Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • method man lubi Komentarz

  Bańka w Ostrowie bez Ostrowa, mimo wpłaconej bańki i wspólnej bańki Kraciastego i Kotleta? Go Lublin, go!

 • method man napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Wielkie graty Lbn!To było to!Cieszy tym bardziej, że Stal to nadal główny kandydat do złota.. mieli slabszy dzień rzutowy, co niestety Startowi zdarza się częściej. Dodatkowo, zwłaszcza w pierwszej połowie było widoczne jakimi wybrańcami jest dla władz PLK Stal,i nie chodzi tu tylko o niechlubną bańkę. Będzie zatem podwójnie ciężko,ale nie ma rzeczy niemożliwych, szczególnie w tym okresie.

 • method man lubi Komentarz

  Łączce i sobie życzę półfinału Start-Śląsk. Może jednak trzeba będzie do tego 10 meczów.

 • method man napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Te czasy są pełne absurdów,a pod hasłem "covid" przechodzą niewiarygodne i haniebne rzeczy. Ale że klub z najwyższej klasy rozgrywkowej sięgnie takiego poziomu... to aż z zażenowania odwraca się głowa. Przecież wszyscy wiedzą,że ten kompromitujący ruch był po to ,by uniknąć najmocniejszej, na ten moment ekipy w lidze. Brak słów żeby używać do tego niewinne dzieciaki, do tego wstawiając na koszulkę wielki napis "King" ))) .Król słabego żartu- tak od tej pory będzie kojarzyla mi sie ta drużyna. Żeby stchórzyć przed meczem ,ktory nomen omen i tak przegrają ), I wystawić na pośmiewisko półświadomych małolatów to trzeba mieć naprawdę klepkę przewróconą na drugą stronę. Nie wiem czy ktoś tam oglądał film "oszukać przeznaczenie", ale jeśli nie ,to spuentuję na szybko- to przed czym uciekasz, złapie cię jeszcze szybciej;)

 • method man napisał/a komentarz do Wielka kasa i... wielkie transfery? Igor Milicić mówi o ruchach kadrowych w Stali

  @HalaLudowa: coś w tym jest,ja od dawna mówię żeby to okno w połowie sezonu pozostało zamknięte, albo wprowadzić minimalne kontrakty na sezon i tyle ale to nigdy nie przejdzie niestety.

 • method man napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Dokończę, jeśli prawdoodporna cenzura rodem z tvp info tego nie utnie...a więc tylko przyjście Jesusa mogło I coś zmieniło. Niestety, dla tego zakątka, tylko no chwilę, bo Wilki jak grały piach,tak grają. Start nie zagrał wcale wspaniale, nawet nie na pół gwizdka. O swoje optimum otarł się w Lidze Mistrzów z Saragossą, ale niestety oddał zwycięstwo w ostatniej sekundzie. Problemy z kontuzjami, kapryśnymi gwiazdeczkami, w końcu słabe nerwy i brak profesjonalizmu u Dedka, który zdejmuje świetnych graczy( Franke, Medford, Moore), po 1 stracie, a Szymańskiego czy Jeszke zostawia po 10 niewymuszonych błędach...Miejmy nadzieję że to powrót do normalnego grania i obronią medal, żeby żaden drugoligowy płaczek nie wprowadzał tabel ze swojej okręgówki. Jak na wicemistrza Polski przystało. Ciekawe,czy gdyby teraz zakończyli sezon,Zastal ,WKS,Stal mieliby medale, to też pewnie znalazłby się jakiś ludek ,który by twierdził że jeszcze 3 mecze i to jego Polpharma czy Spójnia zdobyłaby ten medal))Do zobaczenia na pucharze!

