Reixen ZG - lubi

 • Reixen ZG lubi Komentarz

  Jak mi Igor przed meczem tłumaczy, że Zastalowi mogą pomóc kontuzje... nawet nie chcę wspominać o legendarnie szerokiej rotacji to już wiem o co w tej narracji chodzi. Cały przekaz z tych Finałów przypomina radio Erewan i by mi poprawić samopoczucie to Pisiewicza Hip Hip Muras mi lokuje. Nie lekceważ serca Mistrza. Jestem z Was Dziki dumny. Bo walczyliście z wszelkimi przeciwnościami jakie tylko można sobie wyobrazić. Pokazaliście Serce... niezależnie jak się to zakończy to pokazaliście inną twarz... wkurzonego Dzika. Jednego nie można odmówić... konsekwencji w narracji "pod tezę". Powtórzę raz jeszcze... abstrahując od tego co Zastal grał. Najdelikatniej jak potrafię Zastal "miał pod górkę" od samego początku. Deprecjonowanie tego co osiągnął jest żałosne, szczególnie przez tych którzy tym próbują zrekompensować swój nieudany sezon. Wiemy o kim mowa. Tak... Tabakowi do pełni sukcesu brakowało tego Misia... niemniej rozegrał z Zastalem dwa b. dobre sezony. Dzisiaj Dziki grały w PUP-ie i zmagały się z kilkoma zawodami: z drukarzami, z aptekarzami i na deser z komentatorami. Panie Romański to, że pan deklaruje swoją obiektywność nie znaczy że ona jest. Czym innym jest chęć uchodzenia za takiego a czym innym uprzedzenie do Zastalu którego pan
  nie potrafi ukryć. Sędziowie sporne decyzje kwalifikują na korzyść Stali. Do tego służy
  przewaga parkietu i gospodarskie sędziowanie. Mecz pisany STALówką. Mam głęboki szacunek dla Pana Łukasza (obawiam się, że wiele Go to kosztowało) i Jakuba Garbacza (a tobie Chłopie powiem spieprzaj z tego grajdołu [pamiętam, że podpisałeś] bo masz papiery na zupełnie inną ligę). Sorrki ale Ten mecz należał się Zastalowi za Serce jakie zostawili na parkiecie i temu który zdjął kraciastą marynarkę dedykuję. Miałeś puchar wręczyć... a będziesz musiał się wstrzymać. Oby było 7 meczy... choć myślę, że cena tego dnia będzie b. wysoka dla Dzików. Gra się ZAAASTAL!!! Dla Stali brawo za mecz godny Finału.

 • Reixen ZG lubi Komentarz

  Chcialbym aby sie to dzis skonczylo mimo ze kibicuje Zastalowi. Tego nie da sie ogladac.Co od.... sedziowie to sie w pale nie miesci.A pseudo komentatorzy to sami sie osmieszaja, I zero ibiektywizmu, Romanski to chyba pampersy ma.

 • Reixen ZG lubi Komentarz

  Te przewinienia przy rzutach z dystansu to frajerstwo naszych graczy. Uczciwie mówiąc na 4 gwizdiete to faktycznie 3 prawidłowo sędziowie wyłapali. Dalismy się sprowokowac, do tego niemoc rzutowa straszna. Nawet osobiste nie wchodzą a Freimanis stał sie mocno niewyraxny. Tak naprawdę wszystko w rekach Tabaka, te PO to jego egzamin.

 • Reixen ZG lubi Komentarz

  Pismaku, weź się ogarnij! W tytule trąbisz o wymownym komentarzu w sprawie słów hajty, a tymczasem Wałdoch mówi że nie będzie tego komentował. Takie dzbany to tylko na sy-fach.

 • Reixen ZG lubi Komentarz

  Ktos musial napisac artykul, bo ma raz na jakis czas cos napisac. Pmietam brednie o powrocie Kubicy do startow w Formule 1. Te brednie jeszcze sie na dobre nie skonczyly.

 • Reixen ZG lubi Komentarz

  Radzieccy naukowcy toczyli kiedyś zawzięty spór z ameykańskimi o to, kto wymyślił pierwszą żarówkę: genialny uczony radziecki Łodygin czy amerykański Edison. Jedni twierdzili tak, drudzy inaczej. W końcu osiagnięto kompromis. Przyznano, że to Łodygin wymyślił pierwszą żarówkę, natomiast Edison wymyślil pierwszą żarówkę, która działała. Ja proponuję kompromis w tym ksozykarskim sporze> Uznajmy, że na parkiecie fworytem jest Zastal, a poza parkietem Stal Piesiewicz Ostrów.

