Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • spoko22 lubi Komentarz

  T.Gebala gra ostatnio bardzo dobrze, zresztą podaj nazwiska lepszych od nich, których nie ma w kadrze.

 • spoko22 napisał/a komentarz do Exodus obcokrajowców z Azotów Puławy. "Nikogo na siłę nie zatrzymuję w klubie"

  Szkoda w sumie tylko Panicia z czasów kiedy miał formę. Matulić miał być jak Zydroń, a tymczasem nie ma meczu żeby nie zmarnował 2-3 karnych albo kontr. Kaleb grał tak dobrze, jak się spodziewałem - jak ktoś, kto przegrywał miejsce w składzie z Gierakiem.

 • spoko22 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Szkoda tegorocznego EHFu; w zeszłym roku mocno odstawaliśmy, w tym sezonie Granollers uciekł nam z widelca, z THW Kiel na wyjeździe dobry wynik też wymknął się w samej końcówce, tylko z GOGiem nie mieliśmy nic do powiedzenia. Gra nie jest w EHFie aż taka zła, ale liczą się punkty, a tych nie mamy :(

 • spoko22 napisał/a komentarz do Puchar EHF: nieudany debiut Zbigniewa Markuszewskiego. Porażka Azotów w Hiszpanii

  Jak tam chłopaki skrzydłowi? Fajnie wycieczka do Hiszpanii bez chyba 1 świadomie i celowo rozegranej akcji na skrzydło? No to spoko

 • spoko22 napisał/a komentarz do Puchar EHF: nieudany debiut Zbigniewa Markuszewskiego. Porażka Azotów w Hiszpanii

  Szok i niedowierzanie, wyrzucenie trenera nie rozwiązało problemu bezfajecznych zawodników, grających indywidualnie, samolubnie, zawsze do środka, wbrew założeniom trenera i na pół gwizdka. No kto by pomyślał

 • spoko22 lubi Komentarz

  Kibicowałem tak jakby to grała Iskra. Wielkie brawa za walkę, nieustępliwość. Widać, że bardzo chcieli. Zostawili serce na parkiecie, a Morawski po prostu zamurował bramkę. Gratulacje, wszyscy powinniśmy się cieszyć, że dwie POLSKIE drużyny awansowały do najlepszej szesnastki Ligi Mistrzów. Ten mecz przypomina mi naszą remontadę z finału Ligi Mistrzów w 2016 roku. Wtedy też działy się na parkiecie rzeczy niebywałe. Zresztą Kubacki i Stoch udowodnili w piątek, że w sporcie nie ma rzeczy niemożliwych jeśli się walczy do końca.

 • spoko22 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • spoko22 lubi Komentarz

  A gdzie jest napisane, że w Polsce mogą mieszkać i być szczęśliwi tylko "normalni"? I kto decyduje, co jest normalne?

 • spoko22 lubi Komentarz

  Wszędzie tylko Rombel i Rombel. Reprezentacja Rombla dostanie lanie od Niemców, zaliczy jedną czy drugą wpadkę i jeszcze w tym roku zacznie się zwalnianie Rombla. Problemem kadry nie był Przybecki, tak jak Przybecki nie był problemem Wisły. I tak samo jak Sabate niczego w Wiśle nie poprawił, tak Rombel raczej w kadrze też nic nie ugra. Materiał ludzki jest jaki jest.
  Jedyne co mógłby zrobić nowy selekcjoner to wprowadzić do kadry kilku 18-22 latków i nawet kosztem porażek, budować przyszłość. Tylko że ta młodzież zdaje się być jeszcze słabsza nic kadra, który przegrywa z Izraelem.

 • spoko22 lubi Komentarz

  Moment, moment Zbigniew Markuszewski to niby jest zmiana na plus względem Bartka? Widzę, że ambicje klubu z Puław nie są zbyt wysokie. Zamiast dać chłopakowi popracować jeszcze sezon, to biorą emeryta, żeby im grę unowocześnił :) Powodzenia.

 • spoko22 lubi Komentarz

  Bardzo fajny mecz jak dla mnie. Obie drużyny walczyły. Górnik lepszy w pierwszej połowie, Azoty trochę w drugiej. Wynik w regulaminowym czasie myślę ,że sprawiedliwy. No ,a karne , no cóż to zawsze niewiadoma. Brawa dla obydwu ekip. Na szczęście sędziowie nie byli dziś głównymi aktorami.

 • spoko22 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  X

  D

 • spoko22 lubi Komentarz

  Od rodziców, a nie od boga.

