Wyrok w imieniu Ekstralipy Żużlowej

autor: You Dash | 2013-08-11, 16:48 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
Po zapoznaniu się ze sprawą dotyczącą walki o utrzymanie pomiędzy stronami Betard Sparty Wrocław oraz PGE Marmy Rzeszów, Trybunał Ekstralipy Żużlowej podczas zebrania ustalił wyrok i stwierdza, co następuje:
I Postanowienia ogólne:
1. Drużyna PGE Marmy Rzeszów odzyska punkt, który odebrano jej po wydarzeniach z dnia 2.06.2013 z Leszna. Zapłaci jednak karę finansową w wysokości 40.000 PLN.
2. Drużyna Betard Sparty Wrocław poniesie karę za niesportowe zachowanie w wysokości 1 punktu ujemnego oraz 50.000 PLN kary.
3. Drużyna Betard Sparty Wrocław poniesie karę za błąd w sztuce przygotowania toru w wysokości 2 punktów ujemnych oraz 75.000 PLN kary.
II Uzasadnienie:
1. Punkt ten PGE Marma wywalczyła sobie zgodnie z duchem sportu na torze, poprzez wysoką porażkę w Lesznie zaprzepaściła szansę na punkt bonusowy, w związku z czym klub ukarał się sam. Ponieważ ten punkt nie zmienia niczego w kontekście miejsca w tabeli KS Unibaxu Toruń, nie ma przeciwwskazań, aby punkt ten oddać.
2. Drużyna z Wrocławia musi ponieść karę za porażkę w pojedynku na własnym torze przeciwko Fogo Unii Leszno. Klub ten nie ma prawa wygrywać na wyjazdach, zwłaszcza tam, gdzie przegrywa KS Unibax Toruń (były klub Prezesa Ekstralipy), tym bardziej, iż punkty z Wrocławia przybliżają Fogo Unię Leszno do utrzymania w Ekstralidze, czym psują cały misterny plan starannie opracowany i przygotowany już po półfinale play-off 2011.
3. Drużyna z Wrocławia poniesie także karę za to, że nie zapobiegła opadom deszczu przed pojedynkiem z KS Unibaxem Toruń, w związku z czym tor nie był betonowy. Komisja uznaje, że zespół gości stać było na więcej niż wywalczony w męczarniach punkt bonusowy, w związku z czym odejmuje gospodarzom aż 2 meczowe punkty!
III Przeznaczenie pieniędzy z kar:
1. Coś zapłacić trzeba, żeby nie było podejrzeń. Pieniądze zostaną przekazane na pączki dla Prezesa Ekstralipy oraz jego podwładnych.
2. Pieniądze zostaną przeznaczone na Komisarzy Torów, którzy będą dokładniej przyglądać się bandom i pilnować, aby stały one prosto. Co więcej, Komisarze będą również przyglądać się chorągwiom na masztach, aby ustalić, czy powiewają w odpowiednią stronę.
3. Pieniądze zostaną przeznaczone na wakacje na Malediwach dla Prezesa Ekstralipy i jego Rodziny, a brakującą kwotę Ekstralipa pobierze z kar dla Fogo Unii Leszno.
IV Dodatkowe ustalenia Komisji:
1. Komisja zajmie się ustaleniem okoliczności nieobecności Emila Sajfutdinowa, Michaela Jepsena Jensena oraz Artura Czai w pojedynku na własnym stadionie przeciwko Fogo Unii Leszno. Dospel CKM Włókniarz Częstochowa może oczekiwać kary za porażkę z Niepożądanym Numer Jeden.
2. Komisja ustali także przyczynę porażki KS Stali Gorzów w pojedynku na własnym torze z Fogo Unią Leszno. Niepożądany Numer Jeden pomimo, że nie był faworytem spotkania, zdobył ważne punkty w tabeli Ekstralipy, w związku z czym koncepcja zrzucenia Fogo Unii Leszno do strefy spadkowej legła w gruzach.
3. Komisja zajmie się także zespołem Startu Gniezno, który jest już czwartym zespołem, który na własnym torze śmiał pokonać KS Unibax Toruń, a nie uczynił tego z Niepożądanym Numer Jeden. Oprócz degradacji, Oskarżony może spodziewać się wysokich kar finansowych.
4. Klub Unia Tarnów jako wzór postawy fair play, jako jedyny zespół, który zdobył w sezonie 2013 komplet punktów w pojedynkach przeciwko Niepożądanemu Numer Jeden, może spodziewać się nagrody, którą stanowić będą kary dla wyżej wymienionych klubów.
V Wnioski:
1. Prezes Ekstralipy jest ustawiony finansowo na cały rok.
2. "Żużla w Lesznie nie będzie", jak nie udało się w 2013, to dopniemy swego w 2014!
3. Betard Sparta Wrocław może się utrzymać kosztem Fogo Unii Leszno, jednakże w Zarządzie Ekstralipy, pod pozycją nr 29, widnieje nazwisko Marty Półtorak, która przekonała Komisję, iż jej intencje walki o bezpieczeństwo zawodników są szczere podczas ostatnich pojedynków w Częstochowie oraz u siebie z KS Stalą Gorzów, w których zadbała o to, aby wystąpił zawodnik z kontuzjowanym kręgosłupem. Takich ludzi potrzebujemy w Ekstralipie, toteż nie można dopuścić do spadku klubu, którego Prezesem jest wyżej wymieniona.
Gorąco pozdrawiamy,
EKSTRALIPA!
Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Ostatnie komentarze

