Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Ździmir lubi Komentarz

  To jak Zastal "wszedł" w mecz to woła o pomstę do nieba. Rozumiem, odległość, strefa czasowa i temu podobne okoliczności. Zastal spał i nie jarzył. To Astana grała a Zastal miał tylko "momenty". Gdy okrzepł nawet i chęci widziałem ale na tak grającą Astanę to o wiele za mało. Ten brzydki jak opona od Bedforda (samiec) okładał pałką Dziki z dowolnego punktu na boisku... można było donieść wrażenie, że odległość jest dla niego nieistniejącą barierą. B. dużo strat. Rozkojarzenie i raz jeszcze zapytam: ile można czekać na otworzenie się Fraziera? Co on daje? Przeprowadzenie w bólach piłki na połowę przeciwnika? Bez rzutu, bez kreacji, bez ciągu na kosz, jest pasywny... dla mnie dramat. Gra Zastalu robi się coraz przykrzejsza w odbiorze. Czas niestety nic tu nie zmienia. Wiem, że Astana jest w tym sezonie mocna (spodziewałem się w palnik). Zwycięstwa nie oczekiwałem... sorki jak ci brakuje umiejętności to musisz nadrabiać to gryzieniem parkietu. Walkę to chciałbym widzieć przez cały mecz. Wyszedł chaos z przebłyskami.
  Nie chcę gdybać i się domyślać ale niektórzy zawodnicy są jakby stłamszeni. Dla mnie zaczyna kluczowym być pytanie o rolę w tym obrazie trenera. Przykro to stwierdzić ale to Astana wygląda jak Zastal pod Tabakiem... Zastal pod Vidinem robi się dramatyczny i podobny do Jojo i od bolesnych wniosków się nie ucieknie. Nie chcę antycypować ale bez zmian (pilnych) sezon będzie w plecy. Wynik lepszy niż gra dla Zastalu. Astana na całe szczęście się nie spięła bo łomot byłby nieunikniony. Ani difens ani ofens... Vidin wpędzi Zastal w rolę chłopca do bicia... nie tylko w vtb;] ZAAASTAL!!!

 • Ździmir napisał/a komentarz do Czarni znowu to zrobili! Po raz kolejny uciszyli włocławską Halę Mistrzów

  @hmm: a wasi kibice to co niby wykrzykiwali na superpucharze Polski? Dokładnie to samo. Jesteście siebie warci.

 • Ździmir lubi Komentarz

  Coraz słabsze są te konfy Vidina. Jak mawiają... dżentelmeni nie rozmawiają o kasie tylko ją mają;) Na poważnie Panie trenerze nie widać pana osoby w grze zespołu. To nie początek sezonu... już można powoli oczekiwać gry poukładanej a tu tylko żale... to był Trefl a nie CSKA. Trzeba jednak oddać Waśkowi, że jak Sopot na tapecie to od razu epopeja. Pierdoły nic niewnoszące. Czy Vidin będzie teraz nas karmił przez cały sezon tego typu opowieściami? Zdaje się jest po to by miał wpływ na zespół i reagował na rozwoje wypadków... póki co... tabela prawdę mówi. Tyle.

 • Ździmir napisał/a komentarz do Amerykanin czeka na podpis prezydenta Andrzeja Dudy. Mamy jego komentarz

  Andrzejek z rozpędu wszystko podpisze.

 • Ździmir lubi Komentarz

  Najgorsze ,że powróci jako ekspert

 • Ździmir lubi Komentarz

  Ten cały prezes i jego świta robią szambo swoim zachowaniem na meczach PLK ale nic im nie robią bo sa ziomkami pisiewicza. Niestety zagranica jest wstyd i w innych krajach sa w szoku, że władze klubu kogą zachowywać sie jak zwierzęta, u nas na to jest niestety zgoda

 • Ździmir lubi Komentarz

  Niezły bagaż przywieźli z tych dwóch meczy....-70 z groszem.... To nie jest zespół bo dyrygent nie ogarnia nowoczesnej koszykówki...a był maestro Saso do wzięcia.... ręce opadają....

