JA BUK - lubi

 • JA BUK lubi Komentarz

  Na tym etapie nie ma już słabych drużyn, Lech musi walczyć i grać jak dotychczas a może wyjść z grupy.

 • JA BUK lubi Komentarz

 • JA BUK lubi Komentarz

  Najciekawsze przed nami :)

 • JA BUK lubi Komentarz

  Panie Chaszczyn , kto panu tak źle opowiedział o tym meczu ? Powinien mu pan kalafe oklepać . A jeśli pan sam na prawde go oglądal i pisze te bzdury to jest pan KŁAMCA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A dziennikarz z pana cieńki jak polsilwer , hahahahahahaha !!!!!!!!!!!!!!!

 • JA BUK lubi Komentarz

  A co? Mieli pomalować na czerwono? A może w tęcze? Zboki by się cieszyły.

 • JA BUK lubi Komentarz

  Czuje się jakby mnie ktoś zdeptał, opluł, wytarł mną podłogę, a następnie wrzucił do śmietnika i się na mnie wysrał. Ale można się byłio tego spodziewać. Do widzenia Klaf:)

 • JA BUK lubi Komentarz

  u nas też jest taki zawodnik, peszko się nazywa i jest na poziomie 11 latka

 • JA BUK lubi Komentarz

  Pato !!!!!!!!!!

 • JA BUK lubi Komentarz

  Przecież każdy wie wg jakiego klucza są dzielone stołki na kadrach młodzieżowych, ważniejsze jest kogo znasz, kogo poparłeś lub kto ciebie popiera niż jakiekolwiek umiejętności. Najlepszy przyklad to wyciągnięcie z kapelusza trenera drużyny U20 na MŚ. To samo niestety jest w wielu klubach także w tych szczyczących się najlepszym szkoleniem młodzieży, gdzie też ważniejsze jest kogo jesteś synem, wnukiem lub po prostu ile twoji rodzice sponsorują drużynę niż zwykłe umiejętności. Często zawodnik x gra tylko dlatego mimo, że na ławce sa lepsi. U17 nie wychodzi z najsłabszej chyba grupy, a dodajmy jeszcze do tego ewidentne nie podyktowane karne z Gruzję i Macedonią. U19 nie wychodzi, choć przynajmniej wstydu nie narobili i walczyli. Jak to piszę U21 męczy się z Litwą (pewnie w końcu "wcisną", ale przecież i oni też już potracili punkty z Wyspami Owczymi (!!!) czy Finlandią. Po pokoleniu obecnym może być posucha jaka panowała przez 20 lat 82-2002 i to mimo, że obecnie więcej reprezentacji gra w finałach i dużo łatwiej się zakwalifikować. Trzeba uczciwie przyznać, że jedyne sukcesy za czasów Bońka to organizacja turniejów młodzieżowych w kraju, tylko to sukces organizacyjny, a sportowo kompromitacja.

 • JA BUK lubi Komentarz

  Lewandowski też był za słaby na legie ale na Lecha czy Borussie i Bayern już nie. Nie oceniaj po okładce. Bo w legi też kilku było takich słabych na testach a w Anglii dostali kontrakty od ręki. Pozdro dla normalnych.

 • JA BUK lubi Komentarz

  Zakaz handlu w niedzielę i brak Marciniaka , recepta na Ległą

 • JA BUK lubi Komentarz

  Niestety prawda jest taka, że Legia najzwyczajniej jest słaba. Z Jagą baty, z Lechem punkty dał jej Marciniak, który po tym meczu już drugą kolejkę "odpoczywa";) i z Wisłą znowu baty i to wszystko na własnych śmieciach. Oj bieda, bieda... przy Łazienkowskiej

 • JA BUK lubi Komentarz

  gdyby nie sedziowie to by legii w 1 trojke gosciu nie bylo nawet

 • JA BUK lubi Komentarz

  marciniak do okręgówki - i to za wysoko 5 liga lub niżej tylko się nadaje WSTYD

 • JA BUK lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • JA BUK lubi Komentarz

  Ja jestem ze Szczecina , ale napisze tak:
  Wszystkie wypowiadające się 'autorytety' są w jakiś sposób związane z warszawką i będą bronić sędziego.
  Po co VAR skoro się z niego nie korzysta? A korzysta sie w przypadku np. faulu, spalonego itd... w przypadku gdy wyraźnie jest napisane w regulaminie w jakich dokładnie 3-ech przypadkach należy go używać.

  Co do sytuacji:
  Po pierwsze - Piłka spadająca pionowo z góry
  Po drugie - trudno wyskakiwać w górę z rękoma na baczność - gdzie tu ręce nienaturalnie ułożone to ja nie widziałem.
  Po trzecie - nie zablokowało to strzału, podania itd..itd -sytuacja przy wyskoku obu zawodników w górę.

  Już bardziej przypadkowej ręki to ja w życiu nie widziałem i też bym się cieszył z tak podarowanego karnego - ale niesmak by został.
  Jakby legła miała honor to by przestrzeliła tego karnego, zdajac sobie sprawę że karny jest "z kapelusza" , ale na takie gesty to trudno liczyć w polskiej lidze a juztym bardziej od legii.

  Trener Lecha ma racje - należy się wstydzić dyktowania a już na pewno strzelania takiego karnego.

 • JA BUK lubi Komentarz

  Marciniak, gdzie twoja konsekwencja. Dla Legii wątpliwa rękę odgwizdałeś na karnego a obrońcy Juve mieli dwie ręki w swoim polu karnym w tym jedna bliźniacza jak Lecha i co, wszystko było zgodnie z zasadami, a w meczu warszawskim nie. Ten sędzia nie nadaje sie na okręgówkę.

 • JA BUK lubi Komentarz

  dla ległej by się nie zawahał nawet 2 karne ...szok

 • JA BUK lubi Komentarz

  art.12 przepisów gry Kolegium sędziów związku piłki nożnej cyt:"zagranie piłki ręką" "zagranie piłki ręką ma miejsce w sytuacji gdy zawodnik rozmyślnie dotyka piłkę dłonią lub ramieniem" konia z rzędem temu kto tam zauważył ruch ręki w kierunku piłki, wmyśl tych przepisów sędzia dał ciała na pełnej linii - znaczy się mecz znów wydrukowany na korzyść Legii

 • JA BUK lubi Komentarz

  Poziom Extraklasy jest taki sam jak umiejetnosci sedziego Marciniaka zenujaco beznadziejny!