Kris59 - lubi

 • Kris59 lubi Komentarz

  Widziałem w tym sezonie kilka razy grę Petkovicia i jestem pod ogromnym wrażeniem, również jego zgrania z Kędzierskim. To byłoby jakieś nieporozumienie i żart, jakby taki gracz i najlepszy punktujący ligi włoskiej siedział na ławce. Wlazły przedłużył, co było raczej do przewidzenia, ale mam nadzieję, że z rolą na rezerwę za Dusana. Z drugiej strony myślałem, że Teppan miał 2letni kontrakt.

 • Kris59 lubi Komentarz

  a kiedy info o nowym libero????

 • Kris59 lubi Komentarz

  pamiętam jak Skra kupiła Atanasijevicia .
  I cały czas grzał ławę, aż się wkurzył i odszedł.

 • Kris59 lubi Komentarz

  Jak się dostaje po 50 piłek w meczu to można takie wyniki osiągnąć. Teppan się rozkrecił i grał lepiej od Wlazłego

 • Kris59 lubi Komentarz

  Masz wiele racji. Większość mająca pojecie o naszej siatkówce chciałaby "Wlazłego Nieśmiertelnego". Myślenie życzeniowe, niestety biologia jest bezlitosna. I czas najwyższy zaprzestać oczekiwania od niego rzeczy praktycznie niemożliwych, pozostawiając w pamięci to, czego dokonał. Takie podejście skutkuje oczywiście przewróceniem koncepcji budowania zespołu p.t. SKARA BEŁCHATÓW bez Mariusza jago numeru jeden. Jest bardzo potrzebny w zespole, ale nie będzie już lekiem na całe zło. Mam spore uznanie dla Piechockiego-seniora za zbudowanie Skry kilkanaście lat na poziomie nieznanym w tamtych czasach w Polsce, ale nic nie trwa wiecznie i trzeba iść z duchem czasów. No i oczywiście nie jest to uznanie bałwochwalcze, bo numer, który wywinął z Zatorskim, gdy pokazał mu drzwi z napisem WYJŚCIE, aby otworzyć je dla Kacpra wielu ma w pamięci. I, niestety, na tym polu zmian nie oczekuję, to trąci niesmacznym nepotyzmem, bo paradoksalnie, Kacper może i zostałby dobrym libero, gdyby odważył się zagrać poza orbitą wpływu ojca. Na pewno by mu to nie zaszkodziło, może spowodowałoby progres, dla Skry byłoby baaaaardzo wskazane.

 • Kris59 lubi Komentarz

  A może by znowu napisać wymęczone zwycięstwo ktoś chyba nie docenił budowlanych

 • Kris59 lubi Komentarz

  Stoch po raz drugi zawalił drużynę. Po mistrzostwach jego skoki to mizeria.

 • Kris59 lubi Komentarz

  do domu wysłać cieniasa i to już dziś zawalić 4 konkursy cienias

 • Kris59 lubi Komentarz

  kamil chyba najwyzsza pora zejsc ze sceny niepokonanym jak to zrobił adam Małysz

 • Kris59 lubi Komentarz

  Od dłuższego czasu wypowiedzi Stocha w wywiadach stały się głupie ,lekceważące kibiców świadczące o jego pysze . No i stało się , zaczyna gwiazdorzyć.

 • Kris59 lubi Komentarz

  Stoch cieniem samego siebie
  Najslabszy w drużynie

 • Kris59 lubi Komentarz

  Szkoda Dawida, Jakuba i Piotrka - dali z siebie wszystko, a Kamil ich dorobek zaprzepaścił. Mam takie wrażenie, że w polskim zespole iskrzy pomiędzy Stochem, a Małyszem, po prostu powstał konflikt.

 • Kris59 lubi Komentarz

  Nie sądziłem, że to kiedyś napiszę ale dość już tego przedłużania i cyrku z Horngacherem. Facet się wypalił. Nie ma nowej jakości a do tego ze wszystkich robi idiotów. Czas powoli przyzwyczajać się zresztą do marazmu. Jeszcze kilka lat i polskich skoków nie będzie. Młodych brak, szkolenia i wizji nie ma. To tyle.

 • Kris59 lubi Komentarz

  Niech "łaskawca" spada na szczaw.

 • Kris59 lubi Komentarz

  A czy ktoś nie pozwalał Austriakowi pracować w Polsce?
  Ktoś mu rzucał kłody pod nogi?
  Nie. Miał tu idealne warunki.
  Ale chciał pracować w Niemczech i liczył na lepszą ofertę niż w Polsce. Do tego grał na czas, obiecał, że po mistrzostwach ogłosi swoją decyzję i nie dotrzymał słowa.
  Związek nie może być chłopcem na posyłki wodzonym za nos. Skoro Horngacher nie oglosił na czas swojej decyzji to czas się z nim rozstać. Nie ma ludzi niezastąpionych.
  A jak coś nie wyjdzie to można za rok złożyć znowu ofertę Horngacherowi.
  Takie są zasady.
  Chcesz pracować to pracujesz. A jak zaczynasz kombinować albo nie możesz się zdecydować to do widzenia.

 • Kris59 lubi Komentarz

  NIE CHCEMY BYĆ DRUGIM WYBOREM!!! Ma pracować z polską REP tylko wtedy jak Niemcy nie spełnią Jego żądań?!?

 • Kris59 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Kris59 lubi Komentarz

  Szacunku rywalom to nie okazują Norwegowie, którzy albo udają astme w jednej dyscyplinie albo w drugiej dyscyplinie bardzo podejrzanie przeciągają sie na belce startowej żeby w niedozwolony sposób naciągnąć kombinezon. A Dawid Kubacki w przeciwieństwie do Norwegów rywali szanuje i ten szacunek im okazuje. A w jaki sposób wygrał? Wygrał całkowicie zasłużenie, już na treningach był najlepszy bo ani razu nie zszedł z podium. To nie było dzieło przypadku tylko Dawid Kubacki na to złoto zasłużył i to mu sie należało. Zasłużenie wygrał i miał prawo sie cieszyć. Zwłaszcza że dokonał tego w spektakularny sposób, gdzie awansował z 27 miejsca na 1 to eksplozja radości zrozumiała.

  To ptak! Nie! To samolot! Nie! To Dawid - polska rakieta dalekiego zasięgu!

 • Kris59 lubi Komentarz

  Jak w większości przypadków u naszych sportowców na największych imprezach, oczekiwania za duże , a forma za słaba.

 • Kris59 lubi Komentarz

  Jeśli w składzie tych nazwisk (zdecydowanie słabszych niż w PŚ) nasz 4 nie łapie się do 30-tki, to jest źle.