D2U - lubi

 • D2U lubi Komentarz

  A kiedy Spirydonow zachowywał się kontrowersyjnie? Chyba nie wtedy, kiedy celnie i prawdziwie ocenił zachowanie polskiej publiczności.

 • D2U lubi Komentarz

  Brawo Domino!!! Gdyby wcześniej nie było "rządzenia" gwiazdek do dziś byłaby w Polsce żeńska siatkówka. Teraz jest wspomnienie i gra w III Lidze!

 • D2U lubi Komentarz

  Dominika nieźle odjechała ;)

 • D2U lubi Komentarz

  Brawo Spirodonow. Twoj zespol osmieszyl Resovie w finale, a ze pierwsi zaczeli to ladnie ich zripostowales pokazujac zloty medal.

 • D2U lubi Komentarz

  Biorę wszystko na siebie - rozmowa z Piotrem Makowskim, selekcjonerem reprezentacji Polski kobiet


  Panie pseudo trener weź wszystko na siebie i z sobą i odejdź od kadry bo tak słabo jeszcze zawodniczki z żadnym trenerem nie grały. Miej choć odrobinę szacunku do siebie i odejdź a będzie na pewno lepiej, gdyż gorzej być już nie może.

 • D2U lubi Komentarz

  A co to, ten klub kometa to jakiś pępek świata? W ubiegłym roku jak Gwardia miała podobny problem to nikt się tym nie przejmował. Grajcie tym co macie. Trzeba było nie upychać składu samymi gwiazdami z repry. To jest wasz i tylko wasz problem.

 • D2U lubi Komentarz

  Cyrku z Polic ciąg dalszy. Wiele klubów boryka/borykało się z tym problemem, ale takiej szopki nie robi. Chemik z śmiesznego robi się powoli żałosny - taka Doda sceny siatkarskiej.

 • D2U lubi Komentarz

  Chemik, lecz się na nogi, bo na głowę już za późno. Brakuje reprezentacyjnych Serbek i to by było na tyle. Bo reszta polskich panienek zrezygnowała z gry w naszej reprezentacji, są do waszej dyspozycji przez cały czas, a wy je grubo opłacacie z państwowej kasy! Na młode z Developersu nie wystarczy Glinka, Werblińska, Bednarek, Gajgał, Zenik? Coś podobnego. No coś takiego. Oby ten śmieszny klubik został rozwiązany jak najszybciej, jak Glinka odejdzie na emeryturę, a Azoty się opamiętają, bo kobieca siatkówka w tym kraju dawno umarła, a dołożą się do męskiego klubu.

 • D2U lubi Komentarz

  ksadni oceniający na SF są często oderwani od rzeczywistości.
  "Aleksandra Sikorska w rywalizacji z Hiszpankami rozegrała średnie zawody. Sikorska skończyła połowę swoich ataków (7/14), a do tego dołożyła 4 punkty blokiem oraz 3 zagrywką."
  Tak został oceniony występ Sikorskiej w drugim meczu w Polsce z Hiszpankami w LE. W czterech setach środkowa zdobyła 14 punktów i dla autora to były średnie zawody (7/14 50%, 4B i 3A). Zabawne.
  "Miała momenty bardzo dobrej gry, jak na początku drugiego seta, gdzie niemal w pojedynkę zatrzymywała rywalki, ale do wyższej oceny zabrakło większego zaangażowania w ataku. 4 punktowe bloku i 3 asy mocno wyśrubowały ocenę."
  To opinia o występie Sikorskiej w pierwszym meczu z Hiszpankami w Polsce. Autor stwierdził, że zabrakło większego zaangażowania w ataku. Ola otrzymała 5 piłek w całym spotkaniu, ale oceniający chyba sądził, że ilość piłek posyłanych do atakujących zależy od nich samych.
  Osobom przyznającym noty na SF polecam oglądanie meczów, zerkanie w statystyki i obiektywne podchodzenie do występów zawodniczek.

 • D2U lubi Komentarz

  dla mnie to nie jest żaden dowód na to, że Murańka jest słaby. W końcu skoczył najlepszy skok w konkursie. Mógł mu zawiać wiatr, albo po prostu mu skok nie wyszedł jak każdemu się zdarzy.
  Jeśli Stoch zawali nie daj Boże 1 skok na olimpiadzie to też powiecie, że błędem było posyłać go na olimpiadę? Ludzie, trochę myślenia!

 • D2U lubi Komentarz

  Tylko przedostatnie miejsce jest w zasięgu Piły i aż przedostatnie!!! Niestety w tym sezonie Piła ma taki skład na jaki klub było stać (mizeria). Szkoda tylko, że przed sezonem nikt nie raczył przedstawić kibicom sytuacji klubu. Zapowiedzi walki o 5 miejsce to było zbyt wiele na wyrost, lecz prezes działa jak zwykle, metodą jakoś to będzie. Powodzenia Piła, utrzymanie w lidze jest realne, widać już dobre efekty pracy trenera W.Popika!

 • D2U lubi Komentarz

  Moim zdaniem w razie klęski na ME należy trenera zwolnić. Będzie to trzecia nieudana impreza z rzędu. Chyba nikt nie będzie się już dalej nabierał na teksty AA, że zna przyczyny niepowodzeń, że ma pomysł etc. Mam gdzieś, czy zawodnicy z trenerem się kochają. Oni mają po prostu dobrze grać i pod tym kątem ocenimy nadchodzące ME.

 • D2U lubi Komentarz

  o wow trener pozwolil grać wszystkim , jak to mozliwe przeciez nowoczesna mysl szkoleniowa ( lansowana przez nie byle kogo bo trenera reprezentacji ) każe sprawdzać zawodniczki jak zachowuja sie siedząc na ławce :)

 • D2U lubi Komentarz

  Niech NASI na wszelki wypadek wezmą piłki i siatkę,bo jak mają skromny budżet,to nie wiadomo w jakim stanie jest pozostały sprzęt.Pozdro.