Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Kurkowski_P lubi Komentarz

  Napisz trutniu, że pobiła halowy rekord, bo się ośmieszasz....już inaczej tego nie można nazwać, Brak kompetencji na tym portalu wśród "redaktorów" jest porażający....

 • Kurkowski_P lubi Komentarz

  Tak, mecz się odbył. Tyle mojego komentarza o meczu. Komentarza wymaga natomiast relacja z meczu autorstwa pana "Pożal Się Boże Redaktora" niejakiego Patryka Kurkowskiego. Toż to mistrzostwo świata! Napisać sprawozdanie z meczu, którego się nie widziało. Cytuję: (z pamięci, bo właśnie w tej chwili pan "Pożal się Boże Redaktor nanosi poprawki w pierwotnej wersji) ... "odczuwalny był brak Łukasza Koszarka" .... i jeszcze ... "najlepiej spisali się James Florence i Jakub Der. Obaj zgromadzili 37 punktów czyli ponad połowę zdobyczy drużyny". Brawo panie Kurkowski, po trzykroć brawo!!! I to jest dopiero kompromitacja, panie "Pożal Się Boże Redaktorze"! Dla mnie mistrzostwo świata. Dopiero 10 stycznia a pan Kurkowski ma szanse na tytuł "Dziennikarska Doopa Roku 2017". Może następnym razem warto zobaczyć to o czym później się pisze. Hmmm..... kompromitacja totalna,

 • Kurkowski_P lubi Komentarz

  Gortat ośmieszył Polskę słabą grą w meczu

 • Kurkowski_P lubi Komentarz

  Te słowa to zapewne z troski i własnego doświadczenia...., akurat Andrzej Iwan doskonale wie o czym mówi;)
  Szacun panie Andrzeju:)

 • Kurkowski_P lubi Komentarz

  PANIE I PANOWIE MOJE SUPER SZCZERE GRATULACJE ZA HART DUCHA I WOLĘ ZWYCIĘSTWA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

 • Kurkowski_P napisał/a komentarz do Znakomite igrzyska w wykonaniu Polaków. Biało-Czerwoni w czołówce klasyfikacji medalowej!

  A może zamiast obrażać, wyzywać od matołów szkolnych, warto sprawdzić i się przekonać na własnej skórze. Natalia nie przegrała na igrzyskach paraolimpijskich od Sydney 2000, kiedy to zajęła piąte miejsce.

 • Kurkowski_P lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Kurkowski_P lubi Komentarz

  Brawo Oni! Szkoda że w tv i radio prawie o tym nie wspominają.

 • Kurkowski_P lubi Komentarz

  Brawo nasi.!!!!!!!!

 • Kurkowski_P lubi Komentarz

  Dziękuję za odpowiedź i uzupełnienie swojej wypowiedzi, to reakcja pozytywnie wyróżniająca wśród redaktorów SF :) Również chciałbym wierzyć, że nasz utalentowany kulomiot zażył ów feralny środek nieświadomie i mam nadzieję, że Konrad w przyszłości potwierdzi swój potencjał coraz lepszymi rezultatami już bez żadnych zawirowań czy powodów do podejrzeń.

 • Kurkowski_P napisał/a komentarz do Patryk Kurkowski: Bukowiecki skazany na pożarcie (komentarz)

  Naturalnie byli i tacy, którzy mieli zdanie podobne do tego, co pan napisał. Ale przejrzałem - komentarze w artykule i na FB i jest to wyraźna mniejszość.
  Źle zrozumiał pan ostatni akapit. W ogóle nie chodzi o to, że Polak chętnie podda się wariografowi, tylko o fakt, że mógł zażyć niedozwolony środek nieświadomie - np. w podobnych okolicznościach jak Lisek.
  Tyle z mojej strony.

 • Kurkowski_P napisał/a komentarz do Patryk Kurkowski: Bukowiecki skazany na pożarcie (komentarz)

  Jest znacząca różnica między nazwaniem kogoś dopingowiczem, a napisaniem, że miał pozytywny wynik testu antydopingowego. To, że ktoś był na dopingu, nie oznacza automatycznie, iż zażył środek w sposób umyślny. Tekst, który pan przytacza, to informacja o wyniku, komentarz ojca + co grozi zawodnikowi. Nic więcej. Nie ma tam obrażania, piętnowania. A właśnie to nastąpiło w komentarzach.

  Chciałbym się dowiedzieć, w którym miejscu "jadę w najlepsze po Zielińskim". Napisałem jedynie, że sprawa jest inna, znacznie cięższa i poparta rozmowami z ekspertami ds. dopingu. Nigdzie jednak nie napisałem, że jest winny, że brał świadomie. Chyba że chodzi o fragment, w którym przypominał, że Zieliński wycofał się z wykrywacza kłamstw. To akurat sprawia, że jego słowa dla mnie stają się mniej wiarygodne. Tyle.

