Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • kibic0101 lubi Komentarz

  Tradycyjne pitolenie przed meczem jaka to Wisełka-bidulka pokrzywdzona przez układ.Tylko wybitny dyletant-nieudacznik nie widzi jakim boiskowym "chamem " jest Sulic.Wszyscy doskonale to widzą ,tylko nie wybrańcy wiecznie pokrzywdzeni przez ten układ.

 • kibic0101 lubi Komentarz

  Powinien od razu dostać niebieską kartkę i byłoby po sprawie, bez tego pitu pitu. No bez jaj gość zasuwa z piąchy pod żebra i dostaje dwie minuty... A zwróćcie uwagę, że Małecki nie gra w ataku na Sulica, i generalnie nie gra przesadnie agresywnie. A Sulic go z piąchy nie wiadomo po co, jeszcze mógłbym zrozumieć gdyby Jankowskiego ale Małeckiego.. Albo to jest super świr, albo nie chciał grać przeciw Vive.

 • kibic0101 napisał/a komentarz do PGNiG Superliga. Renato Sulić zawieszony. Kołowy nie zagra z PGE VIVE Kielce

  mógł się też Sulić zachować jak sportowiec a nie jak boiskowy bandyta a teraz wszyscy źli a on wielki poszkodowany , żenada i hipokryzja ...

 • kibic0101 lubi Komentarz

  @handballek: a moim zdaniem klub powinien z nim rozwiązać kontrakt z winy zawodnika, żeby pokazać innym, że nie będzie tolerował takich zachowań, nawet u graczy ze statusem gwiazdy.

 • kibic0101 lubi Komentarz

  Powinien zostać ukarany za umyślne uderzenie przeciwnika przez władze Superligi.

 • kibic0101 lubi Komentarz

  Gdyby ktoś wszedł na komentarze na SF pierwszy raz to po komentarzach kibiców orlen wisełki miałby wrażenie, że do Kielc przyjeżdża drużyna klasy co najmniej PSG. Ci to się lubią podnieść na duchu:):)

 • kibic0101 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  To jest początek końca, Zińczuk rozwalił klub a zarząd mu na to pozwolił...

 • kibic0101 lubi Komentarz

  Nie ma to jak komentarz eksperta. Najlepiej jakby po szybkich mistrzostwach ty bys sie szybko rozstala z dodawaniem komentarzy ;)