Sortuj:
Walczące Byki

Akurat dlatego napisałem o Gollobie, bo on często narzeka na różne tory. Nie widziałem nigdy Pawlickich, którzy wpływaliby aż tak na decyzję sędziego i za wszelką cenę próbowali odwołać mecz :P

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [5 komentarzy tej dyskusji]

Muszę nadrobić zaległości i poczytać poprzednie wpisy. Żarcik z tą obiektywnością był, chciałem sprawdzić czy jesteś... obiektywny w stosunku do siebie :) Zdałeś w moim małym egzaminie :) Tak jakoś przy...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pibib

Muszę nadrobić zaległości i poczytać poprzednie wpisy. Żarcik z tą obiektywnością był, chciałem sprawdzić czy jesteś... obiektywny w stosunku do siebie :) Zdałeś w moim małym egzaminie :) Tak jakoś przy piwku mi się fajnie pisze ;)
Co do Pani Prezes... No dała ciała u Was. Z moim Tarnówkiem też, ale na jej miejscu też by mi szajba odbiła. Ma pecha biedna squaw i wyraźnie sobie nie radzi z tym. Typowy przykład: tonący brzytwy się chwyta, tylko zapomniała że tonąc łapie wszystko i wciąga razem z sobą pod wodę. Chodzi mi tu o żużel ogólnie. Na derby z Rzeszowem przychodzi mnóstwo ludzi, którzy pierwszy raz lub rzadko chodzą na haś. I jakby dowiedzieli się, że na tym meczu to był taki pic, że jeździli żużlowcy i udawali że walczą a wszystko i tak można po meczu zweryfikować... no to by se pomyśleli... :)

Co do gwiazdorów... Jakby prezesi ich nie rozpieszczali, to Oni też by nie gwiazdorzyli. Druga sprawa, odróżnijmy gwiazdy od gwiazdeczek! Akurat na Tomka warto wydać kase, zwróci się bo to facet rozpoznawalny nawet w miastach bez żużla - tu chodzi mi o sponsorów. Pawliccy też gwiazdorzyli z tego co pamiętam ;) Trzecia rzecz, to chyba rola trenera/menago jak ukrócić takie zapędy. W Tarnowie ewidentnie nie radził sobie z tym M.Wardzała - lubiany trener, ale nie miał wpływu takiego jak ma Cieślak. Cieślak powiedział: mam w du..e kto na jakim torze chce jechać, mam w d..ie kto chce być prowadzącym pare :) Ale On ma respekt i może sobie powiedzieć że ma w dupie jeżdżenie w lewo i trza jechać w prawo! Pewno by najpierw wyjechali, a później zawrócili idopytali się czy dobrze usłyszeli :) - to też żarcik ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [5 komentarzy tej dyskusji]

Nie chodziło mi w tym przypadku faktycznie o obiektywizm, czasami trzeba i jego odłożyć na bok i napisać coś na loozie :) W kilku poprzednich blogach starałem się zachować więcej obiektywizmu, teraz chciałem...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Walczące Byki

