Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • janoskik napisał/a komentarz do Talant Dujszebajew: Zostałem trenerem jednej z najlepszych drużyn na świecie

  Maxi zrób się taki mini, mini mini, ale to taki maxi MINI i zniknij stąd.

 • janoskik lubi Komentarz

  Powiem tak , Piotrków zostanie mistrzem.. tak samo możliwe..

 • janoskik napisał/a komentarz do Bramkarze zatrzymali mistrzów Portugalii - relacja z meczu FC Porto Vitalis - Orlen Wisła Płock

  Złotousty Bogusiu - to ty chyba oglądałeś inny mecz - więcej obiektywizmu proszę !!!
  Fakt, że kibice OWP z reguły narzekali na sedziów rodzimych, ale w dniu wczorajszym mieli akurat dużo powodów do narzekania na parę sędziowską.

 • janoskik napisał/a komentarz do Bramkarze zatrzymali mistrzów Portugalii - relacja z meczu FC Porto Vitalis - Orlen Wisła Płock

  ciekawe, co ty cienki knocie (ck) wymyślisz następnym razem, równie idiotycznego. Największym chamstwem jest ubliżanie komuś z powodu jego nazwiska, wyglądu, czy też prezentowanego światopoglądu.

 • janoskik napisał/a komentarz do Bramkarze zatrzymali mistrzów Portugalii - relacja z meczu FC Porto Vitalis - Orlen Wisła Płock

  Gratulacje dla Wisły za pewną wygraną, choć rosyjscy sędziowie robili co mogli, aby tak się nie stało. Kilka wykluczeń dla Wisły z kapelusza - natomiast zawodnikom Porto pozwalali prawie na wszystko w obronie.

 • janoskik napisał/a komentarz do LM: FC Porto Vitalis - Orlen Wisła Płock na żywo!

  To co wyczyniają sędziowie w tym meczu, to totalna żenada - drukowanie pod gospodarzy tendencyjne.

 • janoskik lubi Komentarz

  A gdzie ty człowieku widzisz tu komentarze kibiców Vive ? To chyba twoja projekcja i złość wychodzi. Nie ma się tu z czego się cieszyć, swoją drogą chyba przyznasz że postawa działaczy OWP w tym wypadku to totalna amatorszczyzna. Jestem kibicem Vive a wcale mnie to nie cieszy ani żadnej satysfakcji nie powoduje. I nie graj znowu takiego wielkiego kibica że to niby są ci źli z Vive i jedyni prawdziwi z Iskry. Takie zabawy uprawiaj w piaskownicy, tam jest odpowiedni poziom do skali problemów jakie tworzysz.

 • janoskik napisał/a komentarz do Pogoń rozbita w Orlen Arenie - relacja z meczu Orlen Wisła Płock - Gaz-System Pogoń Szczecin

  Pogoń zagrała świetnie początek meczu z Vive (pierwszą połowę na prawie 80% skuteczności) - dziś już tak dobrze nie było, Wichura zamurował bramkę, rzuty zawodników Pogoni były oddawane z nieprzygotowanych pozycji i tak się to musiało skończyć. Zwycięstwo Wisły jak najbardziej zasłużone i odniesione bez większego wysiłku - oszczędzajcie siły na najważniejsze dla Was mecze w LM.
  Napinacze typu Złotousty Bogdan czy adam_ZKS powinni sobie założyć osobny wątek na forum i tam się popisywać - jeden wart drugiego.
  Pozdrowienia dla normalnych forumowiczów.

 • janoskik napisał/a komentarz do Adam Wiśniewski: Popełniliśmy za dużo błędów

  Wisła wygrałaby ten mecz gdyby podeszła do niego z 70% zaangażowaniem z meczu z Vive. Moim zdaniem Wisła niepotrzebnie się tak spinała na mecz z Vive - potem zabrakło sił w Kolding.

 • janoskik lubi Komentarz

  Po 2 świętych wojnach 4 kolejka dała nam odpowiedź gdzie aktualnie stoją polskie drużyny. Vive wygrywając pewnie z THW Kiel dało jasny sygnał, że należy do europejskiej czołówki i poprzedni sezon nie był jednorazowym wyskokiem. Zwycięstwo odniesione w dobrym stylu i po dobrej grze.
  Wisła niestety zupełnie rozczarowała przegrywając z Koldingiem. I nie można tego w kółko tłumaczyć wąską ławką, bo ten mecz Wisła powinna wygrać mimo krótkiej ławki. To nie ławki brakowało a jakości w grze. Upiory z zeszłego sezonu wróciły gdy oglądało się Wisłę męczącą się od pierwszych minut, bez pomysłu na atak pozycyjny i sforsowanie obrony Duńczyków. To, że Lijewski miał tak fatalną skuteczność wynikało między innymi z tego, że rzuty były oddawane z nieprzygotowanych pozycji, w przeciwieństwie do Koldingu, który miał rzuty po wypracowanych akcjach zespołowych.
  Wszyscy trochę zachłysnęliśmy się dobrą grą Wisły z początku sezonu, ale ostatni mecz był zimnym prysznicem i sygnałem ostrzegawczym. Przed Cadenasem jeszcze sporo pracy aby Wisła mogła się piąć w górę europejskiego klubowego rankingu. Przerwa na reprezentacje chyba się przyda choć część zawodników będzie nieobecna.

