Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • PaczPan lubi Komentarz

 • PaczPan napisał/a komentarz do SEC w Eurosporcie obejrzało 29 mln widzów!

  Panie Łukaszu, problem polega na tym, że nie odniosłem się do tekstu (bo w nim wszystko jest wyjaśnione), a do tytułu, który brzmi "SEC w Eurosporcie OBEJRZAŁO 29 mln widzów!".
  Wg słownika języka polskiego termin "obejrzeć" oznacza- "zapoznać się z czymś, patrząc na to, patrząc z różnych stron przyjrzeć się komu lub czemu". Nie można więc zasięgu definiować jako "liczbę widzów, którzy obejrzeli program przez przynajmniej 60 sekund", ponieważ przez tak krótki czas (minuta) można jedynie na coś SPOJRZEĆ, ZERKNĄĆ, "rzucić okiem" i dlatego uważam, iż tytuł newsa jest tendencyjny (mający na celu pokazanie wszystkim jaką popularnością cieszyły się IME- a to może sugerować, iż tekst jest sponsorowany).
  Nie musi mi Pan udzielać informacji do ilu osób wg Wikipedii (na studiach powinni Pana nauczyć, ze to nie jest wiarygodne źródło) dociera Eurosport, proszę jedynie o to, by staranniej dobierał Pan słowa przy wymyślaniu tytułów.

 • PaczPan napisał/a komentarz do SEC w Eurosporcie obejrzało 29 mln widzów!

  A co ma wspólnego mój komentarz z SGP, bo nie rozumiem?
  Chciałem jedynie zwrócić uwagę autorowi powyższego tekstu, że tytuł jest mocno naciągany i bardziej pasuje do "Faktu" niż do SportowychFaktów.

 • PaczPan lubi Komentarz

  Mam tylko jedno pytanie. Skoro jest tak świetnie, to jakie profity z tego tytułu ma Vaculik, bo sugerując się pochwałami dla SEC, powinien on być gwiazdą europejskiego formatu rozpoznawalną w Europie dzięki sławnej stacji tv. Oczywiście plus za to ze zuzel jest w Eurosporcie, ale czuj mi podpowiada ze ten cały sukces to mocno naciagana sprawa. Cos tu nie pasuje. Może to tylko początki...

 • PaczPan napisał/a komentarz do SEC w Eurosporcie obejrzało 29 mln widzów!

  SEC w Eurosporcie obejrzało 29 mln widzów!


  29 000 000 to międzynarodowy zasięg transmisji, a nie liczba osób, które obejrzały SEC. Panie Czechowski, proszę nie manipulować faktami (by pokazać jakim to niby SEC jest świetnym produktem)- zasięg transmisji nie jest równy liczbie osób, które oglądały z zaciekawieniem walkę o tytuł IME na żużlu.

 • PaczPan napisał/a komentarz do składywęgla.pl Polonia Bydgoszcz - PGE Marma Rzeszów

  A ja mam wrażenie, że przyczyny takiego stanu rzeczy są całkiem inne. Proces, którego efektem finalnym jest tak wielka niechęć wielu forumowiczów do rzeszowskiej ekipy ma moim zdaniem całkiem inne podłoże.
  Kilka tygodni temu zaproponowałem znajomym udzielającym się na łamach tego forum pewną zabawę. Poprosiłem, by napisali na kartce pierwsze dwa skojarzenia z danym klubem, tzw. słowa- klucze. Wiesz jakie pojawiły się obok PGE Marmy Rzeszów? Były to dwie osoby- p.Marta Półtorak i kibic stali. Chyba nie muszę pisać jakie zdanie mają tutejsi forumowicze o tych niesamowicie barwnych postaciach?

 • PaczPan napisał/a komentarz do składywęgla.pl Polonia Bydgoszcz - PGE Marma Rzeszów

  Tak? W takim razie na żużlowym pikniku w Bydgoszczy (a miał on miejsce w dniu dzisiejszym) obecny był jego sobowtór.
  Aleks jutro pojedzie- czy Ci się to podoba, czy nie.

 • PaczPan lubi Komentarz

  Witam. Panie Krzysztofie, jeśli czyta pan Sportowe Fakty, bardzo proszę przeczytać mój wpis i przyjąć do wiadomości jedną bardzo istotną rzecz !!!. W Częstochowie bardzo wielu kibiców marzy ( modli się ) o półfinał: Tarnów-Częstochowa !!!. Chcielibyśmy w końcu zobaczyć w meczach o " coś ", wielki handicap własnego toru drużyny z Tarnowa !!!. Owszem, Tarnów to DOSKONAŁA DRUŻYNA !!! z największą gwiazdą w osobie pana Cieślaka, ale jest to drużyna jak najbardziej do pokonania !!!. Chciałbym, aby ten dwumecz był bardzo odmienny to znaczy: w Tarnowie-beton, a w Częstochowie-tor przyczepny !!!, poznalibyśmy wtedy PRAWDZIWEGO MISTRZA, ale dwumeczu ( podkreślam dwumeczu ), a nie jednego tarnowskiego owalu !!!. Pozdrawiam i życzę wszystkiego najlepszego.