 • spoko22 lubi Komentarz

  O Jezu Chryste, jeszcze Kasai do pakietu

 • spoko22 lubi Komentarz

  Kowalczyk to niestety poziom dolnej części tabeli. To nie jest gracz który poprowadzi grę na poziomie pucharu EHF, a do tego aspirują Azoty. Cytując pewnego komentatora, "wpada w obronę jak Statua Wolności".

 • spoko22 napisał/a komentarz do PGNiG Superliga: horror z happy endem w Puławach. Azoty wygrały z Energą Wybrzeżem po karnych

  Panić 4/13. Jedź już chłopie do tego Brześcia i przestań siebie i nas ośmieszać. Z tym podejściem pasujesz do LM tak samo jak Rakocza do Veszprem

 • spoko22 napisał/a komentarz do Puchar EHF: Azoty przed wielkim wyzwaniem. Słynne THW Kiel kolejnym rywalem puławian

  Ja bym nie zostawiał nikogo z rozegrania. Podsiadło podaje do koła tylko jak już nie ma zupełnie co zrobić z piłką, a tak to zawsze idzie na rzut. Jak dla mnie rozgrywający się zwyczajnie nie nadają. Wolałbym młodszych, gorszych indywidualnie, ale robiących to co trener każe. Jarosiewicz mówił w wywiadzie, że trener na kazdym video uczula, żeby nie grać "dwa podania i rzut", a potem taki Podsiadło albo Panic wchodzi i robi dokładnie taką akcję

 • spoko22 lubi Komentarz

  Jak dla mnie na nastepny sezon powinni zostac tylko bramkarze, kołowi i skrzydłowi.
  Całe rozegranie oprócz Podsiadło i Maslowskiego powinno byc zmienione bo to jest dramat. Panic to przechodzi sam siebie odkad podpisal kontrakt w Brzesciu, zaangazowanie zerowe. Aż żal 4 litery sciska patrzac na to jak marnuje sie Matulic w tym zespole ... Widac po chłopie jak jest ambitny ale te "słonie" na rozegraniu zanim się ruszą to przeciwnik juz zdązy wrócić. Problemem nie jest Jurecki i nie wyobrażam sobie nikogo innego na ławce. Problemem sa gwiazdy parkietu, ich pryzwyczajenia i mentalnosc.
  Włączyc do składu na stałe Mchawraba, Adamczuka, Boruckiego, oni nawet przez 5 minut w meczu oddadzą całych siebie dla tej druzyny. Dzisiaj - 20 i wstyd. Pierwszy mecz w lublinie zero woli walki, głowy spuszczone juz w 10 minucie meczu.

 • spoko22 napisał/a komentarz do Pełen optymizm w postawie Piotra Jarosiewicza. "Zdobyłem zaufanie trenera"

  Chyba sobie żartujesz. Czemu Grzelak cały czas gra w 1. zespole? Jest takim świetnym defensorem? Jakby Jurek chciał najlepszego dostępnego zawodnika, to po otrzaskaniu Kusa w Kielcach i Motorze przywitałby go w Puławach chlebem i solą, a tymczasem gra Grzelak bo jest wychowankiem. Jarosiewicza pokazują w mediach na każdym kroku, gdzie tylko trochę pogra, bo jest młody, perspektywiczny, z długim kontraktem i możliwe że niedługo będzie reprezentantem. Jak tylko pojawią się przyzwoici juniorzy, to Jurek na pewno będzie bardzo szczęsliwy, żeby ich dołączyć, bo wtedy może sponsorowi i miastu pokazać jak dobrze się młodzież rozwija i że dobrze jest spożytkowane finansowanie klubu.


  Borucki i Adamczuk mieli się otrzaskiwać w 1. zespole, ten pierwszy ma moim zdaniem niezłe szanse żeby na dobrego kozaka wyrosnąć, Adamczuk mnie nie przekonuje (za bardzo mi to jego granie przypomina Podsiadłę), ale życzę jak najlepiej.

  Z pozostałych zawodników myślę, że Mchawrab mógłby dostać szansę (warunki ma dobre, fajnie biega, ale ręka jeszcze czasem trochę drży), ale to chyba jeszcze nie jest jeszcze kwestia tego/przyszłego sezonu (Jarosiewicz musiałby się już otrzaskać + ktoś z duetu Skrabania/Gumiński musiałby odejść). Co ciekawe, wydaje mi się, że Jarosiewicz rośnie na naturalnego zmiennika dla Gumińskiego (zawodnik dobry technicznie), a Mchawrab na zmiennika dla Skrabanii (zawodnik bardzo szybki, dobrze kontrujący), więc tak jak ktoś pisał - duet Jarosiewicz, Mchawrab miałby sens.

