zdm - lubi

 • zdm lubi Komentarz

  jakos nie widze doyla w lesznie. nie wiem czy sie przekonam do niego

 • zdm lubi Komentarz

  Mam nadziej, ze jednak ten transfer nie dojdzie do skutku. Okej Doyle jest świetny ale jakoś nie widzę go w tej drużynie.

 • zdm lubi Komentarz

  Niesamowite jak cynicznie podchodzi Pan Prezes do tematu, sam kombinuje przez cały sezon, gość, rozdzielnia, handicap kilku meczy u siebie , zawody w Grudziądzu gdzie Stanley z Orłem uznali, że jest niebezpiecznie - patrz nie na rękę, wykopki z Wts-em, a teraz płacz, że nie było corridy, bo może by się udało wygrać wyżej. Pytam za jaką cenę. Krakowiak złamany łokieć, żebro i odma, Kvech złamany obojczyk, Iveresen żebro, Woffi kości śródręcza - to tylko 2 mecze, leżał jeszcze Czugunow, Curzytek, Jasiński, Janowski, Protasiewicz, Holder, Lidsey... Wmawianie, że to po błędach zawodników graniczy z idiotyzmem. Cytując jedną z reklam to NONSENS. Jeszcze słówko na temat Prezesa Stępniewskiego ..... apropos twierdzeń, że tor w Gorzowie był bezpieczny. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Jak ów prezes przyjechał z Apatorem do Leszna i była przyczepa i leżał jeden z Pulczyńskich, to straszył więzieniem i karami, bo było za przyczepnie. Teraz jest za twardo. To jak ma być Prezesie? I na koniec - gorąca prośba do komentujących - istnieje coś takiego jak kultura słowa i osobista. Jeśli pomyliłeś forum ze słownikiem wulgaryzmów - nie pisz. Pozdrawiam kibiców żużla.

 • zdm lubi Komentarz

  Panie Świącik jesteś odpowiedzialny za wpuszczenie Stali do play off przez co praktycznie cała żużlowa Polska musi teraz znosić tę głupawkę. Wpuszczenie słabej drużyny do play off zawsze kończy się źle. Za chwilę zaczną się domagać walkowera albo coś. Jest Pan z siebie zadowolony?

 • zdm lubi Komentarz

  Jeśli Ektraliga ma robić tory tak jak wczoraj w Gorzowie to popieram. Otrzymaliśmy jeden z lepszych meczy w sezonie. Szkoda tylko Że Grzyb i Komar się spłakali po nim. A nie przepraszam, po namyśle w ogóle mi ich nie jest szkoda. Ich łzy to miód na moje serce :)

 • zdm lubi Komentarz

  Krzysztof Cegielski ma 100% racji. Jesli ktoś nie widzi róznicy między meczami Stali ze Spartą i Stali z Unią to jest najpewniej gorzowskim fanatykiem zainteresowanym wyłącznie sukcesem za wszelka cenę. A mecz w Zielonej Górze? To tylko 90 km w linii prostej od Gorzowa, warunki zbliżone a i obrana metoda na sukces podobna do gorzowskiego... już wykazała skuteczność. Efekt wszyscy "podziwiali", a Falubaz stracił na rewanż dwóch zawodników.
  Ponawiam pomysł prowadzenia przez stacje TV konkursu na najbardziej widowiskowy mecz (kolejki, sezonu) z odczuwalną dla zwycięzców nagrodą. Może nie tylko kij (choć dla wielu najczęściej w zawiasach) ale przede wszystkim marchewka?!