W pewnym sensie... To raczej nie było tajemnicą, że mają jaja, w końcu w rubryce "płeć" wszyscy mają zgodnie napisane tak samo :)
A całkiem serio - to nie tylko nasi juniorzy, w lidze szwedzkiej też ostatnio ciężko znaleźć kolejkę bez problemów z pogodą, w angielskiej tory też do łatwych nie należą, tylko jest jedna różnica: tam nie ma, że jakiś wielki Gollob albo inna gwiazdeczka. Tam albo chcesz się bawić i cieszyć speedwayem za taką gotówkę, jaką ma do dyspozycji klub i na takich warunkach, jakie stworzy ich liga, albo "AUF WIEDERSEHEN!". A nasi nie dość, że przepłacają, to jeszcze spełniają wszelkie zachcianki gwiazdeczek, byle tylko nie odeszli... Niech się wszyscy stukną w głowę, żaden z nich nie odejdzie, byle tylko zarobić kasiorę w lidze, doskonale było to widać w 2012 po obsadzie GP, gdy w Ekstralidze był przepis o 1 zawodniku z GP!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [5 komentarzy tej dyskusji]

A ja Ci odpowiem w inny sposób..Po wczorajszych zawodach młodzieżowych w Gorzowie stwierdziłam ,że nasi wszyscy juniorzy..(ze wszystkich klubów)mają jaja..:))Nie dość,że spadł deszcz..ba to była ulewa,to...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
asia

A ja Ci odpowiem w inny sposób..Po wczorajszych zawodach młodzieżowych w Gorzowie stwierdziłam ,że nasi wszyscy juniorzy..(ze wszystkich klubów)mają jaja..:))Nie dość,że spadł deszcz..ba to była ulewa,to chłopaki zdecydowali się przeczekać deszcz,naprawę toru,co trwało długo..i jechali dalej.A po co..po to ,żeby dokończyć zawody.Żaden z nich nie marudził na tor..jechali na takim, jaki udało się przygotować, po naprawdę ogromnej ulewie.Dla nich brawa ..i to wielkie.A niektóre gwiazdeczki niech biorą z nich przykład.Pozdrawiam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [5 komentarzy tej dyskusji]

Nie chodziło mi w tym przypadku faktycznie o obiektywizm, czasami trzeba i jego odłożyć na bok i napisać coś na loozie :) W kilku poprzednich blogach starałem się zachować więcej obiektywizmu, teraz chciałem...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Walczące Byki

Nie chodziło mi w tym przypadku faktycznie o obiektywizm, czasami trzeba i jego odłożyć na bok i napisać coś na loozie :)
W kilku poprzednich blogach starałem się zachować więcej obiektywizmu, teraz chciałem trochę odpocząć :)
A tor... No nie był łatwy, ale jak znam Józka, to on zrobił faktycznie wszystko, aby po tych ulewach tor doprowadzić do stanu używalności, facet od samego rana pracuje, bronuje tor z myślą m.in. o gościach, którzy jadą wiele kilometrów na mecz, także o kibicach, głównie dzieciach, bo były przygotowane atrakcje związane z Dniem Dziecka, a cały wysiłek idzie na marne... Szkoda mi go, bo nieźle bym się wkurzył na jego miejscu, gdybym zmarnował jakieś 10-11h, sędzia i komisarz zaakceptowali tor, a później pewnej pani myśl łatwej wygranej przy zielonym stoliku odebrał rozum i ducha sportu w jej poczynaniach nie było, tak to wygląda z mojej perspektywy. Trafiła się okazja do walkowera, to próbowała ją wykorzystać. Nie rozumiem, po co nasi się trudzili w Gorzowie i walczyli, wszyscy zgodnie twierdzą, że tam tor był w wiele gorszym stanie. I tutaj nie staram się zachować obiektywizmu, to w pełni subiektywna opinia i można się z nią zgodzić lub nie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [5 komentarzy tej dyskusji]

Wyobraźni Ci faktycznie nie można odmówić :)) Ale z bezstronnością już trochę gorzej, chyba że miał to być artykuł głównie do śmiania się. Chodzi mi o to, że tor u Was faktycznie był taki że coś z nim...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Apator Fan

My mecz na pocztku sezonu dostalismy w dupe-choc jak mnie pamiec nie myli ta roznica zrobila sie w koncówce,bo mecz juz byl w plecy

Nie nie od poczatku dostawaliscie baty.Co chwila 5-1 pod koniec troche sie wynik zmniejszył bo wygraliscie bieg 14 5-1.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [24 komentarze tej dyskusji]

zobaczymy kto na kogo trafi. wy raczej na czewe...wiec jak w tym roku dojdzie do dwumeczu to o braz...bo medaliki jada coraz lepiej-i to oni beda faworytem dwumeczu. To jak sie czujecie w tarnowie-po...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pibib

