Świeża krew: JUŻ TAM OJCIEC DO SWEJ BASI...

autor: You Dash | 2014-10-05, 23:23 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
... mówi zapłakany.
Słuchaj jeno, pono nasi
biją w tarabany.
------------------------------------------------------------------
Tak, Ekstraliga biła w tarabany.
Nieco ponad 365 dni temu mieliśmy obraz nędzy, kłótni i przepychanek. Unibax przyjechał do Zielonej Góry na finał, aby zostawić oświadczenie, że nie weźmie w nim udziału. W sezonie 2013 mieliśmy też między innymi mecz na 75-0.
Krótko: skandal gonił skandal.
Przychodzi sezon 2014 i znowu wygląda to nieciekawie. Składy oszczędnościowe, mecz na 74-16, sprawa z dopingiem Patryka Dudka, w półfinałach jednym zależy trochę za bardzo na przygotowaniu toru na mecz, innym trochę za mało.
Ja pamiętam Stal z sezonu 2011, gdy w składzie z Tomaszem Gollobem, nie chciała jechać u nas dwukrotnie po opadach deszczu, rurkę do wbijania w tor Czesława Czernickiego, jego tysiącu szpiegów rozstawionych po całej Polsce, którzy informowali go o wszystkim, co dzieje się na torze 48 godzin przed meczem.
I tak w końcu, po tych wszystkich przepychankach, mamy w play-offach jeden dwumecz, gdzie nie ma żadnych kontrowersji. Może i tory są trudne, gdzieś pojawiają się dziury, ale TO JEST ŻUŻEL. Świeża krew: Zmarzlik, Cyfer, Pawliccy, Sundstroem, Michelsen, Musielak, Skórnicki jako menadżer, Kasprzak jako walczący o medale GP, Pedersen jako nierozpieszczany przez wszystkich dookoła - wszyscy odgrywają "nowe, świeże" role w polskim speedwayu. To wszystko w połączeniu z ambicją Grzesia Zengoty oraz zagranicznymi zawodnikami Bjerre i Zagarem, z wychowankiem Unii Balińskim, dało nam nareszcie prawdziwą wisienkę na torcie.
46-44, 49-41.
Wynik bez kłótni o tor, bez wzajemnego oskarżania się, bez gdybania.
Tak wygląda walka najlepszych. Najlepszych obecnie KLUBÓW ŻUŻLOWYCH NA ŚWIECIE! Nie boję się tego napisać, to są najlepsze żużlowo (w sensie sportowym) kluby na świecie! I może nie zgadzać się wielce bogaty Toruń, magiczna Zielona Góra (sory za przytyki), mogą nie zgadzać się mocarze Cieślaka z rundy zasadniczej (sorry again), ale TAK TO WŁAŚNIE WYGLĄDA!
Nie ma, że gdyby nie dziura w drugim łuku. Jest pełen gaz i cześć, widzimy się na mecie. Wielka feta w Gorzowie po 31 latach, wielki sukces dla Leszna, w którym mieszka 65 tysięcy ludzi, dla najmniejszego ośrodka żużlowego w Ekstralidze.
Stal Gorzów i Fogo Unia Leszno.
Najwięksi wygrani pod każdym względem.
- frekwencja,
- wynik sportowy,
- finanse (dochód za rok 2014),
- walka do końca o spełnienie marzeń,
- trener z korzeniami w swoim klubie,
- wychowankowie w formacji juniorskiej.
I nie ma, że boli. Ten dwumecz był najlepszym SPORTOWO dwumeczem być może od kilku sezonów w Ekstralidze. Zero płaczu, tylko ŻUŻEL dla PRAWDZIWYCH FACETÓW (a na widowni również pięknych fanek).
I nie było składów oszczędnościowych, nie było ucieczki, walkowera, nie było gadania, że tor komuś nie odpowiadał. Naturalnie, było opowiadanie o problemach, jak np. nowa sytuacja związana z dopasowaniem się, gdy mecz o innej porze, gdy inne ciśnienie, inna temperatura, ale to NATURALNE! Nie było płaczu, że przez koleiny nie da się przejechać, nie było markowanych upadków, jak Strzelca, a następnie oczekiwania na karetkę i przekonywania jury, że nie da się jechać. Nie było lania do 30 i lepiej, ani gorzowian, ani leszczynian.
A przypomnę, Stal jechała play-offy bez Iversena!
Unia jechała play-offy z IV miejsca, skazywana na pożarcie!
I to nie my się skompromitowaliśmy, to my wygraliśmy!
Gratulacje dla Stali Gorzów, nareszcie po 31 latach wracacie na szczyt.
A dla mnie osobiście i tak najlepszym klubem jest Unia Leszno, tak było, tak jest i tak będzie!
DZIĘKI!
Nicki, Piter, Przemo, Tofeek, Zengi, Mikkel, Balon, Kenio, KK, Puk, Matej, Bartek, Adrian, Linus, Świder, Gapa, Sqra, panowie Paluch, Rusiecki i Zmora, JESTEŚCIE WIELCY!
Ja nie mam wątpliwości, że po takim dwumeczu nie potrzeba żadnego więcej pucharu fair-play, ani żadnej Ligi Mistrzów. Spotkały się dwie ekipy, które nie potrzebują komisarzy torów, kupnych juniorów, pomocy sędziów, aby stworzyć piękne widowisko.
BRAWO!
Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Ostatnie komentarze