 • Ździmir lubi Komentarz

  Dziki słabo robią 2+1 (w zbirkach Unics miażdżąco lepszy), osobiste aktualne (łapy w gipsie?), przecież to abecadło kosza;] Po 1kw malownicze -1 i warto odnotować Szymańskiego. B. szczelna modelowa obrona Unicsu. Dużo gwizdane. Do przerwy dramatu nie było... a przecież mógłby być;) Po przerwie "tradycyjnie" posypało się. To są mocne zespoły u uzasadnionymi (CSKAM, UK) aspiracjami euroligowymi. Jak się Dziki nie dadzą oklepać to już byłby mały sukces;) Dzisiaj był oklep. Po nazwiskach Apić spięty, (cirka połowa wartości zawodnika) osobistych pudeł nie pojmuję bo nawet po faulu uzasadnione obawy o skuteczne osobiste. Niestety obrona Unicsu dla wielu Dzików nie do przejścia. Fauli Dzików, że "ło matko z córko";] Pierwsza połowa może być... druga do wygumkowania. Zebrali na tym wyjeździe co mieli zebrać;]. Oby z tych porażek wyszli o coś mądrzejsi;) Niestety nie widać zespołowości, po przerwie gra na siebie i do tego "na pałę". Przypominało to walenie głową w mur bez kakakasku;] Nikt przy zdrowych zmysłach cudów nie oczekiwał... ale jakiejś kontroli nad tym co się robi chyba można wyglądać? Tu nawet nie idzie o rozmiar porażki tylko o higienę/estetykę gry (po przerwie było po prostu słabo). Raziła nieporadność podkoszowa choć trzeba uczciwie powiedzieć, że Unics umie w To grać. ZAAASTAL!!!

 • Ździmir lubi Komentarz

  Jakie mistrzostwo taka i kontynuacja!

 • Ździmir lubi Komentarz

  Po raz kolejny wyszła stara prawda ze gwiazdy i zardzewiałe cv nie grają !! Anwil chyba najbardziej boleśnie poznał konsekwencje tego typu wyborów . Spasiony MC Morre , przewracajacy się o własne nogi Green , beznadziejny Bussey , i wczesniej jeszcze kilka innych gwiazd pozyskanych za grubą kasę , i na zasadzie starych cv , czy zdjęć z plaży z przed 10 lat doprowadziło do utraty wszystkich trofeuf , braku gry w europejskixh pucharach , pustej klubowej kasy , 13 miejsca w tabeli i otarcia się o spadek z ligi !! Trudno powiedzieć jak obcny zespół Anwilu czy Czarnych Słupsk bedzie wygladał dalej , ale jak do tej pory myslę że zbudowali oni zespoły za duzo mniejszą kasę , a teraz wystarczy spojrzeć na dotychczasowe wyniki , miejsce w tabeli , i odpowiedzieć sobie na pytanie co było lesze ? .. Teraz Stalówka ma dobrego ( drogiego ) trenera , równie kosztowych zawodników , tylko myslę ze za te wpakawane w to wszystko pieniadze , każdy Ostrowianin liczył na lepszy efekt .. Konkluzja więc narzuca się sama , ze moze warto poprawić scauting , nie koniecznie kierować się kilku sekundowymi klipami od agentów , a lepiej samemu przygladać się realnym wartosciom poszczególnych graczy , za nim podejmie się decyzję ..

 • Ździmir lubi Komentarz

  Takie mecze są lekcją. A z lekcji można coś wynieść albo zmarnować "naukę". Meczyk widziałem z odtworzenia. Do przerwy nawet fajnie się trzymali choć stare bolączki ciągle aktualne. By CSKA kroku dotrzymać musiałby nastąpić splot wielu okoliczności i to w jednym kierunku. Samo odczytanie nazwisk CSKA robi robotę. W takich meczach można się pokazać (niektórzy z pewnością o tym pamiętają bo po to przyszli). Jeszcze lekcja w Kazaniu (?) i można przymierzać się doi drużyn w "zasięgu". 4kw "odpustowa". Mądry z lekcji wychodzi mądrzejszy... wypada tego Dziukom życzyć. ZAAASTAL!!!

 • Ździmir lubi Komentarz

  To w mojej ocenie nie jest żadne królowanie w dogrywkach , a tylko strach wymusza na tych zawodnikach wziecie się w końcu do pracy . Tym razem się udało ..

