KrisK77 - lubi

 • KrisK77 lubi Komentarz

  No cóż. Wielokrotnie broniłem pana Majewskiego, gdyż lubię go jako dziennikarza. Jednak to co usłyszałem dzisiaj to jakaś farsa. Panie Marcinie nie chcę łączyć sportu i polityki, ale w naszym kraju tylko politycy kompletnie skompromitowani nie podają się do dymisji. I widzę, że popieracie takich ludzi. Pan Bajerski był trzymany, przez ostatni rok, w klubie przez państwa Termińskich na zasadzie: "Tomek ureguluj swoje sprawy cywilno-karne, jak nie to będziemy się musieli rozstać" i się rozstano. Teraz do Termińskich pretensje? Odnoszę wrażenie, czytając sprawozdania prasowe, że pan Bajerski nie zrobił nic w kierunku wyjaśnienia sytuacji. Dlatego zadziwia mnie panie Marcinie zdanie: "Domniemanie niewinności", winy są bezsprzeczne!!! Ok, chcecie by pan Bajerski (qrde nawet go lubię), był ekspertem? Niech Canal+ spłaci jego długi, wyjaśnijcie sprawy karne. Niestety nie podoba mi się, jak osoby karane z Kodeksu Karnego zajmują kierownicze stanowiska. Powinno też być karą odsunięcie w społeczeństwie na jakiś okres, lub czas. (bot minusujący do dzieła!).

 • KrisK77 lubi Komentarz

  zobaczcie na ten ryj Kucharza.Zawisc wali wszystkimi zakamarkami. Ohydny typ. Wiekszosc dawnych grajkow,tak go opisywala.

 • KrisK77 lubi Komentarz

  Ale mi się śmiać chce... pierwszy dostał warzywniak, a teraz to już jakaś świecka tradycja! Boże jak nisko Polska upadła. I ci troglodyci to najlepsi kumple rządu, być może w wolnych chwilach bronią kościołów lub ganiają kobiety. Prawe to i sprawiedliwe

 • KrisK77 lubi Komentarz

  Przegrana wyraźna, nasuwa się kilka istotnych uwag. 1set : kto ustawił taktykę opartą na defensywie i wysokich wrzutkach ? Raz, że Iga niezbyt dobrze broni, dwa - kort wybitnie dostosowany do graczy ofensywnych, piłka mocniej uderzona po koźle jest za szybka do odbioru. Taktyka katastrofalna tym bardziej, że Iga umie i lubi atakować. Przy tej taktyce Iga miała 2 winery i 10 błędów tj. więcej niż agresywnie grająca Sakkari. 2 set : z taktyką już lepiej, ale wciąż nie funkcjonuje serwis, zresztą podobnie jak w 1 secie. Pytam, czy na tym wspaniałym obozie przygotowawczym, o którym Sierzputowski mówił że tak dużo zostało zrobione - był w ogóle trenowany serwis ? Bo powiedziałbym, że jest jeszcze gorzej niż było. Po drugie - psychika. Znowu przy 5:4 i 40:0 Iga się rozpłakała. Płacz to rzecz ludzka, Federer pamiętam płakał raz, w AO po przegranym finale z Nadalem, Nole też chyba raz, Nadala płaczącego po porażce nie pamiętam, u kobiet to też rzadkość. U Igi co przegrana to płacz. Co do diabła robi Daria Abramowicz - podobno psycholog, która towarzyszy Idze cały czas ? U rywalek psychologa nie ma i nie płaczą. Może trzeba się pożegnać z p. Darią ?. O ile dotąd nie oceniałem sztabu szkoleniowego krytycznie, to zaczynam zmieniać zdanie. Wygląda, że Idze chyba przydałoby się trochę szorstkości, tam ją chyba wszyscy głaszczą i pocieszają, jak małą dziewczynkę. A w TOP10 dla grzecznych dziewczynek nie ma miejsca. Może trzeba ją zacząć traktować ostrzej ? Popłacze się parę razy, ale zrobi się harda.

