Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Volleyman lubi Komentarz

  A niby dlaczego ma wygrać tylko dwa mecze i do Nowego Jorku ?. Po co ma oszczędzać siły, jak i tak nie ma tam szans na drugi tydzień.

 • Volleyman lubi Komentarz

  myślę, że pierwsza opcja, tj. zwycięzca LŚ uzyskuje awans do dużej imprezy w kolejnym roku jest całkiem ciekawa. W takiej sytuacji rozgrywki będą traktowane bardziej poważnie i zawsze będzie mocny zespół na IO spoza partycypacji wg kontynentów. Ale jeśli zwycięzca LŚ 2019 miałby mieć kwalifikację olimpijską, to mistrz świata 2018 też powinien takową kwalifikację mieć.

 • Volleyman lubi Komentarz

  Eeeee....to można zmienić orientację seksualną wskutek gry w tenisa? I to jeszcze musi to być tenis kobiecy? Magia Panie, magia...

 • Volleyman lubi Komentarz

  Brawo panowie! Dzisiaj zagraliście jak na mistrza świata przystało i to na bardzo trudnym terenie. Ten Antiga jednak wie co robi.
  Błyskawiczna ewakuacja irańskich kibiców z hali godna podziwu.

 • Volleyman lubi Komentarz

  Według mnie zespół jest w dalszym ciągu źle ustawiony do grania. Wartość zespołu poznaje się w trudnych momentach, a nie ze słabszymi, kiedy idzie. Tej wartości u dziewczyn w tym ustawieniu prędko nie będzie (o ile w ogóle).
  Widzę w końcówce Zaroślińską na lewym ataku, gdzie aż gęsto od zawodniczek obu stron, a na pustym prawym Skowrońska czeka na piłkę.. I piłkę dostaje Zaroślińska.
  Sposób grania z KSD na przyjęciu jest nie do przyjęcia, bo nie ma jej ani w przyjęciu, ani w ataku, a z całym szacunkiem dla Zaroślińskiej jej technika jest mocno okrojona i zbyt często polega na sile, albo na powtórce tego, co się raz udało.
  W trudnych momentach drużyna sobie nie radzi w obronie, bo Durajczyk jest wszędzie i bierze wszystko, obawiając się błędu KSD, co nie jest z korzyścią dla drużyny.
  I to jest cała drużyna - Zaroślińska i Durajczyk.
  Reszta jest dodatkiem.
  Drużyna tylko sporadycznie gra z jakąś myślą, do pierwszej przeszkody po drugiej stronie. O medale tak się grać nie da.

 • Volleyman lubi Komentarz

  Brawa!Jasne, że jeszcze wiele rzeczy do poprawy, ale wygraliśmy
  z bardzo dobrym Tureckim zespołem. Dzisiaj troszkę "zapachniało" naszą reprezentacją sprzed kilku lat, czyli raz się kochało ją za wykonane akcje, a raz ręce opadały z bezsilności. Tęskniłem za tymi emocjami:) Do boju dziewczyny!

 • Volleyman lubi Komentarz

  B R A W O !!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Volleyman lubi Komentarz

  Chciałbym pogratulować pani Agacie Kołacz za stworzenie tytułu tego artykułu, który spowodował ochocze klikanie na tenże tekst. Efekt mamy tego w komentarzach, gdzie użytkownicy, zdaje się, zupełnie nie przeczytali artykułu, a pragnęli jedynie obsmarować władze Rosji za sprawę, z którą najprawdopodobniej nie mają nic wspólnego. Sam dałem się nabrać przez tytuł, natomiast to co widać po komentarzach przerosło moje oczekiwania. Brawo Pani Agato - piątka z badania socjologicznego.

 • Volleyman lubi Komentarz

  Gratulacje za ten transfer!