Wyobraźni Ci faktycznie nie można odmówić :)) Ale z bezstronnością już trochę gorzej, chyba że miał to być artykuł głównie do śmiania się. Chodzi mi o to, że tor u Was faktycznie był taki że coś z nim należało zrobić. A że zaszło to wszystko za daleko, to faktycznie już pusty śmiech na pełnej sali ;)
Pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

ostatnia odpowiedź: 15 sierpnia 2013 [5 komentarzy tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Walczące Byki

Zaraz jadę do mojego rolniczego zakładu trochę sobie zarobić pieniędzy :>
A rolnictwo to jakaś Twoja bolączka? Boli Cię to? Jakiś rolnik wykastrował Ci ojca? Nie dostałeś się do szkoły rolniczej? Co to za uraz?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [1 komentarz tej dyskusji]

Małorolni z Leszna znów się produkują. Po dopłaty bezpośrednie, a nie tracić energię na bzdurne paszkwile w Internecie!

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Walczące Byki

Liczę na to, że tak właśnie będzie. Chociaż nie wierzę, że ktoś mógłby zamknąć Stępniewskiego za robienie z Ekstraligi swojego prywatnego podwórka, w którym jest miejsce na prywatne porachunki sprzed lat, do czegoś przypominającego łagry.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [24 komentarze tej dyskusji]

więc wiecie z kim nie wolno pogrywać następnym razem zastanowicie się na kogo rękę podnosicie bo może uschnąć wszystkie rachunki zostaną wyrównane prędzej czy później POZDRAWIAM PS. GRATULUJĘ BUJNEJ WYOBRAŹNI...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
czerwiec74

więc wiecie z kim nie wolno pogrywać następnym razem zastanowicie się na kogo rękę podnosicie bo może uschnąć wszystkie rachunki zostaną wyrównane prędzej czy później POZDRAWIAM PS. GRATULUJĘ BUJNEJ WYOBRAŹNI

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)

komentarz jest odpowiedzią na: [24 komentarze tej dyskusji]

No właśnie ja mam wrażenie, że te kary są od was. 2 0 1 1

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
elvis

zobaczymy kto na kogo trafi.
wy raczej na czewe...wiec jak w tym roku dojdzie do dwumeczu to o braz...bo medaliki jada coraz lepiej-i to oni beda faworytem dwumeczu.
To jak sie czujecie w tarnowie-po raz nasty powtórze:) zobaczymy...wiele zalezy czy ten mecz jeszcze bedzie o czyms decydowal-i czy cieslak bedzie chcial go wygrac wyskoko,czy nie.(taka zrobi nawierzchnie w tym dniu,bo w razie dwumeczu...bylibyscie juz spasowani)
My mecz na pocztku sezonu dostalismy w dupe-choc jak mnie pamiec nie myli ta roznica zrobila sie w koncówce,bo mecz juz byl w plecy...dobrze ze bonus teraz o niczym nie decyduje(w naszym przypadku)wystarcza 2 punkty.
Co do saletry-narazie wielki znak zapytania i nic wiecej-czas pokaze co ujedzie.
A na temat pawla sie nie bede powtarzal-nastepny sezon pokaze czy idzie sladem janowskiego pawlickiego czy dudka...
a jak pojedzie w tarnowie to sie okaze-moze zrobic jak zmarzlik na juniorskich zawodach komplecik z rekordem toru-lub jak na lidze 3 punkty.No i jak juz mowilem jedzie bo ma na czym-silniki od saletry zdechna i zaczyna sie pod górke...nie wiem czy widzisz ze góruje nad zawodnikami wyprzedzanymi szybkoscia motora...bo starty przegrywa.Czas pokaze jak bedzie z chlopakiem-oby byl to kolejny dobry polski juznior.Bo mamy ich juz niewielu...za rok bedzie ich an mśj ze 3.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)

komentarz jest odpowiedzią na: [24 komentarze tej dyskusji]

Nie spotkamy się w PO raczej chociaz kto wie.Bardzo bym chciał takiego dwumeczu bo jestescie dla nas duzo łatwiejszym rywalem niz Czewa i Falubaz.Swietnie sie czujemy w Tarnowie a w Toruniu dostaliscie...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Walczące Byki

