spoko22 - lubi

 • spoko22 lubi Komentarz

  Uczciwe mówiąc, to co tam robi Moryń i Kowalczyk , czyli najsłabsze ogniwa w Puławach!!!!

 • spoko22 lubi Komentarz

  "Kiedyś bym dał sobie rękę uciąć za pewną kobietę.. I. Wiesz co? I bym teraz k* reki nie miał"

 • spoko22 lubi Komentarz

  A ja uważam, że zarówno jej zwłoki jak i ty powinniście opuścić Polskę.

 • spoko22 lubi Komentarz

  Konfiturę masz między nogami pajacu.

 • spoko22 lubi Komentarz

  Od wielu lat interesuję się piłą ręczną.
  Od wielu lat czytuję opinie i wnioski jak to ulepszyć naszą grę.
  Od dłuższego czasu pojawiające się opinie Pana Marka Panasa zaczynają być nieco irytujące. Widzi większe lub mniejsze, ale zawsze i tylko winy zarządu ZPRP. Tak, z pewnością są. Ale na Boga człowieku pokaż drogę, pokaż sposób na wyjście ze stanu w jakim się znaleźliśmy. Czy zmiana jednego prezesa czy trenera czy nawet całych zarządów na inne poprawą grę klubowych zespołów czy kadry ? Z pewnością takie populistyczne bla-bla-bla jakie można przeczytać powyżej niewiele dają.
  Chciałbym konkretnego planu możliwego do wykonania i i trzymania się go do bólu. Z pewnością odbudowa "potęgi" potrwa, ale jest możliwa za lata.
  Z tego co można wywnioskować ze słów Pana Marka tylko bezwzględna wymiana aktualnych działaczy jest drogą do poprawy. Po co założenia, po co plan.
  Śmieszy mnie, że odda wyróżnienia. Dziecko się obraziło i odda wiaderko i grabki.
  PS.
  Chłopie, masz nazwisko, masz dokonania więc walcz, a nie płacz. A wtedy kto wie.

 • spoko22 lubi Komentarz

  Też uważam, że zrezygnowanie z Bartka było pochopne. Z tego co chłopaki mówili, to miał autorytet nie tylko w szatni, przed meczem, ale i poza boiskiem. Początek sezonu przecież to było rozjeżdżanie wszystkich po 10-15 bramek, w tym obecnego medalisty Gwardii czy Kwidzyna. Może zabrakło po prostu psychologa, może niektórym odechciało się grać, bo byli już w innym klubie i lidze mistrzów. Trzeba było zrobić transfery na następny sezon, a nie zaczynać znowu niemal od zera. Tyle dobrego, że finansowo mogą sobie Azoty pozwolić na ruchy. W takiej biedniejszym klubie coś takiego by nie przeszło. Myślę jednak, że zakończenie budowy nowej hali też ma na to wszystko wpływ. Za rok skończą budowę, a umowa sponsorska jest na 3 lata aktualnie.

 • spoko22 lubi Komentarz

  Trzeba było zostawić Jureckiego przegrał kilka meczów i stracił pracę a było widać że Azoty grały fajną piłkę jak ich prowadził.

 • spoko22 lubi Komentarz

  Oczywiście faworytem jest Vive. Ja życzyłbym sobie, aby po dzisiejszym meczu nie było pozamiatane. Chciałbym, by wynik był taki, abyśmy jechali do Kielc z realną nadzieją i szansą na końcowy sukces. Jeśli dzisiaj przegramy to praktycznie będzie po zawodach.

 • spoko22 lubi Komentarz

  Trzeba cieszyć się z tego co jest. W środę mega ważny mecz. 3 punkty obowiązkowe. Tym bardziej, że Tarnów wygrał i wygląda na to, że dostanie bez problemu licencję, więc ktoś z ligi poleci.

 • spoko22 lubi Komentarz

  Jakby Bartka Jureckiego nie zwolnili to by teraz mogli walczyć o brąz. A Jurecki ma teraz beke ze tych FRAJERÓW.