 • PaczPan napisał/a komentarz do Drużyny powinny się modlić, by tarnowian zabrakło w play-offach - rozmowa z Krzysztofem Cegielskim

  Widzę, że masz bardzo duże mniemanie o sobie. A tak na marginesie- czy Wy wszyscy w Tarnowie cierpicie na coś w rodzaju syndromu boskości?

 • PaczPan napisał/a komentarz do Zwycięski remis Stali - relacja z meczu PGE Marma Rzeszów - Stal Gorzów

  Bardzo ciekawie opisałeś swoje spostrzeżenia dot. wczorajszego meczu dwóch Stali, a także 16. kolejki Enea Ekstraligi. Mam jednak pewne zastrzeżenia co do jednego fragmentu Twojej "litanii". Dotyczy on kwestii bardzo delikatnej dla kibiców z Rzeszowa, ponieważ wiąże się z naszym ew. spadkiem. Czy Falubazowi "opyla" się wygrać na Hetmańskiej, czy nie? Oczywiście, że się opłaca. Czy dojdzie do chłodnej kalkulacji? Moim zdaniem nie. Dlaczego? Już wyjaśniam.
  Zwycięstwo ekipy z grodu Bachusa w fazie zasadniczej zostało już raczej przesądzone (a to jest równoznaczne z konfrontacją z niewygodnym dla nich rywalem w półfinale PO), gdyż w ostatniej kolejce zmierzą się na domowym torze z ... Włókniarzem, czyli największym konkurentem w walce o 1. miejsce. Jeśli założymy, że zespół z Zielonej Góry pokona drużynę z Częstochowy, to półfinał Falubaz- Unia Tarnów wydaje się nieunikniony.
  Dlaczego więc mają odpuścić mecz w Rzeszowie? A jeśli potraktują to jako sprawdzian formy swojego teamu na wyjeździe, co w kontekście czekających ich niezwykle ciężkich pojedynków w fazie pucharowej (uważam, iż w systemie,w którym mamy do czynienia z meczem i rewanżem nie powinniśmy używać zwrotu "play- off") może okazać się cennym doświadczeniem?
  Pozdrawiam mądrego i kulturalnego sympatyka rzeszowskiego Klubu.
  Szacuneczek ;)

 • PaczPan napisał/a komentarz do Grand Prix Włoch oczami Bartłomieja Czekańskiego

  a staje na podium za kazdym razem

  Poważnie? Nie wiedziałem, iż zawodnikowi sklasyfikowanemu na 9. pozycji (w Gorzowie Wlkp. i w Kopenhadze zabrakło Pedersena nawet w półfinałach!) przysługuje miejsce na podium. Ileż to rzeczy można się od Ciebie dowiedzieć.
  Po raz ostatni "Power" stał na "pudle" po Grand Prix Czech. Tak się składa, że po tych zawodach odbyły się jeszcze 3 imprezy z cyklu GP: w Cardiff (8. miejsce), w Gorzowie Wlkp. i w Kopenhadze (dwa razy 9. lokata).
  Może eksperci SF zauważyli coś, czego Ty nie chcesz zauważyć- "Power" w tym sezonie nie jest taki mocny jak rok temu.

 • PaczPan został fanem Artur Cyło

 • PaczPan napisał/a komentarz do Marta Półtorak odejdzie po 10 latach?! "To chyba wystarczający okres"

  Dobrze wiedzieć, w takim razie do czwartku- liczę, że podasz mi numery lotto na sobotnie losowanie ;)

 • PaczPan napisał/a komentarz do Marta Półtorak odejdzie po 10 latach?! "To chyba wystarczający okres"

  Przepraszam, że się wtrącę- czy Ty czasem nie dorabiasz sobie jako wróżbita Maciej?

 • PaczPan lubi Komentarz

  Zamknij się!! Jesteśmy słabi, nie chętnie to przyznaje, ale znowu Prorok miał rację!! Nie rób pośmiewiska z nas i zniknij z forum.

 • PaczPan lubi Komentarz

  Gratulacje Sąsiady! Wygraliście bo byliście dużo lepsi, nie ma co zwalać na tor. Pozdrawiam

 • PaczPan lubi Komentarz

  Nie pieprz głupot, po prostu jesteśmy słabi i tyle. Skończ dzieciaku pisać bzdury bo robisz pośmiewisko już bardziej wole czytać Proroka niż ciebie.