 • method man napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Brawo Lublin! Niezły mecz, choć jeszcze pare tygodni temu niespodzianką byłaby przegrana. Wilki graly od paru sezonów żenujący piach i tylko pojawienie się Jesusa

 • method man napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Gratulacje Lublin! Wygrali mimo powirusowego dołka, mimo strat i nienajlepszej formy. Spornych sytuacji odgwizdywanych raz jednym raz drugim było wiele, ten niesport był oczywiście zauważony i dobrze odgwizdany ,powód że za 3 był taki że Łączka prawdopodobnie zaczął robić dwutakt w tym biegu, było mało czasu i złapał to na co liczył i to dwa razy wiec brawa dla niego. Nie wiem skąd szok u co poniektorych w NBA jest to na porządku dziennym, zresztą u nas już dawno też ( Kikowski wydaje się byc ekspertem od tego typu zagrań). Łączka widząc, że sędziowanie od początku jest aptekarskie i kazdy dotyk jest gwizdany dostosował grę co też trzeba umieć a nie się na niego obrażać. Lublin był przez sędziów tyle razy poszkodowany że wspomnieć tylko ostatnie kilka techników dla Dedka, że faktycznie też zacząłem podzielać teorię spiskową przegranych,co do gorszego traktowania niektórych zespołów. Ale sędziowanie po prostu jest słabe, I trzeba po prostu znacznie lepoej grać żeby jak najmniej zostawiać przypadkowi.

 • method man napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Gratulacje Lublin, chociaż to faktycznie chyba najsłabszy mecz Startu w tym sezonie..Start wyglądał lepiej od swoich rywali w swoich przegranych meczach,dziś było odwrotnie no ake na szczęście jest cenna wygrana. Szymański naprawdę nie powinien nawet podawać piłek, bo niestety nie potrafi tego przedmiotu złapać. Dziś bez pomysłu na grę, bo w super obronę Wilków nie uwierzę, pomimo ogólnie dobrego wrażenia. No i Dedek następny technik, ręce opadają.

 • method man lubi Komentarz

  Decyzja chyba sluszna bo trzeba bylo wytypowac kluby do pucharow - poza tym Stelmet zasluzyl. Smieszne jest tylko 4. miejsce Arki gdy ma o 3 mecze przegrane wiecej niz 5. Cukier lol

 • method man lubi Komentarz

  Start z 8-10 budżetem w lidze wicemistrzem kraju- jak widać nie warto przesadzać z gażą dla ,,gwiazd'' tylko realnie stąpać po ziemi. Zielona Góra z budżetem większym od Startu, ale też bez jakiś ,,bomb'' transferowych i mistrzostwo (jakże zasłużone). Brawo, ale grą zasłużyliście sobie...

 • method man lubi Komentarz

  Niestety muszę przyznać, że Stelmet zasłużył. Reszta miejsc w sumie nieważna - bijatyka o nic - czy policzą to tak czy inaczej, bez znaczenia. Przez cały sezon wyglądali najlepiej i potwierdza to tabela, więc tu zastrzeżeń nie ma. Graty. .... i tak na przyszłość - my kibice szanujmy się, bo chodzi o basket.

 • method man lubi Komentarz

  Pewnie nikt nie jest zadowolony z tak zakończonego sezonu,ale jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma.Gratulacje dla medalistów,,a zwłaszcza dla Lublina.

 • method man napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Brawo.To dobra decyzja, zdrowie najważniejsze.Najlepiej byłoby faktycznie procentowo, ale zyskałby tylko Toruń, a nie oszukujmy się czy ma znaczenie 4 czy 5 miejsce?Niech będzie że mają 4. Płaczą i jęczą chyba tylko osoby lub zespoły słabsze.Zostało parę meczy, większość rozegrane, tabela dokładnie odzwierciedla stan rzeczy. Stelmet zasłużył na mistrza, Lublin na vice,a Anwil na brąz. Toruń byłby w grze ale nie podjął rękawicy na własnym podwórku, nie wiem czy dla kasy czy czego, stawiając jakąś ligę kaukasko syberyjską wyżej. Więc sprawiedliwość jest. I nauczka: wczoraj nie istnieje, jutra nie ma. Istnieje TU I TERAZ. Każdy może powiedzieć "gdybym zagrał to bym wygrał ".Każdy cienias. ;)