  Wiejaka przymierzali do 1. zespołu, nawet zadebiutował w Pucharze EHF, ale chyba Borucki go trochę wygryzł ostatnio.

  Z innych zawodników jest jeszcze Flont (wysoki praworozgrywający, który moim zdaniem nie błyszczy, ale nie widziałem aż tak wielu jego meczów), Malinowski (nawet wyższy, niespełna 17-letni kołowy, aż dziwne że nie gra w II zespole, nie wiem o co chodzi, może jeszcze za młody), uniwersalny Śliwiński + rozgrywający Smaga i Janicki (na których chyba jeszcze za wcześnie, ale coś tam się pokazują jednak w II lidze).


  Ogólnie to mam wrażenie, że owszem, II zespół zrobił kosmiczny wynik w PP, ale zawodnicy (poza Boruckim) aż tak dobrze nie rokują. Spodziewałbym się, że dobrze rokujący zawodnik w wieku 17-18 lat grałby już na poziomie pozwalającym odnaleźć się w przynajmniej 1 lidze i miałby już taką wagę, że można byłoby go wpuścić na boisko bez obawy o jego życie. Chłopaki tymczasem mają po 20-21 lat, jedyne doświadczenie to II liga i na dodatek dość szczupła budowa ciała. Dawanie szans młodym to jedno, ale młodzi też muszą dać trenerom powód, żeby dać im te szanse.

 • spoko22 lubi Komentarz

  Kogo obchodzą niemieckie celebrytki? Na serio nie macie o czy pisać?

 • spoko22 napisał/a komentarz do Niemieckie celebrytki gustują w bramkarzach. To matka i córka

  Ja bym powiedział raczej "pudelkizacja"

 • spoko22 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Prce 1/4, Masło 1/3, Panić 2/7. Myślę, że był tu potencjał na lepszy, mniej nerwowy wynik.


  Pierwszy ligowy mecz w 2019 roku zakończył się sukcesem (nawet jeśli nerwówką), gole ładnie porozkładały się na całą drużynę, bramek straciliśmy w sumie niedużo - nie było chyba aż tak źle

 • spoko22 napisał/a komentarz do Artur Siódmiak: Kiedy życie skreśla, nie pytając o zgodę

  Duży szacunek, o tych wydarzeniach, podczas których zapraszani są sportowcy i dzieciaki trenują wiedziałem, ale o pomocy młodzieży z MOW-ów i poprawczaków dowiedziałem się teraz. Tak jak kolega niżej napisał, jeżeli uda się pomóc choć jednej osobie wyjść na prostą z patologicznej sytuacji, to już bardzo dobrze.


  Jeżeli zaś chodzi o piłkę reczną to dobrze nie jest, ale w końcu ktoś poczynił kroki, żeby cokolwiek poprawić ze szkoleniem. W ostatnich meczach towarzyskich widzieliśmy, że reprezentacja jest w stanie powalczyć z najlepszymi mając dobrego bramkarza i dobrze wykorzystując faktycznie wyróżniających się zawodników (Syprzaka, Morytę). Jeżeli reszta reprezentacji nie będzie drastycznie zaniżać poziomu, to nawet z takim składem jesteśmy w stanie pokwalifikować się na różne imprezy, a to już jakiś start.


  Wydaje mi się, że na absolutnie kluczową i najważniejszą pozycję (bramkarza) mamy perspektywy w Korneckim (bardzo dobry, wciąż w miarę młody, trzeba ustabilizować formę), Wałachu czy Boruckim, a możliwe że i innych młodych zawodnikach, których jeszcze nie kojarzę, a dobrze grają w niższych ligach/grupach młodzieżowych.

  Na innych pozycjach też w końcu pojawią się godni zawodnicy, skoro zaczęły działać ośrodki szkolenia. Powtarzanie wciąż zdania, że "zmarnowano dawne sukcesy" nic tu nie zmieni, wszyscy są tego świadomi, teraz pozostaje czekać i szkolić.

 • spoko22 lubi Komentarz

  Panie Arturze jestem pełen podziwu i wielkiego szacunku dla Pana i tych osób które Pana wspierają. To wielka rzecz pomagać ludziom. Wspaniale jest też to że pomaga Pan ludziom tu w Polsce, bo tu jest wielka bieda i nie trzeba jeździć po świecie żeby ja znaleźć, ona jest tu za rogiem. Niech Pan pamięta że nawet jeśli jedna osoba wyjdzie z bagna patologii dzięki Pana pomocy TO BYŁO WARTO !

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.