 • kibic0101 napisał/a komentarz do Najlepsi polscy szczypiorniści 2019: obrotowi

  jaja sobie robicie z tym Syprzakie, gość z roku na rok coraz słabszy

 • kibic0101 lubi Komentarz

  Test oblany w słabym stylu? Naprawdę? Przecież wczorajszy tytuł brzmiał "Coś optymistycznego" i to z Hiszpanią? Potwierdziło się, to co pisałem wczoraj Hiszpania tj., że zagrała maks.na 70 procent i dziś czeka nas najtrudniejszy mecz turnieju. Hiszpanie wczoraj po 12 minutach wiedzieli, że mają wygrany mecz i grali bez zbędnej spinki. Portugalczycy to zespół, gdzie trwa walka o wyjazd, więc było wiadomo że każdy z nich będzie szarpał, biegał, a że oni z natury są charakterni, więc łatwo było to przewidzieć. Teraz niech każdy z nas przypomni sobie (albo nawet odtworzy) mecz turnieju eliminacyjnego do MŚ z Portugalią za czasów Przybeckiego. Jak on wyglądał? Porównajmy go do dzisiejszego i wyciągnijmy wnioski. Kto poszedł do przodu,a kto stoi w miejscu lub nawet się cofa ... Dalej niech już każdy sobie sam odpowie. Teraz co do dzisiejszego meczu, to również wczoraj pisałem, że można wykorzystywać wejścia Chrapka środkiem w 2 tempo, tylko musi on dostać dobra piłkę i nic tylko pójść z rzutem. No i co? Dziś po raz kolejny ten sam błąd Łangowskiego powtórzony ze 2-3 razy. Piłka w kozioł i po temacie. Recz kolejna: 2 połowa gramy w przewadze z Majdzińskim na prawej połówce i ten idealnie przerzuca do lewego skrzydła i jest bramka (ta sama akcja w 1 połowie), no ale po chwili w kolejnej akcji Majdzińskiego zmienia Przybylski, gramy tę samą akcję i Przybylski nie wiedzieć czemu idzie w kozioł i po robocie. Wiem, że to są szczegóły i niektórzy nie chcą tego czytać ale one są mocno widoczne i drażnią. Można by o tym długo pisać ale nie ma to chyba większego sensu.
  Teraz, co do personaliów. Wg. mnie ten mecz pokazał, gdzie jesteśmy jako zespół, gdzie jest Europa i że niestety najbliższe mistrzostwa i tak są stracone pod względem wyniku. No ale to wiedzieliśmy już od kilkunastu miesięcy, jak poznaliśmy grupę. Niestety stracimy ten czas jeszcze bardziej, gdyż sztabowi zwyczajnie zabrakło odwagi i jaj przy powołaniach. Od dawna piszę, że trzeba już wypuścić tam graczy młodych 19-22 letnich. Właśnie po to, żeby polska piłka ręczna nie traciła już więcej czasu! Sami widzimy ile w tych 6 towarzyskich meczach zyskali : Sićko, Dawydzik, Bondzior, a nawet Olejniczak, który się poobijał, powalczył i sam zobaczył w praktyce, co znaczy czołówka seniorskiej Europy. To u niego zaprocentuje i to całkiem niedługo. Uważam, że dziś Sićko wniósł więcej do gry niż Łangowski i widać, że już ta lewa połówka śmiga lepiej. Już nabiega w dobrym tempie, dobrze idzie w górę, gra do koła, jeszcze tylko skuteczność do poprawy i będzie ok. Teraz odpowiedzmy sobie po co w kadrze jest kilka nazwisk i do tego dostają oni jeszcze tyle gry? Oba te turnieje pokazały, że czas już powiedzieć pass dla kadry, bo poziom maksimum został osiągnięty i lepiej nie będzie. Pozwólcie, że bez nazwisk ...
  Tu jeszcze zapytam tylko dlaczego my nie szukamy środkowego grającego mocno do przodu (mam nadzieję, że Olejniczak taki będzie), takiego który atakuje mocno strefę, wchodzi prostopadle, rzuca z 8-9 metra, leje z podłoża? Po co nam środkowi grający mocno w poprzek, przeskakujący z nogi na nogę, grający jakieś dziwne wykrętasy, które nic dobrego nie wnoszą? No przecież to było już problemem za Dujszebajeva i Przybeckiego ale to było 2-3 lata temu, a my dalej jesteśmy z tym samym problemem! Ja akurat wolę zawodnika o takim profilu gry, bardziej w stylu Tkaczyka czy chociażby Rosińskiego. Jak dla mnie takim zawodnikiem jest chociażby Zieniewicz, też Zarzycki (ale komuś zabrakło odwagi i cierpliwości), myślę że Adamski z Kalisza. Za 2 -3 sezony ciekawy może być 2 metrowy Pieczonka z Wybrzeża, który gra i na połówce i na środku. Tutaj jednak musimy być bardzo cierpliwi ale potencjał jest. Za to, aż tak mocno nie czekałbym na powrót kontuzjowanych Gębali, Paczkowskiego czy Gendy, biorąc pod uwagę to, że są już też w średnim wieku i trochę przeszli przez kontuzje. Trzeba im dać czas i naprawdę być cierpliwym. Oczywiście mogą pomóc kadrze jak najbardziej ale nie szukajmy w nich opcji ratunkowych.
  Naprawdę czas już zaryzykować i postawić na takie nazwiska, jak chociażby: Zarzycki, Zieniewicz, Działakiewicz, Komarzewski, Adamczyk, Klimków, Zembrzycki, Landzwojczak itd. Przykład Sićki, Dawydzika czy Bondziora pokazuje, że warto ryzykować. Wg. mnie ryzykujemy za mało, a szkoda bo na najbliższych mistrzostwach już zaczęlibyśmy układać fundamenty na przyszłość. No, a tak niektórzy zostali zweryfikowani in minus w Hiszpanii ale na mistrzostwa i tak pojadą.

