kargul - lubi

 • kargul lubi Komentarz

  Brawo Woryna!

 • kargul lubi Komentarz

  "szanowny" k...wa panie redaktorze, może byś tak coś napisał co dzieje się w "sławnym" anwilu? cukrze? innych klubach? Świerzbi cię temat Stelmetu? Bo co? jest odzew? Komentarze? Oglądalność idzie w górę? Trochę wysiłku. Może inni tez chcą skomentować działania strasznie poszkodowanych z Włocławka i innych pierników. Pokaż pan co dzieje sie w tych klubach a nie tylko Stelmet to, Stelmet tamto i żeby tylko burza w szklance rosła....

 • kargul lubi Komentarz

  Brawo STELMET BC za wyniki i roztropnosc finansowa . Jestescie w tym sezonie jedynymi wygranymi . Madrosc w postepowani WASI kibice bardzo cenia . Tylko VTB BO EKONOMIA sie liczy dzisiaj . Wynik w tym sezonie wspanialy . Dzieki za wielki wysilek . Serce do gry w kazdym meczu pokazlo ze warto bylo .

 • kargul lubi Komentarz

  Bo w życiu czasami trzeba mieć szczęście .....a tu wielu z tego powodu jest nieszczęśliwych-,dlaczego??? raz jednemu drugi raz innemu klubowi coś skapnie ,to nie powód do krytyki ale jeśli napisanie i wylanie jadu na innych to rodzaj terapi to przepraszam z góry.

 • kargul lubi Komentarz

  Wygrana cieszy, styl martwi. Bardzo, bardzo kiepski mecz. Na nasze szczęscie przeciwnik jeszcze slabszy. Punkty zapisane i zapominamy o tych popisach.

 • kargul lubi Komentarz

  Piękna sprawa. Dzięki za walkę i ZWYCIĘSTWO!

 • kargul lubi Komentarz

  Fajnie się ogląda graczy którzy są zadowoleni z gry ze sobą... a było sporo takich obrazków. I gra też wtedy fajnie wygląda. Tsmoki jadą jak Białoruś na gąsienicach, że i Gordona potrafią sponiewierać. Jest tam kilka kloców nie przebierających w twardych zagraniach. Mam nadzieję, że Ponitka tylko chwilowo niedysponowany. King zaczyna się jawić jako wyjątkowy strzał kontraktowy, który świetnie i owocnie się wkomponował. Tak jak Koszara ostatnio podziwiam tak Mirković ze swoimi latami i tym co wykręca mnie rozczula;) Mecz który wydawał się być pod kontrolą Dzików... zakłócił ino ten gostek Stabrowski któremu jakieś siły nieczyste piłkę nosiły;) Brawo Dziki i postawta Tonemu eM piwo jakie lubi;) bo się niepotrzebnie ciepławo na koniec zrobiło... ZAAASTAL!!!

 • kargul lubi Komentarz

  Najbardziej to ucierpieli sędziowie bo komu teraz bedą gwizdać techniczne i nie sportowe

 • kargul lubi Komentarz

  W meczu ze Stelmetem zrobil 0 punktow wiec dla Stelmetu to zadna roznica :D

 • kargul lubi Komentarz

  A gdzie te wszystkie szczekacze co tak biadolili nad Stelmetem.....Anwile,Cukry uczyc sie.

 • kargul lubi Komentarz

  Co prawda, jak mówi stare przysłowie pszczół, nie chwali się dnia przed zachodem słońca, ale to co wyprawia ten nasz eko-team w tym sezonie, to naprawdę ciężko skomentować. Gdyby czujność nie zawiodła w końcówce kilku innych meczów, to obecnie moglibyśmy być w tabeli na poziomie punktowym pierwszej trójki, czyli absolutnego topu europejskich klubów. Szacun. Cóż więcej można dodać.
  Dziękujemy również za nieustające gratulacje w Torunia ... aaa, zapomniałem, że trolle typu asfodele czy szurszacze pojawiają się tu tylko w innych momentach. Tylko na tyle ich stać z posiadaną mentalnością.

 • kargul lubi Komentarz

  gratki dla falubaZU

 • kargul lubi Komentarz

  Właśnie odpalam neta, bo niestety delegacja dziś, jestem w ciężkim szoku brawo ZG coś wspaniałego wygrać na terenie ZSRR

 • kargul lubi Komentarz

  JJ proszę zaklep kontrakt Pana Tabaka na przyszły rok już teraz, z dużą podwyżka żeby nie odszedł.

 • kargul lubi Komentarz

  Brawo nasi!! Coś niesamowitego. Daleka podróż do Azji zapewne męcząca, ale jakże udana. Jakże fajnie byłoby tą forme utrzymać na piątkowy mecz z Unicsem u siebie. Na wyjeździe prawie ich mieliśmy może w domu ich złapiemy.

 • kargul lubi Komentarz

  Nie mam pytań panowie!!! Best od the Best!!! "Miażdżący" i "Najlepszy obwód w Europie" już wiedzą jak grać w Pucharach by siary nie przynosić??? To się uczyć proszę....BRAWA BRAWA BRAWA Stelmet!!!

 • kargul lubi Komentarz

  Zastal gra piękny sezon, ale klub totalnie nie potrafi sprzedać tych sukcesów i wykorzystać ich marketingowo. Promocja i marketing w klubie leżą i kwiczą - nie widać żadnych pomysłów. Nie może być tak, że mamy super drużynę i trenera a nie potrafimy tego sprzedać!

  Z rozrzewnieniem wspominam czasy transmisji meczów w pucharach europejskich w Radiu Zielona Góra... Relacje pana Jacka Białogłowego z różnych miast i miasteczek w Rosji... W mieście czuć było wtedy radość z każdej wygranej za granicą.

 • kargul lubi Komentarz

  Pierwsza połowa miazga. W drugiej to wiadomo kontrolowanie wyniku. Także 13-tka jednak nie taka pechowa jak mawiają. Gratulacje dla zwycięzców i oczywiście dla pokonanych za nawiązanie walki w 4q.Rzut Thomassona z połowy jak narazie top1 kolejki.

 • kargul lubi Komentarz

  fajnego macie tego Szweda! Taka typowa jedyna! Zadziora i przy tym sprawny ,fajnie broni i jak na wiek opanowany i rozsadny!!

 • kargul lubi Komentarz

  Myślę, iż Zastal dokonał "odpłaty" dla Startu, nie chcąc być za bardzo "dokładnym" w robocie.