Sortuj:
Pan Plush

Ale nazbierałeś od tych nikczemnych minusów! Już Ci plusuję i pamiętaj: Plusy to potęga!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [7 komentarzy tej dyskusji]

Nicki nie ma lusterek, co nie zmienia faktu, że Przedpełski, Pawliccy, czy Zmarzlik mogą się od niego tylko uczyć, 3-krotnego mistrza świata nadal jeżdżącego mamy na żużlu tylko jednego, jeszcze jednego...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
You Dash

Chyba większa ilość minusów byłaby dla mnie lepsza, wiedziałbym, że ten tekst przeczytało sporo osób :)
Generalnie o co mam się tu martwić? Że się ze mną Cysio nie zgadza? Jak on pisze kontrowersyjnie, to pół godziny się wykłóca, że ma rację, a jak mu udowodnisz, że nie, to napisze, że się droczył i nie zrozumiałeś...
Są ludzie i są pustaki, prosta zależność (to już nie o Cysiu naturalnie!). Najwięcej minusów, gdy trafisz na takich, co żyją w stadach. (np. JW, ŁW, JW, z innego stada jeszcze AG)
Wyjątkowo mnie zaskoczyłeś, że napisałeś tu dość merytorycznie, szacun, bo nie sądziłem, że się powstrzymasz.
Oczywiście, że kibicom spoza Stali i Unii się to nie będzie podobało, tego właśnie się spodziewałem. Ale jestem przekonany, że ani finał z Tarnowem, ani z ZG, ani z Toruniem - taki spokojny, że dwa zespoły po prostu jadą na tym, co gospodarze przygotują, by nie był.
Od Cieślaka 2 dni do przodu byłoby 20 strażników, żeby tylko zbyt przyczepnie nie było, Jankowski z Dobruckim i Dowhanem to już taki magiczny tercet, że tu nawet komentarza nie trzeba dawać, a i Kryjom z zarządem raczej by zrobili wszystko, żeby Stal nie jechała na torze przygotowanym pod siebie. I co, złapało kilku naszych dziury, ale to nie powód do płaczu i udawanych upadków, pojechaliśmy do końca, odebraliśmy srebro i się cieszyliśmy. Stal ma wyjątkowy spokój, bo sobie wygrali i nie muszą się użerać, że gdyby coś tam Hancock zdrowy, że coś Dudek zawieszony, a Hampel nierówny, że gdzieś Ward się upił. Pojechali, wygrali, wywalczyli złoto, wielkie gratulacje dla zawodników i zarządu. Oby w sobotę złoto IMŚ dorzucił jeszcze Krzychu Kasprzak. Swoją drogą - widziałeś go w bluzie UL ze słowami dla naszych kibiców dziś na facebooku na fanpage'u? :P
Znikam, wytypowałem u Penhala, więc raczej odpisuj na fb, bo tu raczej nie będę zaglądał przez dłuższy czas :)
PS
DAWAJCIE, DAWAJCIE, STAĆ WAS NA WIĘCEJ MINUSÓW! PRZELOGUJCIE NA WASZE INNE KONTA, ZWOŁAJCIE ZNAJOMYCH, BO JAK NA TAKIE MOCNE SŁOWA W STOSUNKU DO 3 LICZNIE REPREZENTOWANYCH KLUBÓW NA SF, TO MACIE MARNY WYNIK :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|4)

