• Rafał

  Gratulacje P Rafale Wilk. Miałem okazje widzieć pana wyczyny . Przykra sprawa jak się stała współczuję tego nie musia ło się tak stać.p Rafale wzioł się pan w garść więc jest pan nadal uprawiający sport sportowcemtyle że nie tego co się najwięcej kocha ale też jest jazda naroweże i zdobywa medale złote (…)

  Więcej

 • sponsor

  Cieszy to że klub otrzymał porządnego sponsora . Tylko aby sportowa rywalizacja trwała nieustannie. spar.jest to firma bogata i solidna. związał się na dobrze powodzenia.

  Więcej

 • play -off

  Toruń szię szykuje do Tarnowa na wycieczkę  i wygrać ostatecznie przegrać nie wysoko.Oglądając zawodników na torach  poza Polską jezdzili na oc 4 .Tarnowiacy to narobili punktów i rumoru.patrząc na zapisy punktowe  zawodników wszystkich to tarnów naj lepiej się trzyma pozdrawiam powodzenia.

  Więcej

 • Tarnów w Toruniu walce o duży finał

  Tarnów u siebie zawody przespał prowadząśc i powinien powiękrzać przewagę nad rywalem a można było nawet do 20 p ale  wyszło tak jak wyszło i żeby się to nie zemściło i będzie jazda w małym finale o brąz.Toruń u siebie będzie silny bo widać było jak w Tarnowie jechali ci co wcześniej zawodzili. Prawdo (…)

  Więcej

 • RAFAŁ WILK olimpijczyk

  Panie Rafale pamiętam pańskie wyczyny na torze gdyż byłem nie na jednych zawodach z udziałem pańskiej osoby.Przykra sprawa że się tak stało jak jest. Najważniejsze jest to że się panie Rafale nie załamał i mamy znów sportowca z prawdziwego zdażenia i przywozi nam złote medale i nadal przynosi chlube (…)

  Więcej

 • drużtnowe MDMP

  Gratulacje dla Tarnowa ale skład nie był zły wręcz imponujący ;MACIEK,Jakub ,Kacper to już zawodnicy przetarci o ligowe boje . powinni pojechać lepiej Gdańszczanie zasłudują na uznanie doś że nie są w zawesołej sytuacji w lidze i tak dobrze pojechali gratulacje  pozdrawiam sympatyków

  Więcej

 • Zasilanie Rzeszowa zawodnikami z najwyzszej półki

  Pani prezes Półtorak jak czytam felieton to nawet nie źle myśli .SÓWKA dobrze zapowiadający się junior miejsce ma,Okoniewski też sezon może zaliczyć do udanych,Walasek raczej prezes troszkę od niego chciała więcej ale nie wyszło tak jak i CRUMPOWI toże chcą jechać to fakt ale za odpowiednią kasę za (…)

  Więcej

 • REWNŻE

  Rewanż Gorzowa z Falubazem i Jury to coś nowego  tego nie grali. Jeżeli to ma sprzyjać zdrowiu zawodników i u atrakcyjnieniu zawodów  to do Torunia nleżało by też takie grenium sprowadzić .Za pewne zawody na trzech torach w eks lidze będą zacięte ale też w pozostałych ligach powinno emocji nie zabraknąć (…)

  Więcej

 • Historia spodkań Wrocławia i Gdańska.

  Wrocław jak mądże pojedzie a mając sporą zaliczkę już to tylko kontrolować zawody. Nie dopuszczać do wygrywania biegów trzymać biegi w remisach i z5 biegów wygrać i mają baraże. powodzeniażyczę. Jak było w histori to nie trzeba się na to patrzeć tera mamy sezon2012

  Więcej

 • Lampart w RZESZOWIE Z POWROTEM.

  Pod  wypowiedzią  P. Półtorak że Lampart chce wrucić do Rzeszowa. Lampart miejsce w 1 drużynie miał  jako junior.Spisywał się jak spisywał kończąc juniorkę przechodząc na seniorkę to już mu powiedziano w klubie siedzieć można ale o startah należesz zapomnieć czyli gwaranci nie miał więc szukał gdzie (…)

  Więcej