11 godzin temu byłem zalogowany. Ten komentarz napisałeś 8 godzin temu. Jakim cudem miałbym to zrobić? Przecież to musiało być około północy, a ja około 22 wyłączyłem komputer... Więc?
Nigdy do tej pory nie musiałem kasować wpisów nikogo pod moimi blogami, zdjęciami, ani na tablicy. Zrobiłbym to tylko wtedy, gdyby ktoś zaczął obrażać innych i mocno z tym przesadzał.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [1 komentarz tej dyskusji]

o widzę ze nie wolno nic pisac na twoim blogu:) to bylo klka zdań do kolegi z torunia,no ale Ciebie musi bolec co innego...skoro kasujesz taki post.

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Apator Fan

Nie spotkamy się w PO raczej chociaz kto wie.Bardzo bym chciał takiego dwumeczu bo jestescie dla nas duzo łatwiejszym rywalem niz Czewa i Falubaz.Swietnie sie czujemy w Tarnowie a w Toruniu dostaliscie mega baty .Powiesz,ze był Holder wtedy.Ok ale Przedpełski robił wtedy kilka pkt a nie nascie.Do tego bedzie z/z za Chrisa albo Ryan w dobrej formie .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [24 komentarze tej dyskusji]

moze i ma ten stadion,czy najwiecej kasy? sponsor możny-ale przenacza okreslana sume-i pewnie jest to okolica polowy waszego stanu posiadania... Wiec zobaczymy jakie cuda sponsor wymysli jak juz nie bedzie...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
MarcinSTALG

To byl żartem :). Tego bym się nie spodziewał ale gorzowskiej szkoly zuzla to nie ma.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [4 komentarze tej dyskusji]

Urodził się w Gorzowie, studiował później w Toruniu, prezesem Unibaxu został w wieku 26 lat, w 2006 roku. Czytam właśnie na jego temat na stronce speedway hg. Wpisując "speedway hg Stępniewski" w wyszukiwarkę,...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
elvis

moze i ma ten stadion,czy najwiecej kasy?
sponsor możny-ale przenacza okreslana sume-i pewnie jest to okolica polowy waszego stanu posiadania...
Wiec zobaczymy jakie cuda sponsor wymysli jak juz nie bedzie kagańca za rok.
Na koniec lekcja-jak to bywa ostatnio:) pieniadze to nie wszystko...zwlaszcza w tym sporcie...mega sklady,faworyci czesto nie zdobywaja zlota-wiesz to z autopsji mimo mlodego wieku.
W tym roku moze byc bardzo podobnie...co roku na zloto musi sie poukladac wiele klocków...Powiedz mi jak tam humor po meczu w lesznie dopisywał-przeciez kopiujac mysli nighta na forum....nas juz nie ma:) wakacje i inne brednie.Obyś za jakis czas nie mail miny jak rok temu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)

komentarz jest odpowiedzią na: [24 komentarze tej dyskusji]

Widac jak wszystkich boli to,ze Torun ma swietna druzyne najlepszy stadion i najwiecej kasy.

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Alain

Odbywa się całosezonowa zemsta twojego klubu na klubie z Leszna. Gdy tylko na fotelu prezesa ekstraligi zasiadł człowiek Unibaxu, zaczęła się narastająca Vendetta. Ja pamiętam tamten półfinał i dlatego nawet potrafię to zrozumieć. Ty natomiast szukasz głupszych od siebie i idziesz w zaparte. Taka prawda.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [24 komentarze tej dyskusji]

Ma ale przeciez my nie mamy nic wspolnego z tymi karami.I mam pytanie moze w koncu sie dowiem.Jakie konkretnie osoby głosowały za wyborem Stepnia na prezesa.Wiesz moze?

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Walczące Byki

Urodził się w Gorzowie, studiował później w Toruniu, prezesem Unibaxu został w wieku 26 lat, w 2006 roku. Czytam właśnie na jego temat na stronce speedway hg. Wpisując "speedway hg Stępniewski" w wyszukiwarkę, z pewnością wyskoczy Ci ten sam wynik, który pojawił się u mnie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [4 komentarze tej dyskusji]

A może Stępień ma korzenia z zielonej góry ?