 • Kurkowski_P lubi Komentarz

  Tomasz Majewski to cała epoka w polskiej lekkoatletyce. Zwłaszcza w pamięci utkwił mi start w IO w Pekinie '2008, gdzie Polak szokował rywali bitymi rekordami życiowymi (zakończył na 21,51) wobec których bezradni byli faworyci - miotacze USA - Cantwell, Hoffa, Nelson. Natomiast w Londynie '2012 jako trzeci kulomiot w historii (przedtem tylko Ralph Rose w 1908 r. i Parry O'Brien w 1956) obronił tytuł mistrza olimpijskiego. Rekord Polski Tomka 21,95 z 2009 r. to niezwykle wyśrubowane wyzwanie stojące przed następcami Mistrza.
  - Tomaszu, dziękuję za lata wspaniałych sukcesów i pozytywnych emocji, życzę powodzenia i owocnej działalności w PZLA :)

 • Kurkowski_P lubi Komentarz

  Brawo. Liczymy że będziemy mieli kolejną lekkoatletkę z aspiracjami na medale na mistrzowskich imprezach. Super!

 • Kurkowski_P lubi Komentarz

  Ja zawsze będe pamiętał tą śliczną pyzę

 • Kurkowski_P lubi Komentarz

  Mnie akurat najmniej obchodzi jej uroda i nie będę jej jako takiej oceniał. Nie mam jednak wątpliwości, że to talent. Mam nadzieję, że nadal będzie się rozwijać w dobrym kierunku.

 • Kurkowski_P lubi Komentarz

  a nie powinno być - "Ponownie najlepszy okazał się Caster Semenya. Zawodnik z RPA z ogromną łatwością pokonał wszystkie rywalki" ?

 • Kurkowski_P lubi Komentarz

  Myślę, że to dobry wybór. Młoda grupa, nowa na "rynku", z wysokimi aspiracjami. Powodzenia Rafał!

 • Kurkowski_P lubi Komentarz

  Tak kończy karierę Mistrz... w pożegnalnym starcie osiągnął swój najlepszy tegoroczny wynik i w symbolicznej 'sztafecie pokoleń' jeszcze raz pokonał Konrada Bukowieckiego uważanego za następcę i kandydata do kontynuowania sukcesów Polaków w tej konkurencji LA. Dziękuję Tomaszu za lata wielkich pozytywnych emocji, za 2 olimpijskie triumfy, powodzenia życzę już poza rzutnią :)

 • Kurkowski_P lubi Komentarz

  Sportowiec roku , bez pytań . Najlepsza sportsmenka na świecie . Nie do pobicia . Co innego rekordy świata , te są do pobicia przez Anitę bez najmniejszego problemu :)

 • Kurkowski_P lubi Komentarz

  Niepowodzeń czy nawet klęsk było zbyt dużo jak na tak liczną reprezentację, zupełnie nie liczymy się w dyscyplinach niegdyś dla nas 'medalodajnych' - boks, zapasy (o honor zapaśników dbała kobieta, Monika Michalik), żeglarstwo, szermierka, podnoszenie ciężarów (dopingowy blamaż w ciężarach 'zasługuje' na odrębne opracowanie)... Było kilka niespodzianek in plus, dorobek medalowy ratowały Panie (8 z 11-tu medali), ogólnie po IO w Rio pozostał jednak spory niedosyt. Przed IO w Tokio '2020 trzeba gruntownie zweryfikować minima i zasady kwalifikacji, aby podczas Igrzysk reprezentowali nas sportowcy z ambicją i możliwościami skutecznej walki ze światową czołówką.

 • Kurkowski_P lubi Komentarz

  Niezwykle rozczarowujący start polskiej reprezentacji. Największe rozczarowania, to Fajdek, Zielinski, Radwańska, siatkarze, deskarze i pływacy. Wielu reprezentantów pojechało jako mistrzowie swiata, a ich występ okazał się kompromitacją.

 • Kurkowski_P lubi Komentarz

  To jest komentatorka? ;/
  Domagam się Włodka!!!!!!!!!

 • Kurkowski_P lubi Komentarz

  Komentatorka w TVP masakra...

 • Kurkowski_P lubi Komentarz

  katastrofa to jest komentarz Szpakowskiego jak ktoś ogladał transmisję to mógł dostac białej goraczki słuchając tego pana przeciez zanim się zaczeły wyscigi on juz przydzielał polkom walkę o medal ,a zreszta cała ekipa komentatorska to wg mnie sami dyletanci jedynie co potrafia swietnie to dmuchac baloniki z sukcesami naszych zawodników i zawodniczek,ten dziad juz dawno powinien być wypie...... z telewizji

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.