Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • jayjay lubi Komentarz

  A więc już wiemy, że droga przez mękę w dwóch poprzednich starciach z Izraelem i Kosowem to nie wypadek przy pracy, ale przykra norma.
  Zawsze lepiej zagrać na wielkiej imprezie niż obejrzeć ją w telewizji, a nieobecność na ME 2020 mogłaby nas strącić nawet do czwartego koszyka przed losowaniem kolejnych eliminacji, ale nie oczekujmy nic ponad to, co zaprezentowała kadra Zajączkowskiego na ME 2002 czy 2004. Chociaż wtedy przynajmniej frycowe, jakie zapłacili Tkaczyk, Bielecki czy Lijewski, zaprocentowało kilka lat później, a żeby teraz było podobnie, zamiast Łangowskiego, Chrapkowskiego czy Przybylskiego dajmy szansę kilku młodym.

 • jayjay lubi Komentarz

  Brawo! Walczyliśmy z Izraelem jak równy z równym. Gratuluje. A ta radość na końcu bezcenna, niczym jak sukces z Francją. Ale nie ma co... w końcu wygrać z Izraelem to jest coś. Witamy w IV lidze Europy!

 • jayjay lubi Komentarz

  W kilka lat z drużyny światowej czołówki do zespołu walczącego jak równy z równym z reprezentacjami Kosowa czy Izraela. Straszny i spektakularny upadek. Żal na to patrzeć.

 • jayjay lubi Komentarz

  Wielki sukces reprezentacji Polski ! Izrael to potęga w piłce ręcznej mężczyzn. W tym zaciętym meczu , pełnym walki o każdy centymetr parkietu, jeszcze do 50 minuty widniał remis po 19:19. Ale niesamowity zryw naszych dzielnych piłkarzy ręcznych doprowadził do upragnionego awansu na ME. Przypomnijmy sukcesy reprezentacji Izraela ...... .
  Jedziemy na Euro . Po co ? Po to żeby się wstydzić ?

 • jayjay lubi Komentarz

  Tak jak myślałem , awans jest , strzelają korki od szampana u dziennikarzy w gabinecie leśnych dziadków tylko kibice pamiętają zenade jaką odstawił ten zespół i trenerzy .

 • jayjay lubi Komentarz

  Tu trzeba smucić się i ubolewać a nie cieszyć z awansu!!! Polska reprezentacja w meczu z Izraelem grała jeszcze gorzej niż z Kosowem. Jeżeli kogoś należy wyróżnić to tylko i wyłącznie obu bramkarzy bo dzięki nim ten mecz wygraliśmy. Tragiczna gra w obronie /takie tuzy okrzykniecie jak obrońcy jak Chrapkowski, Syprzak, Krygier/ pozwalali sobie wziąć nogi przez izraelczyków. Kompletna degrengolada w ataku na każdej pozycji. Brak szybkości w rozgrywaniu piłki bo o szybkim środku i kontrataku nawet nie wspomnę. Na koniec słowo o młodym trenerze. Młodość powinna wnieść powiew optymizmu, innowacyjności, szybkości i unowocześnienia stylu gry. Okazuje się, że trener nie wprowadzić żadnych z tych cech do gry powołanych do reprezentacji zawodników. Myślę że lepiej by było aby nie awansowali to może ktoś zacząłby budować zespół reprezentacyjny na bazie dzisiejszych juniorów a może nawet od młodzików. Przykro że tak to widzę ale to co obejrzałem w tym meczu nie nasuwa innych wniosków. Patrząc z pozycji klubów dziwię się że tacy zawodnicy ja Syprzak /chodzący dostojnym krokiem po boisku/, Przybylski, Łangowski, Pilitowski Potoczny czy podsiadło mają miejsce w swoich klubach. Reasumując na to co pokazali w tym meczu wyselekcjonowani zawodnicy do reprezentacji narodowej nie szło oglądać.

 • jayjay lubi Komentarz

  Awans ok - tylko po co ??? Aby być zespołem do bicia ??? Czy ktoś widział jakąkolwiek myśl taktyczną super trenera ??? Więksi, ciężsi, mało zwrotni z uporem maniaka gramy w obronie na 9 m. I jadą z nami 1/1. Krieger, który rozjechał Kosowo wychodzi tylko do obrony. W ataku również porażka. Zatrzymują naszą grę jednym wyjściem obrońcy w tempo.Tragedia. Tylko obu bramkarzom zawdzięczamy zwycięstwo.

 • jayjay lubi Komentarz

  Współczucia.
  Będzie brakowało tego głosu i fachowych komentarzy w TV.