 • zdm lubi Komentarz

  tak się przyglądam i wreszcie zrozumiałem sympatię SF do gorzowa i komarnickiego,który co dwa dni musi mieć wywiad i męczyć nas swoimi złotymi myślami-po prostu ok.70% forumowiczów to
  gorzowiaki-wzajemnie napędzająca się grupa fanatycznych kiboli-pisałem wcześniej-nigdy nie przyznacie się do najmniejszej skazy na waszym klubie-to musi być fanatyzm-ostatnio-nie było dziur wcale,czemu dopuścili czugunowa,a nie ma pytań czemu pojechał iversen mimo dzwona w sobotę-nie stwarzał w niedzielę zagrożenia dla innych?,wreszcie ciągłe szczucie na janowskiego-wypominacie mu anlasy,a thomsen nie pomykał kilka meczów na anlasach?-wybiórcze widzenie świata-filozofia kalego-ciągłe porównywanie jaki to słaby janowski,a zmarzlik lata świetlne itd,nie chce mi się więcej wyliczać-potem się oburzacie,że jak ma jechać narodowa to nie ma drużyny w której każdy jedzie dla drugiego,nie ma jazdy parą tylko każdy ucieczka do przodu-sami wywołujecie wzajemną antypatię wśród potencjalnych reprezentantów-przedkładacie interes klubów,a potem nikt nie rozumie jak drużyna przegrywa-co się stało??,co do mnie to zauważyłem,że wywalają mi adminy komentarze tylko jak się stali gorzów próbuję czepiać,pozdrawiam kibiców żużla potrafię się cieszyć jak inne kluby dorbrze jadą,byle po sportowemu,pozdrawiam unie leszno-myślę,że dacie radę DMP2020,gratuluję toruniowi i krosnu awansów

 • zdm lubi Komentarz

  Poproszę o informacje czy transmisje znowu będzie komentował Dryła z Jabłońskim (bo tych panów nie da się ani słuchać ani oglądać, co tym samym zniecheca człowieka do oglądania nsport)

 • zdm lubi Komentarz

  Walkower dla sparty za dosypkę oraz za nieprzygotowanie toru. Będzie jakaś tam sprawiedliwość.

 • zdm lubi Komentarz

  Unia jest dlatego silna, bo w Lesznie nie ma nic oprócz żużla. Tam nawet nie ma czego zwiedzać i po co przyjeżdżać. Tylko żużel.

 • zdm lubi Komentarz

  Przepis U24 sprawił, że liderzy raczej zostaną w dotychczasowych klubach. Dwa miejsca dla starszych obcokrajowców to w sumie 16 w całej lidze. Zrobiło się ciasno i kto mądry, woli szybko sobie zaklepać kontrakt. Największy ruch zrobią właśnie zawodnicy U24, bo mają poparcie regulaminu.

 • zdm lubi Komentarz

  Pozdrawiam frajerów, którzy dają minusy. Te minusy to Wasze argumenty. Jedziemy i bawimy się żużlem.

 • zdm lubi Komentarz

  I znowu będzie płacz w Toruniu, Lublinie i Zielonej Górze. Ale niech sobie płaczą to jedyne co mogą zrobić. Płakać i oglądać kolejne wielkie zwycięstwa WIELKIEJ UNII LESZNO.

 • zdm lubi Komentarz

  No jak to? Przecież o 10.00 ukazał się na SF wywiad z "ekspertem od siedmiu boleści" Rufinem, że kluby robią podchody na Emila! A tu taki news? Kurna, o czym Wy będzie pisać, aż do zakończenia okienka transferowego? Kolejny temat w pizdoo :) No zapomniałem, będziecie się ślinić, kto i gdzie wyląduje z trójki Domin, Smyk czy Jasiu! I co byście zrobili, gdyby nie było tej znienawidzonej Unii? W sumie się nie dziwię, co roku przed, w trakcie i po sezonie napinka, kto to nie zdobędzie DMP: Wlokniarz, Sparta, Motor czy inne Bermudy, a kończy się tak samo! :) Pozdrawiam serdecznie zuzlową brać ze Stolicy żużlowej Polski

 • zdm lubi Komentarz

  Tylko 100 agentów na jednego Bońka?

 • zdm lubi Komentarz

  Wrocławskie Towarzystwo Szemrane-tam zrobić wałek to jak splunąć.Rusko największą patologią polskiego żużla!

 • zdm lubi Komentarz

  Komarnicki,Bartuś ..i reszta z Gorzowa płacze o opony..bo przegrała.WSTYD.I na takich oponach Gorzów byłby na kolanach.Janowski jest po prostu LEPSZY od Bartusia..tyle płaczki.

 • zdm lubi Komentarz

  Rok 2020, to rok pękających opon/flaków - szkoda, że nikt wcześniej nad tym "problemem" się nie pochylił?...

 • zdm lubi Komentarz

  Opony mają homologacje więc Komarnicki z kumplami z Gorzowa może się wypchać :)

 • zdm lubi Komentarz

  Cegielski? a co to za figura? Expert od siedmiu bolesci, niespełniony żużlowiec...który utrudnia życie innym za swoje niepowodzenia... a opony mają homologację, więc zawodnicy mogą ich uzywać... czterech ostatnich w piątkowym GP jechało na anlasach... :P