Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • CINEK66 lubi Komentarz

  Brawo IKS, forma z występu na występ co raz wyższa.

 • CINEK66 lubi Komentarz

  Brawo Igor! :-)

 • CINEK66 lubi Komentarz

  igor jest forma

 • CINEK66 lubi Komentarz

  Sobczynski sądząc po czasach był najszybszy w całej stawce.

 • CINEK66 lubi Komentarz

  Brawo Mateusz. Zawody jak na młodzieżowe i początek sezonu bardzo spokojne pod względem upadków. Oby tak dalej.

 • CINEK66 lubi Komentarz

  Dobrze, że nie było kolizji na torze...

 • CINEK66 lubi Komentarz

  Obsada - jak na nasze drugoligowe ściganie - całkiem niezła. Z tego co widzę, kilku zawodników z naszej klasy rozgrywkowej będzie miało trening przed ligową potyczką, kiedy przyjadą do nas ze swoją drużyną. Wielka szkoda, że nasz Skorpion Michał będzie rezerwowym bo bardzo przydałby mu się ten dwudniowy trening przed niedzielną inauguracją. Tym razem pogoda dopisze i turniej się odbędzie. Trzeba będzie przyjść, powdychać trochę spalonego metanolu i posłuchać ryku żużlowych maszyn, aby rozgrzać się przed emocjami, które czekają nas w niedzielę. Pozdrawiam i do zobaczenia na Golaju.

 • CINEK66 lubi Komentarz

  Na papierku tak jest
  1.PSŻ Poznań
  2.Kolejarz Opole
  3.Kolejarz Rawicz
  4. Wilki Krosno
  5.Polonia Piła
  6.Polonia Bydgoszcz
  7.Wanda Kraków

 • CINEK66 lubi Komentarz

  Przede wszystkim należy wszystkim zawodnikom życzyć tego, aby przejechali sezon bez kontuzji. Wiadomo jakim sportem jest żużel.
  Każdy klub może się wzmocnić w trakcie sezonu.
  Gdybanie odnośnie tego kto w jakim stopniu nie ma sensu w momencie, kiedy ten sezon jeszcze się nie zaczął.
  Na papierze jest 5 wyrównanych ekip, które przy odrobinie szczęścia będą rywalizować ze sobą o play-off.
  Dwie pozostałe ekipy to Rawicz i Kraków, chociaż w przypadku pojawienia się w kilku meczach Smyka lub Kubery, Rawicz może sprawić parę niespodzianek.
  Piła ma wg mnie mocnych seniorów, ale ogólnie wąski skład. Jeżeli faktycznie chcą rotować składem i po prostu odjechać sezon to wróżę im 5 miejsce.
  Jeżeli budżet pozwoli im na walkę o wygraną w każdym meczu to wg mnie włączą się do walki o play-off, bo trzon kadry mają naprawdę mocny.
  Krosno ma kim straszyć i jeżeli uzupełnią skład dobrymi juniorami, to będą naprawdę mocni, szczególnie u siebie, ale nie wykluczam, że nowy zarząd może napotkać na jakieś trudności lub po prostu popełnić błędy wynikające z braku doświadczenia (chyba że mają doświadczonych doradców).
  W Poznaniu wyciągnęli wnioski z przeszłości i kadra nie opiera się już tylko na pięciu seniorach. Na pewno dojdzie junior, który z Markiem Lutowiczem będzie tworzył silną formację juniorską jak na II ligę. Z tym składem play-off to minimum, a finał bardzo prawdopodobny.
  Opole również uczy się na błędach. Zarząd uznał, że ważniejsze od atmosfery są wyniki i szeroka, wyrównana kadra. Obecność trzech polskich seniorów nie powinna nikogo szokować, natomiast wśród zawodników zagranicznych rzeczywiście panuje tłok. Czy to negatywnie wpłynie na atmosferę? Nie wiem, ale cel na ten sezon jest jasny i żużlowcy, składając podpis pod kontraktem, musieli zdawać sobie sprawę z tego, że będzie rywalizacja o skład. Obcokrajowcy startują w różnych ligach i jeżeli zabraknie ich w jednym lub dwóch meczach naszej ligi, raczej nie będą przez to głodować. To czy pomysł z tak szeroką kadrą wypali, zweryfikuje oczywiście tor.
  Polonia Bydgoszcz póki co ma ciekawy i równy skład. Jeżeli faktycznie stan klubowego konta poprawia się z tygodnia na tydzień, to walka o awans nie jest wykluczona. Nawet obecnie obecnym składzie osobowym Polonia może śmiało walczyć o play-off pod warunkiem, że zawodnicy nie pokpili sprawy, są w formie i mają na czym jechać.
  Wandzie życzę, aby przejechała cały sezon bez problemów. Każdy wygrany mecz będzie sukcesem i (dla mnie) niespodzianką.