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Walczące Byki

Właśnie włączyłem. W sumie, to zapomniałem o magazynie :P. Mówili o IME, dalej o GP Challenge. Następnie o oświadczeniu Jądera + wywiad z nim. Wywiad z Klaudią po treningu w Lesznie :P. Stwierdziła, że mamy na torze koleiny, ale dzielna baba, mówi, że daje radę :D.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [24 komentarze tej dyskusji]

Kolego proszę posłuchaj Magazyn Żużlowy i powiedz co było.

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
W38-UL
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Walczące Byki

Nie wiem dokładnie, nie wgłębiałem się w szczegóły. Z mojego punktu widzenia wygląda to tak:
Kiedyś Ekstraligą rządzili prezesi. Rok temu PZM, czy coś tam innego, jakoś przegłosowało albo wykupiło możliwość, żeby odebrać im prawo głosu i żeby sami mogli sterować Ekstraligą. Zwołali nowy zarząd, tę ekipę "12 wspaniałych" do stworzenia nowego ("krótszego") regulaminu, a na miejsce prezesa, z niejasnych przyczyn, wybrali Stępniewskiego. Aż boję się domyślać, co mogło decydować o takim wyborze prezesa. Ale już wolałbym Komarnickiego, bo chociaż byłaby możliwość jechać na normalnych torach, tak jak jeżdżą w Anglii i Szwecji :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [24 komentarze tej dyskusji]

Ma ale przeciez my nie mamy nic wspolnego z tymi karami.I mam pytanie moze w koncu sie dowiem.Jakie konkretnie osoby głosowały za wyborem Stepnia na prezesa.Wiesz moze?

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Walczące Byki

Koldi, doświadczony zawodnik, a miał problem z utrzymaniem na drugi sezon tak wysokiej formy w Lesznie, gdy oczekiwania wobec niego wzrosły. Vaculik, zawodnik GP, spekulowałem o tym już przed sezonem: rok temu bez presji, druga linia w drużynach, rezerwowy GP, jeździł na loozie. Pisałem, że ten rok może mieć gorszy i tak jest, bo wzrosły oczekiwania, teraz miał być już liderem w drużynach i zawodnikiem walczącym o byt w GP.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [11 komentarzy tej dyskusji]

ieszczek też rok temu całkiem ładnie jeździł, Adamczewski miał 2 dobre sezony, nawet Pulczyński lepiej się zapowiadał... Troche przesadzasz.Zaden z nich nie miał tylu tak swietnych spotkan i to na wyjezdzie...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Apator Fan

Ma ale przeciez my nie mamy nic wspolnego z tymi karami.I mam pytanie moze w koncu sie dowiem.Jakie konkretnie osoby głosowały za wyborem Stepnia na prezesa.Wiesz moze?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)

komentarz jest odpowiedzią na: [24 komentarze tej dyskusji]

Wiem to. Ale jeszcze rok temu był prezesem Waszego klubu, ma tam nadal swoich znajomych.

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Apator Fan

ieszczek też rok temu całkiem ładnie jeździł, Adamczewski miał 2 dobre sezony, nawet Pulczyński lepiej się zapowiadał...


Troche przesadzasz.Zaden z nich nie miał tylu tak swietnych spotkan i to na wyjezdzie a juz na pewno nie w pierwszym tak naprawde swoim sezonie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [11 komentarzy tej dyskusji]

Piotr to jeszcze krok za Patrykiem, bo Patryk jest bardziej regularny. A Pawła klasyfikować będzie można w drugim albo trzecim sezonie startów, Pieszczek też rok temu całkiem ładnie jeździł, Adamczewski...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Apator Fan
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Walczące Byki

Akurat mój blog to nie atak na Toruń, ale na działania Ekstraligi, natomiast jej prezesem jest były prezes Unibaxu, który naszego klubu nie lubi, a do Waszego czuje sentyment i ma tam znajomych. Dopóki on będzie na czele Ekstraligi, nic w tym zakresie się nie zmieni, to nie jest człowiek obiektywny. Daj Komarnickiemu sędziować mecz Stal-Falubaz, przerwie każdy wygrany start Hampela, bo uzna, że lotny, wykluczy rywali jak kogoś przewróci Zmarzlik, bo po co się pchali i tak dalej...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)

komentarz jest odpowiedzią na: [24 komentarze tej dyskusji]

Na nas jest nagonka bo co roku walczymy o medale,mamy duzo kasy i swietny stadion.Kurcze wchodze tutaj na Twój post i co chwile atak na Torun.No ile mozna.