 • kibic0101 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza


  Po tej grze widać że nn a ME nic nie ugramy i tacy zawodnicy jak Szyba, Przybylski , Łangowski czy Syprzak powinni zostać w domu . Lepiej niech ogrywa się młodzież.

 • kibic0101 lubi Komentarz

  Hiszpanie to jednak mają poczucie humoru :) zawodnik meczu Jarzyn hehe chyba że chcieli mu dać te czekoladki na mase. Ogólnie to było kilka pozytywów. Jestem smutny że zawodzi Sypa. Moim zdaniem zawodzi. Po byłym zawodniku Barcelony a obecnie PSG spodziewałem się znacznie więcej. A wyróżnia się tylko warunkami fizycznymi. Mam wrażenie że był najlepszy w momencie gdy odchodził z Wisły do FCB. A dalej to już stagnacja.

 • kibic0101 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Można jak się chce...?

 • kibic0101 lubi Komentarz

  Nie przekonuje mnie filozofia Rombla.Ani to trener z jakimiś sukcesami, ani jako zawodnik nic spektakularnego nie osiągnął. Przybylski, Szyba, Łangowski na minus tej reprezentacji. U Syprzaka też nie widać tej woli walki. Nie ma w tej reprezentacji tej spójności, ławka cicha, nie widać tej charyzmy. Myślę że sprawdziła by się tu filozofia grania Jaszki i Lijewskiego Marcina jako trenerów i wprowadzanie tylko młodzieży. Niemcy też w kilku imprezach Mistrzowskich nic nie osiągnęli, żeby zacząć zdobywać tytułu i liczyć się na świecie

 • kibic0101 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Bardzo fajny występ młodzieży i powinni pojechać na ME aby nabierać doświadczenia bo wiadomo że z tej grupy nie wyjdziemy ,ale tacy zawodnicy jak drewniany Przybylski , słabiutki Syprzak czy Szyba powinni tą imprezę obejrzeć w TV a będzie to tylko z pożytkiem dla reprezentacji .

 • kibic0101 napisał/a komentarz do Najlepsi polscy szczypiorniści 2019: lewoskrzydłowi

  Nogowski w "polu widzenia" mimo że w tym sezonie nie zagrał ani minuty , to naprawdę żarty...

 • kibic0101 napisał/a komentarz do PGNiG Superliga: Będzie nadzieja na wiosnę dla MMTS-u Kwidzyn? "Jesteśmy na dnie"

  @Barbara Meller-Orzechowska: polityka IP nie pozwala na sponsorowanie żadnego klubu sportowego

 • kibic0101 lubi Komentarz

  Brakuje sponsora i tyle. Szkoda, że państwowe molochy pchają byle gdzie pieniądze, zamiast do klubów, które coś w dyscyplinie osiągnęły i wychowały tylu zawodników. Chodzi mi np o Energę, PGE czy Tauron. Niestety bez polityków się dziś nie zajedzie daleko... Powodzenia dla Kwidzyna!

 • kibic0101 napisał/a komentarz do PGNiG Superliga: Maciej Mroczkowski wraca na ławkę MMTS-u Kwidzyn?

  @krzys pawlak: w tej chwili każdy będzie lepszy niż Zińczuk...

 • kibic0101 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  To jest już koniec, nie ma już nic...

 • kibic0101 napisał/a komentarz do PGNiG Superliga: bezkrólewie w Kwidzynie?

  mam nadzieję że zarząd w końcu znajdzie jakieś rozwiązanie i rychło rozstaniemy się z obecnym trenerem, z pożytkiem dla wszystkich

 • kibic0101 napisał/a komentarz do PGNiG Superliga. Nerwowo na trenerskich ławkach. Zbliża się czas rozliczeń

  miałem nadzieję że po meczu z Wybrzeżem pana Zińczuka już nie zobaczymy na ławce trenerskiej ale jak widać płonne nadzieję na rychły koniec "super trenera jeszcze daleko

 • kibic0101 napisał/a komentarz do Zniecierpliwienie w Azotach Puławy. Posada Michała Skórskiego zagrożona

  @Dyktafon: my go chętnie weźmiemy nawet od zaraz , oby tylko pozbyć się z Zińczuka

 • kibic0101 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Sięgnęliśmy dna, Zińczuk miej honor i sam odejdź z tego klubu..

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.