 • janoskik napisał/a komentarz do Męczarnie bez sukcesu - relacja z meczu KIF Kolding - Orlen Wisła Płock

  Ivan Cupic wybrany do siódemki kolejki.

 • janoskik napisał/a komentarz do Męczarnie bez sukcesu - relacja z meczu KIF Kolding - Orlen Wisła Płock

  CameleoN - jak się tak często zmienia barwy i skórę, to można zapomnieć, że takiej odpowiedzi udzieliłem ci ja kilka miesięcy temu. Daj więc sobie na wstrzymanie z tymi quizami.

 • janoskik napisał/a komentarz do Męczarnie bez sukcesu - relacja z meczu KIF Kolding - Orlen Wisła Płock

  Porażka na własne życzenie - mając dwóch dobrych graczy tj, Jurkiewicza i Ghionee nie da się wygrać takiego, w sumie słabego meczu. Zastanawiający jest ten 4% głosów na pierwsze miejsce Wisły w grupie - to pewnie głosy forumowiczów w typie CameleoNa, FranzaM i tym podobnym - czas wrócić na ziemię panowie (a raczej chłopaczki).

 • janoskik napisał/a komentarz do THW Kiel rozbite! Vive pokazało siłę - relacja z meczu Vive Targi Kielce - THW Kiel

  A jak tam FranzO atmosfera w twoim domu - chyba kiepsko skoro tu się znów pojawiłeś trollu.

 • janoskik napisał/a komentarz do THW Kiel rozbite! Vive pokazało siłę - relacja z meczu Vive Targi Kielce - THW Kiel

  Złotousty Bogdanie dałbyś sobie choć raz na wstrzymanie - tak Cię rajcuje takie podjudzanie i nakręcanie spirali nienawiści?

 • janoskik lubi Komentarz

  Masz rację ,ze kilku gosci ponosi fantazja.
  Już widzą finał F 4 a , jeszcze nie zakończyla sie faza grupowa.
  W 1/16 w 1/8 czy 1/4 też nie grają amatorzy i o tym trzeba pamietac.
  Na razie lepiej nie marzyć za wysoko i o swoich marzeniach sie nie rozpisywać.
  Lepiej skupić się na tym co za nami.
  Gratki dla Vive, super mecz ale z szczerze powiem ,że emocje w meczu z Płockiem dla mnie były większe.

 • janoskik lubi Komentarz

  Masz rację, tylko weź pod uwagę to że Wy mecze życia gracie tylko z nami, na żaden inny zespół nie ma takiej mobilizacji w Płocku jak na Kielce. Obym nie był złym prorokiem ... z brakiem pełnej mobilizacji i motywacji na Kolding

 • janoskik lubi Komentarz

  Ciężko powiedzieć czy są równorzędne, bo nie można oceniać zawodników pod kątem indywidualnym lecz jako całość. Na pewno Wisła ma dobrą pierwszą siódemkę i tego nie kwestionuję.
  Uważam jednak, że na środku rozegrania np. nie macie takiego człowieka jak my w osobie Zormana. Wczoraj zagrał dobry mecz, ale np. tydzień temu zagrał kapitalnie i poprowadził całą grę zespołu. Na kole również mamy zawodnika z europejskiego topu a Wy macie niezłych lecz nie da się powiedzieć o nich, że to europejska elita. Poza tym liczy się też zgranie pierwszej siódemki. Czyli to co pisałem na początku. My poza Julenem Aginagalde mamy zawodników, którzy grają ze sobą już przynajmniej od roku. Wiele razy byli wystawiania na próbę i musieli zagrać z wymagającymi rywalami także na wyjazdach. To też w niektórych momentach widać na parkiecie, że nasi zawodnicy grają bardzo konsekwentnie i potrafią zachować zimną krew w decydujących akcjach.

 • janoskik lubi Komentarz

  Uważam, że spotkanie z THW Kiel będzie dobrym benchmarkiem do sprawdzenia aktualnej formy zespołu. Nie piszę, że Vive musi coś udowadniać. Choć Vujinowi przydałaby się kolejna nauczka.