 • KrisK77 lubi Komentarz

  Pierwszy set do zapomnienia, w drugim nieliczne przebłyski, ale pierwszy serwis niezmiennie leży i kwiczy.

 • KrisK77 lubi Komentarz

  Będzie bardzo mocnym punktem, walczymy o złoto!

 • KrisK77 lubi Komentarz

  Nastepny Krol, ja pierre dole.

 • KrisK77 lubi Komentarz

  Królem MA to był Ryan. Emil będzie carem :-)

 • KrisK77 lubi Komentarz

  Panowie. Przede wszystkim to "szlag" i "niezawisłe", a potem publikować:)!

 • KrisK77 lubi Komentarz

  "Zawsze są niezawistne sądy". Co tu w ogóle komentować.

 • KrisK77 lubi Komentarz

  Abstrahując od tematu pyskówki, muszę przyznać, że dla pana prezesa polska język - trudna język.

 • KrisK77 lubi Komentarz

  Jak są pieniążki to zawsze jest słodko, gdy tych pieniędzy nie ma to zaczyna się kwas. Emil wyczuł pismo nosem, że kasa w Lesznie się skończyła i czas wiać. Nie oszukujmy się, Leszno to przereklamowany obecnie klub, bo absolutny top 3 obecnie to Gorzów, Wrocław i Lublin (kolejność nieprzypadkowa). U nas w Gorzowie prezes Grzyb tak to wszystko pięknie poukładał, że tylko teraz w spokoju możemy wyczekiwać sukcesu sportowego w sezonie 2022

 • KrisK77 lubi Komentarz

  Jak polityk niema się czym pochwalić to próbuje się "ogrzać" sukcesami innych .....W mojej ocenie MM to wyjątkowo odrażająca postać , niemal każde jego słowo to kłamstwo . Generalnie jestem przeciwny by sport by łączyć sport z polityką nawet poprzez patronów . Ubiegłoroczne GP w Toruniu pokazało niezbicie że pan MM jest niemiłym gościem na imprezach sportowych .

 • KrisK77 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • KrisK77 lubi Komentarz

  Ludzie !!!! Dajcie się wykazać Tomkowi Bajerskiemu , ułoży skład to będziemy oceniać. Śmieszą mnie opinie kibiców co już widzę skład i spadek Apatora . Zobaczymy ocenimy i albo będziemy krytykować albo chwalić. Dajmy menago się wykazać. Pozdrawiam

 • KrisK77 lubi Komentarz

  @tomas68: Siema alimenciarzu. A Trofimow,to kto? Polak? Wasz wychowanek? Najpierw spojrz na swoj kurnik,bo bez obywatelstwa Trofimowa,to Lampart jezdzilby w parze z Firmuga,Sledziem,Gosikiem,Banuchem czy Pyrchla:)

 • KrisK77 lubi Komentarz

  gdzie te pięknie czasy kiedy nas klub słynął z szkolenia juniorów

 • KrisK77 lubi Komentarz

  Obraził się na bandę

 • KrisK77 lubi Komentarz

  Na zdjęciu: Maksym Drabik (z prawej) jeszcze w teamie syna Maksyma Drabika. Ha Ha Ha...

 • KrisK77 lubi Komentarz

  Krzysiu o czym Ty piszesz...:"Niezmiernie ubolewam nad faktem, że nie podlega to żadnej kontroli i weryfikacji.Są to rozliczenia nieoficjalne i nieuwzględnienie przy procesie licencyjnym. "
  ZGŁOŚ TO DO PROKURATURY !!!!
  Jeśli jest tak jak piszesz to jest to PRZESTĘPSTWO !!! I nie wolno tego tolerować, ale...
  Jesli to sa skargi rozgoryczonych zawodników nieudaczników, to uważaj żebyś im nie zrobił krzywdy...Wszak Oni na te tzw warunki przystają... i niejako uczestnicza w tym procederze