 • method man lubi Komentarz

  Chciałem napisać Włocławek, Toruń... trzy, dwa, jeden... start;) Sytuacja jest nadzwyczajna i wiadomo, że punkt widzenia zależy od tego gdzie kto siedzi. Jeżeli sezon miałby być zamknięty to na ten moment tabela mówi kto jest który. Nikt nie zakładał wirusa i każdy grał dotąd jak potrafił. Nikt nie planował zamknięcia rozgrywek na poczatku sezonu ani nawet przed tygodniem. Kto z kim wygrał (czy są ważniejsze i nieważne zwycięstwa?) też ma w tym momencie drugorzędne znaczenie... no bo jakie ma mieć... moralne? Sytuacja dla wszystkich jest zaskakująca. Niemniej jeżeli sezon miałby być zakończony to jedynym wyznacznikiem mimo wielu niezadowolonych jest tabela. Czy ktoś wygrywał "nie planowo", przegrywał bo nie chciał wygrać? We wszystkich bije ta sytuacja bo nikt nie był w stanie przewidzieć takiego rozwoju wypadków. Niemniej 22 kolejki zostały rozegrane... nikt nikomu na ten moment nie nic podarował. Rozstrzygało się na parkiecie. Anwil z pewnością liczył, że ten czas (do PO) pozwoli na wykurowanie się i całą pewnością byłby w pełnej dyspozycji jednym z faworytów. Toruń też się długo kurował ale potrafił wykurowany przegrać z Arką. Nie ma sensu "gdybanie" jeżeli zapadnie decyzja o zakończeniu rozgrywek. Wydobywanie okoliczności "dla siebie" też trochę po niewczasie bo nikt nikomu dotąd nie bronił być pierwszym, drugim, trzecim. Nie ma też co udawać, że do tej pory ligi nie było bo była, i każdy się z czymś zmagał... niektórzy bez powodzenia. Każdy będzie miał swoje "argumenty" ale nikt nie mógł przewidzieć tego co się stało. Wiadomo, że Misio powinien być w czerwcu ukoronowany i jestem za tym by tak było ale wiadomo już, że tak nie będzie. Nie ma rozwiązania które zadowoli wszystkich... więc pozostaje tabela na dzień... i tu jak PZKosz uważa.

 • method man napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  To bardziej chodzi o to, że teraz z drużynami z dołu tabeli będzie grało się najciężej. Motywacja do utrzymania się,jest o wiele silniejsza, niż w walce o miejsce 2-4 6-7, czy 8 -10. Poza tym liga w tym sezonie jest wyrównana w miarę, wiem, że to cliche, ale nie ma słabeuszy.

 • method man napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Rewelacyjny Michalak, dramatyczny Dziemba, słaba, poniżej normy trója Startu. To skrócony komentarz do tego mało telewizyjnego meczu. Na więcej nie mam siły

 • method man napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Rewelacyjny Michalak, dramatyczny Dziemba, słaba trója Startu. To skrócony komentarz. Na więcej nie mam siły.

 • method man napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Jeśli nie chcecie( PLK)podobnych obrazków, weźcie się za szkolenia sędziów. To co się wyprawia na meczach najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce nie jest podobne nawet do sędziowania turnieju lotek w irlandzkim pubie po 23.

 • method man napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Brawo My:)

 • method man napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Tak,sędziowanie tragiczne, zapomniałem, bo w sumie nie wypaczyło wyniku jakimś cudem ale z 8 decyzji na korzyść Śląska skandalicznych dających im spokojnie jakieś 10pkt..Ale to już chyba standard u nas w PLK

 • method man napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Gratulacje mega drużyna..Start gra najprawdopodobniej najbardziej efektywną koszykówkę teraz. Wykorzystuje wszystkie przewagi i możliwości i redukuje lub wyłącza słabości. Oczywiście, jeden z najmniejszych budżetów w lidze nie pozwoli tego tak ciągnąć przez cały sezon,ale na razie wystarcza.Przydałaby się kasa ma jakiegoś klasowego Polaka, jak np. Łączyński w Śląsku. Ehh pomarzyć dobra rzecz:)

 • method man napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Najsłabszy mecz Startu niestety nałożył się na dobry Szczecina no i jest wynik. Jeśli Lemar będzie zdobywał 4pkt to Lublin, mimo niezłej postawy Polaków raczej przegra.Szkoda.

 • method man napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  To naprawdę duże zaskoczenie, zwłaszcza jak na ostatni turniej, tydzień przed ligą. Byłem na turnieju w Radomiu i Start wyglądał tam co najwyżej średnio, w meczu z Legią wręcz słabo.

 • method man napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Winnicki to jednak kozak.Szacun i gratki.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.