komentarz jest odpowiedzią na: [3 komentarze tej dyskusji]

Jak nie on,ale generalnie napisał bardzo kontrowersyjne rzeczy.Dlatego.

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
You Dash

Jak ktoś nie ma nic do napisania, to może lepiej uszanować, że po prostu nie pisze, zamiast miałby pisać dyrdymały?
Nie spodziewałem się nic merytorycznego, ani wielkich plusów, gdy pisałem dobrze pod adresem Leszna i Gorzowa, z jednoczesnymi przytykami w kierunku Zielonej Góry, Tarnowa i Torunia.
Ale chciałbym, żeby sobie te 3 zespoły z Częstochową zrobiły osobną Ligę Mistrzów z Pucharem Fair Play, niech się ścigają, kiedy chcą, a ja wolę oglądać ŻUŻEL z Gorzowem, Wrocławiem, Łodzią, gdy zorganizują odpowiednie zaplecze, Bydgoszczą, Gnieznem (gdy wyjdą z długów i zaczną stosować normalną politykę) i takimi zespołami, które nie kombinują, jak tu osłabić atut toru rywala, spinają się i jadą ambitnie swoje. Jak widać, w tym roku takie podejście było całkiem słuszne, skupili się na meczu i zrobili odpowiednio 42 (Sparta), 45 (Stal) i 44 (Stal), podczas gdy, w kluczowych momentach, papierowi faworyci utonęli (mecz o play-off z Toruniem, mecz o finał z Tarnowem).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)

komentarz jest odpowiedzią na: [3 komentarze tej dyskusji]

Ale Judasz nazbierałeś minusów. Szkoda, że tylko nieliczni polemizowali.

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
You Dash

Tak, u nas rok temu, gdy nam Tarnów na kontuzji Musielaka odbierał w bezpośrednim meczu play-off, wygrywając minimalnie w Lesznie, też zawodnicy gospodarzy i gości po meczu mogli czuć się, jak na pikniku, przybijać piątki z kibicami, przeszli się strefą bezpieczeństwa, rozdawali autografy, normalna atmosfera, normalni ludzie. Widać, że można, mimo, że na takich SF czasami trudno odnieść takie wrażenie.
Takie podejście do żużla, jakie zaprezentowali w tym sezonie gorzowianie, leszczynianie i wrocławianie (tak, Sparta też, zero składów oszczędnościowych, jazda na każdej nawierzchni, walka, zero spin), a mamy piękne widowiska w faktycznie najlepszej lidze świata, bez komisarzy, jury i skandali.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)

komentarz jest odpowiedzią na: [1 komentarz tej dyskusji]

Stary rewelacja! Nic dodać, nic ująć. Cóż napisać, 31 lat czekania, w moim wypadku dokładnie 21 lat od pierwszego pobytu przy Śląskiej (jeszcze wtedy to nie był stadion im. Edwarda Jancarza). Przez te...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Cysio

O mało bym zapomniał, 12 minus jest ode mnie :)
ps. Linus 15+1 w 9 startach, Dzik 16 w 10. Twój idol doopy nie urwał, nawet Linus go przebił :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Cysio

Stal Gorzów i Fogo Unia Leszno. Najwięksi wygrani pod każdym względem.
- frekwencja,


Wow, komplety widowni w meczu finałowym to rzecz zupełnie niespotykana w Ekstralidze. Szczere gratulacje ;)

- wynik sportowy


Kolejne odkrywcze stwierdzenie. Fakt, że uczestnicy finału osiągnęli najwyższy sportowy sukces to Twój niezaprzeczalny wkład w rozwój teorii walki na szlace ;D

- finanse (dochód za rok 2014)


Hmmm, nie wspominałeś już o frekwencji ?