 • spoko22 lubi Komentarz

  To chyba ja oglądam innego Łyżwe. Jeżeli samolubna gra pod siebie dla Ciebie to dobre spisywanie się to gratulacje. Kwintesencja taktyki Azotów Panic stoi sam ma połowe parkietu wolnego rozkłada ręce, a piłka idzie do lewej strony, atak zatrzymany, w nastepnej akcji Panic wkur** bierze sobie pilke po 2 podaniach i rzuca od tak sobie.
  Za dużo gwiazdeczek zrobiło się w Puławach, od dawna widać ze w tej druzynie w ogóle nie ma atmosfery. Łyżwa niech idzie gdzie indziej będzie stroił fochy a jego kobieta niech pod halą tak nie komentuje swojego niezadowolenia że Krzysio nie gra, bo wszyscy to słyszą. Zabawnie wyglądało jak Rogulski podczas karnych z Górnikiem cieszył się najbardziej a jest w drużynie od paru miesięcy zaledwie. Nie ma co się oszukiwać nikt za Azoty z tej zbieraniny umierać nie będzie z małymi wyjątkami. Masłowski wczoraj również klase pokazał przy rzutach z 6 metra. Panic jednak umie dograć do skrzydła jak chce, pytanie tylko dlaczego tak rzadko ???? Kończmy ten sezon juz w Puławach bo na tą żenade nie da się patrzeć. Matulic przychodzi z finalisty Ligi Mistrzów a robi takie błędy że w głowie się nie miesci. Co to w ogóle wczoraj była za gra, każdy sobie rzepke skrobie. Na koniec z całym szacunkiem dla Pawła Grzelaka ale jak z chłopa można zrobić kapitana drużyny, co on może przekazać takiemu Prce, Paniciowi czy nawet Jarosiewiczowi. Po meczu osoba z zarządu klubu usmiechnięta od ucha do ucha, serio ??? Nie róbmy jaj, "piłkarzyki" brać się do roboty !!! Zasuwać za to Wam płacą nie małe pieniądze. Najbardziej boli że w ogóle nie szanuja kibiców. blamaże w tym sezonie co tydzień a i tak hala pełna co z tego ?

 • spoko22 lubi Komentarz

  oczywiście, że jesteśmy wymagający. Masz rację, może jeszcze pograć przez parę lat. Po prostu uważam, że nazywanie tego "hitem" jest mocno przesadzone. Parę sezonów temu Szyba grał w lidze mistrzów, obecnie gra w 12 zespole ligi francuskiej. No i przychodzi do zespołu, którego ambicją jest rywalizowanie z zespołami, które regularnie grają w LM. Więc jeżeli transfer zawodnika z zespołu, który jest zagrożony spadkiem w lidze Francuskiej do jednego z czołowych klubów w Polsce nazywamy hitem, to no cóż. Szyba tam nawet nie jest liderem czy wyróżniającym się zawodnikiem. Pompowanie balonika ze względu na nazwisko, ale fakt, że gra w 12 zespole ligi Francuskiej i wcale się tam nie wyróżnia skądś się wzięło. To coś oznacza.

 • spoko22 lubi Komentarz

  Gdyby byli tacy mocni na boisku jak są w czasie wywiadów to już pewnie dawno świętowali by kolejny tytuł Mistrzów Polski. Drużyna oddziału geriatrii

 • spoko22 lubi Komentarz

  Niedogadanie się z Vive, a potem decyzja o pójściu do Zabrza? Dla mnie głupota, jeżeli ten transfer doszedłby do skutku to byłbym szczerze zszokowany. Tym bardziej, że nikły byłby to awans sportowy, wszak Górnik i Gwardia grają na zbliżonym poziomie, co udowodnił ostatni mecz.

 • spoko22 lubi Komentarz

  T.Gebala gra ostatnio bardzo dobrze, zresztą podaj nazwiska lepszych od nich, których nie ma w kadrze.

 • spoko22 lubi Komentarz

  Kibicowałem tak jakby to grała Iskra. Wielkie brawa za walkę, nieustępliwość. Widać, że bardzo chcieli. Zostawili serce na parkiecie, a Morawski po prostu zamurował bramkę. Gratulacje, wszyscy powinniśmy się cieszyć, że dwie POLSKIE drużyny awansowały do najlepszej szesnastki Ligi Mistrzów. Ten mecz przypomina mi naszą remontadę z finału Ligi Mistrzów w 2016 roku. Wtedy też działy się na parkiecie rzeczy niebywałe. Zresztą Kubacki i Stoch udowodnili w piątek, że w sporcie nie ma rzeczy niemożliwych jeśli się walczy do końca.

 • spoko22 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • spoko22 lubi Komentarz

  A gdzie jest napisane, że w Polsce mogą mieszkać i być szczęśliwi tylko "normalni"? I kto decyduje, co jest normalne?

 • spoko22 lubi Komentarz

  Wszędzie tylko Rombel i Rombel. Reprezentacja Rombla dostanie lanie od Niemców, zaliczy jedną czy drugą wpadkę i jeszcze w tym roku zacznie się zwalnianie Rombla. Problemem kadry nie był Przybecki, tak jak Przybecki nie był problemem Wisły. I tak samo jak Sabate niczego w Wiśle nie poprawił, tak Rombel raczej w kadrze też nic nie ugra. Materiał ludzki jest jaki jest.
  Jedyne co mógłby zrobić nowy selekcjoner to wprowadzić do kadry kilku 18-22 latków i nawet kosztem porażek, budować przyszłość. Tylko że ta młodzież zdaje się być jeszcze słabsza nic kadra, który przegrywa z Izraelem.

 • spoko22 lubi Komentarz

  Moment, moment Zbigniew Markuszewski to niby jest zmiana na plus względem Bartka? Widzę, że ambicje klubu z Puław nie są zbyt wysokie. Zamiast dać chłopakowi popracować jeszcze sezon, to biorą emeryta, żeby im grę unowocześnił :) Powodzenia.