 • Volleyman lubi Komentarz

  Jeżeli w przyszłym sezonie będzie grała tak jak w ostatnim F4 LM to Impel będzie miał z niej pożytek. Poza tym to dobra znajoma Kaśki.

 • Volleyman lubi LŚ, gr. B: Rozbici Rosjanie, koncertowa gra Polaków - relacja z meczu Polska - Rosja

 • Volleyman lubi Komentarz

  i było odpuszczać Rzym? tak mialo wygladac to "lepsze przygotowanie"? spora niespodzianka starszyliscie cycoliną a juz anika beck nie do przejścia

 • Volleyman lubi Komentarz

  Kaśka rozegrała rewelacyjne finały. Jest w znakomitej dyspozycji.
  Myślę, że po tak intensywnym sezonie każdy potrzebowałby odpoczynku. I mam tylko nadzieję, że dołączy do ekipy w walce o IO, choć do tej pory zdecydowanie odmawiała grania w kadrze.
  Na dziś trudno byłoby sobie wymarzyć lepsze rozegranie niż Skorupa z Aśką Wołosz..

 • Volleyman lubi Komentarz

  Bilans winnerów do UE nie pozostawia złudzeń - mamy nadwyżkę budżetową. ;) Dobrze, że z każdym kolejnym spotkaniem Agnieszka coraz lepiej czuje się na mączce i gra pewniej, a całkiem niezłe spotkanie rozegrane z Saritą nie było tylko dziełem przypadku. Brawo Aga, powodzenia w kolejnej rundzie! ;)

 • Volleyman lubi Komentarz

  Anka ,,Zasłona" Werblińska :D haha

 • Volleyman lubi Bartosz Kurek wróci do Polski. Zagra w Asseco Resovii Rzeszów?

 • Volleyman lubi Komentarz

  W 100% zgadzam się w tej kwestii z Drzyzgą.

 • Volleyman lubi Leon nie chce od nas pieniędzy - rozmowa z Wojciechem Drzyzgą

 • Volleyman lubi Komentarz

  Jaque w Policach ? Brzmi ciekawie :) A Murilo do PGE Skry to jak ksiądz do umierającego....Chociaż Gdańsk jest bliżej Polic no i wiadomo :/ Ale ogółem ciekawe transfery :)

 • Volleyman lubi Komentarz

  Nagroda dla Ognjenovic to śmiech na sali. Skoro na siłę i życzenie organizatorów trzeba było wygospodarować statuetkę dla gospodyń, to lepiej jakby Glinka dostała nagrodę Fair-play.

 • Volleyman lubi Komentarz

  Wybór Maji na najlepszą rozgrywającą to jakaś kpina z kibiców i tego turnieju. Powinni zaniechać dawania wyróżnień na siłę bo to niesprawiedliwe, i np. mnie jako kibica to zniesmacza.

 • Volleyman lubi Komentarz

  szkoda, że kosztem Aśki Wołosz Ognjenović dostała nagrodę dla najlepszej rozgrywającej.

  Ognjenović moim zdaniem była najgorszą rozgrywającą w tym Final Four, ale Chemik musiał mieć jakąś nagrodę, więc wcisnęli nagrodę dla rozgrywającej, bo inaczej nie byłoby niczego, ani medalu, ani wygranego seta, ani nagrody. Szkoda tylko, że to kosztem Asi Wołosz

 • Volleyman lubi Komentarz

  brawo Lotos :) w koncu jakis powiew swiezosci w lidze, mam nadzieje ze to bedzie nowa stala sila polskiej siatkowki, milo by bylo ogladac Lotos i Anastasiego w LM

 • Volleyman lubi Komentarz

  Kto by sądził przed sezonem, że Lotos z takim składem będzie w finale. AA zrobił dobrą robotę.

 • Volleyman lubi Komentarz

  Wiadomość jest cudowna świąteczna oby jak najwięcej ludzi mogło otrzymać taką wiadomość czyli jak to na zająca uszy do góry i do przodu

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.