 • janoskik lubi Komentarz

  1) Gdybyśmy grali 16 zawodnikami i rotowali składem co 10 minut to mógłbym się zgodzić. Na skrzydłach graliśmy cały mecz Cupiciem i Strlekiem. Na rozegraniu tylko na kilka minut pojawił się Buntić. Chrapkowski podobnie - zagrał raczej krótki epizod i nic więcej. Cały mecz na rozegraniu pociągnął Zorman, Tkaczyk, Jurecki i Lijewski a wiec na trzech pozycjach 4 zawodników (mówię o tym konkretnym meczu). W sumie w meczu zagrało 13 zawodników a w kadrze mamy 17 (nie grali inni dobrzy zawodnicy, którzy mogliby spokojnie zagrać więc mamy jeszcze rezerwy: T.Olafsson, T.Rosiński, K.Bielecki, M.Jachlewski). Moglibyśmy rotować składem o wiele mocniej, bo mamy ku temu możliwości. Także atut szerokiej ławki jeszcze nie został w pełni zaprezentowany.
  2) Chciałbym zauważyć, że dwa mecze pod rząd Wisła grała u siebie a nie zawsze tak będzie. Teraz jeśli chodzi o naszą "Świętą Wojnę" rywalizacja przenosi się do Kielc. Na wyjazdach zawsze gra się ciężej niż u siebie. To chyba oczywiste. Zdobyliśmy Płocką halę dwa razy w odstępie jednego tygodnia i to cieszy.
  3) Nie ma znaczenia czy wygramy jakiś ważny mecz 4 bramkami jak tydzień temu czy 2 bramkami jak wczoraj. Liczą się punkty, wygrywanie kolejnych meczów, zdobywanie trofeów i realizacja swoich celów w każdym sezonie. Wczorajszy mecz był 7 z rzędu wygranym meczem Iskry z Wisłą. Licząc dwa ostatnie lata to w 14 meczach tylko raz przegraliśmy. Przecież to jest deklasacja i nie ważne jest to, że raz wygramy 28:30 a raz 36:25 jak w maju tego roku w Kielcach w finale MP. Wygrana to zawsze wygrana.

 • janoskik lubi Komentarz

  Wczoraj, My wszyscy kibice obydwu drużyn obejrzeliśmy świetne widowisko trzymające do końca w napięciu. To był pojedynek na poziomie szczytów europejskigo handballa i z tego trzeba się cieszyć. Ja oczywiście przede wszystkim ciesze sie, że wygrała moja druzyna po raz kolejny.
  Vive z taką grą i taką paką są w stanie wygrać całe rozgrywki. To w tej chwili obok chyba Barcelony najlepsza druzyna na świecie.
  A Wisła ewidetny progres pod trenerska ręką Cadenasa. Wzmocnicie sie bo musicie to zrobić żeby walczyć o f4 w przyszłości i bedziemy moze świadkami ze 2 druzyny z Polski za pare lat zagraja w f4.
  Pozdrawiam wszystkich normalnych kibiców z Płocka i Kielc

 • janoskik lubi Komentarz

  Panowie hala to nie teatr .. naprawde myśleliście ze kibice wisły bedą spiewać "ja kocham kielce sialalalala". bez jaj.. Takie jest kibicowanie i tyle. Jestem pewny ze gdybyście obejrzeli derby Skopje i umieli ich język tam jest toi samo.

 • janoskik napisał/a komentarz do Święta wojna znów na kielecką nutę - relacja z meczu Orlen Wisła Płock - Vive Targi Kielce

  Ty chyba jesteś jednym z tych właśnie kibiców, którym dedykowałem swój tekst - oglądałeś chyba inny mecz.

 • janoskik napisał/a komentarz do Święta wojna znów na kielecką nutę - relacja z meczu Orlen Wisła Płock - Vive Targi Kielce

  Dla co niektórych kibiców Wisły - aby nie zganiali porażki na złe sędziowanie: w końcówce meczu rzuca Strlek - Nikcevic stoi w polu 6 metrów - nie ma karnego; Kwiatkowski odbija piłkę nogą idzie kontra i Wiśniewski zdobywa bramkę; Toromanowic wali z łokcia w twarz Zormana - bez reakcji sędziów - za taki faul należała się czerwona kartka. Myślę, że to wystarczy na wszelkiego typu napinaczy.
  Wygrała po prostu drużyna lepsza, lepiej zorganizowana, mająca większy potencjał. Pozdrowienia dla wszystkich normalnych kibiców.

 • janoskik lubi Komentarz

  Ten faul był brutalny i sędzia nie widział? Czerwona kartka się należała jak nic. A teksty typu je.. Kie.. lub wypier... to tylko w Płocku :D taki zwyczaj tam panuje chyba. Kultura na wysokim poziomie. Dzicz gorsza niż w Macedonii.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.