  Na ten moment moja prognoza jest następująca:
  1. Opole
  2. Poznań
  3. Piła (jeżeli wykorzystają potencjał)
  4. Krosno
  5. Bydgoszcz (klub z potencjałem i ambicjami na finał, kadra póki co nie)
  6. Rawicz
  7. Kraków

 • CINEK66 lubi Komentarz

  No i fajne umotywowanie swojego typowania . Daję + .
  Nie koniecznie wszyscy muszą się z tym zgadzać w całości, ale przynajmniej wypowiedź ma tz ręce i nogi . :-)

 • CINEK66 lubi Komentarz

  Zobaczymy może potencjał swój odbudował. Lodzi dobrze szło aby tak było w Ex lidze.

 • CINEK66 lubi Komentarz

  Da radę!

 • CINEK66 lubi Komentarz

  Mam nadzieję, że Norbert sobie poradzi. Jeden z bardziej walecznych zawodników obecnych czasów.

 • CINEK66 lubi Komentarz

  Fajny artykuł. Ja do sukcesów wrzuciłbym też wspomniany wygrany baraż z Krosnem i w rezultacie awans do pierwszej ligi bo kto pamięta te dwa mecze to wie ile nerwów i emocji nas one wtedy kosztowały. To był tym większy nasz sukces bo do reaktywacji żużla przystąpiliśmy po wieloletniej absencji, gdzie po roku z drugiej ligi awansowaliśmy od razu do pierwszej. Jeśli rok 1915 rzeczywiście uznamy za początek żużla w Poznaniu to śmiało można powiedzieć, że początek tego sportu na ziemiach Polskich (chociaż byliśmy jeszcze wtedy co prawda pod zaborami) zaczęła się właśnie u nas. I możemy być z tego bardzo dumni. Biorąc pod uwagę największe międzynarodowe wydarzenie na Golęcinie jakim był finał MŚP to do dzisiaj nie mogę przetrawić, że mnie wtedy nie było. Co najwyżej mogę się pocieszyć filmem na youtube. W związku z tym byłbym wniebowzięty, gdyby kiedyś udało się zorganizować jakąś rundę GP lub jeden z finałów SEC. Nasz stadion - oprócz jupiterów - ma wszystko co jest potrzebne do organizacji takich wydarzeń, więc droga stoi otworem. Wracając do obecnych czasów to byłbym bardzo ostrożny odnośnie hasła naszych włodarzy, którzy mówią, że naszym celem jest awans. Skład mamy mocny to fakt, ale nie jesteśmy drugą Stalą z dream teamem. To po pierwsze. Po drugie to to, że druga liga wcale nie okazała się być taka słaba jak to się do niedawna mogło jeszcze wydawać. Jeżeli nie przytrafi się nam nic złego (przede wszystkim mam na myśli kontuzje czołowych zawodników) to sądzę, że wejście do finału jest w naszym zasięgu, ale i to byłoby dla nas niełatwym zadaniem. Jak będzie, czas pokaże.

 • CINEK66 lubi Komentarz

  Niewiele mamy legendarnych momentów, bo i tradycja krótka, ale mam nadzieję, że z czasem stworzymy naprawdę piękną historię.