- walka do końca o spełnienie marzeń


A nie przypadkiem do 12 biegu w rewanżu ?

- trener z korzeniami w swoim klubie,
- wychowankowie w formacji juniorskiej.


Pełna zgoda i szacunek.
..................................................................
Rozumiem że cieszysz się ze srebra. Nie dziwota. Ale zamiast naciągać fakty pod tezę, spójrz prawdzie w oczy. Na 3 biegi przed końcem dwumeczu drużyna z ZZtką zamiast lidera odprawiła Byki w pełnym składzie z kwitkiem. Więc nazywanie tego "najlepszym SPORTOWO dwumeczem być może od kilku sezonów w Ekstralidze" jak dla mnie niczym nie różni się od "moralnego mistrza" Cieślaka.
Ale czego się spodziewać po Laiku ;DDD

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Jedi

Stary rewelacja! Nic dodać, nic ująć. Cóż napisać, 31 lat czekania, w moim wypadku dokładnie 21 lat od pierwszego pobytu przy Śląskiej (jeszcze wtedy to nie był stadion im. Edwarda Jancarza). Przez te 21 lat mnóstwo zwątpień, mnóstwo upokorzeń jak choćby sezon 2002, ale co najważniejsze - zawsze, ale to zawsze byłem na stadionie nawet w tych najgorszych chwilach. Pamiętam jak dziś srebro 1997, pamiętam brąz 2000, potem brąz 2011 i srebro 2012. Te złoto jest takim ukoronowaniem także mojej 21 letniej "kariery" kibica Staleczki hehehe. Jestem dumny i szczęśliwy - Stal, choć nie była faworytem jest na tronie i nic tego nie zmieni! :) Szacun dla was, wasze chłopaki po dekoracji przechodzili wokół toru, pięknie się kłaniali i dziękowali nam za doping i atmosferę (tutaj pierwsze skrzypce grał Zengi i Przemo). Nawet Michelsen z Nikodemem poszedł tak jak nasi i przybijał piątki z naszymi kibicami. Unia Leszno - szacunek! Wielkie gratulacje za walkę i za srebrny medal to też piękny sukces. To co wczoraj pokazaliśmy - to był kawał pięknego żużla.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|3)

ostatnia odpowiedź: 7 października 2014 [1 komentarz tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Apator Fan

No ja jutro kocioł.Od rana do wieczora na uczelni,muszę tez dziekanat odwiedzic.Dobranoc.Ps.ZDrowiej szybko.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [11 komentarzy tej dyskusji]

Czy jutro, to się okaże. Sezon zakończony, zostało typowanie u Penhala, więc jeszcze co najmniej raz w tym roku się tu pojawię :) A jutro mam taki plan, że od rana trochę załatwiania, pociąg, zajęcia...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
You Dash

Czy jutro, to się okaże.
Sezon zakończony, zostało typowanie u Penhala, więc jeszcze co najmniej raz w tym roku się tu pojawię :)
A jutro mam taki plan, że od rana trochę załatwiania, pociąg, zajęcia do 17, pewnie jakiś obiad i prawdopodobnie jakaś kima po obiedzie, bo nadal jestem chory i nic lepiej od 3-4 dni, więc może nie będę za bardzo siedział jutro nawet na fb.
Dobranoc.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|7)

komentarz jest odpowiedzią na: [11 komentarzy tej dyskusji]

Jutro pogadamy w kazdym razie.Na razie.