 • Ździmir lubi Komentarz

  To może inaczej tym razem... Dziki i osobniaki, Bartosz do szatni, Oliver technik, Meier ciągle szukający formy (mimo, że się chłop stara co widzę ale za błąd 24s to niech sam się wybatoży), straty. Jak się to zsumuje to daje to poważny odważnik na wagę... szczególnie gdy mecz wyrównany. Bałkańskie charaktery to też loteria. Tym razem przyglądałem się Vidinowi... ściślej jak reaguje na problemy. Za chwilę vtb i tam Dziki będą mocno ćwiczone. Trener ma instrumenty i powinien mieć rozwiązania na pewne problemy... że tak powiem oszczędnie gospodaruje zasobami. B. ciekawiła mnie po ostatnich wyczynach 3kw... czy ktoś To kontroluje (pamiętam o odrobionych 5pkt)? Wnioski... może osobniaki powiązać z wypłatami;] Ponoć nic do człeka lepiej nie przemawia jak kasa... a w tym wypadku to już organiczny problem który nie przystoi zespołowi z aspiracjami. Naprawdę trzeba tłumaczyć czym one są finalnie przy wyrównanym meczu? Za zwycięstwo graty Dziki ale szczerze mówiąc irytacji zbyt wiele. Zastal jest lepszym zespołem nie tylko na papierze... niestety ma w kolejnym meczu
  problem z wykazaniem tego mimo, że paradoksalnie właśnie jakością składu to wygrał.

 • Ździmir napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Ileż można słuchać tego pier*****lenia. Padają mocne słowa i nic więcej się nie dzieje. Tu trzeba zdecydowanych ruchów a nie czczego gadania.

 • Ździmir napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Zaczyna to wyglądać, jak za pana Jovovicia. Dużo pier***dolenia na konferencjach, zero pomysłu i wpływu na grę zespołu w meczach. Od początku uważałem , że za trenera rumcajsa, nic nie osiągniemy. Podtrzymuję.

 • Ździmir napisał/a komentarz do Trener zdenerwowany pytaniem dziennikarza o postęp w grze. "Zadawaj normalne pytania"

  Ktoś tu nie trzyma ciśnienia. Może trener O. Vidin nie jest gotowy mentalnie na pełnienie funkcji pierwszego trenera? Jacek Białogłowy był, jest i będzie, z tymi swoimi pytaniami.

 • Ździmir lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Ździmir lubi Komentarz

  Ireland bosko triple-double, 16 pkt, 9 as i 8 strat. Brawo za tą trzecia statystykę myśle, że bedzie rekord sezonu

 • Ździmir lubi Komentarz

  cieńki jak barszcz a drogi jak Jordan

 • Ździmir lubi Komentarz

  Co się z wami dzieje ludzie? Gwizdy podczas grania Hymnu Anglii? Jakieś napinki i chamska atmosfera - po co? Czy nie można normalnie, po ludzku, popatrzyć na Święto Sportu? Wstyd mi za Was i za ten kraj. Z Europejczyków zamieniacie się w jakiś Kołchoz wrogo nastawiony do wszystkiego i wszystkich. A wczoraj pięknie pokazaliście... Wstyd.

 • Ździmir napisał/a komentarz do EBL. Trzech takich, co załatwiło Śląsk. Zastal zdał kolejny egzamin

  Cieszy to, że udało się wygrać pierwszy mecz w sezonie ligowym, w dodatku z mocnym zespołem. Brawo Zastal. Ładne widowisko, jak na pierwszą kolejkę PLK.

 • Ździmir lubi Komentarz

  Nie no, spoko. 28pkt różnicy świadczy jedynie o tym, że Litwini wybrali sobie nieodpowiedniego sparing partnera, chyba że chodziło o luźny trening i dobra zabawę

 • Ździmir napisał/a komentarz do Znamy rozsrzygnięcia IV Memoriału Adama Wójcika. Śląsk wygrał, Zastal ma nad czym myśleć

  Traczyk został w Zastalu, bo miał dostawać więcej minut. Nie dostał jeszcze ani jednej. To jest chore.

 • Ździmir lubi Komentarz

  Brawa dla organizatorów za transmisje w TV!

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.