 • PaczPan lubi Komentarz

  Popieram w 100% takich komentarzy jest bardzo mało szkoda. Pełny obraz rzeczywistości i prawdziwy. Więcej takich inteligentnych komentarzy zarazem plusy i minusy.

 • PaczPan lubi Komentarz

  Ja odpowiedziałem mu w podobnym tonie i komentarze usunęli, więc uważaj. :P

 • PaczPan napisał/a komentarz do Marta Półtorak odejdzie po 10 latach?! "To chyba wystarczający okres"

  Dokładnie, na antenie Polskiego Radia Rzeszów Pani Marta mówiła, iż na 100 % odchodzi i że o pierwszej czwórce możemy zapomnieć. Z wywiadu z red. Galewskim wynika, iż walczymy jeszcze o PO (co jest chyba kpiną ze strony Prezeski)- "Mam nadzieję, że ta drużyna jest jednak w stanie powalczyć o coś więcej niż tylko utrzymanie w ENEA Ekstralidze".
  Poza tym , nie chce podejmować gwałtownych ruchów, a myśl o ew. odejściu dopiero "kiełkuje" :D

 • PaczPan lubi Komentarz

  To jak wkońcu do ch... !!!! Mówiłaś rano w radiu, że na 100% odchodzisz i że na 100% można zapomnieć o PO, a teraz co innego ?!!! Lecz się babo !

 • PaczPan napisał/a komentarz do Marta Półtorak odejdzie po 10 latach?! "To chyba wystarczający okres"

  Fragment o wyroczni to była ironia, tak że to Ty masz problem z czytaniem ze zrozumieniem. A fakt zawsze jest obiektywny, więc "fakty obiektywne" to pleonazm, tzw. masło maślane. Jeśli chcesz brać udział w dyskusji (na przyzwoitym poziomie), to staraj się w miarę poprawnie posługiwać ojczystym językiem. Mam nieodparte wrażenie, że nie odebrałeś starannej edukacji.
  Słowa o lekarzu rodzinnym były zupełnie niepotrzebne, do tego nawet nie ma sensu się odnosić.
  Dalsza rozmowa jest zbędna- żegnam Pana i życzę dobrej nocy ;)

 • PaczPan napisał/a komentarz do Marta Półtorak odejdzie po 10 latach?! "To chyba wystarczający okres"

  Dodam jeszcze tylko jedno- Pani Marta jest jak upragniony medal, który ma swoje dwie strony (czarną i białą).
  Pierwsza to biała- wspaniały sponsor, kobieta niezwykle zaangażowana w rozwój żużla w stolicy Podkarpacia, za co należy się wielki szacunek i słowa uznania.
  Druga to ta ciemna- Marta Półtorak jako prezes, trener, menedżer, kierownik drużyny, strateg, Alfa i Omega sportu żużlowego.
  Często czytałem komentarze rozgoryczonych taktyką coacha Śledzia sympatyków Stali Rzeszów i serce krwawiło, że ten wspaniały "Rybka" jest tak krytykowany.
  Drodzy Kibice, powinniście zdać sobie sprawę z jednej rzeczy- Dariusz Śledź jest zwykłym figurantem, który każdą taktyczną decyzję musi konsultować z Panią Martą, tak więc to nie on jest odpowiedzialny za strategię, a nasza kochana Prezeska.

 • PaczPan napisał/a komentarz do Marta Półtorak odejdzie po 10 latach?! "To chyba wystarczający okres"

  Czyli jeśli mam inne zdanie niż Ty to jestem nienormalny, tak? Zabawny z Ciebie facet. Mam więc rozumieć, iż jesteś samozwańczą wyrocznią, człowiekiem, który ustala powszechnie panujące normy i jeśli ktoś ma odmienne poglądy, to trzeba go objąć milczeniem, wszak Ty z założenia jesteś najmądrzejszy- istna Omniscjencja (ironia). Człowieku...tak się składa, że miałem wątpliwą przyjemność współpracy z Prezeską na rzecz rzeszowskiego Klubu, wiem jaka panuje w nim atmosfera, co działo się przed i po śmierci naszego wspaniałego Lee (jakie miał problemy przed tragicznym dniem, jak przeżywał swoją słabszą dyspozycję, jak chciał wygrywać dla kibiców z Rzeszowa i jak na to wszystko reagowała Prezeska), jak wyglądały przygotowania do koncertu Maryli Rodowicz (Pani Marta chciała, żeby Tadeusz Ferenc opłacił ubezpieczenie meczu, z którego profity miały iść na konto Speedway Stali), jak traktowani są wolontariusze (niezgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami), etc.
  Założenie, że każdy człowiek o odmiennych poglądach jest nienormalny (albo jest dzieckiem) świadczy o Twojej .... ugryzę się w język.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.