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
You Dash

No nie, bo w I rundzie play-off to nam 3 zawodników brakowało, przegraliśmy 2 mecze i szczęście, że nie daliśmy się rozbić do 30 albo lepiej, bo byśmy nawet do półfinału nie weszli przez te kontuzje, gdyby nie klęska Rzeszowa z Falubazem i walkower Wrocławia z Wami. Weszliśmy na małe punkty do półfinału wtedy, później chyba były 3 albo 4 tygodnie przerwy i się trochę nasi podleczyli.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|7)

komentarz jest odpowiedzią na: [11 komentarzy tej dyskusji]

Rozbita kontuzjami Unia 2011 tylko w RZ.Pamietaj.

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Apator Fan
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Apator Fan
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
You Dash

I jeszcze jedno.
Może mi napiszesz, że nie było warto Stali Gorzów walczyć o miejsce w tabeli rundy zasadniczej, aby w przypadku, gdyby Tarnów odpadł w półfinale, mieć rewanż finału i odbiór medali u siebie?
Taka feta po 31 latach, ale to wszystko na swoim torze.
Gigantyczny zysk i wielka sprawa dla kibiców.
Smakowałoby, gdyby odebrali taki tytuł w Lesznie, Tarnowie, czy Toruniu, ale nigdzie złoto nie smakuje lepiej, niż u siebie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|8)

komentarz jest odpowiedzią na: [11 komentarzy tej dyskusji]

Hehe tutaj się zgodzę .Masz plusa ;D

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
You Dash

Zobacz też na drugą stronę medalu:
Widziałeś reakcję Leszna na srebro? Słyszałeś Adama w studio? Braci Pawlickich, Grzecha Zengotę, Damiana Balińskiego? Widziałeś kibiców w sektorze gości, Piotra bawiącego się z nimi, zespół na podium cieszący się ze SREBRA i skaczący razem z kibicami, a później klaszczący gorzowianom, gdy podnosili puchar?
Moje pytanie: gdzie to było rok temu?
Dwa lata temu też Gorzów, mając +5 z pierwszego meczu i te 29 lat czekania, był trochę zawiedziony.
Ostatnie takie obrazki, gdzie srebrny medalista faktycznie bardzo się z tego srebra cieszył, to rozbita kontuzjami Unia 2011 i fatalny z początku sezonu Falubaz 2010. W 2009 wielkiej radości ze srebra nie okazywaliście, 2008 u nas radość była, bo to był drugi finał z rzędu, gdzie wcześniej kilka lat pod rząd nie było mowy o medalu, a wręcz kilkanaście z jednym wyjątkiem (2002). Wcześniejszych emocji przeżywanych przez wicemistrzów Polski nie pamiętam z oczywistych względów, aczkolwiek domyślam się, że w 2007 srebro Waszym szczytem marzeń nie było.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|7)

komentarz jest odpowiedzią na: [11 komentarzy tej dyskusji]

Hehe tutaj się zgodzę .Masz plusa ;D

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
You Dash

Jasne, że nie mam pretensji do Miedziaka, że ostro pojechał.
Jednak wydaje mi się, że jeżeli w dwumeczu Stal-Unia takich sytuacji nie było, to tylko lepiej dla widowiska, że potrafili pojechać ostro, szanując też kości rywali :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)

komentarz jest odpowiedzią na: [1 komentarz tej dyskusji]

Z tymi lusterkami to można sobie gadać. Miedziński nie faulował Sajfutdinowa, ale palnął głupi tekst w wywiadzie i dzisiaj mamy wielkie halo, że wypowiedział się jak bufon. Ok, zrobił to, ale ta najważniejsza...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
You Dash

Najlepszy pod takim względem, że nie było kontrowersji, wielkiej napinki i wielkich hejtów, czyli tego, co kochasz najbardziej :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|5)

komentarz jest odpowiedzią na: [11 komentarzy tej dyskusji]

Zbłaznic sie nie zbłazniła,ale jednak Gorzow dosyc pewnie zgarnał złoto.Po prostu nie zgodze sie z tym,ze to najlepszy dwumecz w PO od lat.Jak dla mnie to był co najwyzej dobry dwumecz.

