• Kris59

  Gratulacje dla naszych skoczków ale nie dla wszystkich. Kot i Murańka powinni raz na zawsze zakończyć swoją kariere w reprezentacji. To co pokazują na skoczni jest żałosne. Zniszczołowi mozna dać jeszcze kredyt zaufania. Zdecydowanie brak mi było Kuby Wolnego.

 • Kris59

  Niemcy sami się kompromituja z koronawirusem więc niech teraz nie zwalaja winy na Polaków. Sami daja po 8 dawek dla jednego pacjenta i nie potrafią magazynować szczepionek bo się marnują więc niech zamilkną. Interewencja Morawieckiego niepotrzebna bo sam PZN powinien zadziałać stanowczo.
  A z tymi testami tez to b.dziwne. Najpierw Murańka pozytywny a potem nie. Teraz przedłużają w nieskończoność wyniki kolejnych testów czyzby konsultowali sięz Merkel??? A może jednak nasi maja koronawirusa???

 • Kris59

  Co z tego,że gromia taki Znicz skoro nie potrafią wygrac i to u siebie z bezpośrednimi rywalami do awansu ( Katowice, Resovia).

 • Kris59

  Skra już nie jest zainteresowana Miką ale podobno bój o niego toczą ZAKSA, Lotos i...Resovia, ktora przejrzała na oczy i zobaczyła ,że zrobiła piramidalna głupotę odpuszczajac sobie tego zawodnika. Co z tego wyjdzie? Zobaczymy.Finansowo może przebic wszystkich Resovia aleczy Mika chce jeszcze tam wrocić po tym jak go potraktowano???