 • jayjay lubi Komentarz

  A co Cię to obchodzi jak kto się przedstawia. Ja też nie jestem nastolatkiem i przedstawiam się podobnie. Bo tak mi się podoba.

 • jayjay lubi Komentarz

  Ekspert i wielki promotor piłki ręcznej. RIP

 • jayjay lubi Komentarz

  Super trener nie pomógł? Jak dzieci we mgle. Gra w przewadze kończona rzutem z drugiej linii. Zawodnicy zamiast biegać do kontry biegli do zmiany. Gra z zaangażowaniem przez pięć ostatnich minut. Wstyd, żenada. Nie widzę pozytywów.

 • jayjay lubi Komentarz

  Jakicj to czasów dożyliśmy...

 • jayjay lubi Komentarz

  Zremisować z amatorami i to jeszcze po tak tragicznej informacji dot. Wojciecha Nowińskiego...

  Te zwycięstwo się po prostu mu należało, brak słów.

  Symboliczny dzień.

 • jayjay napisał/a komentarz do Szwed i Węgier o krok od Orlenu Wisły Płock. Kontrakty lada dzień

  Dla mnie to solidne wzmocnienia porównując do Gębali i Racotea, zresztą od nich nie trudno o lepszych.

 • jayjay lubi Komentarz

  Z.B - akurat patrząc na politykę kadrową Veszprem to ciężko zrozumieć cokolwiek i trudno jest racjonalnie wytłumaczyć niektóre transfery. Oddają znakomitego Miklera, a sprowadzają przeciętnego Cuparę. Transfer Paczkowskiego też trudno nazwać racjonalnym itd.

 • jayjay lubi Komentarz

  Według mnie, każdy powinien grać na swojej nominalnej pozycji. Oczywiście, jako wariant zastępczy czy opcja na kilka meczów - w porządku. Jednak długofalowe kombinowanie i przestawianie zawodników nie wpływa pozytywnie na zgranie, powtarzalność schematów itd. Jasne, Alex ma predyspozycje do gry na środku, ale wtedy osłabia prawe rozegranie. Bo umówmy się, Lijek już jakości w LM nie da, a Branko teoretycznie w przyszłym sezonie ma być zmiennikiem Alexa i wchodzić powoli do drużyny. Ten sezon pokazał, że długa ławka i posiadanie po 2/3 zawodników tej samej lub zbliżonej jakości jest niezbędne, bo wypadnie kontuzja/wykluczenie i nie ma czym łatać tych dziur, a 3-4 zawodników, na których głównie polegamy nie pociągnie nam całego sezonu na najwyższym światowym poziomie, bo to są tylko ludzie i też mają swoje ograniczenia fizyczne.

 • jayjay lubi Komentarz

  "nie zebrali funduszów na organizację..."
  No brawo pismaku... Brawo.

 • jayjay lubi Komentarz

  ploccy kibice to za to idealny wzor do nasladowania miedzy innymi ulubione przyspiewki np do kapitana reprezentacji polski pt: " Tkaczyk! co? Ty kur... lub zero litosci polamcie tym kur,, kosci" To jest dopiero poziom!

 • jayjay lubi Komentarz

  ZKS - Zawsze_drugi Klub Sportowy

 • jayjay lubi Komentarz

  "gdzie jest kasa dla wichury?"

 • jayjay lubi Komentarz

  Najpierw takie akcję, a potem zdziwienie, że zawodnicy nie chcą zostawiać serducha na parkiecie, no to proszę bardzo. Macie przykład faceta, który by się dał pokroić za Wisłę, Wisła ma go gdzieś.

 • jayjay lubi Komentarz

  Jeśli jest to prawda, to nieźle Wisła Plock wychu.ała Wicharego., aż się wierzyć nie chce.

 • jayjay lubi Komentarz

  Cytat z Marcina Wicharego dla GW:


  "Wychodzi na to, że nie ma sensu wiązać się emocjonalnie z klubem, miastem. Tylko przyjść i grać dla kasy. Ja tak jednak nie potrafię."


  Po prostu legendy bramkarskie Wisły nie mają szczęścia, wcześniej Biban teraz Wichura.

 • jayjay lubi Komentarz

  Prośba do władz Azotów mniej kasy dla żużlowcow ktorzy jezdza o nic w 1 lidze a wiecej kasy dla tych chłopaków bo warto inwestować w coś rodzimego Gratulacje dla zawodników oby teraz nie było jaj z licencją hmm ale gdzie grać jakieś pomysły hala ?? :P Chetnych bedzie sporo na ogladanie w akcji Vive Kielce czy Wisły Płock w akcji :)

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.