z tego że Ci co jeszcze zostali rzucają w nich po 10 bramek w meczu, co z tego że ciągle jeszcze chce im się grać, skoro życie pełne wymagań, a oni dostają po 1500 PLN na rękę... I dylemat - grać dalej czy rzucić to i zająć się studiami - bo przyszłości żadnej. Podobnie jest zapewne z płockimi i innymi młodymi talentami, którzy muszą grać za najniższą krajową w klubach ledwie łączących koniec z końcem i w pewnym momencie muszą się zdecydować czy chcą robić to dalej.
  Takie te polskie realia handballowe. A połechtany poprzednimi sukcesami kibic żąda, żąda sukcesów - już - tu i teraz. Kawał ciężkiej roboty przed Tobą, czy przed każdym innym kto by chciałby tego spróbować. Ale skoro się tego podjąłeś to ;
  POWODZENIA !!!

 • pawel7519 napisał/a komentarz do Montpellier - Vive Tauron. Pierwsza bitwa przegrana

  Czemu nic nie piszesz o złotym=szacunek komu hipokryto

 • pawel7519 napisał/a komentarz do THW Kiel - Orlen Wisła. Nieprawdopodobna pogoń płocczan zakończona remisem

  Nie łam się ,jesteś najlepszy , ty i Złoty to największe plusy tego forum , tak trzymaj dziewczynko

 • pawel7519 napisał/a komentarz do Orlen Wisła - Gwardia. Bez sentymentów w Płocku, wicemistrz bezlitosny

  Zapatrzył się na twoje orły jak grały z Piotrkowem

 • pawel7519 napisał/a komentarz do Tak pisze się historię! Vive Tauron Kielce w finale Ligi Mistrzów

  Ty gościu , powiedz jaką to k....ą trzeba być żeby nie cieszyć się z sukcesu swojej drużyny.Puchary to jest Polska, nawet jak przyjedziesz do do Płocka to takiej K....WIE SZKODA NAPLUĆ W TWARZ PO POWIE ,ŻE DESZCZ PADA.GRATULACJE DLA NORMALNYCH , DLA CIEBIE K...............AS W .d.....pe

 • pawel7519 napisał/a komentarz do Orlen Wisła - Vive Tauron: Ligowy klasyk na zakończenie fazy zasadniczej

  Odezwał się największy wał na forum- inteligencja chodząca , smalcem karmiona.

 • pawel7519 lubi Komentarz

  U Was brak mobilizacji to standard a później widać efekty że spiker musi nakłaniać do klaskania :)

 • pawel7519 lubi Komentarz

  Brak Wichury, to ogromna strata dla widowiska. Jeden z trzech "prawdziwych" Wiślaków grających jeszcze w Płocku.

 • pawel7519 lubi Komentarz

  Młodzi ludzie pewnie nie wiedzą, kto to był(jest) Marek Panas. Jeden z najwybitniejszych piłkarzy ręcznych w historii, niepokorny "Skorpion" (to taki znak zodiaku). W kraju nie osiągnął tak wiele, jak można było oczekiwać, ale zagranicą... W Kilonii nie tylko występował na boisku, ale także był trenerem. Polak trenerem w Bundeslidze!!!
  To tak dla przypomnienia młodzieży, ale i członków bandy z Puławskiej 300, tych cwaniaków, trojdenów, herrów, itp, itd.
  I jeszcze zwracam uwagę na politykę szkoleniową ZPRP w istotnym aspekcie: ligowej międzynarodówki. Jaki związek ma interes w tym, żeby w Wiśle a i czasem w Vive w pierwszej "7" wybiegało sześciu!!!! obcych. Ano taki, żeby być na liście przyjaciół Holendra, szarej eminencji tzw. polskiej piłki ręcznej.
  KISS

 • pawel7519 napisał/a komentarz do Liga zawodowa coraz bliżej! Powstanie spółka operacyjna

  O to właśnie z tą ligą biega - musi być nowe rozsądne rozdanie.Pozdrawiam

 • pawel7519 napisał/a komentarz do Liga zawodowa coraz bliżej! Powstanie spółka operacyjna

  Yawal to AZS Częstochowa - pamiętam bardzo dobrze,nie wiem czy akurat wstawienie Serwasa jest tu dobre.Ale na jedno odpowiedziałeś sobie sam, jeżeli za ligę nie wezmą się ludzie z wizją, to dalej inni będą siedzieć i pierdzieć w stołki,czyli lepiej nie robić nic.Dużo zależy od tego kto zostanie prezesem związku , a kto ewentualnie będzie rządził ligą.

 • pawel7519 napisał/a komentarz do Liga zawodowa coraz bliżej! Powstanie spółka operacyjna

  Za 3-4 lata będzie za późno.Zrozum , tak jak pisze handball Wybrzeże ten produkt trzeba stworzyć , a nie przekładać w nieskończoność.Nikt tu nie mówi,że będzie lekko i słodko- ale kiedyś tę pępowinę trzeba przeciąć , trzeba zrobić pierwsze kroki a nie tylko narzekać.(nie bo nie).Część klubów na obecną chwilę może mieć ciężko - ale kiedyś ta chwila nadejdzie, i co wtedy powiedzą , że znowu nie są gotowi.
  Bez tego promocja piłki ręcznej pójdzie się j..........ć.ME niedawno zakończone nic nie dały, a sam musisz przyznać,żę potencjał jest spory

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.