 • CINEK66 lubi Komentarz

  Finał IMP 2008 to jeden z nielicznych, których nie oglądałem, a tam taka karuzela i wygrana Skórnickiego. Jak sprawdzałem potem wyniki nie wierzyłem, że przy takiej stawce strzelił maksiora. Urok jednodniowych imprez.

 • CINEK66 napisał/a komentarz do Żużlowa mapa Polski. PSŻ Poznań: Mało kto pamięta o przedwojennych sukcesach

  Dokładnie !!!

 • CINEK66 lubi Komentarz

  Zapomnieliście że junior PSŻ Daniel Pytel sięgnął po złoty medal juniorów w drużynowym pucharze świata, i to w Danii (Holsted) w 2008 roku. To również sukces klubu który dawał mu sporo jazdy we wszystkich rozgrywkach. Warto dodać że przerwa w trudnym czasie dla klubu była spowodowana ogromnym wydatkom jakie żądali najemcy stadionu czyli Olimpia Poznań która żerowała na PSŻ biorąc co roku 250tyś. za wynajem. W roku 2011 po wpłaceniu przez zarząd 120tyś. zł. na poczet wynajmu, zarząd prosił o przesunięcie raty drugiej z czerwca na sierpień. Niestety p.Prezes Strzykała był tak skrajnie nastawiony do klubu żużlowego że zamknął drzwi przed żużlowcami. Na nic prośby do byłych władz Poznania, aby pomogły w negocjacjach z Olimpią (obiekt był własnością miasta), niestety w połowie sezonu cały zespół cudownych ludzi, pasjonatów z parszywą dwunastką na czele musieli pogodzić się z przegraną, prezydent Grobelny nie wykonał najmniejszego ruchu dla klubu. W tym czasie trzeba podkreślić zaangażowanie, również zawodników którym ślę ukłon w szczególności Norbiemu Kościuchowi oraz Robertowi Miśkowiakowi, oni do końca walczyli o klub. Szkoda bo mogła być ciągłość , ale śmierć Tomka spadła na nas za wcześnie i to dużo za wcześnie. Wójtowicz to prawdziwy twórca żużla w Poznaniu w czasach współczesnych i to on stworzył podwaliny pod sport który kochają poznaniacy.

 • CINEK66 lubi Komentarz

  Ciekawe co Antek bierze ze tak wygląda, a jednocześnie nigdy nie został złapany. Pytam, bo naszemu prospektowi-Adasiowi Kownackiemu by się jakieś prochy przydały, bo wyglada jak zapasiony wieprzyk a nie bokser z czołówki światowej.

 • CINEK66 lubi Komentarz

  Około 3000 widzów na mecz. Nie jest źle. Jak powalczycie o PO to i zainteresowanie i ilość meczy wzrośnie. Powodzenia!

 • CINEK66 lubi Komentarz

  Jak zimą pisałem że 3000 na mecz będzie sukcesem to mnie tutaj ktoś pojechał . Jest sukces .

 • CINEK66 lubi Komentarz

  Pyry spokojnie...... Będzie jeszcze lepiej. Pozdrawiam

 • CINEK66 lubi Komentarz

  Nudne to jest pańskie narzekanie. Najłatwiej jest (w Naszym kraju) rozwalić wszystko co nie jest "opłacalne", a nie poprawić na lepsze. Ja się cieszę, że mam na co przychodzić na "Golaj" i nie narzekam na wszystko i wszystkich jak jakaś mióngwa (kto jest z Wielkopolski, ten zna to słowo).

 • CINEK66 lubi Komentarz

  Bardzo lubiłem przyjeżdżać do Poznania na meczyki,obiekt pięknie położony choć trochę zaniedbany o kibica trochę trudniej wiadomo w Poznaniu liczy się tylko Kolejorz,a co do drużyny to myślę że przydało by się troszkę świeżej krwi przede wszystkim zawodników z wyższej pólki no ale wiadomo wszystko rozbija się o kasę.

 • CINEK66 lubi Komentarz

  I Pl y

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.