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Apator Fan

Zbłaznic sie nie zbłazniła,ale jednak Gorzow dosyc pewnie zgarnał złoto.Po prostu nie zgodze sie z tym,ze to najlepszy dwumecz w PO od lat.Jak dla mnie to był co najwyzej dobry dwumecz.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [11 komentarzy tej dyskusji]

Dwumecz zakończony wynikiem 93-87, nawet, jeżeli Stal nie musiała walczyć do końca, to za 10 lat, patrząc w historię, będę wiedział, że moja drużyna się nie zbłaźniła w finałach 2014, że w play-off wygrała...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Hockley

Z tymi lusterkami to można sobie gadać. Miedziński nie faulował Sajfutdinowa, ale palnął głupi tekst w wywiadzie i dzisiaj mamy wielkie halo, że wypowiedział się jak bufon. Ok, zrobił to, ale ta najważniejsza kwestia, czyli crash? Nie dajmy się zwariować. Mam nadzieję, że nie pijesz do tej sytuacji torowej.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

ostatnia odpowiedź: 5 października 2014 [1 komentarz tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
You Dash

Nicki nie ma lusterek, co nie zmienia faktu, że Przedpełski, Pawliccy, czy Zmarzlik mogą się od niego tylko uczyć, 3-krotnego mistrza świata nadal jeżdżącego mamy na żużlu tylko jednego, jeszcze jednego możemy mieć w przyszłym tygodniu, chociaż życzę bardzo serdecznie Krzychowi Kasprzakowi, aby jednak wygarnął Gregowi to złoto w ostatniej chwili :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|8)

komentarz jest odpowiedzią na: [7 komentarzy tej dyskusji]

Chodzi o poziom torowy,nie wydarzenia pozasportowe.Lusterek to nie ma Nicki.

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
You Dash

Dwumecz zakończony wynikiem 93-87, nawet, jeżeli Stal nie musiała walczyć do końca, to za 10 lat, patrząc w historię, będę wiedział, że moja drużyna się nie zbłaźniła w finałach 2014, że w play-off wygrała 3 mecze, że w przegranym miała 41 punktów, a nie np. 27, co jednak odchodzącemu mistrzowi Polski i zespołowi z aspiracjami do finału, dwukrotnie w play-offach, nie przystoi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|6)

komentarz jest odpowiedzią na: [11 komentarzy tej dyskusji]

Ps.Wiem,ze chodzi Ci o brak afer,ale dla mnie najlepszy dwumecz pod wzgledem sportowym to taki dwumecz gdzie było na styk i najwiecej emocji torowych.W tegorocznym finale praktycznie po paru biegach w...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
You Dash

Jasne, że masz inne zdanie, kibicujesz Unibaxowi, a jak po 9 miesiącach od wydania wyroku się okazało, to my skorzystaliśmy ostatecznie najbardziej na karze dla Was. Bardzo mi przykro, że Was w play-off nie było, co od początku sezonu sugerowałem, że PO stworzone z Unii Leszno, Gorzowa, Falubazu i Unibaxu byłoby dla mnie najlepszym. Tak się niestety nie stało. Już przed play-off sugerowałem, że w PO będę za Unią lub Unibaxem (zależy kto wejdzie) i Stalą. Sprawdziło się, że w finale faktycznie te kluby, których chciałem, się spotkały i to jest piękne.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|6)

komentarz jest odpowiedzią na: [3 komentarze tej dyskusji]

Oczywiscie,ze nie wzieło sie z niczego,ale nie zmienia to faktu,ze nie jestescie tak mocni jak pokazuje to miejsce na koniec sezonu.Wiem,ze sie nie zgodzisz,ale ja tez zdania nie zmienie.