 • Reixen ZG lubi Komentarz

  a gdzie tu coś iskrzy ? haha Widać temat się zrobił chodliwy, to się płodzi takie artykuły. Każdy wyraził swoje zdanie i tyle.

 • Reixen ZG lubi Komentarz

  Do Dzaszek ,dlaczego mamy się ogarnąć ,nie wyjeżdżaj tu z argumentami że Stal ma bańki na całym świecie i że puchar odbył się w Lublinie -wszystko to prawda ale uzgodnienia były wcześniej znane ,a decyzja o bańce zapadła w końcówce sezonu w okolicznościach bardzo śmierdzących -nie przekonasz mnie i wielu kibiców że tą historia jest zupełnie naturalna i zgodna z duchem sportu ,po drugie walka o Mistrza Polski z całym szacunkiem dla różnych pucharów -to inny kaliber .Jakby tak nie było to prezes Stali nie wyłożył by siana na za bilet który ułatwi zdobycie Misia.
  .. Rozumiem też - idąc Twoim tokiem myślenia że wszystkie mecze finałowe rozegrane u gospodarza w hali to też dla wielu ,,nieogarniętych'' z tego forum ma być norma.
  Po 3 dlaczego robili problem z przełożeniem meczu na prośbę zmęczonego wyjazdami Zastalu waląc argumenty bardzo ,wątpliwe w których nie było widać chęci rozwiązania problemu -liczyły się inne pobudki.
  pozdrawiam

 • Reixen ZG lubi Komentarz

  Niestety, powołanie dostanie. Sousa jeszcze niewiele wie.

 • Reixen ZG lubi Komentarz

  W 33 roku życia ciężko jest pojąć, że było i jest się piłkarzem przeciętnym jak na standardy europejskie w czołowych ligach.

 • Reixen ZG lubi Komentarz

  Jego koniec w WBA to już dawno nastąpił.Sam podjął decyzje , że ważniejsza jest dla niego ogromna kasa niż regularna gra przed Mistrzostwami.To pokazuje tylko poziom naszej kadry bo w normalnej reprezentacji gracz bez gry w ogóle nie byłby brany pod uwagę a tutaj po prostu nie ma w kim wybierać i gadanie , że może zagrać dobry turniej po słabym sezonie ligowym.Niech sobie obierze teraz kierunek jakichś ZEA bo i tak już swoje lata ma a zarobi jeszcze więcej niż w Anglii.

 • Reixen ZG lubi Komentarz

  w feudalnej Japonii juz by za nim stał sekundant i czekał na cięcie...

 • Reixen ZG lubi Komentarz

  Oj tam, Pepe przyjechał oprowadzić dzieciaki po Lesznie i wpadli na trening - takie mam wrażenie jak patrzę kto jeździł po stronie ZG.

 • Reixen ZG lubi Komentarz

  to ma być nagroda dla Ostrowa za odmowę przełożenia meczu z Zastalem! a gdzie będa trenować szczypiornisci?

 • Reixen ZG lubi Komentarz

  Powiedziałabym raczej, że wynik jest wiarygodny (chyba nikt, kto oglądał, nie ma wątpliwości co do zwycięzcy i przegranego tej konkretnej rywalizacji), ale nie jest miarodajny (w kontekście przyszłych potyczek).

 • Reixen ZG lubi Komentarz

  Problem pojawi się jak Lewandowskiego nie puszczą. Milik to żadna strata.

 • Reixen ZG lubi Komentarz

  Może to fatalna informacja dla Milika bo dla reprezentacji wcale nie.

 • Reixen ZG lubi Komentarz

  Wniosek. Trener z wysokiej półki wart jest dla zespołu więcej niż kilku topowych graczy.

 • Reixen ZG lubi Komentarz

  Nie dmuchajcie balonika, przecież to tylko karny.

 • Reixen ZG lubi Komentarz

  Wszystko wszystkim, ale Łukasz w tym meczu chyba drugą młodość przeżywał.
  Aż popatrzyłem w staty, czy to aby nie jest tylko moje wrażenie, a tam 32 minuty gry i +/- na +16 . Wychodzi na to że ten mecz wygrał nam kapitan - nie umniejszając wkładu innym oczywiście.