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Walczące Byki

Piotr to jeszcze krok za Patrykiem, bo Patryk jest bardziej regularny. A Pawła klasyfikować będzie można w drugim albo trzecim sezonie startów, Pieszczek też rok temu całkiem ładnie jeździł, Adamczewski miał 2 dobre sezony, nawet Pulczyński lepiej się zapowiadał... Z oceną juniorów zawsze ciężko i warto poczekać kilka sezonów.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)

komentarz jest odpowiedzią na: [11 komentarzy tej dyskusji]

Oczywiście to, że w tym sezonie Dudek ma wyższą średnią, nie czyni go jeszcze lepszym zawodnikiem, bo moim zdaniem, Darcy jest o krok, może nawet półtora, przed Patrykiem, który musi przede wszystkim...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Apator Fan

Na nas jest nagonka bo co roku walczymy o medale,mamy duzo kasy i swietny stadion.Kurcze wchodze tutaj na Twój post i co chwile atak na Torun.No ile mozna.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)

komentarz jest odpowiedzią na: [24 komentarze tej dyskusji]

Nagonka jest na każdego po trochu. W tym roku nie ma nagonki na Wrocław i Częstochowę, oprócz nich - na każdego. Tarnów finanse przed sezonem, Leszno tor z 2011, Toruń za całokształt, nagonce za Falubaz...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Apator Fan

Oczywiście to, że w tym sezonie Dudek ma wyższą średnią, nie czyni go jeszcze lepszym zawodnikiem, bo moim zdaniem, Darcy jest o krok, może nawet półtora, przed Patrykiem, który musi przede wszystkim poznać smak GP, zanim stanie się żużlowcem kompletnym.


Dokładnie i to samo dotyczy Pawła Przedpełskiego.Tez jeszcze nie jest na poziomie takim jak Dudek czy Piotr Pawlicki.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [11 komentarzy tej dyskusji]

Przecież podane poniżej średnie to najbardziej aktualna statystyka, w której lepszy wynik osiągnął Dudek :D Nie ma bardziej aktualnej statystyki. Oczywiście to, że w tym sezonie Dudek ma wyższą średnią,...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Walczące Byki

"świetnie obrazuje sytuację jaka dzieje się aktualnie w Polskim żużlu"
Nie zgodzę się z Tobą. W Polsce nie ma już żużla :P. Te resztki starego sportu to zgnilizna, która nadal się rozpada, a tradycjonaliści, którzy byli przyzwyczajeni do chodzenia co niedzielę na mecze, nadal się łudzą i nie dopuszczają do siebie myśli o upadku tego niegdyś pięknego sportu :P
Przez szacunek do historii żużla i ludzi, którzy ją tworzyli, tego dzisiejszego czegoś nie wypada nam nazywać żużlem, bo wtedy obrażamy prawdziwych żużlowców, którzy jeszcze niedawno ścigali się na światowych torach.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)

komentarz jest odpowiedzią na: [2 komentarze tej dyskusji]

Artykuł napisany w formie żartów ale świetnie obrazuje sytuację jaka dzieje się aktualnie w Polskim żużlu.Polska to chory kraj gdzie panują tylko układy.Z roku na rok coraz głupsze przepisy.Niech władze...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Walczące Byki

Nagonka jest na każdego po trochu. W tym roku nie ma nagonki na Wrocław i Częstochowę, oprócz nich - na każdego. Tarnów finanse przed sezonem, Leszno tor z 2011, Toruń za całokształt, nagonce za Falubaz przewodniczysz Ty, Gorzów finanse, Gniezno i Bydgoszcz za słabą postawę, Rzeszów za szopki Półtorakowej.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)

komentarz jest odpowiedzią na: [24 komentarze tej dyskusji]

Nagonka to jest na nas od dłuzszego czasu tutaj na forum ...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Walczące Byki

Przecież podane poniżej średnie to najbardziej aktualna statystyka, w której lepszy wynik osiągnął Dudek :D
Nie ma bardziej aktualnej statystyki. Oczywiście to, że w tym sezonie Dudek ma wyższą średnią, nie czyni go jeszcze lepszym zawodnikiem, bo moim zdaniem, Darcy jest o krok, może nawet półtora, przed Patrykiem, który musi przede wszystkim poznać smak GP, zanim stanie się żużlowcem kompletnym.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)

komentarz jest odpowiedzią na: [11 komentarzy tej dyskusji]

Mowie o postawie na torze a nie poza.

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.