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Apator Fan

Ps.Wiem,ze chodzi Ci o brak afer,ale dla mnie najlepszy dwumecz pod wzgledem sportowym to taki dwumecz gdzie było na styk i najwiecej emocji torowych.W tegorocznym finale praktycznie po paru biegach w Gorzowie było jasne kto bedzie miał złoto.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

ostatnia odpowiedź: 6 października 2014 [11 komentarzy tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Apator Fan

Oczywiscie,ze nie wzieło sie z niczego,ale nie zmienia to faktu,ze nie jestescie tak mocni jak pokazuje to miejsce na koniec sezonu.Wiem,ze sie nie zgodzisz,ale ja tez zdania nie zmienie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [3 komentarze tej dyskusji]

Wiem, że Cię to boli, że trafiliśmy z formą, zbiegło się to w czasie z kontuzją Hancocka, Waszym -8, tylko jedna sprawa. Wasze -8 z niczego się nie wzięło. My nie uciekliśmy z finału, Wy tak, to Was wyklucza...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Apator Fan

Finały 2007 i 2008 były lepsze.No ale jesli krotszy okres to Torun -Tarnow 2012,Torun-Czewa 2013,Stal-Falubaz 2010.Mnostwo emocji,wysoki poziom sportowy i wszystko na styk.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [7 komentarzy tej dyskusji]

Ja uważam, że nie. Czysty żużel, było wszystko. - taśma, wielkie nerwy, to powinno być udziałem każdego wielkiego widowiska, np. w 2007, gdy pierwszy raz w życiu widziałem na torze Leigh Adamsa w finale...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
You Dash

Wiem, że Cię to boli, że trafiliśmy z formą, zbiegło się to w czasie z kontuzją Hancocka, Waszym -8, tylko jedna sprawa. Wasze -8 z niczego się nie wzięło.
My nie uciekliśmy z finału, Wy tak, to Was wyklucza z czołówki.
Wielką trójka tego sezonu zakończyła z medalami, a te bardziej zasłużone kluby, które nie narzekają co najmniej od 3 lat na wyjazdach na to, co przygotowują dla nich gospodarze, spotkały się w wielkim finale. Właściwie to WIELKIM, dwa nadkomplety czy tam komplety, to jest po prostu niesamowite święto dla Gorzowa i Leszna.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|7)

komentarz jest odpowiedzią na: [3 komentarze tej dyskusji]

"""Nie boję się tego napisać, to są najlepsze żużlowo (w sensie sportowym) kluby na świecie! I może nie zgadzać się wielce bogaty Toruń, magiczna Zielona Góra (sory za przytyki), mogą nie zgadzać się...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
You Dash

Ja uważam, że nie.
Czysty żużel, było wszystko.
- taśma, wielkie nerwy, to powinno być udziałem każdego wielkiego widowiska, np. w 2007, gdy pierwszy raz w życiu widziałem na torze Leigh Adamsa w finale z Wami, to on zerwał taśmę,
- upadki BEZ KONSEKWENCJI - Krzychu wyszedł na szczęście bez szwanku, podobnie Tobiasz, Bartek,
- MŁODY BOHATER POZYTYWNY - Bartosz Zmarzlik bez dwóch zdań,
- mistrzowie świata - były IMŚ Pedersen, aktualny IMŚJ Zmarzlik, mistrz świata z drużyną Kasprzak, pewnie też medalista IMŚ za tydzień, kilku innych utytułowanych zawodników,
- zero kontrowersji: ani aktorem głównym nie był komisarz, ani jury, ani sędzia, nie było wsadzania rywali w płot, wypowiedzi, że "nie mam lusterek", zmiany "Czaja za puste pole",
- a przede wszystkim zakończyło się wielką radością i happy endem dla obu stron.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|6)

komentarz jest odpowiedzią na: [7 komentarzy tej dyskusji]

"Ten dwumecz był najlepszym SPORTOWO dwumeczem być może od kilku sezonów w Ekstralidze." Stwierdzenie bardzo,ale to bardzo na wyrost.

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Apator Fan

"""Nie boję się tego napisać, to są najlepsze żużlowo (w sensie sportowym) kluby na świecie! I może nie zgadzać się wielce bogaty Toruń, magiczna Zielona Góra (sory za przytyki), mogą nie zgadzać się mocarze Cieślaka z rundy zasadniczej (sorry again), ale TAK TO WŁAŚNIE WYGLĄDA!"""

Stal tak.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

ostatnia odpowiedź: 5 października 2014 [3 komentarze tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.