Warmia - Miedź (zawodnicy z nazwiskami)

autor: fan handball MIEDŹ | 2012-02-05, 10:41 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
Brawo!Brawo!Brawo!MIEDZIANKA!!!-tak mogę zacząć pisać mojego pierwszego bloga-w czytaniu proszę o wyrozumiałość.
Miedź odniosła w Olsztynie bardzo ważne zwycięstwo o tak zwane cztery punkty.
 Marek Motyczyński przygotował w przerwie w rozgrywkach SUPERLIGI nowa taktykę zespołu.Trener zmienił pozycje zawodników,co umożliwiło granie szybkiej piłki oraz lepszą obronę , zaowocowało to 13 bramkami Adasia Skrabani.
Co do Warmii,czekam na nowa bajkę trenera Warmii Zbigniewa Tłuczyńskiego , a co do zespołu sprawa jest prosta nie ma sianka, nie ma grańka.Podobna sytuacja była w Legnicy. Zawodnicy z tak zwanymi nazwiskami myślą gdzie będzie można zarobić pewną kasę a nie o graniu.Zapewnienia zawodników wywiadach  że nie myślą na parkiecie o kasie jest fikcją. Pieniądze w sporcie są bardzo ważne.  Prawdziwego  profesjonalistę poznaje się gdy ubiera koszulkę klubową,wychodzi na parkiet i daję 100% swoich umiejętności dla tych ludzi którzy przybyli oglądać zawody.Pozdrawiam wszystkich kibiców PIŁKI RĘCZNEJ.

HEJ MIEDŹ!!!

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Ostatnie komentarze

Sortuj:
Boss

Masz rację, niestety Ci zawodnicy z nazwiskiem, jak ich nazywasz, często mają już tylko nazwisko i na nim zarabiają bo umiejętności już nie te, a i grać się chce nieco mniej. Wielkie gratulacje dla Miedzianych, że mimo problemów udało im się wygrać. Powiedz mi czy Łukasz Achruk grał w tym spotkaniu?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.